[F® WAARN. CHEF HULPVAK- Studeren met een salaris Ervaren assistentie) voordeadministratie adjunct-accountant 1 e klasse VERTEGENWOORDIGER Full-time verpleegkundige recovery de rijksoverheid vraagt LODSE COURANT ZATERDAG 31 OKTOBER 1981 PAGI voor een functie bij de rijksbelastingdienst De rijksbelastingdienst biedt de mogelijkheid om te worden opgeleid tot controleur van 's Rijks belastingen. Tewerkstelling zal plaats hebben in het westen van het land. De taak van de controleur bestaat uit het vaststellen van de belastingschuld (de aanslagregeling) en uit het controleren van administraties van ondernemers. Gedurende de opleiding, die omstreeks 1 september 1982 aanvangt en ongeveer 3 jaar in beslag neemt, wordt als salaris het minimum(jeugd)loon toegekend. Na het met gunstig gevolg voltooien van de studie volgt benoeming tot controleur A. Het salaris bedraagt dan f2852,- per maand voor 21-jarigen en ouderen; voor jongeren geldt een aftrek van f214,- per maand voor ieder jaar dat zij jonger zijn. Het normale carrièrepatroon leidt tot de rang van referendaris (salaris tussen f4201,- en f5496,-). Om voor de opleiding in aanmerking te komen dient u in het bezit te zijn van ten minste het diploma meao, havo of een hiermee vergelijkbare of hogere opleiding (handelswetenschappen in het pakket is vereist en een of meer van de vakken wiskunde, economie en recht zeer gewenst). Indien u in 1982 in het bezit hoopt te komen van één van de bedoelde diploma's kunt u zich thans ook aanmelden. Om tot de opleiding te worden toegelaten dient u op 1 september 1982 niet ouder te zijn dan 40 jaar. Over de opleiding voor een functie van controleur Is een brochure verschenen. In de brochure Is een formulier opgenomen dat bij aanmelding moet worden gebruikt. Belangstellenden kunnen de brochure aanvragen bij het Ministerie van Financiën, directie Personeel van de Belastingdienst, Postbus 20201, 2500 EE 's-Gravenhage, onder duidelijke vermelding van vacaturenummer 1-2987/0167. Het zich In de brochure bevindende aanmeldings formulier dient uiterlijk op 16 november 1981 door het Ministerie van Financiën te zijn ontvangen In verband met het In december te houden schriftelijke gedeelte van het toelatingsonderzoek. STREEKSCHOOL VOOR BEROEPSBEGELEIDEND IjS-Ë ONDERWIJS IN DE REGIO LEIDEN Lammenschanspark 1. Leiden. De Streekschool voor Beroepsbegeleidend Onderwijs in de regio Leiden zoekt op korte termijn een Wij zoeken iemand met een grote mate van verantwoordelijk heidsbesef en het vermogen zelfstandig op te treden. Hij of zij heeft een brede administratieve belangstelling en boekhoudkundige kennis (minimaal praktijkdiploma boek houden). Taakomschrijving: -Meewerken aan/coördineren van een juiste en vlotte gege vensverwerking, -bijhouden en periodiek afsluiten van de (sub-)administraties, -(mede) opstellen van tussentijdse overzichten en jaarrekenin- 9en, -verzamelen van informatie t.b.v. verslaglegging aan directie en bestuur, -het uittypen van rapporten en overzichten, -vervangen van de administrateur bij diens afwezigheid. De salariëring en aanstelling vindt plaats volgens de rechts positieregelingen van het voortgezet onderwijs. De premie AOW/AWW wordt niet op het salaris ingehouden. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selec tieprocedure. Belangstellenden voor deze functie verzoeken wij hun schrif telijke sollicitatie te richten aan de directeur van de Streek school voor Beroepsbegeleidend Onderwijs in de regio Leiden, Postbus 9030, 2300 PA LEIDEN. Nadere inlichtingen kunnen telefonisch worden verkregen bij onze administrateur, de heer C.L. Leijnse. U kunt hem tijdens de schooluren bereiken onder tel. nr. 071 - 769242. De opleiding tot bij de rijksaccountantsdienst studeren met een salaris Het Ministerie van Financiën biedt de mogelijkheid om opgeleid te worden tot adjunct-accountant 1e klasse bif de rijksaccountantsdienst. Deze cfienst vormt een onderdeel van de rijksbelastingdienst. De rijksaccountant heeft de taak zelfstandig of in teamverband boekenonderzoeken in te stellen bij middelgrote en grote ondernemers om