IcmIuii (ie rijksoverheid vraagt F® I ILiCTRONICUS COMMERCIEEL MEDEWERKER BUITENDIENST M/V nunm DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: M 'HOÓGMADE. 'op- Heb je een typediploma en ben je goed in Engels? TffiflSIGEE>X warmond LEIDSE COURANT ZATERDAG! 3 OKTOBER 11 HAZERSWOUDE HERMAN GORTERSTRAAT 9 f 89.000,- 3-kamer-appartcment op de 2e etege met CV blok en grotendeels dubbele beglazing. Zonnige ligging. Winkels om de hoek. Ind.: hal, zijkamer met balkon op zuid, woonkamer, slaapka mer, royale keuken met balkon, bad kamer met douche. Inpandige ber- ging. VLIETWEG 1 f495.000- Vrijstaande bungalow aan de Does met grote tuin, grote garage met werkruimte en schuurtje. Bevat: Gro te living met open haard, schuifpui naar terras, zeer moderne massief eiken open keuken en bar, 4 slaapka mers, douche, zeer luxueuze badka mer met kastjes, bijkeuken met aan sluiting alle app. CV gas en gasboiler. Inkl. stoffering. KOUDEKERK A/D RIJN BERNHARDIAAN 66 f159.000,- Modern woonhuis met vöor- en ach tertuin, voorzien van CV-gas en gas boiler. Bevat ruime woonkamer, mo derne "Sie Matic" keuken, 3 slaapka mers op de Ie etage en zeer grote zolder met breed dakkapel, douche. Direkt te aanvaarden. RIDDERHOFLAAN 7 f 178.000,- Royale split-levelwoning met flinke zonnige tuin. Indeling: grote garage, half verdiept en studeer/werkkamer, hal, toilet, woonkamer met open haard en schuifwand naar terras (Z), op hoger nivo eetkamer in open ver binding met keuken met ontbijtbar. 2e et.: 3 flinke slaapkamers, badka mer met ligbad en aparte douche, aansl. wasapp., 2e toilet. Goede staat van onderhoud en zeer aantrekkelij ke prijs. APO L LO LAAN 648 f 165.000,- Op 8e (top) etage gelegen 3 4 ka merhoekappartement met lift en ber ging onder het gebouw. Indeling: en tree met garderobe, grote woonka mer met balkon (Z.W.) met 2 kasten, diepe werkkast, 2 slaapkamers, bad kamer met ligbad en aansl. wasapp., keuken. Voor en achter prachtig uit zicht. CV blok. BACHSTRAAT 46 f 58.000,- 1-kamer-appartement met CV en ber ging. Omvat:*hal, badkamer met dou che, zit-slaapkamer met balkon, keu ken. De vloerbedekking blijft bij de flat. BACHSTRAAT 714 Le.a.b. In prima staat van onderhoud verke rende 3-kamerflat in "serviceflat" Statenhof. Eigen garage. Modern ge bouw voorzien van liften, rekreatie- zaal, prima keuken met keuzemaal tijden, bergingen, parkeerterrein enz. DOELENSTEEG 6 f 115.000.- Echt stadshuis.' vlakbij Academiege- bouw, kamer met ruime open keu ken, douche en toilet, (ev. te verhu ren), grote kamer met open keuken, badkamer met ligbad, toilet, ruime zolderkamer met balkon (Z). Kap vernieuwd en gefsoleerd. VAN THOFFSTRAAT11 189.000,- Benedenwoning met zonnige achter tuin en achterom. Bevat royale woonkamer (suite), 2 slaapkamers, keuken, toilet en eenvoudige douche. Direkt te aanvaarden. Professoren- J.F. KENNEDYLAAN 42 f 119.000,- 4-kamerappartement op de 2e woon laag, voorzien van CV, lift. eigen par keerterrein, berging onder het ge bouw en flink, zonnig balkon op het zuiden. Verkeert in perfecte staat van onderhoud en heeft een ruim uit zicht. Indeling: gang, keuken, woon kamer grenzend aan slaapkamer met kastenwand, 2 slaapkamers, waarvan 1 met wastafel, toilet, badkamer met ligbad en wastafel. KORAALSTRAAT 14 f 170.000.