de rijksoverheid vraagt O2© 0 iedere millimeter heeft attentiewaaré LEIDSE COURANT - ZATERDAG 15 AUGUSTUS 1981 P personeelsconsulenten (mnl./yrl.) vac. nr. 1-0943/0167 Ministerie van Buitenlandse Zaken hoofdafdeling Personeel Ministerie, bureau Personeelsconsulenten Hel bureau is belast met het zowel in formele als ma teriële zin. introduceren, begeleiden en toepassen van de voor de rijksoverheid geldende methodische personeelsbeoordeling: behandelen van functie- en formatiezaken. w.o. adviseren van chefs en mede werkers. op het gebied van het rijksoverheidsperso- neelsbeleid; bijdragen aan de ontwikkeling van het rijksoverheidspersoneelsbeleid. toegespitst op het Ministerie van Buitenlandse Zaken. Functie-informatie: meewerken aan genoemde ta ken. I.v.m. de integratie van de Buitenlandse Dienst en het ministeriële apparaat, zijn verschuivingen/ veranderingen in taken (taakdelen) in de toekomst niet uitgesloten. Vereist: HBO personeelswerk of een hiermee veroe- lilkbare opleiding. B.v.k. ervaring bij de rijksover heid op ten minste een van de aangegeven taakvlak- ken. Standplaats: Leidschendam. Salaris: max. f 4684.- per maand. Bij kandidaten van gelijke geschiktheid wordt aan vrouwen de voorkeur gegeven. Sollicitaties inzenden vóór 19 september 1981. medewerker (mni./vri.) stafbureau prestatiebegroting vac. nr. 1,-1896/0167 Ministerie van Justitie Centrale Hoofdafdeling Financieel Economische Zaken Het stafbureau Prestatiebegroting houdt zich bezig met de prestatiebegroting. Dit is een budgetteringssysteem dat gericht is op het zichtbaar maken van de eindproducten van over heidsactiviteiten. de kosten, die voor de realisatie van de productie nodig zijn. alsmede de relaties tus sen de bedoelde prestaties en de kosten. Functie-informatie: voorbereiden en uitwerken van (proef)projecten; invoeren van prestatiebegrotingen voor de externe informatie en intern beheer; bewa ken en toetsen van het prestatiebegrotingssysteem; ontwikkelen en vaststellen van normen t.b.v. de prestatiebegroting. Vereist: volledig SPD of HEAO bedrijfseconomische richting: ervaring op het gebied van kostprijsbereke ning en/of budgettering: kennis van overheidsad ministratie: redactionele ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 4684.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 11 september 1981. plv. hoofd (mnL/vrl.) centrale administratie vac. nr. 1-0454/016/ Ministerie van Landbouw en Visserij directie Personeelszaken, afdeling Centrale Administratie Binnen de Directie is de Centrale Administratie be last met de werkzaamheden voortvloeiend uit de personeels- en salarisadministratie van het perso neel in dienst van het ministerie van Landbouw en Visserij alsmede het personeel var de door het Ministerie gesubsidieerde land- en tuinbouwonder- wijsinstellingen. De Afdeling omvat het Stafbureau, de onderafdelingen Bestandsbeheer, Interne Con trole en Algemene Zaken. Functie-informatie: assisteren van het hoofd bij de coördinatie van de werkzaamheden: onderzoeken en adviseren omtrent toe te passen apparatuur, sy stemen en procedures; signaleren van nieuwe mo gelijkheden door automatisering; uitvoeren of doen uitvoeren van bijzondere opdrachten; is verder spe ciaal belast met de begeleiding en coördinatie van de werkzaamheden van het Stafbureau dat o.m. tot taak heeft het verzamelen en analyseren van kwalitatieve en kwantitatieve verwerkingsgegevens, de toepassing van de data-entry en microfilmappa- ratuur en onderhouden van contacten met het Rijks Computer Centrum. Vereist: HBO opleiding, b.v. HEAO of een combina tie van opleiding en ervaring die aansluit op boven genoemd werkterrein. B.v.k. ook ervaring in een lei dinggevende functie en belangstelling voor ge automatiseerde systemen en de opzet en uitwerking daarvan. Standplaats: s-Gravenhage. Salaris: max. f 4684.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 10 september 1981. systeemprogrammeur (mnl./vrl.) vac. nr. 1-2045/0167 Ministerie van Justitie Centrale Afdeling Automatisering Functie-informatie: ondersteunen en begeleiden van gebruikers van computersystemen; beoordelen van uitbestede programmering t.a.v. kosten, onder houdbaarheid betrouwbaarheid en gehanteerde methodieken: daadwerkelijke programmering. Vereist: diploma VWO B. ervaring met een assem bier; kennis van hogere programmeertalen. Indien nodig vindt in diensttijd een aanvullende vakoplei ding plaats voor rekening van het Rijk. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 4201.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 5 september 1981. verpleegkundige (mni./*ri.) vac. nr. 1-2091/0167 Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne Geneeskundige Hoofdinspectie voor de Geestelijke Volksgezondheid, afdeling Verpleging en Opleiding Functie-informatie: mee uitvoering geven aan de in de wettelijke regeling vastgelegde bepalingen m.b.t. de opleiding Z-verpleegkundige. o.m. stimuleren, coördineren en adviseren inzake aspecten m.b.t. de Z-opleiding: inspecteren van de opleidingen in di verse instituten: signaleren van beleidsaspecten; verschaffen van informatie aan derden; deelnemen aan vergaderingen: concipiëren van rapporten, cor responderen en adviseren. Vereist: ten minste diploma HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding, diploma Zwakzinnigenzorg en diploma's A en/of B Ziekenverpleging docenten opleiding of een hiermee vergelijkbare opleiding; er varing op het gebied van de opleiding en be roepsuitoefening in de zwakzinnigenzorg. Kader opleiding strekt tot aanbeveling. Standplaats: Leidschendam. Salaris: max. f 4201.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 5 september 1981. medewerker/adviseur (mnl./vrl.) onderafdeling verhardingen/aldeling adviezen vac. nr. 1-2143/0167 Ministerie van Verkeer en Waterstaat Rijkswaterstaat. Wegbouwkundige dienst Functie-informatie: beoordelen van voorgestelde wegbouwkundige constructies en opstellen van nieuwbouw-, reconstructie- en onderhoudsadviezen m.b.t. de bruikbaarheid, veiligheid en structurele aspecten: beoordelen van het effect van geadvi seerde constructies c.q. maatregelen; plegen van overleg ter zake met diensten van de Rijkswater staat: signaleren door directe contacten met wegbe- heerders van de "in het veld" aanwezige problemen; terugkoppelen van deze problemen naar de Weg bouwkundige dienst; participeren in proefnemingen betreffende uitvoeringsmethoden en reparatietech nieken: leveren van bijdragen aan de ontwikkeling en toepassing van meetapparatuur, meetmethodie ken. ontwerp- en onderhoudsmethodieken; overdra gen van kennis en informatie aan de wegbeheerder binnen het kader van de doelstelling. Vereist: diploma HTS weg- en waterbouwkunde. Er varing in de wegenbouw strekt tot aanbeveling. Standplaats: Delft. Salaris: max. f 3733.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 5 september 1981 documentalist (mniwri.) deeltijdarbeid, 20 uur per week vac. nr. 1-1521/0167 Ministerie van Buitenlandse Zaken Hoofdafdeling Vertalingen. Bureau Terminologie en Documentatie Functie-informatie: verder opbouwen van een docu mentatiesysteem; opsporen en selecteren van infor matiemateriaal uit Nederlandse en buitenlandse do cumenten. kranten, tijdschriften e.d. en verwerken daarvan volgens UDC-systeem; bijhouden van dos siers: zich oriënteren omtrent nieuwe publikaties en adviseren over de aanschaf daarvan; bijvoegen van documentatiemateriaal bij de vertaalopdrachten voordat deze in produktie worden genomen; op aan vraag leveren van documentatiemateriaal en inwin nen van op de te vertalen teksten betrekking heb bende inlichtingen binnen en buiten het departe ment. in binnen- en buitenland. Vereist: ten minste HAVO; diploma BDA BD. GO D of een hiermee vergelijkbare opleiding; enige jaren er varing; passieve kennis van de Franse, Duitse en En gelse taal. Standplaats: Leidschendam. Salaris: max. f 1829,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 3 september 1981. administratief medewerker (mnl./vrl.) vac. nr. 1-2119/0167 Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne directoraat-generaal voor de Milieuhygiëne, directie Straling De directie Straling is belast met de uitvoering van de Kernenergiewet en de daarop gebaseerde uit voeringsbesluiten alsmede met het houden van toe zicht op de naleving van de voorschriften, verbon den aan vergunningen voor het toepassen van nu cleaire technieken en ioniserende straling. Functie-informatie: meewerken aan de coördinatie en de beleidsvoorbereiding van multilaterale en bila terale aangelegenheden. Dit betreft onderwerpen die behoren tot de activiteiten van internationale or ganisaties waarvan Nederland lid is. Daarnaast zullen met een grote mate van zelfstan digheid administratieve taken moeten worden ver richt. zoals het concipiëren van correspondentie, verslagleggen van vergaderingen en het verzamelen en bewerken van gegevens m.b.t. de milieuhygiëni sche en gezondheidsaspecten van de toepassingen van straling. Vereist: HEAO economisch-juridische richting of een hiermee vergelijkbare opleiding; kennis van de Franse. Duitse en vooral de Engelse taal. Admini stratieve ervaring, zo mogelijk in een ambtelijke functie, strekt tot aanbeveling. Standplaats: Rijswijk. Salaris: max. f 3658.