Dl MAN IN DE STENEN MANIE ;i rS" Haidóa Qowa/nt District Service Manager (HTS-E Een Service Technicus (MTS-E) die er echt tegenaan wil DE MAN IN DE STENEN MANTEL RANK XEROX _l SENIOR VERKOPER/ADVISEUR DE KRANT BRENGT LEVEN IN UW BROUWERIJ administratief medewerker/ster diga techniek b.v. Salarisadninistrateur ml ft Ofwel: coach van een profèssioieel service tean l RANKXERO)* PAGINA 10 LEIDSE COURANT ZATERDAG 23 JANUARI li ÏÜSPEURDERS!!! TOETS UW VERNUFT EN MAAK KANS OP EEN DEEL VAN f. 10.000,- door mee te doen aan het NIEUWE THRILLER-PUZZEL FEUILLETON van uw krant: een spannende detective-serie in 10 afleveringen, geschreven door Cor Docter, die al ruim 100 thrillers op zijn (schuil)naam heeft staan. WANNEER EN WAAR? Iedere woensdag en zaterdag vindt u een afleve ring van deze serie op pagina 10. De eerste afle vering stond in de krant van 24 december j.l. Woensdag27januari'82isdelaatsteaflevering. ZO DOET U MEE: Aan het eind van iedere aflevering stellen wij een vraag. En om u vast op het juiste spoor te zetten geven wij u steeds zes antwoordmogelijk heden. waarvan er steeds slechts één goed is. Zo heeft una 10 afleveringen 10 antwoorden. Schrijf deze 10 antwoorden (+het nummer dat voor het antwoord staat) op een briefkaart. Gegevens over de juiste manier van inzenden vindt u bij de laatste aflevering. Dan herhalen wij ook de vragen nog een keer. U dient dus iedere aflevering zorgvuldig te bewaren! PRIJZEN: Onder de goede inzenders (slechts één inzending p.p. is toegestaan) verdelen wij een bedrag va fl. 10.000,-. Dit betekent dat iedereen ce aan het eind van de serie de jt 10 antwooden instuurt een gedeelte van di fl. lO.OOOotvangt.Hoegrootditbedragzal hangt af va het aantal goede inzendingen* Per persoa kan een maximumbedrag van fl. 2500,-itgekeerd worden. Werknemcs (en hun familieleden) van Sijl Pers zijn vn deelname uitgesloten. UW KRAM1 WENST U VEEL LEES- EN SPEURPLEIER! Wat tot dusver gebeurde: In de gerestaureer de schoorsteen van een ambassade is een man ingemetseld, die de president via het luchtrooster bij een staatsiebezoek wil ver moorden. Plonie, de verloofde van de jonge politieman Tim Verwant, wordt door één van de samenzweerders in een keldertje op gesloten. „Psssttt!" Het zachte geluid kwam uit de richting van het raam en even veerde Plonie op, voordat ze weer op de kist ineenzakte. „Psssttt!" Met drie sprongen was ze bij het raam. In de toenemende duisternis was niet veel te onder scheiden, maar ze wist bijna zeker, dat ze gelijk had, toen ze fluisterde: „Tim?" Hij praatte haastig, in afgebroken zinnetjes: „Je zei, dat je gevolgd werd. Toen durfde ik geen risico meer nemen. Ik heb mijn chef inge licht, met de kans uitgelachen te worden. Maar hij was alleen maar kwaad, dat ik niet eerder was gekomen. De man, die jou achtervolgde, is op zijn beurt in het oog gehouden. Ze hebben hem en jou tot hier gevolgd en mij gewaar schuwd. We konden niet eerder ingrijpen, dan had jij gevaar gelopen. Maar hij is nu even weg gegaan en hij heeft de voordeur opengelaten- ...hij kan dus zo terugkomen. Schrik niet, als we binnendringen." „Tim!" zei Plonie dringend. „Niet doen, wacht nog even tot ik met die man heb kunnen spre ken! Misschien hoor ik iets.... anders ben je nog niets verder!" „We arresteren die vent en dan zal hij wel pra ten," zei Tim grimmig, maar Plonie hield aan: „Nu jij vlak in de buurt bent kan me niets ge beuren. Wie zegt, dat die griezel gaat praten? Het lijkt me echt zo'n man om te blijven zwij gen, al zou je 'm martelen...." „Ik kan jou geen extra gevaar laten lopen." „Tim, nu we zover zijn gekomen moeten we tot het einde gaan. Er staat misschien een mensen leven op het spel, vergeet dat niet...." Haar oren waren gespitst gebleven op elk ge luid in het huis en ze siste Tim plotseling toe: „Terug, ik hoor wat....wég van dat raam." Ze zat weer op de kist, toen Farad binnen kwam. Het licht van een zaklantaarn viel recht op haar gezicht en zwenkte dan af naar het raam, waar de kapotte ruit z'n eigen geschiede nis vertelde. Gesprek „Je had je de moeite kunnen sparen,"zei