- Hoekhuis met garage, 3 zijden tuin (achter ca. 14 m diep). Ind.: hal, woonkamer met parket, open keu ken en deur naar tuin, Ie p* 3 slaap kamers, badkamer met ligbad, 2e toi let, 2e etage: vaste trap, flinke kamer met ramen in de zijgevel. CV-gas. Goed onderhouden. Gezellig huis. LEEUWERIK STRAAT 14 f 185.000,- Ruim huis met zonnige achtertuin, vrij uitzicht en schuur, vlakbij station etc. Zit/eetkamer met open haard, keuken, 5 slaapkamers, 2 toiletten, badkamer met zitbad en douche, geis. zolder, dakbedekking, goten, bedrading en riolering vernieuwd. WEEKEND ÉfiÉTELEFOONDIENST Wij zijn in het weekend bereikbaar via onze speciale weekend-antwoord-service. BORNEOSTRAAT 25 f 138.000,- Goed onderhouden woonhuis met voor- en 17 m diepe achtertuirdZW), achterom, aangebouwde fietsen- schuur en volière/hobbyruimte. Be vat: L-vormige woonkamer met open haard, uitgebouwde keuken, 4 5 slaapkamers, douche en grote ber ging. Dak geheel gefsoleerd. VAN GOGHLAAN 21 «215.000,- Rustig gelegen prima onderhouden woonhuis met voor- en achtertuin, gefs. stenen schuur met verwarmde doka. T-vormige woonkamer met mog. open haard, moderne licht eiken keuken, 4 slaapkamers, badka mer met ligbad en 2e toilet, balkon. CV gas, boiler en geiser, ged. thermo- WIJTTENBACHWEG 34 f 210.000.- Woonhuis met voor- en achtertuin (O), stenen schuur en achterom. CV, grote woonkamer met parket en open haard, ged. uitgeb. keuken, 5 slaapkamers, badkamer met douche, 2 toiletten, dakkapellen, balkon. VLIETWEI 104 f 195.000,- Modern woonhuis met voor- en zon nige achtertuin, stenen schuür en achterom. Voorzien van CV-gas, gas boiler en in perfecte staat van onder houd. Parterre: hal, toilet, woonka mer over de gehele breedte van het huis met nieuwe open haard, hard houten schuifpui met thermopanebe- glazing, open moderne keuken. Woonkamer en keuken met parket vloer, schoon metselwerk en konvek- tor. Ie etage: overloop, luxe badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel, 4 slaapkamers. 2e etage: vaste trap, flinke zolderka mer met tuimelraam, bergruimte enz. Inklusief markies, lamellen, stoffe ring, gasboiler, luxaflex e.d. De Vereen. Ned. Makelaarsbureaux Geversstraat 63 Oegstgeest. 071 -15 25 40*. Direktie J.N. Lancel, makelaar i.o.g. Lid van de Ned. Bond van Makelaars in onroerende goederen. Lid Makelaars Computer Centrum. Sijthoff Pers vraagt een MTS-NIVEAU (M/V) voor de Bedrijfstechnische Afdeling. De Bedrijfstechnische Afdeling (B.T. A.) is verantwoordelijk voor het optimaal onderhóuden en repareren van alle technische aangelegenheden in dit omvangrijke krantenbedrijf. In de komende jaren zullen bij Sijthoff Pers belangrijke technologische ontwikkelingen plaatsvinden. De B.T.Aheeft dientengevolge op korte termijn een vacature voor een gekwalificeerd electronicus, die verantwoordelijk zal zijn voor het onderhoud en de reparatie van de electronische, tekstverwerkende systemen, bestaande uit onder andere advertentieopmaak, beeldschermen, fotozetcomputers, printers, DEC-computers en Pertec disc-drives. Voor deze onderhoudsfunctie wordt enige kennis en ervaring in het onderhouden en repareren van computersystemen gewenst geacht. Ervaring met bovenomschreven apparatuur strekt tot aanbeveling. De medewerker zal via een gericht, specialistisch cursuspakket worden opgeleid tot all-round computertechnicus. Kennis van de Engelse taal is een vereiste, mede gezien de opleiding in het buitenland. Leeftijd 25-35 jaar. Goed functioneren in groepsverband is gewenst. De werkzaamheden worden uitgevoerd in een wisselende dag- en avonddienst. Inlichtingen betreffende deze functie zijn te verkrijgen bij de heer A. Wever, Hoofd B.T.A., telefoonnummer 070-190500 Wij bieden o.a. een aantrekkelijk salaris, een gratificatie ter grootte van een extra maand. Sollicitaties richten aan: Sijthoff Pers, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 16050, 2500 AA 's-Gravenhage, t.a.v. de heer J.W.M. Bekkering. Gaarne op brief en enveloppe het vacaturenummer TO-55 vermelden. Sijthoff Pers is één van de vijf grootste dagblad-uitgeverijen in ons land, onafhankelijk van enige partij of belangengroep en voornamelijk georiënteerd op de provincie Zuid-Holland. Zij geeft onder meer uit de Haagsche Courant, het Rotterdams Nieuwsblad, de Goudsche Courant, het Economisch Dagblad. Als moedermaatschappij geeft zij in samenwerking met Westerpers B.V. uit Het Binnenhof, en de Leidse Courant, en in samenwerking met Randstad Edities te Delft 39 gratis verspreide huis-aan-huis- bladen in Zuid-Holland. Om de abonnees buiten Den Haag, Rotterdam en Gouda het nieuws uit hun woonomgeving te verschaffen geeft Sijthoff Pers in één abonnement met de avondbladen tevens 16 regionale kranten uit. De totale lezerskring van het bladen pakket overschrijdt ruimschoots het miljoen. Diedag- en nieuwsbladen zijn gevestigd binnen hun verzorg i ngsgebied Handelsdrukkerijen zijn er in Rijswijk, Den Briel en Lisse. De centrale directie en de hoofdredaktie, computer centrum, technische produktie, de commerciële en administratieve afdelingen zijn gevestigd in een nieuw bedrijfscomplex te Rijswijk - het hoofdkantoor van de onderneming die met 1600 personeelsleden behoort tot de middelgrote bedrijven in ons SIJTHOFF PERS Natuurwetenschappen analist (m/v) vacaturenummer 1-260/1161 Taakdeelnemen aan het onderzoek van de werkgroep Farmaceutische Analyse. De werkgroep bestudeert de eigenschappen van biologisch actieve metaal-geneesmiddel complexen. in het bijzonder van ijzer- nitrosylverbindingen en zilversulfanilamiden. Vereist: analist op HBO-B niveau met ervaring in de anorganische synthese: kennis van de chemische analyse strekt tot aanbeveling. Salaris: Maximaal 3215.- bruto per maand. Inlichtingen over de functie kunnen worden ingewonnen bij Prof. dr. A. Bult, tel. 071-148333, tst. 3892 (4219). De Leidse Universiteit streeft naar een vergroting van het aantal vrouwen in hogere functies. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46,2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. GRAAF WILLEM II LAAN 12 «179.000,- Modern woonhuis met voor- en zonnige achtertuin, CV- gas en volledige isolatie (spouw, dak, beglazing en pla fonds). Prima staat van onderhoud en bevat woonkamer met parket, 4 slaapkamers; ruime keuken en badkamer met douche (mogelijkheid voor ligbad). De Vereen. Ned. Makelaanbui Geverutraat 63 Oegjtgeeït. 071 15 25 40' lil nf\mfo IjgKBMjS éi Dan ligt bij Siama je kans. Wij zijn een Zwitserse reisvereniging met 60.000 leden, verspreid over 35 landen. Een zeer inter nationaal georiënteerd bedrijf, waar de meeste correspondentie in het Engels wordt gevoerd. Daarom moet de typiste die wij op korte termijn nodig hebben een grondige kennis van Engels hebben.of bijvoor beeld Engelstalig zijn. Als dat internationale aspect je wel aanspreekt, bel dan even voor een afspraak met de heer Ruygrok. Ons telefoonnr. is 071 -76 09 51. Siama, Gerard Brandtstraat 105, 2332 AK Leiden. O, ja, bij Siama wordt niet gerookt en die traditie willen we graag voortzetten. plV. hOOfd (mnl./vrl.) vac. nr. 1-201610167 Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk directie Kunsten, afdeling Kunstzinnige Vorming en Amateuristische Kunstbeoefening De Afdeling is verantwoordelijk voor de ontwik keling en de uitvoering van het landelijk beleid op het gebied van de kunstzinnige vorming en de amateuristische kunstbeoefening. Functie-Informatie: coördineren van de beleids ontwikkeling, zowel binnen de Afdeling als in relatie met andere beleidsafdelingen van de Directie, met andere directies binnen het depar tement en met andere departementen. Vereist: voltooide universitaire opleiding; aan toonbare ervaring op het genoemde werkterrein. Standplaats: Rijswijk. Salaris: max. f 5496,- per maand. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen m.n. in middelbare en hogero functies te vergroten, wordt vrouwen die menen aan de gestelde eisen te voldoen uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties inzenden vóór 31 oktober 1981. medewerkers wetstoepassing (mni./vri.) hele dagen vac. nr. 1-285810167 deeltijdarbeid, 20 uur per week vac. nr. 1-285910167 Ministerie van Binnenlandse Zaken hoofdafdeling Pensioenen en Wachtgelden, afdeling Wetstoepassing De hoofdafdeling Pensioenen en Wachtgelden houdt zich vooral bezig met (de behandeling van) pensioenzaken voor het personeel van overheid en spoorwegen en aanvragen door overheidspersoneel van uitkeringen i.v.m. onvrij willige werkloosheid w.o. wachtgeld. Functie-Informatie: zelfstandig behandelen van aanvragen voor wachtgeld of andere uitkering o.m. inhoudende beoordelen van de aanvragen, berekenen van de uitkering, corresponderen m.b.t. te nemen beslissingen, alsmede inwinnen van de nodige informatie. Gevraagd b.v.k. diploma HAVO; administratieve en redactionele ervaring, b.v.k. in een soortgelijke functie, dan wel enige jaren werkervaring in een functie op het terrein van de sociale verzeke ringen. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 2642,- per maand. Promotie mogelijkheid tot max. f 2920,- per maand aan wezig. De salarissen gelden bij volledige werk week. Tel. inlichtingen worden verstrekt onder nr. (070)-71 70 37. Sollicitaties inzenden vóór 24 oktober 1981. adjunct-accountant (mnl./vrl.) vac. nr. 1-145610167 Functie-Informatie: beoordelen van de admini stratieve organisatie in,het algemeen en van de geautomatiseerde systemen op aspecten be trouwbaarheid, continuïteit en controleerbaar heid. Vereist: vergevorderde accountantsstudie, HEAO of volledig SPD; ervaring met en/of belangstel ling voor automatisering. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 5496,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 30 oktober 1981. administratief medewerker (mni./vri.) vac. nr. 1-284110167 Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne directoraat-generaal voor de Milieuhygiëne, directie Straling De Directie is belast met de uitvoering van de Kernenergiewet en de daarop gebaseerde uitvoeringsbesluiten, alsmede met het houden van toezicht op de naleving van de voorschrif ten, verbonden aan vergunningen voor het toepassen van nucleaire technieken en ioniserende straling. Functle-fnformatle: redactionele en administra tieve werkzaamheden liggend in het beleidsvlak, alsmede notuleren van vergaderingen en ver richten van secretariaatswerk voor enkele commissies. Vereist: HBS/VWO opleiding; redactionele erva ring. Administratieve ervaring, b.v.k. bij de over heid, strekt tot aanbeveling. Standplaats: Rijswijk. Salaris: max. f 3215,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 24 oktober 1981. Bovengenoemde salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7'/*% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw hulsadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Maurltslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Graven- 1 