iP de rijksoverheid vraagt PROGRAMMEUR ARTSENBEZOEKER Informatie-medewerker vac.nr. 1123 VOORUCHTINGSASSISTENT (m/v) Technisch vakman (m/v) leiden twee bestuurs- medewerkers (m/v) SECRETARIAA TSMEDEWERK(ST), UPJOHN-NEDERLAND LEIDSE COURANT Centraal Bureau Rijvaardigheids bewijzen De administratie, die aan deze taken is verbonden, is omvangrijk en gevarieerd. In steeds grotere mate en in steeds meer toepassingsgebieden wordt daarbij van infor matieverwerkende apparatuur gebruik gemaakt. Functie-eisen: - Meerjarige ervaring in programmering, bij voorkeur Cobol. - Goede contactuele eigenschappen. Voer deze belangrijke en gevarieerde functie stellen wij een aanvangssalaris beschik baar dat afhankelijk van opleiding en ervaring varieert van 3662.- tot ƒ4160.- bruto per maand. Tot de arbeidsvoorwaarden behoort o.m. een uitstekende studiekosten regeling. Een geschiktheidstest behoort tot de selectieprocedure. STICHTING VAKOPLEIDING BOUWBEDRIJF| De Stichting Vakopleiding Bouwbedrijf is een landelijk opleidingsorgaan, dat in het kader van de Wet op het Leerlingwezen is belast met de organi satie van opleidingen voor een aantal bouwberoepen voor jongeren. Daar naast kent de Stichting diverse cursussen voor volwassenen werknemers in de bouwnijverheid. Ten behoeve van de afdeling Voorlichting en PR van de Stichting wordt ge zocht een van circa 25 jaar. Van de aan te stellen medewerk(st)er wordt verwacht dat hij/zij: - artikelen schrijft voor de opleidingskrant PEIL, bestemd voor onze leerlingen (16-20 jaar) en alle volwassenen die betrokken zijn bij vakopleiding in de bouw; - bereid is mee te werken aan alle andere voorlichtingsactiviteiten die door een team van drie personen worden verricht. Voor deze vrij ambulante functie wordt gezocht naar iemand die: - een middelbare schoolopleiding en enige journalistieke ervaring heeft; - gemakkelijk leesbaar Nederlands schrijft; - zelfstandig kan werken, kan organiseren en goed met mensen om kan gaan. Enige bouwkundig inzicht kan tot voordeel strekken. Tot de selectieprocedure behoort mogelijk een psychologisch onderzoek. Schriftelijke sollicitaties gaarne binnen 14 dagen richten aan de directie van de Stichting Vakopleiding Bouwbedrijf, Postbus 16256, 2500 BG 's-Graven- hage. Voor verdere inlichtingen kunt u bellen met Eddie Zeelt, chef afdeling Voorlichting en PR, telefoon 070-858500. Aan de Mytylschool (openbare school voor buitengewoon onderwijs aan lichamelijk gebrekkige kinderen). Blauwe Vogelweg 1, wordt ge vraagd een voor 40 uur per week. Aanstelling in een deeltijdbetrekking is mogelijk. Tot zijn/haar taak wordt gerekend: - het maken van aanpassingen aan meubilair, rolstoelen e.d. (in overleg met de aan de school aangestelde fysiotherapeuten en er gotherapeute). - het repareren van fietsen, rolstoelen, typemachines en elektrische apparatuur. - het verrichten van kleine reparaties in en aan het schoolgebouw. - het verrichten van concierge-werkzaamheden. Verlangd wordt goed met kinderen kunnen omgaan en in teamver band kunnen samenwerken. Een technische vooropleiding is van belang. Het salaris kan afhankelijk van leeftijd en ervaring uitlopen tot f 2.432,— bruto per maand. De gemeentelijke rechtspositieregeling is van toepassing. Inlichtingen worden verstrekt door de heer J. Willems (hoofd der school), tel. 071-152311 (school) en 071-890423 (huis). Sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer OND 731 binnen 10 dagen in te zenden bij de Directie Onderwijs, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Chef (mnl./vrl.) afdeling juridische zaken vac. nr. 1-3590/0167 Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen directoraat-generaal voor de Diensten Onderwijs en Inspectie, hoofddirectie Voorzieningen, directie Verzorgingsstructuur, afdeling Juridische Zaken De directie Verzorgingsstructuur is belast met het beleid op het gebied van de onderwijsbegeleiding, de onderwijsresearch, de leerplan- en toets ontwikkeling en de examens. Functie-informatie: beoordelen en toetsen van juri dische aspecten, verbonden aan te nemen bestuurs maatregelen; verlenen van medewerking aan de voorbereiding