Luxueus wonen tegen 8% voor 5 jaar vast OEfiSTGEEST mm Sb'PÏbisiiUiül itfreVfo, 1 a) beleidsmedewerker planning b) administratief medewerker Of 10 jaar tegen 10% vast Veiling onroerend goed MET EEN KLEINTJE ZIT U GOE PAGINA 10 LEIDSE COURANT ZATERDAG 19SEPTEMB0 De vereniging "VERENIGDE BIJZONDERE SCHOLEN VOOR ONDERWIJS OP ALGEMENE GRONDSLAG" (VBS) is een organisatie van besturen van algemeen bijzondere scholen. De VBS heeft een centraal bureau, dat service biedt aan schoolbesturen, op onder meer juridisch/administratief, planologisch en onderwijskundig terrein. Dè VBS zoekt voor haar CENTRAAL BUREAU een die na een ruime inwerkperiode zelfstandig en creatief kan werken. Tot het takenpakket behoort: het samenstellen van planningsrapporten met betrekking tot verwachte leerlingen aantallen op scholen in het basis- en voortgezet onderwijs; schriftelijke en mondelinge advisèring en voorlichting aan schoolbesturen inzake planologische aangelegenheden; bespreking en overleg met de overheid en andere onderwijsorganisaties. Vereisten: leeftijd tot ca. 25 jaar; gevoel voor cijfers, nauwgezetheid, redactionele vaardigheid; opleidingsniveau Atheneum, MEAO of HEAO. Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. die ten behoeve van onze juristen en de afdeling voorlichting alle voorkomende administratieve werkzaamheden verricht, te weten: typewerk; bijhouden archief en documentatie; het maken van verslagen. Vereisten: leeftijd tot ca. 25 jaar; opleidingsniveau ten minste HAVO; typevaardigheid; stenodiploma. Ervaring in een soortgelijke functie is zeer gewenst Geboden worden: salaris voor de functie onder a): maximumf 2.920,-- en onder b): maximum f 2.291,-, in beide gevallen afhankelijk van ervaring, opleiding en leeftijd, terwijl een verdere uit groei in de functie mogelijk is; AOW-premie voor rekening van de werkgever; goede pensioenvoorziening; werkweek 37% uur, 24 vakantiedagen. Inlichtingen worden graag verstrekt door de heer R. Brouwer voor de functie onder a) en door mevrouw C. de Lange voor de functie onder b), telefoon (070) 47 02 61. Sollicitatiebrieven te richten aan de directie van de VERENIGDE BIJZONDERE SCHOLEN VOOR ONDERWIJS OP ALGEMENE GRONDSLAG (VBS), Bezuidenhoutsieweg 225,2594 AL 's-Gravenhage. AantrakkaUJka atari van aacluant woonplaUar In tón van erna rofala HERENHUIZEN aan de VAN BEUNINGENLAAN IN LEIDEN Hypotheekrente 8% voor 5 jaar vaat ol 10% voor 10 jaar vaat - naar keuze tot 70% van de koopaom vrij op naam; Inruil van uw huidige woning in principe mogelijk; Boetevrij alloeeen tot elk bedrag Komfortabele indeling, degelijke bouw en uitstekende isolatie vormen het visite kaartje van deze huizen, gesitueerd aan de rand van het park de „Leidse Hout". U zou 't zelt eens moeten zien: de royale split-level living met open haard, de vijf zonnige slaapkamers, de luxueuze badka mer en ander sanitair. Plus de ruime ga rage. Vraag vandaag nog uitgebreide dokumentatie bij: Prijzen vanal f 480.000.- vrij op naam. PROPER BEHEER B.V. Méér dan 't bekijken waard, ook al door de gunstige koopvoorwaarden. Passage 12, Oegstgeest. Tel. 071-170811- Of bij uw N.B.M.-makelaar in de regio Leiden Bakhuis Roozenboomitraat 3 f 115.000,- In Professorenwijk gelegen woonhuis met zonnige achter tuin, houten schuur en achterom. Ind.: gang, woonkamer en suite, uitgebouwde keuken en toilet. Ie et: 3 kamers, balkon. 