Farad spottend, maar zonder z'n gebruikelijke agres sie. „Deze hele buurt is voor de sloop bestemd en al maanden geleden verlaten. Niemand zal je hier zoeken en niemand kan je hier horen. Maar als je je rustig houdt gebeurt er niets met je en dan ben je over een week of wat weer vrij." De zaklamp bescheen nu het brood, de fles melk en de plakken kaas, die hij had meege bracht. „Een mes krijg je niet, je moet je maar behel pen." „Wat ga je met me doen?"vroeg Plonie en de trilling in haar stem was niet gemaakt; ze was nóg bang voor hem, ook al wist ze, dat de poli tie in de buurt was. „Niets, werkelijk niets. Je ziet me toch niet voor een of andere maniak aan?" „Wat anders? Je ontvoert me, je smijt me in een kelder, je wilt me een week vasthouden... zon der een enkele reden!" „Heb ik geen reden?" „Ik kan er maar één bedenken, en dan bén je een maniak." Vreemd genoeg scheen hij er prijs op te stellen de indruk, dat hij een of andere afwijking had, bij haar weg te nemen. „Luister, we hebben je gezien bij die politie man, en je hebt rondgesnuffeld achter die cu riosa-winkel," zei hij scherp. „Tweemaal heb ben we je ook langs de ambassade zien lopen...." „Welke ambassade?" vroeg ze verbaasd. „Hou je maar niet van de domme, je weet best wat ik bedoel. Maar jij kunt ons niet meer te genhouden, en dat vriendje van je ook niet, en de hele Nederlandse politie niet. De dictator gaat er aan.... en hij zal op eigen bodem ster ven." Door het gat in het raam boorde onverwacht een schelle stralenbundel en meteen stormden mannen in civiel en in uniform de kelder in. Nóg wilde Farad naar een wapen grijpen, maar hij was al overmeesterd, eer zijn hand terug kwam. „Sorry," zei Tim Verwant, „maar ik wilde niet langer wachten..." Ze vloog in zijn armen en tussen twee kussen door zei ze ademloos: „Maar hij hééft gepraat, Tim. Ik denk... ik denk, dat ik weet, wat er gaat gebeuren!" Wapen Terwijl Farad werd weggevoerd liep Plonie te rug de kelder in. Ze raapte een sportattribuut op, dat ze als wapen had willen gebruiken voor 1 dere achtergelaten. Maar ik had er nog eenflinke slag mee kunnen uitdelen." „Da heeft Farad nóg geluk gehad," zei h fa venofde vol respect. „Ik denk, dat-ie and l. mebchttien gaten was weggegaan. Wat w s metiat ding gaan doen?" „Aa de muur, als herinnering aan het ee e polie-onderzoek, dat ik met jou samen iD Netils de scalps van de Indianen..." Hij rilde protesteren en uitroepen, dat dit eers en de laatste keer was, dat hij haar i »r risic zou laten lopen, maar ze drukte h» mort op de zijne en verhinderde hem te s| ir kenEn hij was er niet zeker van of dat n wastm hem te beletten iets te beweren, w ze ht helemaal niet mee eens was. het geval ze zich haar ontvoerder van het lijf had moeten houden. „Mijn souvenir,"zei ze opgelucht. „Dat ding is kapot, daarom hebben ze het zeker in dit kel- Ditraal is de vraag: welk sportattrilig had Plonie als wapen willen gebruik r Wiele tekst nauwkeurig leest zal de aro wijzig voor het juiste antwoord wetei vindn. Men heeft de keuze uit zes mogel hede: 1. tenisracket 2. gtfclub 3. crketbat 4. keel 5. hckeystick 6. pcsstok Uw persoonlijke kwaliteiten Omdat service één van onze belangrijkste producten is onderhoudt u een uitstekende relatie met uw klanten. Zelfstandig lost u technische storingen op van onze apparatuur. U gaat daarbij zeer doelgericht te werk. Goede kontaktuele eigenschappen zijn nodig omdat u ook klanten adviseert m.b.t. een juiste bediening van de apparatuur. U krijgt te maken met acute problemen die u soepel en vakkundig oplost. Dat betekent improvisatievermogen, mensenkennis en een evenwichtige persoonlijkheid. U wilt er tegenaan om een tevreden klant tevreden te houden. Uw opleiding en ervaring U hebt een MTS-E opleiding aangevuld met tenminste twee jaar bedrijfservaring in een service gerichte organisatie als Rank Xerox U kunt technische tekeningen interpreteren. Kennis van Engels is goed. U bent mini maal 23 jaar en hebt het rijbewijs BE. Uw funktie als Service Technicus U bent verantwoordelijk in het werkgebied Den Haag e.o. voor de