GETIPT foe L Betaal gemakkelijk. Betaal per maand ABN Bank v Gemeente Katwijk GEMEENTE NOORDWIJK GEMEENTE NOORDWIJK OPENBARE VERKOOP v Gemeente Katwijk a. belastingassistent (m/v) b. een aantal 2e assistente^ accountant A (m/v) PAGINA 8 LEIDSE COURANT DONDERDAG 10 DECEMBER B.V. AUTOMOBIELBEDRIJF L.A.G. Van Oldenbarneveltstraat 37.2334 AE Leiden, (zijstraat Warmonderweg). Tel.071-172679-154909 Sportieve trui. Gebreid in gerstekorrel. Van acryL En hij zit lekkerl In bordeaux/navy, bleu/blauw en bruin/beige. Peek Cloppenburg. Waarom zou je nog verder zoeken. BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Katwijk maken bekend dat zij in principe bereid zijn om met toepassing van de artikelen 3 en 4 van de "Voorschriften van het bestemmingsplan Rijnsoever" vergunningen ingevolge de Woning wet verlenen voor: A. de bouw van 56 etagewoningen voor alleen staanden en tweepersoonshuishoudens; en B. de bouw van 67 eengezinswoningen en 17 garages. v De woningen en garages worden'gebouwd op een perceel grond gelegen tussen de Biltlaan en de thans in aanbouw zijnde woningen in Rijnsoever, kadastraal bekend gemeente Katwijk, sectie C. nrs. 1578, 1581 en 1582 (alle gedeeltelijk). De tekeningen behorende bij de bouwplannen liggen met ingang van maandag 14 december 1981 gedurende veertien dagen op de gemeente secretarie (kamer 20) voor een ieder ter inzage. Gedurende deze termijn worden belanghebben den in de gelegenheid gesteld eventuele bezwaren tegen het verlenen van de gevraagde vrijstellingen schriftelijk bij hun college in te dienen, adres: Postbus 589, 2220 AN Katwijk ZH. Katwijk, 10 december 1981. Burgemeester en wethouders van Katwijk, de secretaris, de burgemeester, G. Verheule, lo.s. C.A. Bos. ONTWERP-BESTEMMINGSPLAN i,CULTUURGRONDEN LANGEVELD1981' De burgemeester van Noordwijk maakt bekend dat met ingang van 14 december 1981 gedurende één maand ter gemeentesecretarie, afdeling ruimtelijke ordening (gebouw Sartorlus, Doelensteeg) voor een Ieder het ontwerp-bestemmingsplan „Cultuurgron den Langeveld 1981" ter inzage ligt. Het gebied waarop het ontwerp-bestemmingsplan betrekking heeft wordt omsloten door de wegen Ka- pelleboslaan. Vogel aar dreef, Duinschooten en Lan- gevelderlaan. Gedurende de genoemde termijn kan een leder zijn bezwaren tegen het ontwerp-bestemmingsplan schriftelijk indienen bij de gemeenteraad. De gemeentesecretarie is op werkdagen voor het publiek opengesteld van 9.00 uur tot 12.30 uur. Noordwijk, 10 december 1981. De burgemeester voornoemd, J. M. Bonnike. VOORBEREIDINGSBESLUITEN De burgemeester van Noordwijk maakt overeen komstig het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de raad dezer ge meente In zijn vergadering van 24 november 1981 heeft besloten te verklaren dat bestemmingsplannen worden voorbereid voor gedeelten van gebieden be horende tot: I. het bestemmingsplan „Grashoek". gelegen op de hoek Van Panhuysstraat/Duinwetering, ka dastraal bekend gemeente Noordwijk, sectie M, nr. 2104, een en ander zoals Is aangegeven op de bij het besluit behorende kaart; II. het bestemmingsplan „Boerenburg", gelegen nabij de hoek Van de Mortelstraat/Gooweg, ten behoeve van „Het Zilveren Kruis", kadastraal be kend sectie M. nrs. 1825, 1011. 2097. 885. 886' en 2289 gedeeltelijk, een en ander zoals Is aan gegeven op de bij het besluit behorende kaart. Bovengenoemde besluiten liggen met ingang van 14' december 1981 ter gemeentesecretarie (gebouw Sartorius, Doelensteeg) ter inzage. De gemeentese cretarie is op werkdagen van 9.00 tot 12.30 uur voor het publiek geopend. Noordwijk, 10 december 1981 De burgemeester voornoemd, J. M. Bonnike De burgemeester van Noordwijkerhout maakt bekend, dat ter gemeentesecre tarie, afdeling algemene zaken (kamer 24, bovenverdieping), voor een ieder ter inzage ligt het besluit van de raad van 26 november 1981 no. 94. Bij dit besluit is verklaard dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor een gebied rond het Oosterduinse Meer, waarop momenteel het bestem mingsplan "Plan tot herziening van het Uitbreidingsplan in hoofdzaak 1965" van toepassing is. Noordwijkerhout, 10 december 1981. De burgemeester voornoemd. NOTARIS MR. J.SCHIJFFELEN de navolgende panden te Leiden zijn ingezet: 1. De Wetstraat 25 op 37.000.- 2. Nieuwe Rijn 33,33a en 33b op 260.000.- 3. Kijfgracht 7 op 50.000.