L 2e groepsleid(st)er \F® werkleider (m/v) %i medewerker cursistenbegeleiding m/v Adverteren doet verkopen! medewerker Putman all-round cv-technicus Studeren met een salaris mÊm Stuurgroep Maatschappelijke Discussie Energiebeleid adjunct-accountant 1e klasse ü2® LEIDSE COURANT ZATERDAG 17 OKTOBER 1981 De Leidse Onderwijsinstellingen verzorgen ruim 400 schriftelijke en schriftelijk/ mondelinge opleidingen op een breed onderwijsterrein. Daartoe beschikken ze over een doelmatige administratie en produktie-organisatie waarin ongeveer 400 medewerkers een taak vinden. Binnen dit administratieve gebeuren nemen de cursistensecretariaten een belangrijke plaats in. Voor één van deze secretariaten zoeken wij op korte termijn een leeftijd 21 - 24 jaar Hij/zij zal binnen het secretariaat een zelfstandige taak gaan vervullen, die onder meer bestaat uit contacten met cursisten d.m.v. correspondentie en telefoon, met bijbehorende administratieve werkzaamheden. De functie biedt voor een enthousiast medewerk(st)er alle kansen om zich verder te ontplooien. Als basis daarvoor is een opleiding op HAVO-niveau plus een typediploma gewenst. De juiste kandidaat beschikt over goede contactuele eigenschappen en is in staat zelfstandig te corresponderen. Belangstellenden wordt verzocht een schrif telijke sollicitatie te richten aan de afdeling Personeelszaken. leidse onderwijs gjjjr instellingen Leidsedreef 2 2352 BA Leiderdorp Telefoon- f0711 89 92 55* Chr. Scholengemeenschap „Qroen v. Printterercollege" Albardaatraat 25 2555 XP 's-GRAVENHAGE Chr. Scholengemeenschap „de Populier" Populieratraat 109 2565 MK 'a-GRAVENHAGE Gevraagd voor zo spoedig mogelijk, ter vervanging wegens ziekte, een DOCENT(E)/DOCENTEN voor ECONOMIE 21>uur 1e gr. Ook naar een gedeelte van deze uren kan worden gesolliciteerd. r In NOV.tot half DEC. 2 WEKEN inliet Limburgse bungalowpark 't POSTERBOS VOOR DEPRUS VAN 1 WEEK... Kom déérom naar ons gezellige bungalowpark in Posterholt nabij Roermond. 6 Persoons bungalows met C.V., kleuren T.V. Overdekt zwembad, sauna, solarium, bowling, midgetgolf, tennisbanen en een gezellig familierestaurant. Bel nu:040-853435 en U ontvangt de gratis informatia of-schrijf naar: Nomij Tours b.v., antwoordnr. 45 5660 VB GELDROP (zonder postzegel). STICHTING VOORZIENINGEN GEHANDICAPTEN NOORDELIJK ZUID-HOLLAND Het kinderdagverblijf "de Walnoot", Rijnsburgerweg 140 te Leiden is een dagverblijf voor geestelijk gehandicapte kinderen van om streeks 3 tot 15 jaar. Voor de groep "Pinguins", een groepje kinderen van verschillend niveau, waaronder ook meervoudig gehandicapte kinderen, zoeken wij een Onze voorkeur gaat uit naar iemand met ervaring in de zwakzinnigen zorg. Kandidaten dienen aan één van de volgende opleidingseisen te vol doen: - diploma MAVO-4 óf - getuigschrift 3 jaar Havo óf 3 jaar Atheneum óf 3 jaar Gym nasium óf - diploma MHNO óf - diploma kinderbescherming A óf - diploma OPM. Kandidaten in het bezit van een diploma MBO-IW óf KV-JV genieten de voorkeur. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij Theo Kok, hoofdleider van het kinderdagverblijf, telefoon: 071 -17 19 05. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen richten aan de direkteur van de Stichting, Centraal Bureau, Rijnsburgerweg 158, 2333 AJ LEIDEN, telefoon: 071 -15 53 42. DE LEIDSE ONDERWIJSINSTELLINGEN heb ben voor haar moderne kantoorgebouw een ei gen dienst voor onderhoud en bewaking. Een deel van de werkzaamheden van deze dienst be treffen Voor deze taak vragen wij een die met een dagelijkse werktijd van 15.30 uur tot 24.00 uur zal deelnemen aan de bewaking, de controle en aan schoonmaakwerk waarvoor tij dens de daguren geen gelegenheid is. Belangstellenden kunnen zich mondeling of schriftelijk wenden tot onze afdeling Personeels zaken. leidse onderwijs instellingen Leidsedreef 2 2352 BA Leiderdorp Telefoon- /Q711 89 92 55* installaties bv verwarming - koeling - sanitair Noordwijk, telefoon 01719-19210* Momenteel hebben wij een vacature open voor Deze medewerker zal voornamelijk worden belast met de voorbereiding en de begelei ding bij het uitvoeren van grotere werken, zowel op kantoor als op de bouwplaats,, alsmede het bezoeken van bouwvergade- ringen. Voor deze functie denken wij aan een re presentatief persoon met goede contac tuele eigenschappen en in het bezit van een rijbewijs. Ervaring strekt tot aanbeveling. Na een inwerkperiode bieden wij een vrij zelfstandige functie en goede arbeidsvoor waarden. Heeft u interesse? Bel dan voor het maken van een afspraak ons kantoor of na kantoortijd: 02522-14842. voor een functie bij de rijksbelastingdienst De rijksbelastingdienst biedt de mogelijkheid om te worden opgeleid tot controleur van 's Rijks belastingen. Tewerkstelling zal plaats hebben in het westen van het land. De taak van de controleur bestaat uit het vaststellen van de belastingschuld (de aanslagregeling) en uit het controleren van administraties van ondernemers. Gedurende de opleiding, die omstreeks 1 september 1982 aanvangt en ongeveer 3 jaar in beslag neemt, wordt als salaris het minimum(jeugd)loon toegekend. Na het met gunstig gevolg voltooien van de studie volgt benoeming tot controleur A. Het salaris bedraagt dan f 2852,- per maand voor 21-jarigen en ouderen: voor jongeren geldt een aftrek van f214,- per maand voor ieder jaar dat zij jonger zijn. Het normale carrièrepatroon leidt tot de rang van referendaris (salaris tussen f4201,- en f5496,-). Om voor de opleiding in aanmerking te komen dient u in het bezit te zijn van ten minste het diploma meao, havo of een hiermee vergelijkbare of hogere opleiding (handelswetenschappen in het pakket is vereist en een of meer van de vakken wiskunde, economie en recht zeer gewenst). Indien u in 1982 in het bezit hoopt te komen van één van de bedoelde diploma's kunt u zich thans ook aanmelden. Om tot de opleiding te worden toegelaten dient u op 1 september 1982 niet ouder te zijn dan 40 jaar. Over de opleiding voor een functie van controleur Is een brochure verschenen. In de brochure Is een formulier opgenomen dat bl) aanmelding moet worden gebruikt. Belangstellenden kunnen de brochure aanvragen bij het Ministerie van Flnanclfin, directie Personeel van de Belastingdienst, Postbus 20201, 2500 EE 's-Gravenhage, onder duidelijke vermelding van vacaturenummer '1-2987/0167. Het zich In de brochure bevindende aanmeldings formulier dient uiterlijk op 16 november 1981 door het Ministerie van Financien te zijn ontvangen In verband met het In december te houden schriftelijke gedeelte van het toelatingsonderzoek. Bij de montage-/plaatwerkafdeling van de Gemeentelijke DienjJ" Sociale Werkvoorziening kan worden geplaatst een Tot zijn/haar taak behoort onder meer: - het instrueren en begeleiden van de medewerkers 20); - het opleiden van medewerkers in de werkzaamheden; tot deipé werkzaamheden behoren: lichte montage, laswerk, plaatwerk, bje1 gen, boren tappen en persen; het adviseren omtrent