van wetgeving t.b.v. de verzorgings structuur; ontwerpen van beschikkingen en beslui ten t.b.v. het verzorgingsveld. Er wordt nauw samen gewerkt met andere juridische afdelingen van het Ministerie. Vereist: voltooide universitaire opleiding rechten of een gelijkwaardige combinatie van opleiding en er varing, ruime ervaring in een vergelijkbare functie. Standplaats: 's-Gravenhage, t.z.t. Zoetermeer. Salaris: max. f 6352,- per maand. In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen m.n. in middelbare en hogere func ties te vergroten, wordt vrouwen die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. De mogelijkheid tot kinderopvang is aanwezig. Sollicitaties inzenden vóór 9 januari 1982. Chef (mnl./vrl.) onderafdeling voorbereiding salaris regelingen tevens plv. chef afdeling saiarisregelingen vac. nr. 1-3574/0167 Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen directie Arbeidsvoorwaardenbeleid, afdeling Salarisregelingen, onderafdeling Voorbereiding Salarisregelingen I Functie-informatie: verrichten van beleids(voorbe- reidende) werkzaamheden; coördineren van de tot standkoming van de financiële arbeidsvoorwaarden regelingen; onderhouden van in- en externe contac ten; coördineren en bewaken van de juiste toepas sing van arbeidsvoorwaardenregelingen; begeleiden van medewerkers. Vereist: universitaire opleiding of een combinatie van opleiding en ervaring die aansluit op genoemd werkterrein. Standplaats: 's-Gravenhage. t.z.t. Zoetermeer. Salaris: max. f 5496,- per maand. In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen m.n. in middelbare en hogere func ties te vergroten, wordt vrouwen die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. De mogelijkheid tot kinderopvang is aanwezig. Sollicitaties inzenden vóór 9 januari 1982. projectmedewerkers (mnl./vrl.) tijdelijke functie, voor de duur van 2 jaar Vac. nr. 1-3583/0167 Functie-informatie: analyseren van reeds verrichte regio-onderzoeken welke voor de planning van ge zondheidsvoorzieningen in het kader van de Wet voorzieningen gezondheidszorg van belang zijn; aangeven van de hierop gebaseerde planningsricht lijnen voor gezondheidsregio's; bijdragen aan de ontwikkeling van nieuwe planningsrichtlijnen. Vereist: universitaire opleiding in de gedragsweten schappen of bestuurskunde. B.v.k. ervaring in een soortgelijke functie. Vac. nr. 1-3585/0167 deeltijdarbeid, 3 of 4 dagen per week Functie-informatie: verrichten van taken die samen hangen met invoering van een vestigingsbeleid voor bepaalde categorieën beroepsbeoefenaren door rijk, provincies en gemeenten in het kader van de Wet voorzieningen gezondheidszorg. Vereist: universitaire opleiding (rechten, bestuurs kunde, medicijnen, economie) of een gelijkwaardige combinatie van opleiding en ervaring. B.v.k. ervaring met beleidsadvisering in de gezondheidszorg. Voor beide functies geldt: Standplaats: Leidschendam. Sollicitaties inzenden vóór 8 januari 1982 inspectiemedewerker (mnl./vrl.) vac. nr. 1-3573/0167 Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen directoraat-generaal voor de Diensten Onderwijs en Inspectie, bureau van de Inspecteur Opleidingen voor Onderwijsgevenden Functie-informatie: voorbereiden van de advisering en de beslissing die de inspecteur ambtshalve heeft te verrichten; informatie verschaffen aan scholen en aan derden over wetten en uitvoeringsbesluiten; zor gen voor de organisatie en coördinatie binnen het in spectiekantoor; verantwoordelijk zijn voor de werk zaamheden van administratieve aard. Vereist: HAVO/MBO of een hiermee vergelijkbare opleiding; gerichte praktijkervaring. Standplaats: 's-Gravenhage, t.z.t. Zoetermeer. In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen m.n. in middelbare en hogere func ties te vergroten, wordt vrouwen die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. De mogelijkheid tot kinderopvang is aanwezig. Sollicitaties inzenden vóór 2 januari 1982. controleleider (mni./vri.) vac. nr. 1-3553/0167 Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen centrale directie Financieel-Economische Zaken, afdeling Controle Het ministerie van Onderwijs en