- De afslag blijft bepaald op 14 december a.s. In het Venduhuis der Notarissen aan het Utrechtse Veer te Leiden om 19.30 uur. Bezichtiging op 10 december van 14.00 tot 16.00 uur. Nadere Inlichtingen verstrekt genoemde notaris Mr. J. Schijffelen, Burggravenlaan 1, Lelden (tel. 120041 en 120614). Bestemmingsplan Koestal-Overduin, Ie herziening De burgemeester van Katwijk maakt ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 23. lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat met ingang van 16 december 1981 gedurende één maand ter gemeentesecretarie (kamer 21) voor een ieder ter inzage ligt het ontwerp van een partiële herziening van het bestemmingsplan "Koestal-Overduin". Voornoemd bestemmingsplan is vastgesteld door de raad bij" besluit van 24 april 1980 en door gedeputeerde staten van Zuid-Holland gedeeltelijk goedgekeurd, bij besluit van 2 juni 1981, nr. 21843/1. De herziening omvat een op de plankaart aangegeven verruiming van.de bebouwingsmoge lijkheden voor de percelen Zeeweg 119 en 121. alsmede de opneming van een vrijstellingsbe paling in de voorschriften die het mogelijk maakt dat de bebouwingsgrenzen van bepaalde bouw percelen onder het aanliggende terrein mogen worden overschreden. Gedurende de bovengenoemde termijn kan een ieder schriftelijk bij de gemeenteraad bezwaren indienen tegen het ontwerp. Katwijk, 10 december 1981. De burgemeester van Katwijk. C.A. Bos. F. PRANGERS Verhuur zonder chauffeur van luxe- en bestelwagens Hoofdstraat 104 Leiderdorp Tel. 071-89.40.40 Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Rijnland Het retributiereglement 1982 ligt vanaf heden voor leder ter inzage ten kantore van de Kamer, Stationsweg 41, Leiden. r0p if DAt zoeken we even op. In de 'Uit'bijlage ^^ïatuuilijk^J accountants- en belastingadviesbureau Itb b Het Accountants- en Belastingadviesbureau LTB houdt zich bezig met^n dienstverlening aan zelfstandige ondernemers in de agrarische sektor. Daarnaast maakt een sterk groeiend aantal ondernemers in het J' midden- en kleinbedrijf van de diensten gebruik. Het werkgebied strekt zich uit over Noord-en Zuid-Holland, waar ca. 250 medewerkers, vanuit 15 vestigingen de diensten verrichten. r° De toenemende omvang van het dienstenpakket maakt het noodzakelijker! over te gaan tot uitbreiding van de vestiging SASSENHEIM met een Fun kt ie-in formatie: Controleren van voorlopige en definitieve belastingaanslagen aan de hand van de ingediende aangiften. Administratieve procedure aanslagen verzorgen. Bezwaar- en verzoekschriften van eenvoudige aard indienen. Opstellen van berekeningen inzake middelingsmogelijkheden en indienen desbetreffende verzoeken daartoe. Invulling aangiftebiljetten en organisatie i.v.m. uitstelregeling. Correspondentie met Inspecties e.d. Assistentie bij controles of bespreking daarvan met de con trolerende belastingambtenaren. Alles onder verantwoordelijkheid van de daarvoor aangewezen leiding. vacature b. Het maken van balansen en exploitatierekeningen tot en met de berekeningen van het belastbaar inkomen. Het behandelen van administra tieve vraagstukken in verband met maatschappen, liquidaties, onteigeningen e.d., welke een beperkt gerichte kennis van administratiesystemen en fiskale en juridische wetgeving vereisen. Tevens in staat zijn tot het onderhouden van contact met kliënten. telefonisch, schriftelijk, eventueel via gesprekken op kantoor en bij de kliént. Adviezen geven inzake admini stratieve problemen aan kliënten, zowel op kantoor als bij de kliënt thuis. Met enige kennis van zaken de aangiften verzorgen van allerlei soorten bedrijven en administra- Het samenstellen van analyse rapporten na opgedane ervaring en het verwerken van gegevens van opbrengstadministraties. Funktie-eisen: HAVO/MF.AO/praktijkdiploma boekhouden; praktijkdiploma belastingrecht. vacature b. - HAVO/MEAO/praktijkdiploma boekhouden; - diploma moderne bedrijfs administratie. Voor beide vacatures geldt: - goede kontaktuele eigen schappen; - grote accuratesse en verantwoordelijkheid. Salariëring: Het salaris is overeenkomstig het niveau van de funktie. Vaktechnische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer J.H.H. Puts, distrikts- direkteur, telefoon 023-319177. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de heer H.G. Selier, Hoofd Personeelszaken, Herenweg 188, 2101 MV Heemstede, tel. 023 - 291750. Verzekeringen via de ABN behoren tot de beste in het land en de premies zijn niet de I Stuurt u mij de brochure Verzekeren', allerlaagste (kwaliteit kost geld), maar u betaalt ze wel een stuk makkelijker. Namelijk per maand, zonder extra kosten. In één vast bedrag voor al uw verzekeringen. J DhrAMw.: Zo strijkt u de pieken glad en weet u Schades kunnen hard aankomen, maar premies ook. En het vervelende is, dat ze meestal even onverwacht als ongelegen komen. Premienota's van uw verzekeringen glijden op verschillende tijdstippen van het jaar in uw brievenbus: autoverzekering, woonhuis- en glas verzekering, aansprakelijkheid, ongevallen en ziekte kosten. Forse nota's nemen in één keer een dikke hap uit uw salaris, vakantiegeld of tantième. steeds precies waar u financieel aan toe bent Dat is in deze tijd waarachtig geen luxe. Informatie over deze verzekeringen, de betalingswijze en over de mogelijkheid uw lopende verzekeringen te laten beoordelen, vindt u in onze verzekeringsbrochure. Vraag die even aan met de coupon of ga langs bij het ABN-kantoor in uw omgeving. Voor onmiddel lijke informatie: bel 010 - 366823. I Postcode/Plaats: I j Telefoon: I I In ongefrankeerde envelop zenden aan: j ABN Assurantiën, Antwoordnummer 1137, 3000 VB Rotterdam.

Leidse Courant | 1981 | | pagina 8