hag.. j Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie- 1 brief wordt u door het desbetreffende ministerie, 1 de dienst of Instelling toegezonden. Tnumph-Wala B.V. - Division Golden Cup Sportswear met vestigingen in Amsterdam en Bladel, zoekt ter behartiging van de verkoop en promotionele aktiviteiten bij de gespecialiseerde sportvakhandel een voor Midden-Nederland. Na een ruime inwerkperiode zal zijn/haar voornaamste taak bestaan uit het vakkundig en enthousiast presenteren en verkopen van onze Golden Cup Sports wear aan bestaande en nieuwe relaties bij de sportvakhandel. Daarbij weet hij/zij zich enerzijds gesteund dooreen gespecialiseerde Verkoop Binnendienst ander zijds staan een gedegen marketingconcept en een aktief reclamebeleid hem/haar hierbij ten dienste. Rapportering geschiedt rechtstreeks aan de directie. Ben zelfstandige en boeiende functie voor een sportieve vertegenwoordiger lster.I met kennis en bij voorkeur enige ervaring op dit specifieke gebied. Affiniteit met sport en kleding is, evenals goede contactuele eigenschappen en een sportief en representatief optreden, een vereiste. Verder: een leeftijd tot ongeveer 28 jaar. commerciële instelling, passende opleiding en de bereidheid om. zo u er al niet woont zich in het genoemde gebied te vestigen. Het salaris mag uitstekend genoemd worden evenals de secundaire voorwaarden. Heeft u belangstelling voor deze functie, dan nodigen wij u uit uw schriftelijke sollicitatie met relevante gegevens en een recente pasfoto te nchten aan Postbus 15530 AA in Bladel, ter attentie van de directie Vanzelfsprekend is volledige discretie verzekerd. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. PR. BERNHARDLAAN 42 f 270.000.- Groot hoek-herenhuis met voor-, zij- en achtertuin, vrij staande garage en voorzien van CV-gas. Prima stand in het hartje van Oegstgeest. Indeling: parterre: vestibule, gang met toilet en kelderkast, L-vormige suite, keuken. Ie eta ge met 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet op de gang. Opzij en achter een balkon. 2e etage: 2 slaap kamers, royale zolderruimte en vliering. Direkt te aan- ORANJE NASSAU LAAN 29 f 425.000- Halfvrijstaande villa met diepe tuin en eigen haven in open verbinding met de Leede. In de tuin een gebouw be staande uit een garage voor 2 auto's naast elkaar en een atelier met overdekt zonneterras. Zeer grote woonkamer met erker en opzij uitgebouwde serre, moderne keuken, bijkeuken, pantry, 3 slaapkamers op de Ie etage en ruime badkamer, 3 kamers op de 2e etage met dakkapellen, ge heel bevloerde vliering. Bethel Ziekenhuis Delf! Reynier de Graefweg 3, Korrespondentieadres: Postbus 5012, 2600 GA Delft. Telefoon 015-569340. Dit algemeen ziekenhuis met protestants christelijke signatuurgelegen in Delft zuid, met een kapaciteit van 364 bedden, heft een totale personeelsbezetting van 550 medewerkers. In ons ziekenhuis is op de afdeling^ Intensive Care plaats voor een V erpleegkundige (vakaturenummer 81036) in het bezit van een ICU/CCU aantekening. De afdeling Intensive Care/ Coronary Care telt 14 bedden, waarvan 4 t.b.v. de Medium Care. Inlichtingen over deze funktie kunnen worden ingewonnen bij mevr. A. Sterrenburg, hoofd verpleegkundige algemene dienst, oproepnummer 1494. Sollicitanten van buiten Delft kunnen, zolang geen passende woonruimte is gevonden, direkt hun intrek nemen in de moderne woonflat, die zijdelings aan het ziekenhuis is verbonden. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken op bovenstaand adres. j

Leidse Courant | 1981 | | pagina 24