te komen tot een oordeel over de kwaliteit van de boekhouding en over de aanvaardbaarheid van de belasting aangiften die de ondernemer aan de hand van die boekhouding heeft gedaan. Gedurende het eerste deel van hun studie (ongeveer 3 jaar) ontvangen de studenten een salaris dat thans f 1469,- per maand bedraagt. Voor 20-jarigen en ouderen geldt het minimum(jeugd)- loon. Bij de benoeming in ambtelijke dienst (aan het einde van het derde studiejaar) wordt dit salaris aanzienlijk verhoogd. Het normale carrièreverloop leidt vervolgens via de rang van adjunct-accountant tot adjunct-accountant 1e klasse met een salaris tussen f 2712,- en f 5496,- per maand. Na voltooiing van de gehele NIVRA-studie (naast het werk als rijksaccountant) kan benoeming tot accountant volgen, met een salaris tussen f5171,- en f 6965,- per maand, verdere promotie is mogelijk. Om voor de opleiding in aanmerking te komen dient u in het bezit te zijn - of in 1982 hopen te komen - van het einddiploma vwo, gymnasium, atheneum, heao of hbs (met enkele eisen voor het vakken pakket). Voorts bent u bij voorkeur op 1 september 1982 niet ouder dan 24 jaar (in geval van reeds vervulde militaire dienst wordt deze grens op 26 jaar gesteld). Over de opleiding en de functie van adjunct accountant Is een brochure verschenen. In de brochure Is een formulier opgenomen dat bij aanmelding moet worden gebruikt Belangstellenden kunnen de brochure schriftelijk of telefonisch aanvragen bij het Ministerie van Financiën, Bureau uitvoering vorming en opleiding van de directie Personeel van de Belastingdienst, Postbus 20201, 2500 EE 's-Gravenhage; telefoon (070) 76 66 40, 76 66 41 of 76 67 09. BIJ schriftelijke aanvragen wordt verzocht het vacaturenummer 1-2988/0167 te vermelden (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe). Het zich in de brochure bevindende aanmeldingsformulier moet uiterlijk op 16 november 1981 door het Ministerie van Financiën zijn ont vangen in verband met het op 7 of 14 december te houden schriftelijke gedeelte van het toelatingsonderzoek. De Blaeuwe Werelt is een toonaangevend bedrijf op het gebied van computer- formulieren en nabewerkingsappa ra tuur. In de vestiging te Apeldoorn werken ongeveer 125 medewer kers voor vele grote bedrijven en instellingen. De produktie en verkoop van de computer- formulieren is onderge bracht in de Blaeuwe Werelt Kettingform B. V. Het handelsprogramma. waaronder Böwe snij machines. sepera toren, bursters, couverteer- systemen en Ris to beeld schermtafels is samen gebundeld in de Blaeuwe Werelt Systeem technieken B. V. Voor het Westelijk deel van Neder land hebben wij op korte termijn plaats voor een Onze voorkeur gaat uit naar kandida ten, die beschikken over grafische kennis en/of kennis van de computer- markt, terwijl goede kontaktueleeigen schappen en kommerciële ervaring noodzakelijk zijn. Uw werkzaamheden zullen voorname lijk bestaan uit het verder uitbouwen van ons bestaande orderbestand en het venven/en van nieuwe kliënten in het betreffende gebied. Leeftijd tot 40 jaar. Wij bieden u naast een vast salaris goede sociale voorzieningen, zoals een prima pensioenregeling en gun stige voorwaarden voor privégebruik van telefoon en auto. Wanneer u denkt aan bovengenoemde wensen te voldoen en geïnteresseerd bent in,deze funktie kunt u uw schrifte lijke of telefonische sollicitatie richten aan de heer T. Hagen. DE BLAEUWE WERELT KETTINGFORM B.V. Sijthoff Pers vraagt ten behoeve van haar Bedrijfstechnische Afdelingen voor de afdeling Mechanische Dienst een m/v die bereid is, aktief aan de werkzaamheden deel te nemen. Vereist als minimale voorwaarde: het diploma MTS Werktuigbouw en/of de cursus ACI. Voorts is vereist een 5-jarige ervaring in een gelijkwaardige en leidinggevende funktie. Leeftijd 30-35 jaar. F unktie-inf ormatie: het (doen) verhelpen van storingen en het (laten) verzorgen van het onderhoud aan onze gebouweninstallaties, waartoe o.a. uitgebreide luchtbehandelings-installaties en liften behoren. De werkzaamheden worden in dagdienst verricht. Wij bieden o.a. een aantrekkelijk salaris, een gratificatie ter grootte van een maand en uitstekende pensioenvoorzieningen. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectie-procedure. Inlichtingen betreffende deze funktie zijn te verkrijgen bij de heer A. Wever, Hoofd B.T.A., telefoonnummer 070-190500. Sollicitaties richten aan: Sijthoff Pers, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 16050,2500 AA 's Gravenhage. T.a.v. de heer J.W.M. Bekkering. Gaarne op brief en enveloppe het vacature nummer TO 70 vermelden. Sijthoff Pers is één van de vijf grootste dagblad-uitgeverijen in ons land, onafhankelijk van enige partij of belangengroep en voornamelijk georiënteerd op de provincie Zuid-Holland. Zij geeft onder meer uit de Haagsche Courant, het Rotterdams Nieuwsblad, de Goudsche Courant, het Economisch Dagblad. Als'moedermaatschappij geeft zij in samenwerking met Westerpers B.V. uit Het Binnenhof en de Leidse Courant, en in samenwerking met Randstad Edities te Rijswijk 35 gratis verspreide huis-aan-huis bladen in Zuid-Holland. Om de abonnees buiten Den Haag, Rotterdam en Gouda het nieuws uit hun woonomgeving te verschaffen geeft Sijthoff Pers in één abonnement met de avondbladen tevens 16 regionale kranten uit. De totale lezerskring van het bladenpakket overschrijdt ruimschoots het miljoen. De centrale direktie en de hoofdredaktie, computer centrum, technische produktie, de commerciële en administratieve afdelingen zijn gevestigd in een nieuw bedrijfscomplex te Rijswijk - het hoofdkantoor van de onderneming die met 1600 personeelsleden behoort tot de middelgrote bedrijven in ons land. SIJTHOFF PERS Belhel Ziekenhuis Delf! Reynier de Graefweg 3, Korrespondentieadres: Postbus 5012, 2600 GA Delft. Telefoon 015-569340. Dit algemeen ziekenhuis met protestants christelijke signatuur, gelegen in Delft zuid, met een kapaciteit van 364 bedden, heft een totale personeelsbezetting van 550 medewerkers. In ons ziekenhuis komt de funktie vrij van (vakaturenummer 81040) die van maandag t/m vrijdag werkzaam wil zijn. Aanstelling geschiedt in de rang van verpleegkundige. Indien de kandidaat in het bezit is van een anaesthesie-aantekening vindt aan stelling plaats in de rang van verpleegkundige-A. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken op bovenstaand adres. Sijthoff Pers vraagt m/v voor de afdeling Interne Expeditie Hoogdruk. Wij denken hierbij aan kandidaten op LTS-niveau en reeds hun dienstplicht hebben vervuld. De werkzaamheden worden verricht in een wisselende dag- en avonddienst en éénmaal per veertien dagen op zaterdagochtend. Het dienstverband zal worden aangegaan voor 12 maanden. Wij bieden o.a. een aantrekkelijk salaris, een gratificatie ter grootte van een extra maand. Sollicitaties richten aan: Sijthoff Pers, afdeling Personeel Sl Organisatie, Postbus 16050, 2500 AA 's-Gravenhage, t.a.v. de heer J.W.M. Bekkering. Gaarne op brief en enveloppe het vacaturenummer TO-77 vermelden. Sijthoff Pers is één van de vijf grootste dagblad-uitgeverijen in ons land, onafhankelijk van enige partij of belangengroep en voornamelijk georiënteerd op de provincie Zuid-Holland. Zij geeft onder meer uit de Haagsche Courant, het Rotterdams Nieuwsblad, de Goudsche Courant, het Economisch Dagblad. Als moedermaatschappij geeft zij in samenwerking met Westerpers B.V. uit Het Binnenhof en de Leidse Courant, en in samenwerking met Randstad Edities te Rijswijk 35 gratis verspreide huis-aan-huis bladen in Zuid-Holland. De centrale direktie en de hoofdredaktie, computer centrum, technische produktie, de commerciële en administratieve afdelingen zijn gevestigd in een nieuw bedrijfscomplex te Rijswijk - het hoofdkantoor van de onderneming die met 1600 personeelsleden behoort tot de middelgrote bedrijven in ons land. SIJTHOFF PERS plv. hoofd (mnl./vrl.) vac. nr. 1-313510167 Ministerie van Verkeer en Waterstaat Rijkswaterstaat, directie Waterhuishouding en Waterbeweging, stafafdeling personeelszaken Functie-Informatie; behandelen van personee aangelegenheden in het rayon West ('s-Grave hage, Hellevoetsluis), w.o. beheers-, organisa en beleidsproblemen (voor de