leöetdorp mededelingen gemeentebestuur leiden 13 tm 17 juli'81 Geld ligt op straat. VLASVELD telefoontjes 071-122244 leiden E bestemmingsplan "Gaarmeesterstraat" vastgesteld TROUWRIJDEN WEBACO UNIEKE AANBIEDING ^Ö^=±0~ T 0 Y 0 T A TOYOTA T0Y0TJ VRIJDAG 10 JULI 1981 PAGINA 8 LEIDSE COURANT In het gemeentelijk informatiecentrum (Gemeentehuis, Statendaalder) ligt met ingang van maandag 13 juli 1981 gedurende één maand voor een ieder ter inzage: het bestemmingsplan "Gaarmeesterstraat", vast gesteld bij raadsbesluit van 29 juni 1981, nr. 177, met de daarbij behorende toelichting. De gemeenteraad heeft het ontwerp, zoals dat ter inzage heeft gelegen, ongewijzigd vastgesteld. Binnen de hiervoor genoemde termijn van één maand kan een ieder, die zich tijdig met bezwaren tot de gemeenteraad heeft gericht, tegen dit bestemmingsplan bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, Koningskade 1, 2596 AA 's-Gravenhage, bezwaren indienen. Toelichting: Dit is een bekendmaking ter voldoening aan het bepaalde in artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Het bestemmingsplan "Gaarmeesterstraat" heeft betrekking op het braakliggende terrein naast het sociaal-cultureel centrum "De Sjelter". en jubileumritten in Leiden en omstreken heeft ons bedrijf de grootste collectie bruids-coupè s o.a. moderne witte en zwarte Chryslers of VC' r m adillac met open kap diverse f ■bentley ■jaguar (wit) jcitroen deladerra Vonden cab-coupes met originele Londen-taxi-cabs of moderne Chryslers als volgauto's. Kom eerst kijken, bepaal dan uw keuze in onze showroom. WIJ hebben geen filialen! Inlichtingen uit sluitend: De Jong Lammenschansweg 49 recht t.o. Petruskerk Leiden, tel. 071-123055-131288 kent. Lammenschansweg dag.: 9.00-22.00 u. DE SHOWROOM IS GEOPEND dond. (koopavond) 19.00-21.00 zat. 11.00-16.00. Boommarkt 2-3 naast Ital. restaurant Da Nino Tevens London Dubbeldekker verhuur voor publikatie of reklame. LEIDSE COURANT ONDERHOUD EN REPARATIE Het van ouds bekendste en goedkoopste adres Riool ontstoppings- bedrijf. Tel. 132481. Herenstraat 7b, Lelden. WIJ ontstoppen met de modernste appa ratuur. Vaste tarieven 100,-, Incl. BTW. Ook het adree voor rioolreparatie en vernieuwing. Radio of tv DEFEKT, bel 01729- '8523, b.g.g. 9251, wij komen dl- Irekt, ook voor wasautomaten en geisers, ook 's avonds. TELEFOONTJES Advertenties klein gezet over 1 kolom, met één woord in hoofd letters 31 cent per mm. Minimum formaat 12 mm. REGELTELEFOONTJES Advertenties gezet over één of twee kolommen, met letterkorpj naar keuze 35 cent per mm. Bij plaatsing van dezelfde tekst op 3 achtereenvolgende dagen slechts 2x betalen. Bij plaatsing van dezelfde tekst op 6 achtereenvolgende dagen slechts 3x betalen. schriftelijk aangenomen to ADVERTENTIES ONDER NUMMER Voor advertenties onder nummer berekenen wij 3,10 pei plaatsing aan administratiekosten. Bewijsnummers alleen op aanvraag A f 2.60 per exemplaar. Alle bovenstaande prijzen zijn exclusief 4% BTW. Wij kunnen geen enkele aansprakelijkheid aanvaarden voo< schade van welke aard ook. ontstaan door niet. of niet-tijdig o onjuist plaatsen van advertenties. Fouten in telefonisch opgegeven advertenties of fouten ontstaar door onduidelijk handschrift van