Wetenschappen subsidieert een groot aantal scholen en instellingen, verspreid over het hele land. Deze scholen, enz. res sorteren onder diverse directies, alle gevestigd in Den Haag of Rijswijk. Elke directie heeft een eigen uitgavenbudget. T.a.v. de financiële controle (ac countantscontrole) van de Directie is er een afdeling Controle die is ondergebracht bij de directie Financieel-Economische Zaken. Functie-informatie: onder supervisie van een regis teraccountant. controleren van een aantal directies. De controle omvat beoordelen van de administra tieve organisatie en de daarin verankerde interne controle; instellen van bijzondere onderzoeken en uitbrengen van rapporten; leiding aan 1 2 assisten ten. Vereist: MO boekhouden. SPD of gevorderde NIvRA studie; controle-ervaring bij een accountantskantoor of interne accountantsdienst. Standplaats: 's-Gravenhage, t.z.t. Zoetermeer. Salaris: max. f 4684,- per maand. In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen m.n. in middelbare en hogere func ties te vergroten, wordt vrouwen die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. De mogelijkheid tot kinderopvang is aanwezig. Sollicitaties inzenden vóór 8 januari 1982. plv. chef (mnl./vrl.) bedrijfsbureau vac. nr. 1-2665/0167 Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk centrale afdeling Algemene Zaken. Algemene Secretarie Bedrijfsbureau De Algemene Secretarie is belast met de zorg voor de algemene administratieve verwerking van de de partementscorrespondentie. Tot de werkzaamhe den behoren o.a. postregistratie, dossiervorming, dossierordening en archiefdocumentatie. Aan de Af deling zijn toegevoegd de Centrale Postkamer, de Bodedienst, de Reprografie en de Typekamer. Het Bedrijfsbureau vervult in dit verband een staffunctie en is vnl. belast met de advisering omtrent doelma tige werkmethoden en werkprocedures. Functie-informatie: begeleiden van de cursisten die studeren voor de diploma's SOD I en II; doen van onderzoeken; rapporteren en adviseren daar over en ontwerpen van richtlijnen voor de uitvoering daarvan; adviseren omtrent personeelsbezetting; samenstellen van het jaarverslag; coördineren en begeleiden van de werkzaamheden verbonden aan de samenstelling van de archiefcode en het archief ordeningsplan. Standplaats: Rijswijk. In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen m.n. in middelbare en hogere func ties te vergroten, wordt vrouwen die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. De mogelijkheid tot kinderopvang is momenteel aanwezig. Sollicitaties inzenden vóór 5 januari 1982. verificateurs (mni./vri.) vac. nr. 1-3563/0167 Ministerie van Buitenlandse Zaken centrale afdeling Financieel-Economische Zaken, bureau Ontwikkelingssamenwerking en het bureau Verantwoordingen en Algemene Uitgaven Buitenland Functie-informatie: verifiëren van ingediende pro jectbegrotingen en toetsen daarvan aan de beschik bare geldmiddelen; beoordelen of de hieruit voort vloeiende financiële gevolgen voldoen aan de gel dende wetten, voorschriften, bepalingen en afspra ken; bespreken van bijzonderheden met betrokken ambtenaren van andere dienstonderdelen; veri fiëren van rekeningen, declaraties e.d. met betrek king tot de toegewezen onderwerpen; controleren van de gegevens op volledigheid en cijfermatige juistheid; beoordelen van uitgaven op doelmatigheid en rechtmatigheid; beoordelen en behandelen van visiestukken, binnengekomen correspondentie, zoals invetarlsstaten, exploitatie-overzichten dienst auto's enz.; gereedmaken van de financiële maandverantwoordingen voor verwerking van de ontvangsten en uitgaven in de departementale boek houding; verifiëren van de uitgaven en ontvangsten verricht op de diplomatieke en consulaire posten in het buitenland: bijhouden van documentatie en ver strekken van inlichtingen. Vereist: ten minste HAVO/MEAO; Praktijkdiploma Boekhouden. B.v.k. financieel-administratieve erva ring. Studie voor het diploma MBA/SPD strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 3215,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 2 januari 1982. Bovengenoemde salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7'/,% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerboven hoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met post code, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. Door vertrek van de nu in dienst zijnde medewerkster is er, ter o, dersteuning van de twee wethouders welzijn, plaatsingsmogelijkhq in deeltijd voor 20 uur per week. De werkzaamheden zullen onder meer bestaan uit: - het secretariaat van raadscommissies welzijn; - werkzaamheden voor de wethouders, als inwinnen van informal selecteren van stukken, documentatie; - organisatie en voorbereiding van besprekingen van wethouderj met vertegenwoordigers van diverse instellingen, een en ander; overleg met de betrokken gemeentelijke directies. Voor deze funktie zoeken wij gegadigden met tenminste een middf bare opleiding, die beschikken over het vermogen om alert en praf tisch te reageren op wisselende behoeften. Belangstelling voor maatschappelijke ontwikkelingen en vooral ij bestuurlijke aspecten daarvan is een vereiste. Zeer goede contactuele en redactionele vaardigheden (verslaglej ging) zijn beslist vereist. Aanstelling kan, mede afhankelijk van adequate werkervaring, plaa|^ vinden in de rang van commies of commies A. j" Salarisgrenzen f 2432, tot f 3733, bruto per maand voor 40 uif Schriftelijke sollicitaties binnen twee weken, met vermelding van v| caturenummer 81.097, te sturèn aan de Directie Personeelszaken Stadhuis, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. PROTESTANTS CHRISTELIJKE f WONINGBOUWVERENIGING (P.C.W.) TE LEIDEl' Kantoor: Corellistraat 48 te Leiden. Onze woningbouwvereniging heeft momenteel een bezit van ongeveer 10i woningen, garages etc. De verwachting is, dat dit aantal in de nabije v toekomst nog zal stijgen. Het technische- en administratieve beheer van c onze woningen is door ons ondergebracht bij een tweetal uitvoeringsorganen. Op ons kantoor is op korte termijn plaats voor een: De funktie omvat: - voorbereiden, uitvoeren, regelen en coördineren van bestuursbesluiten en bestuursinformatie, alsmede het notuler van bestuursvergaderingen. - verzorgen van de correspondentie van de vereniging, al dan n na overleg met het bestuur. - verstrekken van telefonische en mondelinge informaties aan bewoners. - onderhouden van contacten met de technische- en administratieve dienst, gemeentelijke instellingen en de huismeester. Voor de funktie wordt gevraagd: - middelbare schoolopleiding - typediploma goede contactuele eigenschappen - geschiktheid/bereidheid om als enige funktionaris op het kantoor van de vereniging geheel zelfstandig werkzaam te zijn - bereidheid om gemiddeld 3 avonden per maand bestuurs- of bewonersvergaderingen bij te wonen. De aanstelling geschiedt overeenkomstig de C.A.O. voor woningcorpoi ties. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan: Stichting C.B.W., Postbus 70, 2300 AB te Leideq. Wij zijn de Nederlandse vestiging van THE UPJOHN COMPANY of Kalamazo (U.S.A.), één der belangrijkste ondernemingen op het gebied van de researc en produktie van geneesmiddelen, zoals antibiotica, prostaglandines, corl costeroïden, antidiabetica, contraceptiva, oncologica en hypnotica/sedativa. Nieuwe geneesmiddelen, voortgekomen uit een modern en groots opgeze research-programma, moeten - óók in Nederland - bij artsen en apotheke bekend gemaakt worden. Wegens interne promotie zoeken wij thans een (ervaren) (m/v) voor Leiden/Den Haag Gezien de samenstelling van het rayon (universiteit) vragen wij een opleiding tenminste VWO-niveau, bij voorkeur met een aanvullende studie in de medic nen, biologie of biochemie. Voor dit interessante rayon zijn daarnaast va zelfsprekend goede contactuele eigenschappen en een grote mate van zelfsta digheid vereist. Belangstellenden, die niet ouder zijn dan ongeveer 35 jaar kunnen schriftelijk telefonisch reageren. Reeds tijdens de interne opleiding wordt een auto ter beschikking gesteld voor privé gebruik); salaris en overige voorwaarden zijn in overeenstemming m de belangrijkheid van deze functie. Morsestraat 15. 6716 AH EDE, tel.: 08380-36802

Leidse Courant | 1981 | | pagina 16