beheerszaken wordt in de uitvoering teruggevallen op de pe neelsadministratie); ondersteunen van lijnche hun personele en organisatorische verantwoo lijkheden; met twee collega's en het hoofd va Afdeling bijdragen aan de ontwikkeling van h personeelsbeleid binnen de Directie; doen va eventuele voorstellen inzake mutaties; begelt van veranderingsprocessen; adviseren inzake waardering van functies en aanpassing van formaties, alsmede meewerken aan het volled en aktueel opzetten van het functiebeschrijvii bestand. Vereist: ten minste diploma HAVO; diploma HBO personeelswerk, rijbewijs BE. Ruime ervaring in personeelswerk. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 4684,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 11 december 1981. assistent-accountant (mnl./vrl.) vac. nr. 1-312310167 Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen Accountantsdienst, Afdeling II Functie-informatie: controlewerkzaamheden l gesubsidieerde onderwijsinstellingen in de provincie Zuid-Holland (Zuid). Vereist: diploma VWO of een hiermee vergelj bare opleiding en studerend voor NIvRA-exau óf diploma MAVO 4 en MBA/SPD I. Ervaring m.b.t. accountantswerkzaamheden strekt tot beveling. Standplaats: nader overeen te komen. Salaris: max. f 3658,- per maand. In het kader van het streven van het Ministerl het aantal vrouwen m.n. in middelbare en hoe functies te vergroten, wordt vrouwen die men aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelij verzocht te solliciteren. Er zijn bij het Ministerie mogelijkheden om gebruik te maken van een studiefaciliteiten regeling. Sollicitaties inzenden vóór 21 november 1981 documentalist (mni./vri.) vac. nr. 1-235010167 Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelege centrale afdeling Kablnets- en Administratie! Zaken, bureau Archieforganisatie en -Instruc Functie-Informatie: onderzoeken van archiev overleg plegen met diensthoofden, algemeen secretarissen-en beleidsfunctionarissen om komen tot een opzet van een archiefdocum© tatiesysteem; opstellen van richtlijnen t.a.v. q indeling en uitvoering van het systeem; insta en begeleiden van medewerkers, die met het beheer en de uitvoering zijn belast. Vereist: diploma HAVO; BDA (bibliothecaris documentalist); ervaring als documentalist. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 3658,- per maand. Naar deze functie kunt u solliciteren door inzending vën een sollicitatieformulier vóór 21 november 1981, dat u kunt aanvragen per briefkaart onder vermelding van het vacature nummer en uw huisadres met postcode, bij Rijks Psychologische Dienst. juridisch administratie medewerker (mni./vri.j vac. nr. 1-313410167 Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening directoraat-generaal van de Volkshuisvesting directie van de Volkshuisvesting in de provin Zuid-Holland Functie-Informatie: toetsen van woningbouw planoen aan'de bestemmingsplannen; contri en zonodig aanpassen van de daarbij behore grondkosten; adviseren aan Gedeputeerde over wijzigen van verordeningen en onbewot baarverklaringen; behandelen van specifieke w/oningklachten; adviseren aan gemeenten onteigeningen; voorbereiden en uitvoeren va inspectiebezoeken aan gemeenten; geven va algemene, informatie m.b.t. regelingen, enz. stand van zaken m.b.t. in behandeling zijnde bouwplannen. Vereist: diploma VWO; rechtskennis en jurid ervaring op het terrein van de volkshuisvesti Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 3658,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 21 november 19£ Bovengenoemde salarissen zijn in het algei afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervarfn zijn exclusief 7'/i% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummV linkerbovenhoek van brief en enveloppe en elke vacature een afzonderlijke brief) en uv hulsadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Maurltsli Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gri hage. Een mededeling van ontvangst van uw solllc brief wordt u door het desbetreffende minis de dienst of instelling toegezonden.

Leidse Courant | 1981 | | pagina 24