de opdrachtgever behoever door ons niet te worden gecompenseerd. Correcties en/of annuleringen worden onder voorbehoud geac cepteerd en uitgevoerd. De uitgever behoudt zich het recht voor om zonder opgaaf var redenen advertenties te weigeren. Te koop: SUZUKI GT 380 bj. '75 prijs 1250,- goed on derhouden, km. plm. 29.000. Bel na 19.30 uur 01715-2356. HEUGAFELTTEGELS. Alle kleuren direct leverbaar, 5 jaar garantie. Gemakkelijk te leg gen. Tijdelijk Stanleymes ca deau bl) aankoop van min. 20 tegels. Smits Woninginrichting, Mare 98, Vrouwensteeg 9. Tel. 123913. Hinderwet Textielreinigingsbedrijf Zoeterwoudsesingel 23. De aanvrage is afkomstig van Dieben Textielreiniging B.V., alhier, en betreft het uitbreiden en wijzigen van door elektromotoren gedreven installaties ten behoe ve van het textielreinigingsbedrijf in het pand Zoeter woudsesingel 23. Op dinsdag 28 juli 1981 zal om 14.30 uur in kamer 112 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72, 1e verdie ping, een openbare hoorzitting worden gehouden. Tijdens deze hoorzitting zal gelegenheid worden ge geven over deze aanvraag van gedachten te wisselen. De aanvraag en andere daarop betrekking hebbende stukken liggen gedurende de gehele behandelingster mijn ter inzage in kamer 104 van het Stadsbouw huis. Langegracht 72,1e verdieping. Voorts liggen deze stukken gedurende vier we ken na heden elke werkdag van 8.30 uur tot 17.00 uur en op donderdagavond van 17.30 uur tot 21.00 uur in het informatiecentrum van het Buro Voorlichting in de hal van het Stadhuis. Gemotiveerde bezwaren kunnen schriftelijk tot en met 7 augustus 1981 bij het College van Burge meester en Wethouders worden ingediend. De persoonlijke gegevens van degenen die schrifte lijk bezwaar hebben ingebracht worden, indien hier om - gelijktijdig bij aparte brief - wordt verzocht, niet bekendgemaakt. Degenen die bezwaren hebben ingebracht, en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, zullen vervolgens in de gelegenheid worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp-beschik- king in te dienen. Men komt dan voor een gesloten balie. Na 12.00 uur zijn de medewerkers namelijk druk doende met de verwerking van de vele aanvraagfor mulieren en ter voorkoming van vertraging, is 12.00 uur echt de uiterlijke inlevertijd. Leids Plein Festijn '81 op 10,11 in het pand en 12juli Feest in het hart van de stad. Dit weekendIO, 11 en 12 juli bruist het Stadhuisplein van deaktiviteiten. Muziek, theater en amusement, speciaal voor Leidse jongeren. Diversen glasbak Cobet- Verplaatsing straat Dinsdag a s. wordt de glasbak in de Cobetstraat Ver plaatst naar de Zoeterwoudsesingel De glasbak komt te staan bij het sportveld, ter hoog te van de Cronesteynkade. Vakantie-regeling spreekuren Instituut burgerraadslieden Maandag 13 tot en met 24 juli a.s. zijn er geen spreek uren. Het buro blijft wel telefonisch bereikbaar. Het Instituut burgerraadslieden is gevestigd aan de Koornbrugsteeg no. 2 (hoek Breestraat/ Koornbrugsteeg), telefoon 143171. In spoedgevallen kan men zich wenden tot de Sociale Raadsvrouw van de Gemeentelijke Sociale Dienst. Dat is Mevrouw Mr. A.C. Krijkamp, telefoon 131941 of 120547. Voorts kan men terecht bij de overige hulp- en