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 5 september 1981. hoofd (mnL/vrl.) onderafdeling huisvesting en economische zaken vac. nr. 1-0571/0167 Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke De Regionale Directie Zuid-Holland en Zeeland draagt binnen deze provincies zorg voor de huis vesting van de rijksdiensten, behandelt de huur-, aankoop- en verkoopzaken van gebouwen, draagt zorg voor het onderhoud aan deze gebouwen en de uitvoering van verbouwingen en inrichtings werkzaamheden en houdt toezicht op de uitvoering van de werken. De realisering van nieuwe gebcuwen vindt inciden teel plaats. Zij verzorgt in voorkomende gevallen ook de eerste inrichting van deze gebouwen. Functie-informatie: leiding geven aan vier huis- vesters door o.m. hun werkzaamheden te coördine ren en zorg te dragen voor een juiste werkverdeling, informatieoverdracht en controle op de voortgang van de werkzaamheden; voorbereiden van het te voeren beleid door het samenstellen van beleids analyses van de veelheid van huisvestingsvraagstuk ken om verantwoorde beleidskeuzes mogelijk te maken en om inzicht te kunnen verschaffen in het te voeren beleid; bijdragen aan en samenstellen van kosten-baten analyses van grote en gecompliceerde projecten; zelfstandig deelnemen aan c.q. verrichten van studies en onderzoeken, behandelen van bijzon dere juridische en financieel-economische proble matiek; voeren van extern overleg o.m. ter voorbe reiding van huisvestingsaanvragen. Vereist: diploma HEAO economisch-juridische rich ting of een hiermee vergelijkbare opleiding met er varing óf voltooide universitaire opleiding rechten. Makelaarsdiploma strekt tot aanbeveling. Standplaats: Voorburg. Salaris: max. f 4684.- per maand. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer C. van Moolenbroek, personeelsconsulent, onder nr. (070)-614221. tst. 357. Sollicitaties inzenden vóór 11 september 1981. assistent-accountants (mnl./vrl.) De onlangs opgerichte Accountantsdienst heeft als taak de controle van het Ministerie van Volksge zondheid en Milieuhygiëne. Dit omvat de controle van het Ministerie, de comptabele diensten, de con trole bij de door het Ministerie gesubsidieerde in stellingen en organen die rijksbijdragen ontvangen en bij bedrijven die subsidies ontvangen in het kader van de milieuwetgeving. Tevens worden onderzoeken ingesteld in het kader van de milieuheffingen. Daarnaast heeft de Accountantsdienst een advise rende taak en stelt zij op verzoek bijzondere onder zoeken van bedrijfseconomische aard in. Bij de con troles gaat het erom tot een uitspraak te komen over de rechtmatige en doelmatige besteding van de door het Ministerie uitgegeven gelden. Hierbij wordt gebruik'gemaakt van moderne ac countancy technieken. Bij gesubsidieerde instellingen en bedrijven betreft het veelal een aanvullend onderzoek waarbij o.m. de rapporten van openbare accountants als uitgangs punt worden genomen. Zo mogelijk worden tevens tijds- en bedrijfsvergelijkende onderzoeken inge steld. Geboden wordt een zelfstandige functie. Functie-informatie: verrichten van (aanvullende) on derzoeken in het kader van bovengenoemde taken; zelfstandig opstellen van nota's en rapporten om trent de bevindingen van de uitgevoerde onderzoe ken. Vereist naast controle-ervaring b.v.k. verkregen op een accountantskantoor of bij een overheidsdienst voor vac. nr. 1-1652/0167 Praktijkdiploma Boekhou den en MBA, voor vac. nr. 1-1653/0167 bovendien SPD. HEAO (b.v.k. bedrijfseconomische richting), studerend voor NIvRA-examens en voor vac. nr. 1-1654/0167 bovendien controle-ervaring in leiding gevende functie. Standplaats: Leidschendam. Salaris: voor vac. nr. 1-1652/0167 evt deeltijdar beid max. f 3215.