2e et: steektrap, zolderruimte (geschikt voor ka- BERICHT VAN INZET NOTARIS S. PASMA te Noordwijk deelt mede, dat het woonhuis ca aan de SINT VICTORLAAN 22 te NOORDWIJKERHOUT Is INGEZET op 113.000.- De AFSLAG zal plaatsvinden op woensdag 23 september a.s. te 11.00 uur In café-rest. 't Wa pen van Noordwljkerhout, Dorpsstraat 14 te Noordwijkerhout. Inlichtingen ten kantore van notaris S. Pasma, Lindenplein 8, Noordwijk (01719-19304). Oude Rijnzichtweg 35 f 148.000,- In perfecte staat van onderhoud verkerend geheel gemo derniseerd hoekhuis met voor-, zij- en achtertuin, en ach terom. Ind.: hal, royale woonkamer, moderne keuken, toilet flinke doucheruimte. Ie et: 3 slaapkamers. 2e et: vaste trap, ruime zolderkamer met dakkapel. CV gas. Elek. inst, sanitair, kozijnen etc. vernieuwd. Oe Vei ISOLATIE PROBLEMEN? WIJ maken kozijnen, ramen, deuren In eigen timmerfabriek WIJ hebben de juiste mensen die het bij u plaatsen. WU leveren en zetten zetf isolerend glas WIJ verzorgen ook uw verbouwing. WW verzorgen uw subsidie. TIMMERFABRIEK-AANNEMER C. J. DE BOER Bon naam nadere Informatie adres TE KOOP ZEVENHUIZEN Hazeveld 26, herenhuls (400 m2) met voor- en achtertuin (west) uitgebouwde entree L-vorm. woonkamer. 5 slaapkamers, badkamer met lig bad, apart 2e tollet, c.v.-gas. Koopprijs: n.o.t.k. GOUDA Helenahoeve 70. hoekwoning fraaie ligging tuin z.w. woonkamer met open haard, 4 slaapka mers, royale badkamer, ligbad. 2e tollet, aan gebouwde berging, c.v.-gas. Oplevering dlrekt. Vraagprijs: f 169.000.- k.k REEUWIJK Bloeme 25. rustig gelegen tussenwoning met voor- en achtertuin bouwjaar 1972, entree, hal, Z-vorm woonkamer, dichte keuken, toilet. 3 slaapkamer, balkon, komplete badkamer, grote zolderkamer. Vraagprijs: 189.000.- k.k 9 tHIELAfJD 01892-7575 makelaardij in onroerende goederen bv 2665 LA bleiswijk, hoefweg 171 dir. c. j borsboom - makelaar-taxateur o/g Morssingel 213 f 129.000- Op Ie etage gelegen, prima onderhouden 3-kamerapparte- ment met lift, berging onder het gebouw. Ind.: entree, woonkamer met balkon, open keuken, studeerkamer, slaapkamer, badkamer met douche en aansl. wasapp., toilet en werkkast Eigen cv. Centrale ligging to.v. sta tion, Acad. Ziekenhuis en winkels. Erfpaichtseanon: f 1341,92 p/j. Serv. kst. ca. f 110,- p/m. krachtens artikel 1223 B.W. Ten overstaan van notaris S. Pasma te Noord wijk zal In samenwerking met notaris Mr. R. Talsma te 's-Gravenhage in het openbaar wor den verkocht, bij inzet op donderdag 1 oktober 1981 en bij afslag op donderdag 8 oktober 1981, telkens des morgens om 11.00 uur In het Hotel-Restaurant „Het Hof van Holland", aan de Voorstraat 79 te Noordwijk: het woning-appartement met bijbehorende berging en parkeerplaats, deel uitmakende van het boulevardplan „De Heemborgh" te Noord wijk aan Zee, plaatselijk bekend Writsaert 29, kadastraal bekend als gemeente Noordwijk, sectie N. nummer 2569 A 198-571-852 Lasten per jaar 87.