totale technische serviceverlening. Naast het opheffen van storingen pleegt u ook pre ventief onderhoud. U repareert ter plaat se en vervangt (toekomstig) onbruikbare onderdelen, waarbij u kostenbewust te werk gaat. U opereert vanuit een service team en rapporteert aan een district service manager. U krijgt een uitgebreide technische opleiding. Uw carrièremogelijkheden Als u wilt kunt u doorgroeien naar een hogere funktie. Een en ander is natuurlijk ook afhankelijk van uw persoonlijke kwaliteiten, studie, initiatief en flexibiliteit. Alle medewerking krijgt u t.a.v. een verdere product training. Uw inkomen mag er zijn: een aantrekkelijk salaris, vakantie-uitkering, 13e maand, een gunstige spaarregeling, een volledige studiekostenvergoeding alsmede prima pensioenvoorzieningen. U krijgt een representatieve auto (ook voor privé georuik) tegen een geringe vergoeding ter beschikking. Reageer snel U kunt bellen met de heer B. van der Veen, als u meer informatie wilt. Telefoon 020 - 172966. U kunt ook direkt schriftelijk solliciteren met ver melding van uitvoerige gegevens over uzelf bij de heer R.M. Beklcer, afdeling Personeelszaken van Rank Xerox (Ne derland) b.v., Maassluisstraat 2, 1062 GD Amsterdam. Iets meer over Rank Xerox. Rank Xerox (Nederland) B. k'. maakt deel uit van het wereldwijde Xerox concern en richt zich als marketing-, ver koof*- en service-organisatie op de kantoor automatisering in de Nederlandse markt. Ons leveringsprogramma omvat een breed pakket reprografische en aanverwante pro- dukten zoals kopieerapparatenlaserprin ters, tekstverwerkingsapparatuur. Teleco piers, tekenkamerapparatuur, systeempro- dukten, papier en andere verbruiksartike- len. Illustratief voor het op innovatiegerich te beleid is de meer dan 700 miljoen dollar die jaarlijks wordt geïnvesteerd in research. (De hieronder afgebeelde Xerox 3400 is een kopieerapparaat, bescheiden van for maat met een hoge produktivileit. De service organisatie van Rank Xerox staat borg voor het funktioneren van onze kwaliteitsprodukten, omdat service minstens zo belangrijk is als de geleverde hardware. IVij zijn een succesvol bedrijf, waar mannen en vrouwen recht hebben op gelijke ontplooiingskansen. a Rank Xeroi ajn wettig ge de poneerde hantMwnetten. WIJ maken deel uit van een Internationale groep van ondernemingen voor produktle en marketing van kantoorsystemen. Naast een kompleet assortiment bekende merk copiers, omvat ons programma de meest gevraagde kantoorsystemen voor het klei ne/middelgrote kantoor, w.o. tekstverwerkingssystemen, pons- en blndapparatuur. Teneinde onze uitgebreide klantenkring optimaal te kunnen adviseren en verder uit te bouwen, zoeken wij voor de rayons MWden-Nederland en de Randstad een Voor deze uitstekend gehonoreerde funktie komt In aanmerking een ervaren verko per met goede algemene ontwikkeling. KommercHHe ervaring met vergelijkbare pro- dukten heeft onze voorkeur. Spoedige Indiensttreding Is gewenst Uw sollicitaties kunt u richten aan de heer A. Kroese. afd. Personeelszaken. APECO - DIVISIE KANTOORSYSTEMEN Wlllems parkweg 142 1071HR Amsterdam TeL 020—704229 WIJ zoeken voor spoedige indiensttreding een part-time of full-time: met ten minste PD. BIJ voorkeur MBA of MEAO met enige ervaring. Wij bieden een prettige, zelfstandige funktie, welke eventueel met een aantal admlnlstratlef-organlsatorische verantwoordelijkheden kan worden uitgebreid. Sollicitaties te richten aan: luchtbehandellngsapparatuur Postbus 202,2700 AE Zoetermeer Fokkerstraat telefoon 079-410251 ALLE 'Haart atr. 123 Tal. 12.1G.0e. PETROLAND B.V. Aardgas en aardolie-opsporings- Nederland en op hei Nederlands Continentaal Plat Groep Elf Aquitaine PETROLAND B.V. zon een De betrokken medewerkei{ste zal, rapporterend aan het hoofd vi de salaris- en personeelsadministtie, de verantwoordelijkheid krijgt voor: de salarisadministratie (A.S.A.P./I.B.M.