de aanschaf van benodigde machines. De functie-eisen zijn: - opleiding minimaal MTS-niveau; - praktische ervaring in een gelijksoortig bedrijf; - leidinggevende en sociaal-pedagogische capaciteiten; - bereidheid tot het volgen van gerichte cursussen, soms gedeelt f lijk in vrije tijd. Aanstelling kan, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaL' plaatsvinden in de rang van Opzichter C. Salaris maximaal f 3215, bruto per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprfe cedure, evenals een gesprek met een vertegenwoordiging van htfe personeel. Voor nadere informatie over de functie kunt u zich wenden tot fdf heer P. de Vreede, tel. 071-141542. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan Dir. P.Z., postbus 910|Pn 2300 PC Leiden, onder vermelding van vacaturenummer 81.086. Hl leider De Stuurgroep Maatschappelijke Discussie Energiebeleid heeft tot twde de maatschappelijke discussie over de toekomstige energievoorzieniiiru vorm te geven. Daarbij zal de mogelijke rol van kernenergie worden ge geëvalueerd. De eindresultaten van de discussie en een rapport worqn aan de Raad van Ministers en de Staten Generaal aangeboden. bol Voor de verslaglegging van de verschillende bijeenkomsten (hearing re informatiezittingen, discussiedagen c.q. avonden enz.) worden gevra i NOTULISTEN (mnl./vri.) De werkzaamheden zullen incidenteel plaats vinden gedurende de 1 perioden november 1981 t/m maart 1982 en september 1982 t/m september 1983. Zij, die voor genoemde taak in aanmerking wensen te komen, worde daarom verzocht om de uren en perioden waarop men beschikbaar in de sollicitatiebrief aan te geven. Verlangd wordt minimaal een HAVO-opleiding, steno en een ruime J ervaring in het verslagleggen van vergaderingen. De salariëring zal op declaratiebasis plaats vinden, waarbij de afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring in overleg zal worden vastgesteld. Ook vrouwen die gedurende enige tijd niet hebben deelgenomen aarf het arbeidsproces worden uitgenodigd te solliciteren. Solicitaties in te zenden vóór 6 november 1981 en te richten aan de di; Voorzitter van de Stuurgroep, Lange Voorhout 14, Postbus 20102, jos 2500 EC 's-Gravenhage. al< De opleiding tot bij de rijksaccountantsdienst studeren met een salaris Het Ministerie van Financiën biedt de mogelijkheid om opgeleid te worden tot adjunct-accountant 1e klasse bij de rijksaccountantsdienst. Deze dienst vormt een onderdeel van de rijksbelastingdienst. De rijksaccountant heeft de taak zelfstandig of in teamverband boekenonderzoeken in te stellen bij middelgrote en grote ondernemers om te komen tot een oordeel over de kwaliteit van de boekhouding en over de aanvaardbaarheid van de belasting aangiften die de ondernemer aan de hand van die boekhouding heeft gedaan. Gedurende het eerste deel van hun studie (ongeveer 3 jaar) ontvangen de studenten een salaris dat thans f1469,- per maand bedraagt. Voor 20-jarigen en ouderen geldt het minimum(jeugd)- loon. Bij de benoeming in ambtelijke dienst (aan het einde van het derde studiejaar) wordt dit salaris aanzienlijk verhoogd. Het normale carrièreverloop leidt vervolgens via de rang van adjunct-accountant tot adjunct-accountant 1e klasse met een salaris tussen f2712,- en f5496,- per maand. Na voltooiing van de gehele NIVRA-studie (naast het werk als rijksaccountant) kan benoeming tot accountant volgen, met een salaris tussen f5171,- en f6965,- per maand, verdere promotie is mogelijk. Om