- Ten laste van koper komen, royementskosten, kosten van eventuele gerechtelijke rangschik king, exploit- en verdere executiekosten, even tuele achterstand in de betaling van zakelijke lasten en achterstallige bijdragen ten behoeve van de vereniging van eigenaren. Betaling: vellingkosten binnen drie dagen na de afslag; koopsom en lasten uiterlijk op 6 novem ber 1981 Aanvaarding: na betaling van de koopsom en lasten Inlichtingen: bij belde notarissen: Notaris S. Pasma, Lindenplein 8 te Noordwijk, tel. 01719-19304. Notaris Mr. R. Talsma, Badhuiskade 10 te 's-Gravenhage, tel. 070-543100. Hoge Rijndijk 30 f 210.000,- Herenhuis met voor- en 25 m diepe achtertuin, aange bouwde houten schuur en vrijst. stenen schuur, en achter om. Ind.: hal, toilet, keuken, bijkeuken, royale kamer en suite, serre, deuren naar de tuin. Ie etage: 3 kamers, bad kamer, 2e toilet, balkon. 2e etage: flinke achterkamer met dakkapel, douchekamer met wastafel, voorkamer, voorzijkamer, garderobekamer. Vliering over het hele huis. Uitstekend onderhouden. SASSENHEIM Nog enkele 3-kamer- appartementen (aan de Hoofdstraat 169) in de prijsklasse van f 145.000,- vrij op naam. Voorzien van ruime hal, garderobe, toilet, ruime woonkamer met open haard en balkon, open keuken, 2 ruime slaapkamers, luxe badkamer met bgbad. Individuele CV. Berging. Alle woningen zijn bereikbaar per lift en trappenhuis. Bovendien is parkeergelegenheid aanwezig. Nadere inhchtingen: Mens Makelaardij B.V. Lisse/02521-19135 Makelaardij Voskuil en Berg Sassenheim/02522-15050 Ir. Dingemanspark 2 f 575.000,- Zeer luxo semi-bungalow met eigen aanlegkade, insteek- haventje, grote tuin met betegelde terrassen, garage, car port en vrijstaande stenen schuur. Ind.: entree, hal met plavuizen, L-woonkamer met plavuizen, vrijstaande grote open haard, schuifpui, thermopane beglazing, gegranolde wanden en open keuken met alle apparatuur, aparte (stu deerkamer met plavuizen, volledige badkamer. 1e et: 2 kamers (7 x 4), balkon en voll. luxe badkamer. Bllderdijklaan 7 f 355.000,- Vrijstaande bungalow met garage en prachtig aangelegde tuin, gelegen aan een plontsoen met waterpartij. Ind.: gang met plavuizen en garderobe, toi let, 3 slaapkamers, luxe badkamei met ligbad en douche, ruime luxi keuken met apparatuur, ruime woor kamer met open haard, parket e deuren naar terras (zonzijde). C Poelzoom 18 f 375.000- Geschakelde villa, aan 3 zijden yij- staand, met garage/berging met lie- ring. CV gas. Ind.: hal, toilet, gate woonkamer met open haard, stutfer- of werkkamer, luxe open keken met eiken front, bijkeuken, let: 3 kamers, berging, 2 badkamers, filet 2e et: 1 kamer met dakramen Rus tige en landelijke omgeving. Vlietweg 1 f 46.000,- Vrijstaande bungalow aan ie Does met grote tuin, grote gaage met werkruimte en schuurtje. Bvat: Gro te living met open haard.schuifpui naar terras, zeer modern massief eiken open keuken en bar,4 slaapka mers, douche, zeer luxueze badka mer met kastjes, bijkeuko met aan sluiting alle app. CV gas O gasboiler. Incl. stoffering. Bachstraat 714 te.a.b. In prima staat van onerhoud verke rende 3-kamerflat ir "serviceflat" Statenhof. Eigen garag. Bilderdijkstraat 4 f 330.000,- Groot hoekherenhuismet zeer diepe achtertuin 19 m en achterom, grote kamer en suity moderne keu ken, bijkeuken, serrt 6 kamers, bad kamer met ligbad, 3oiletten, zolder tje, vliering. 