-programa) personeelsadministratie croe- handeling onkostendeclarss contacten voortvloeiende t bovenvermelde taken. Gevraagd wordt: een goede administratieve opleiding ervaring als salarisadministratei goede contactuele eigenschappt bij voorkeur enige kennis van )Q de Franse taal. t Petroland biedt onder meer goede [jj primaire en secundaire arbeids voorwaarden. Geïnteresseerden wordt verzét hun sollicitaties, vergezeld van de gebruikelijke gegevens en mevolledige opgave van huidige en eventueel daaraanvoorafgaande werkkritfen) en opgedane ervaring, te zenden aan Petroland B.V., Postbus 9321, 2509 AG 's-Gravenhage, met de vermei ding "Vertrouwelijk" op de iveloppe. Ook wordt verzocht een recee pasfoto bij te sluiten. Uw persoonlijke kwaliteiten. Het begrip coach zegt 't al: u kunt mensen inspireren, u kunt zich verplaat sen in hun werk, hun problemen en hen van daaruit helpen om goed te funktione ren. Service heeft binnen Rank Xerox top prioriteit, kontinu, u kunt 't zien als een van onze belangrijkste „produkten". Het gaat hierbij niet alleen om techniek, maar met name om de mensen, om hun inzet en enthousiasme. Een ser vice-team moet er echt gemotiveerd tegenaan gaan, zoals dat heet, en toppre staties willen leveren voor onze klanten. In dit menselijke vlak zullen uw belang rijkste kwaliteiten dienen te liggen, zo wel naar uw eigen mensen toe als in rela ties met klanten. Uw opleiding en ervaring. Naast opleiding HTS (electronica) verwachten we ruime ervaring in een scrvicegerichte funktie, plus de nodige kennis van management technieken. Lei dinggevende ervaring in een soortgelijke organisatie als Rank Aerox is een voor deel. Uw leeftijd is ongeveer 30 tot 35 jaar. Een goede kennis van het Engels (ook technisch), zowel in woord als ge schrift, is absoluut nodig gezien de inter nationale achtergronden van ons bedrijf. Uw funktie als Service Manager. U krijgt de verantwoordelijkheid voor een District, waarin u voor een groep produkten zorgt voor optimale service verlening. »XfQ».«R«n>Xwo.fiiwiau *.D.pannrd.h. Uw district ligt in het gebied Den Haag. U werkt met een team van ca. 12 Service Engineers, plus een Senior Engineer voor de nodige technische ondersteu ning. Voorts krijgt u steun van andere af delingen, zoals service-planning en pro duct-engineering. U beheert één van de 28 districten en rapporteert daarover aan een Service Operation Manager. Een zeer belangrijk aspekt is de budgctverantwoordelijkhcid die u heeft t.a.v. machinekosten, onder delen, technici, enz. U werkt efficiënt en kunt scherp analyseren. Uw carrièremogelijkheden. Als u ambitie hebt, liggen er vele kansen om door te groeien binnen een succesvol bedrijf als Rank Xerox. Er zijn uitgebreide studiemogelijkheden ook op 't gebied van management/development, terwijl studiekosten volledig vergoed worden. En over vergoedingen gesproken: goede mensen worden bij ons goed geho noreerd. Reageer snel U kunt bellen met de heer F. Post als u meer informatie wilt. Telefoon 020- 17.29.66, tst. 250, privé: 03402-47947. U kunt ook airekt schriftelijk solli citeren met vermelding van uitvoerige gegevens over uzelf bij de heer R.M. Bekker, afdeling Personeelszaken Rank Xerox (Nederland) B.V., Maassluisstraat 2,1062 GD Amsterdam. Iets meer over Rank Xerox. Rank Xerox (Nederland) B. V. maakt deel uit van het wereldwijde Xerox concern en richt zich als marketing-, ver koop- en service-organisatie op de kantoor automatisering in ac Nederlandse markt. igsprogrc pakket reprografische en aanverwante pro dukten zoals kopieerapparatenlaserprin ters, tekstverwerkingsapparatuur. Teleco piers, tekenkamerapparatuur, systccmpro- dukten, papier en andere verbruiksartikc- len. Illustratief voor het op innovatie gerid te beleid is de meer dan 700 miljoen dollar ,er] die jaarlijks wordt geinvesteeraf in research j (De hieronder afgebeelde Xerox 3400 is een kopieerapparaat, bescheiden van for maat met een hoge produktiviteit.) De service organisatie van Rank Xerox staat borg voor het funktioneren va' "al onze kwaliteitsprodukten, omdat service minstens zo belangrijk is als de geleverde hardware. IVij zijn een succesvol bedrijf, wacf mannen en vrouwen recht hebben opge/ifi ontplooiingskansen. de blie

Leidse Courant | 1982 | | pagina 10