rechtskundige buro's. Raadpleeg hiervoor de wekelijkse agenda in de Leidse dagbladen. Inleveren huursubsidie formu lieren Degene die huursubsidie aan wil vragen via de ge meente, moet zoals bekend het betreffende formu lier afgeven en na laten zien aan de medewer kers van de afd. V.O.W. aan de balie van de eerste etage van het Stadsbouwhuis. Helaas komt het nog regelmatig voor, dat men na 12.00 uur een formulier wil afgeven. Het programma in het kort: vrijdag 10 juli 19.00 - 22.00 uur Tower - Trio Vandaag - Loose Ends zaterdag 11 juli 12.00 - 22.00 uur Pluisje - Next Crisis - Plankenkoorts - Bossal De kip of het ei - Bries - Villa - Jan Kin Band. zondag 12 juli 13.00 -17.00 uur Lazerus - Hegt - Dansvariant - Doe Maar Toegang gratis Organisatie: K&O - LAK - LVC - Augustinus - Volkshuis - huys - Gemeente Leiden. Leiden uit de lucht Sinds kort zijn op 4 plaatsen fotoposters met 3 ver schillende luchtopnamen (in kleur) van Leiden te koop. Het gaat om posters met een formaat van 50 x 60 cm en met de volgende afbeeldingen: - Leiden Binnenstad. Een opname met op de voorgrond de hele Leidse binnenstad en op de achtergrond een gedeelte van het Morskwartier, Oegstgeest en Rijnsburg. - Leiden Centrum. Een gedetailleerde opname van het hart van de bin nenstad, met o.a. Stadhuis, Hooglandse Kerk, Burcht, Hartebrug Kerk. - Leiden Merenwijk. Met op de voorgrond de Willem de Zwijgerlaan, het volkstuinencomplex en de Merenwijk, en op de achtergrond Warmond en het plassengebied. Deze posters kosten f 7,50 per stuk en zijn verkrijg baar: - in de VVV stand op de manifestatie Airrail in de Menkenhal aan de Vondellaan - in het VVV kantoor aan het Stationsplein te Leiden - bij boekhandel Sweris op de Prinsessekade - bij Buro Voorlichting in de hal van het Stadhuis. Informatie over ongedierte bestrijding Ter voorkoming van ongedierte zoals vlooien enz., heeft de gemeentelijke Reinigingsdienst voor toe komstige vakantiegangers een zeer bruikbaar advies. De vakantie staat zoals bekend weer voor de deur. Honderden mensen zijn bezig met de nodige voor bereidingen. Huisdieren zullen misschien tijdelijk een ander onder komen krijgen of ze gaan mee op reis. Voorkom dat uw huis na terugkomst een vlooienbroeinest is ge worden. De Reinigingsdienst adviseert daarom eigenaren van huisdieren bepaalde plaaten in het huis goed te con troleren en deze goed te reinigen. Vooral op die plaatsen waar uw huisdier z'n lieve lingsplekje heeft. Daar moet bijvoorbeeld goed de stofzuiger overheen. Ook b.v. naden en kieren van vloer- en bedekking. U zou deze plekken eventueel met een speciaal be strijdingsmiddel kunnen behandelen. U voorkomt hiermee een hoop narigheid. NERGENS ZO'N KEUS. VER LICHTING, hang-, wand- en staande lampen. Fa. De Lange, Molenstraat 49. Noordwijk. Tel. 01719-11500, levering door de gehele Bollenstreek. Tuinplannen? Voor een origineel ontwerp, een nieuw aangelegde of opgeknap te tuin, kunt u terecht bij Ad van Nleuwland Tuinarchitektuur. Tel. 071-172547. I WOONSCHEPEN Leimuiden In de Muizenstaart woonark, betonnen casco, opbouw re centelijk vernieuwd, afm. plm. x 15 mtr. Gelegen dichtbij Oude Wetering en Ringvaart. Ideale plek voor een watersporter. Vr.pr. 98.000.