2 kmers verhuurd. aramaribostraat 33 f 128.000,- )p 3e etage gelegen 3 4 kamerap- jartement, van binnen geheel gemo derniseerd, met vrij uitzicht over de Zijl en berging onder het gebouw. Ind.: woonkamer in open verbinding met luxe eiken keuken met alle app. en eetbar, 2 slaapkamers, vernieuwd toilet en luxe badkamer ligbad. Serv. kst. f 80,- p/m. Prinsenstraat 51-61A f88300- Benedenwoning met verhuurde bo venwoning. Ind.: gang, toilet en douche, flinke woonkamer met schouw en gashaard, moderne keu ken, plaats. Trap naar 2e etage: 2 rui me slaapkamers. Bovenwoning: 3 ka mers. In ruil met huurwoning in of rond Leiden tot maximaal f 500,- p/m. incl. Ravelstraat 12 f 166.000,- Hoekhuis met aan drie zijden tuin. Ind.: entree, toilet met fonteintje, kelderkast, Z-woonkamer, keuken, bijkeuken annex schuur. 1e et.: 4 slaapkamers, badkamer met bad, bal kon. Eventueel meubilair ter overna- Burggravenlaan 4 f 395.000,— Groot, degelijk hoekhuis, gebouwd als praktijkhuis. 3rote woonkamer, 2 extra kamers, keuken, bijkeuken, kelder. Ie et.: 4slaapkamers, badka mer, 2e et: zilderkamer, slaapka mer, diepe kastn. 3e et.: grote zol der. CV. Garenmarkt 23 Bedrijfsruimte met bovenwoning, ook afzonderlijl te koop. Bedrijfsruimte: werkplaats met 2 grote deuren ar de straatkant, kan toorruimte, toi&t, berging. Betonnen vloer, hartje stal. Totaal opp. 63 m2. f 58.000,-. Bovenwoning: ligen opgang, voor- en achterkamer, k/uken, douche en toi let. 2e etage: /aste trap, achterka mer en flinke zolder (extra kamer). CV gas. f 98.010,—. j8cob CatslaanB9 f 178.000,- Flink huis met/oor- en achtertuin en achterom, royde doorzonkamer met open haard, leuken, bijkeuken, 2 slaapkamers, bidkamer met bad, gro te zolder. CV gs. Balkon. Korte Mare 24 f 260.000,- Bedrijfsruimtemet bovenwoning. De bedrijfsruimte,ca 165 m2 is direct te aanvaarden. D« bovenwoning bestaat uit totaal 5 kariers met keuken, bad kamer en dalterras. Twee kamers zijn leeg, dè o'erige verhuurd. Gevel opgeknapt; dal vernieuwd. Kwikstaarthoec 11 f 225.000,- Geschakelde hoek-semi-bungalow met voor- en ichtertuin (Z), carport en inpandige berging, L-vormige woonkamer ret parket en open haard, 3 slaapcamers, badkamer met ligbad en doiche, 2 toiletten, CV gas. Lage Morsweg49 f 169.000,- Hoekhuis metgarage. Bevat moderne keuken, ruirTe woonkamer, toilet, douche, 3 sbapkamers, bergzolder. Prima staat v«n onderhoud, veel ver nieuwd. Incl. gaskachels, vaste vloer bedekking, luxaflex. Leeuwerikstrtat 14 f 205.000,- Ruim huis met zonnige achtertuin, vrij uitzicht en schuur, vlakbij station etc. Zit/eetkamer met open haard, keuken, 5 Saapkamers, 2 toiletten, badkamer met zitbad en douche, gefs. zolder, dakbedekking, goten, bedrading en riolering vernieuwd. Mozartstraat 151 f 118.000,- 4-kamerappartement op 2e etage met berging onder het gebouw. Ind.: en tree, zeer moderne keuken met app., ruime woonkamer (oorspr. 