- (bij volledige werkweek), voor vac. nr. 1-1653/0167 max. f 4201,- en voor vac. nr. 1-1654/0167 max. f 4684,- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt door het hoofd van de Accountantsdienst de heer R. L. van Marion R. A. onder nr. (070)-209223, tst. 15 (kantoor) of (01751)- 13506 (privé) of door het plv. hoofd de heer drs. W. Oosterom R. A. onder nr. (070)-209223, tst. 15 (kan toor) of (01820)-23280 (privé). Sollicitaties inzenden vóór 2 oktober 1981. programmeurs (mnL/vrt) vac. nr. 1-2112/0167 Centraal Bureau voor de Statistiek hoofdafdeling Centrale Bewerking Functie-informatie: vertalen van een gedetailleerd systeemontwerp tot programma's, daarbij rekening houdend met de vastgestelde regels inzake: de doel matigheid, beveiliging en controle; de normen, richt lijnen en werksystematiek betreffende het program meren; het gebruik van standaardprogrammatuur. Uitvoeren van programmatests; verzorgen en uit voeren van programma-onderhoud. Vereist: diploma HAVO (wiskunde); minimaal oplei ding tot applicatieprogrammeur; meerjarige erva ring in cobol. Standplaats: Voorburg. Salaris: max. f 3658,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 9 september 1981. reelasseringsambtenaren in algemene dienst/ hofressort reserve-ambtenaren (mnlVvrl.) vac. nr. 1-2042/0167 Ministerie van Justitie Hofressort 's-Gravenhage Functie-informatie: hulp verlenen aan gedetineer den bij het oplossen van de psycho-sociale proble matiek. die hen in de detentie-situatie heeft ge bracht en die door deze situatie wordt versterkt resp. opgeroepen: verrichten van werkzaamheden voor kortere en ook langere perioden in huizen van bewa ring en gevangenissen binnen de Hofressorten, zulks afhankelijk van optredende mutaties, waarbij de verantwoordelijkheid voor het bepalen van de prioriteiten berust bij de praktijk begeleider uit het Hofressort: verrichten van werkzaamheden m.b.t. de communicatie in de inrichting(en). voorzover deze voortvloeien uit de opvattingen omtrent de hulpver lening in het algemeen. Vereist: diploma HBO maatschappelijk werk; enige jaren ervaring als maatschappelijk werkende. Salaris: max. f 4201.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 5 september 1981 medewerker (mnuvri.) onderafdeling externe controle vac. nr. 1-2057/0167 Centraal Bureau voor de Statistiek hoofdafdeling Statistieken van de Binnenlandse Handel en Dienstverlening Functie-informatie: bezoeken van kleine en middel grote ondernemingen op het gebied van de binnen landse handel en dienstverlening, welke veelal vra genlijsten met uitvoerige specificaties dienen in te vullen; geven van informatie omtrent doel en werk wijze van de statistiek ter introductie bij onderne mingen. die nieuw in de waarneming zijn opgeno men; bezoeken van ondernemingen, die nagelaten hebben de betreffende vragenlijsten in te zenden; bezoeken van ondernemingen ter correctie c.q. be spreking van de ingezonden gegevens; samenstel len van bezoekrapporten. Standplaats: Gouda. Salaris: max. f 3658.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 5 september 1981. assistent-accountant (mnl./vrl.) vac. nr. 1-2175/0167 Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen Accountantsdienst, afdeling I Functie-informatie: controlewerkzaamheden bij in stellingen van wetenschappelijk onderwijs onder lei ding van een registeraccountant of controleleider. Vereist: diploma VWO of een hiermee vergelijkbare opleiding; diploma MAVO 4 en MBA óf SPD I of stu derend voor het NIvRA diploma. Praktische ervaring m.b.t. accountantswerkzaamheden strekt tot aanbe veling. Standplaats: in het westen des lands. Salaris: max. f 3658.- per maand. In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen m.n. in middelbare en hogere func ties te vergroten, wordt vrouwen die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties inzenden vóór 5 september 1981. produktiemedewerker (mnL/vrl.) vac. nr. 1-2076/0167 Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne stafafdeling Externe Betrekkingen, afdeling Voor lichting Functie-informatie: leiden van werkzaamheden m.b.t. het voorbereiden, in gang zetten en begelei den van produkties betreffende de voorlichting over beleidsmaatregelen en de werkzaamheden van het Ministerie; opzetten van planningen daartoe en ver richten van voortgangscontrole voor de produktie van publikaties en andere drukwerken, zoals illustra tief en decoratief materiaal; adviseren over toe te passen druktechnieken en materialen, oplagen, pro duktie