voor de opleiding in aanmerking te komen dient u in het bezit te zijn - of in 1982 hopen te komen - van het einddiploma vwo, gymnasium, atheneum, heao of hbs (met enkele eisen voor het vakken pakket). Voorts bent u bij voorkeur op 1 september 1982 niet ouder dan 24 jaar (in geval van reeds vervulde militaire dienst wordt deze grens op 26 jaar gesteld). Over de opleiding en de functie van adjunct accountant is een brochure verschenen. In de brochure Is een formulier opgenomen dat bij aanmelding moet worden gebruikt Belangstellenden kunnen de brochure schriftelijk of telefonisch aanvragen bij het Ministerie van Financiën, Bureau uitvoering vorming en opleiding van de directie Personeel van de Belastingdienst Postbus 20201, 2500 EE 's-Gravenhage; telefoon (070) 76 66 40, 76 66 41 of 76 67 09. Bij schriftelijke aanvragen wordt verzocht het vacaturenummer 1-2988/0167 te vermelden (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe). Het zich in de brochure bevindende aanmeldingsformulier moet uiterlijk op 16 november 1981 door het Ministerie van Financiën zijn ont vangen in verband met het op 7 of 14 december te houden schriftelijke gedeelte van het toelatingsonderzoek. werken bij het gevangeniswezen als bewaarder of bewaarster in de Penitentiaire Inrichtingen te Amsterdam en 's-Gravenhage Iet Een baan In een gevangenis of huls van bewaring (penitentiaire Inrichting) Is een „job" waar je Je nauwelijks een voorstelling van kunt maken. Het Is dan ook belangrijk dat Je goed op de hoogte bent voordat je echt solliciteert Daarom worden er diverse INFORMATIE-DAGEN georganiseerd waar Je over het beroep van bewaarder/ bewaarster allerlei Informatie kunt krijgen. Het aanvangssalaris is f 2220,- bruto per maand. Na een voltooide opleiding is er eenkc uitloopmogelijkheid aanwezig tot max. f 2782 bruto per maand. Daarna zijn de mogelijk heden nog niet uitgeput. Genoemde salarissen zijn exclusief 7'/a% vakantie-uitkering. Voor het verrichten van onregelmatige diensten wordt een toelage gegeven. 'js Als bewaarder of bewaarster ga je om met mensen die zich in een moeilijke situatie bevinden; je moet hen mentaal opvangen en begeleiden en je draagt zorg voor de goede gang van zaken binnen de inrichting. Om dit zo goed mogelijk te kunnen doen, wordt er in diensttijd een opleiding gegeven. Een MAVO of lagere beroepsopleiding biedt hiervoor een goede basis. Gezien de aard van het werk gaat onze voorkeur uit naar mensen tussen 25 en 45 jaar. Wilt u alles weten over dit beroep en de mogelijkheden, kom dan op één van de onderstaande informatiedagen zaterdag 7 november 1981 In het Centraal Wervlngs- en Opleidingsinstituut (CWOI) In Den Haag. zaterdag 14 november 1981 In de Penitentiaire Inrichtingen „Over Amstel" In Amsterdam. Ruime parkeergelegenheid aanwezig. Reiskosten 2e klas NS en/of buskosten naar en van de plaats van voorlichting worden vergoed. Vul onderstaande bon In en stuur hem op (als brief frankeren); naar het Centraal Wervlngs- en Opleidingsinstituut, Laan van Meerdervoort 84,2517 AP Den Haag, tel. (070) - 46 93 81 (tijdens kantooruren). U krijgt dan een uitnodiging voor één van de informatiedagen toegestuurd. X- woonplaats: (s.v.p. postcode vermelden) vac.nr.: bewaarder 1-3052/0167 vac.nr.: bewaarster 1-3053/0167 Wil graag een uitnodiging voor de informatiedag „Bewaarder/ster" op zaterdag 7 november in Den Haag zaterdag 14 november In Amsterdam Q (hokje aankruisen s.v.p.)

Leidse Courant | 1981 | | pagina 8