2) toilet, douchecel, 3 slaapkamers. Serv. kst. f 75,- p/m. Papengracht 12-12a f 178.000,- Groot pand in het centrum van de stad, bestiande uit benedenwoning: 2 kamers, keuken, ruime moderne badkamer, toilet, achtertuintje; en in 3 woon-units verhuurde bovenwo ning. Het pand is uitstekend onder houden en voorzien van CV gas. De benedenwoning en 1 van de woon- units worden leeg opgelever.d. zij van het huis met botenloods, be-' m vat: grote L-vormige woonkamer met I open haard, eethoek, moderne keu- ken, bijkeuken, 3 slaapkamers en 2 Pr. Bernardlaan 20 f315.000,- Hoekhuis met diepe (20 m) achter- tuin (Z) en vrijstaande stenen garaga met aangeb. werkkamer met verwar ming. L-woonkamer met open haard,' diepe kast, uitgeb. moderne eetkeo- ken. 4 slaapkamers, badkamer metM^ bad, 2 toiletten. CV gas. UI Dorpsstraat 34 f 165.000,-idi Spreeuwenplaats 5 f 265.000,- Moderne zeer vrij gelegen semi-bun- galow met voor- en achtertuin (Z), eigen parkeerplaats. Ind.: hal, toilet, L-vormige woonkamer met open haard en schuifpui n8ar de tuin, zeer moderne keuken met alle app. Open spiltrap naar 1e et: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche en toi let CV gas. Inpandige berging. Van Vollenhovenplein 34 f 98.000,- Op 3e etage gelegen 2-kamerapparte- ment met vrij uitzicht, rustige ligging en lift. Ind.: entree, woonkamer met parket slaapkamer, toilet, douchecel met aansl. wasapp., keuken, bergka- mertje. Berging onder het gebouw. CV blok met eigen meter. 5e Binnenvestgracht 6 f 135.000,- Werkelijk uniek gelegen grachten huis, recht tegenover de Hortus. Ind.: woonkamer, keuken, douche, toilet 1e et.: woonkamer, woonkeu ken. 2e et: 2 kamers. #7% weekend émételefoondienst Wij zijn in het weekend bereikbaar via onze speciale weekend-antwoord-service. 5 Meiplein 148 - f 95.000,- Gezellig bij winkelcentrum gelegen 3- kamerappartement op Ie woonlaag met berging op begane grond. Ind.: gang met toilet en garderobe, woon kamer, 2 slaapkamers, veel kastruim- te, douche met aansl. wasapp., keu ken. Balkon op de zon. Serv. kst. f 79.69 p/m. Weegbreetuin 5 f 295.000.— Groot vrijwel nieuw half-vrijstaand herenhuis met voor-, zij- en zonnige achtertuin. Groene ligging. Ind.: flin ke hal met toilet, inp. berging, L- woonkamer met parket en open haard, bijzonder uitgebr. luxe houten keuken met veel kasten. 1e et: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche, bidet 2e toilet 2e et: opst. c.v.-gasketel, gasboiler, wasapp., slaapkamer met zonnig terras. V. d. Werf straat 60a f 150.000,- Groot woonhuis met bedrijfsruimte (80 m2). Bovenwoning: 5 kamers, parket, open haard, keuken, douche. CV. Nieuwe elektra, dakbedekking en goten. Flink dakterras. Parterre en bedrijfsruimte te verbouwen tot zelfstandige woning. Vrije vestiging. Witte Rozenstraat 52A f 158.000,- Groot zonnig bovenhuis. Achter vrij uitzicht, centrum stad, rustige groene ligging vlakbij Universiteit. Kamer en suite met balkon en open haard, keu ken met balkon, 3 kamers, badkamer met ligbad, douche en aansl. wasapp. CV gas met warmwaterspiraal. Dub bele beglazing. i achtertuin (O), schuur en achterom. Ind.: vestibule, toilet,ISl ruime woonkamer, uitgeb. keukenjjo met eetbar, uitgeb. bijkeuken met j aansl. wasapp., moderne douche. Ie u et: 4 slaapkamers, dakterras, veelBB kastruimte. CV gas. Parterre thermo- pane. R Dahlialaan 15 f 198.000,- Modern woonhuis met voor- en ach-..*, tertuin, stenen schuur en achterom.) Ind.: entree, gang, toilet, kelderkast/ft keuken, woonkamer met parket enjd; open haard. 1e et.: 3 slaapkamers,i douche. 