en verspreidingsmogelijkheden; voeren van de hiervoor benodigde correspondentie en admini stratie; eindredactie over bij de drukkerij in te le veren teksten, inclusief het schrijven van inleidingen en het corrigeren van drukproeven. Vereist: MULO/MAVO; grafische opleiding; bekend heid met diverse druktechnieken, lay-out en calcula tie. Standplaats: Leidschendam. Salaris: max. f 3215,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 5 september 1981. assistent (mnl./vri.) intern controleur vac. nr. 1-2081/0167 Ministerie van Algemene Zaken centrale hoofdafdeling Financieel-Economis< Administratieve Zaken m j g ida: [pol se .zen fen Functie-informatie: uitvoeren van controle werkzaamheden bij onderdelen van het Minia^_ en bij de hieronder ressorterende diensten; c^n t« op de werking van de administratieve organist. Vereist: diploma HAVO/MEAO of een hierme»^at gelijkbare opleiding; diploma MBA of vergev<fj>* studie hiervoor: controle-ervaring. Enige kenn 7® automatisering strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. ren. ferde Salaris: max. f3215.-per maand. hjep Sollicitaties inzenden vóór 5 september medewerker (mnL/vri.) H vac nr. 1-0841/0167 Ministerie van Verkeer en Waterstaat directie Algemene Zaken en Kabinet, afdeling^ en Archiefzaken Functie-informatie: als 1e medewerker ontwel van vernietigmgslijsten; selecteren van archiel scheiden en op verzoek instellen van onderzot ken in de in beheer zijnde archieven; overnei archiefbescheiden; vervangen van het hoofd Beheer. Informatie en Vernietiging. Vereist: HAVO of een hiermee vergelijkbare o# ding; diploma SOD I en II. Bezit van testimonial WA c.q. diploma middelbaar archiefambtenai strekt tot aanbeveling. Leeftijd: tot 45 jaar. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 3215.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 5 september 1981. medewerker (mnuvri.) bureau administratie algemeen tijdelijke functie vac. nr. 1-2100/0167 Ministerie van Verkeer en Waterstaat hoofddirectie van de Waterstaat, hoofdafdelin Landwegen. Oeververbindingen en Wegverket Functie-informatie: aan de hand van mondeling en/of schriftelijke aanwijzingen opstellen van bi ven en teksten betreffende het wegennet en hetl verkeer; verrichten van hiermee verband h werkzaamheden van algemeen administratie^!^ Standplaats: 's-Gravenhage. igt Salaris: max. f 3215.- per maand. 'r.°' US Sollicitaties inzenden vóór 5 september" 1981. H jus Ija liti vac. nr. 1-2189/0167 -er Ministerie van Binnenlandse Zaken D-A Verkeersschool voor de Gemeentepolitie ZO hOOfd (mnl./vrl.) administratie Functie-informatie: leiding geven aan 9 mede*» kers: beheren van financiën en materiaal; veran D/ woordelijk zijn voor de administratie; deelneme|t v aan de directiestaf van de Verkeersschool. Gevraagd: praktijkdiploma Boekhouden en stu voor óf diploma MBA; enkele jaren ervaring op financieel en boekhoudkundig gebied. Overheii varing en'enige leidinggevende ervaring strekki aanbeveling. Standplaats: Noordwijkerhout. Salaris: max. f 3215.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 10 september 1981. documentalist (mni./vri.) vac. nr. 1-2092/0167 Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygië hoofdinspectie voor de Geneesmiddelen Functie-informatie: kennis nemen van mediscl farmaceutische en farmacotherapeutische vakli tuur en attenderen van de medewerkers op rele vante informatie; verrichten van literatuurrecher ches; zorg dragen voor de toegankelijkheid van aanwezige literatuur. Vereist ten minste diploma HAVO (talenpakket) diploma BD (1e en 2e cyclus) of GO-A1/2 en/of nis en ervaring op medisch-farmaceutisch gebie Standplaats: Rijswijk. Salaris: max. f 3215.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 5 september 1981. Bovengenoemde salarissen zijn in het alge meen afhankelijk van leeftijd, opleiding en erva en zijn exclusief 7%% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewe functie vermelde vacaturenummer (in llnkerbo» hoek van brief en enveloppe en voor elke vacat een afzonderlijke brief) en uw huisadres met po code, zenden aan de Rijks Psychologische Oiw p Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 2001 |g 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw soHicitst^ brief wordt u door het desbetreffende ministaftrej de dienst of instelling toegezonden.

Leidse Courant | 1981 | | pagina 22