- k.k. Inl. 075- 282014 b.g.g. 02987-3623. Paradiso liftcaravan, met oplooprem en res.wiel, Incl. voortent, met aan bouw. Alles In goede staat (startklaar). Vr.pr. 2275.-. Tel. 01713-3492. Zoekt u een goede gebruikte toercaravan met Bovag-garan tie bij Hulsker Caravanservice vindt u OCCASIONS In alle ten en prijsklassen o.a. Knaus, Wllk, Tabbed, Sprite, Kip, Fok ker enz. Zoekt u een nieuwe toercaravan bekijk dan de Eura Cornet en Eura de Luxe v.a. 3.65 m tot 5.30 m. Tevens ac cessoires, reparatie, inruil, in koop en financiering. Hulsker Caravanservice. Dorpsstr. 54, Leimuiden, tel. 01721-8913. Wilt u veel plezier van uw cara van hebben, laat hem dan na zien door een vakman met 15 Jaar ervaring. Servicebeurt o.a.: remlnstallatle, koelkast, kachel, ramen, dakluiken, steu nen, schokbrekers. Tevens: zomer-en winterstalling De Klerk Caravans B.V., Haar lemmerstraat 5, Hlllegom, tel 02520-15238-17209. I WON1NGRUIL 4-kmr. eengezinswoning met zolder, grote voor- en ach- teduln In Zevenaar. Huur plm. 340,- p.m. excl. c.v. kst. Gevr. woning In Den Haag of omstr. Inl.: tel. 071-215126 of 08360- 31835. Aangeb. eengez.wonlng, Hoorn N.,H., grote woonkmr., open keuken, 4 slp.,kmrs., gr. zolder, badkmr. met llgb. en 2e toilet, c.v., centr. afz. voor- en achter tuin, ruime berging, huur 509,-. Hogere huur geen be zwaar, gevr. idem woning In Lei derdorp of ruime omg. Inl. tel. 02290-10358. M' AU1 INI KRAi VANDA VERK0CI Bij aankoop van een van onderstaande NIEUWE auto's kunt u voor slechts 100.- een komplete zeilplank kopen of een set lichtmetalen velgen banden. Dit prachtige aanbod geldt voor de volgende NIEUWE auto's. Starlet 1.0 Starlet 1.2 Corolla 1.3 Corolla 1.3 Corolla 1.3 Corolla 1.3 Tercel coupé Carina 5-drs Crown diesel D.L. 3-drs spec. 5-drs D.L. 2-drs D.X. 2-drs automaat liftback liftback de luxe stationwagon zilver metallic geel oranje metallic geel oranje metallic zilver metallic zilver metallic beige met onderbouw gasinstallatie bruin metallic Q i A ZOLANG DE VOORRAAD STREKT HAARLEMMERWEG 49a, LEIDEN, TEL. 071-134689 Geld ligt op straat. Als u het daar tenminste neerlegt. U kunt het ook zelf in uw zak steken. Wilt u wat kwijt? Plaats dan een kleine advertentie in de Leidse Courant. Het kost bijna niets. Ook als u wat voordelig op de kop wilt tikken is een rübrieks- v advertentie de aangewezen weg. U bereikt 23.000 lezers, waaronder 1 allicht iemand die heeft wat u zoekt. Het wordt u gemakkelijk gemaakt. Plaats uw tekst in onderstaande vakjes (één letter of letterteken per vakje) en in een oogopslag kunt u in de laatste kolom zien wat d advertentie gaat kosten.Prijzen zijn excl.4% bt Extra fneevallertie! Als u de advertentie op drie achtereenvolgend dagen laat plaatsen, hoeft u maar voor 2 x te betalen. Bij 6 achtereei volgende dagen worden slechts 31 I plaatsingen in rekening gebracht.' I NB. U kunt ons ook bellen. I Ons nummer 071-122244 De rekening sturen naar: n Posteod® Woonplaats Telefoon brieven onder nummer 3,1 Oextra) worden afgehaald brieven moeten worden doorgezond bewijsnummer toezenden 2,60extra) (tsnkruiMn wst van toepa»n<| Stuur deze bon in open envelop, zonder postzegel naar: Leidse Courant, Antwoordnr. 349,2300 VB Leiden. e8f£eidéc(

Leidse Courant | 1981 | | pagina 8