2e et: vaste trap, berging,» slaapkamer met dakkapel. ld Pieter de Hooghlaan 7 f 325.000,— i Hoekherenhuis met 3 zijden tuin, ga-*D rage en schuur. CV. Ind.: hal, keu ken, woonkamer met open haard en n parketvloer, Ie etage: 3 slaapkamers.xr, badkamer met ligbad, 2e toilet, 2^' balkons, 2e etage: grote kamer met?x breed dakkapel en wastafel, kamer er met dakraam, en voorts een bergka- s< mer. >b< Pr. Irenelaan 68 I 198.000,-" Woonhuis met voor- en achtertuin,™ achterom en stenen schuur in groeneiel laan. Ind.: entree, kelderkast, toilet,Al uitgebouwde woonkamer met deurnc naar de tuin, keuken met doorgeef- luik. Ie et.: 3 slaapkamers, badkamer;, met ligbad en toilet, balkon. 2e et:[ 2 kamers, bergkast, vliering. CV gas,[P gasboiler. >r< Regentesselaan 47 f 240.000,- Hoekhuis, 3 zijden tuin, mooie, rus tige ligging. Zij-ingang, woonkamer, open keuken met plavuizen ^vloer-y 'le Terweeweg 1 f 250.0<XT.- ro Rustig en zonnig gelegen hoekhuis; met garage en aan 3 zijden tuin, eet- tn kamer, woonkamer met open haard, jj Schaapherdershoek 4 f 187.000,- k. Leuk gelegen woonhuis aan plant- soen, voor- en achtertuin, achterom, ;C schuur. CV. Z-vormige woonkamer, |a moderne keuken, dubbele beglazingjn beneden, 1e en 2e et.: 4 slaapkamers, badkamer met douche, 2e toilet.,,, Veel extra's. VALKENBURG De Vereen. Ned. Makelaarsbureaux Dotterbloemkreek 8 f 285.000,- Fraaie hoekwoning met tuin, over dekte autostalling en schuur. Ind.: entree, vestibule, berging, toilet, L- vormige woonkamer met serre, open haard, eethoek, open keuken en ter ras (Z). 1e et: badkamer met ligbad, 2e toilet en aansl. wasapp., 1 slaapka mer. 2e et.: grote slaapkamer, 2 dak terrassen (Z. en Z.O.) CV gas met warmwatervoorziening. Originele bouw. Van der Valk Boumanweg 51 f 265.000,— In eersteklas staat van onderhoud verkerende eengezinswoning met voor- en achtertuin (Z.W.), vrijstaan de stenen schuur en achterom. Ind.: entree, kelderkast, keuken met deur naar de tuin, grote woonkamer. 1e et: 3 slaapkamers, balkon, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e et.: 2 slaapkamers. CV gas met warmwater voorziening. Westerdijk 32 f 795.000.- Prachtig gelegen vrijstaande bunga low met rieten dak. garage, haven op- Hoofdstraat 14 f 282.000,- In stijl gerenoveerd 17e-eeuws pand met achtertuin (Z.W.) met woonka mer met plavuizen, open haard, schuifpui en luxe open keuken, bij keuken met aansl. wasapp., 2 slaap kamers, toilet met fonteintje, badka mer met zitbad, grote zolder met 3 dakkapellen en sanitair groep, ruime entresol met slaapgelegenheid. CV gas, dak geïsoleerd. Aankoop garage mogelijk. Kerpsdam 7 f 490.000,- Onder architectuur geheel in cottage stijl fraai verbouwd en gerenoveerd voorm. koetshuis. Mooi aangelegde" tuin met tuinhuisje, oprijlaan en ver-i lichting. Vlakbij winkels. Ind.: hal, toilet, zitkamer (50 m2)|l met open haard, parket en 2 opensl.i deuren, trappenhuis met bergkast,j deur naar de tuin. 1e et.: studeer-, ruimte, toilet, grote volledig ingerich-' te keuken, gang met kastenwand, badkamer met ligbad, afz. douche ruimte, slaapkamer met kastenwand.|| 2e et.: c.v.-ruimte (gas), veel berg ruimte, slaapkamer met wastafel en velux dakraam, geheel gefs. t betimmerd. Absolute privacy. Geversstraat 63 Oegstgeest. 071 -15 25 40*. Direktie J.N. Lancel, makelaar i.o.g. Lid van de Ned. Bond van Makelaars in onroerende goederen. Lid Makelaars Computer Centrum.

Leidse Courant | 1981 | | pagina 10