de rijksoverheid vraagt Je huis in de krant brengt mensen over de vloe En de makelaar weet van wanten en kranten. ZATERDAG 20 JUNI 1981 PAGINA 16 LEIDSE COURANT chef/beleidsmedewerker (mnl./vrl.) vac. nr. 1-1808/0167 Ministerie van Binnenlandse Zaken Hoofdafdeling Financiële Arbeidsvoorwaarden. Onderafdeling Regelingen. Bureau II De Hoofdafdeling is belast met de aangelegenheden inzake de financiële rechtspositie van het over heidspersoneel. De Onderafdeling Regelingen draagt zorg voor de nadere concretisering van het beleid t.a.v. de salariëring en de overige financiële arbeidsvoorwaarden van het burgerlijk rijksperso neel. Bureau II heeft m.n. tot taak de voorbereiding en uitvoering van beleidsmaatregelen op het gebied van de secundaire financiële arbeidsvoorwaarden (toelagen, vergoedingen voor overwerk, onregelma tige dienst, consignatie, enz.). Het volgt en signaleert daartoe ontwikkelingen in het bedrijfsleven en beoordeelt voorstellen m.b.t. het toepassingsbeleid bij de departementen. Functie-informatie: leiding geven aan de werkzaam heden van het Bureau; opstellen van nota's en circu laires; deelnemen aan (interdepartementale) werk groepen; bijwonen van overlegvergaderingen; uit brengen van rapporten en adviezen; geven van in lichtingen en adviezen m.b.t. de (uniforme) toepas sing van bestaande en nieuwe regelingen. Gevraagd: b.v.k. voltooide universitaire opleiding rechten en ervaring op genoemd terrein, dan wel een vergelijkbare combinatie van HBO en ervaring op het gebied van (financiële) arbeidsvoorwaarden; redactionele ervaring op beleidsniveau. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 5496.- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt onder nr. (070)-716836. Sollicitaties inzenden vóór 18 juli 1981. medewerkers (mni./vri.) Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen Centrale Directie Financieel-Economische Zaken, Afdeling Administratieve Organisatie De Afdeling Administratieve Organisatie heeft o.m. tot taak de procedures en de geautomatiseerde sy stemen in de fmancieel-economische sector van het Ministerie doelmatig te doen functioneren. Gevraagd worden: projectleider systeemontwikkeling vac. nr. 1-1725/0167 Functie-informatie: in samenwerking met systeem gebruikers en medewerkers van het rekencentrum leiding geven aan: het opstellen van definitie-studies en probleemgerichte ontwerpen (SDM-fasen) t.b.v. te automatiseren toepassingen; het opzetten en be oordelen van systeemtesten en implementeren bij gebruikers van nieuwe of gewijzigde systemen; het deelnemen aan het beheer van de interdeparte mentaal in gebruik zijnde geautomatiseerde begro tingsadministratie. Deelnemen aan het werk van stuur- of projectgroe pen. Vereist: HEAO bedrijfsinformatica of SPD met enige AMBI S-moduies of een gelijkwaardige combinatie van opleiding en ervaring; ervaring met het automa tiseren van administratieve toepassingen. Salaris: max. f 4684.- per maand. assistent-systeemanalisten vac. nr. 1-1724/0167 Functie-informatie: in overleg met projectleider en systeemgebruikers meewerken aan; het maken van probleemstellingen en houden van toepasbaar- heidsonderzoeken; het opstellen van probleemge richte ontwerpen; het opzetten en beoordelen van systeemtesten; het onderhouden van operationele systemen; het opstellen en bijhouden van gebrui- kersdocumentatie. Vereist: ten minste MAVO 4 of een hiermee verge lijkbare opleiding; MBA of MEAO administratieve richting. B.v.k. ervaring op het gebied van automati sering. Salaris: max. f 3658.- per maand. Voor beide functies geldt: Standplaats: 's-Gravenhage. In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen m.n. in middelbare en hogere func ties te vergroten, wordt vrouwen die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties inzenden vóór 17 juli 1981. bestandsbeheerder (mni./vri.) vac. nr. 1-1807/0167 Ministerie van Binnenlandse Zaken Hoofdafdeling Personeelszaken. Centrale Administratie en Beleidsinformatie Functie-informatie: behandelen van personeels- en salarisadministratie-aangelegenheden; verzorgen van computer-input t.b.v. het Rijks Computer Cen trum te Apeldoorn; concipiëren van aanstellingsbe sluiten en begeleidende correspondentie. Gevraagd: ten minste diploma MULO/MAVO 4 en enige jaren kantoorervaring. Ervaring bij de overheid en/of op genoemd werkter rein strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 2642.- per maand. Promotiemogelijk heid tot max. f 2920.- per maand aanwezig. Sollicitaties inzenden vóór 11 juli 1981. medewerkers (mniwri.) Gevraagd worden: medewerker voorbereiding rampenbestrijding vac. nr. 1-1695/0167 Afdeling Organisatie Functie-informatie: ontwerpen en toetsen van voor schriften. richtlijnen en procedures m.b.t. het optre den van de brandweer in groter verband; opstellen van een nationaal coördinatieplan voor de rampen bestrijding. Gevraagd: diploma VWO; redactionele ervaring. B.v.k. ervaring in operationeel stafwerk. Ervaring in een organisatorische functie strekt tot aanbeveling. Salaris: max. f 4684.- per maand. administratief medewerker vac. nr. 1-1696/0167 Functie-informatie: verzamelen en verwerken van gegevens op het gebied van de organisatie van de brandweer; verrichten van administratief ondersteu nende werkzaamheden. administratief medewerker rijksbrandweerkaderopleiding vac. nr. 1-1697/0167 Functie-informatie: voorbereiden en begeleiden van cursussen in organisatorisch, administratief en huis houdelijk opzicht; fungeren als informatie- en coördinatiecentrum voor docenten, cursisten en op drachtgevers. Salaris: max. f 2642.- per maand, met een uitloop mogelijkheid op grond van diensttijd. Tel. inlichtingen worden verstrekt onder nr. (070)-7174 30 of 717431. algemeen beleidsmedewerker vac. nr. 1-1699/0167 Functie-informatie: behandelen van beleidsaange- legenheden en bestuurlijke en organisatorische za ken verbonden aan de uitvoering van de brandweer wetgeving. mede in het kader van de rampen bestrijding. Gevraagd: HEAO (bv. bestuurlijk juridische richting) of diploma GA I/Bestuursambtenaar; redactionele ervaring. B.v.k. ervaring in soortgelijke werkzaam heden. Salaris: max. f 4201,- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt onder nr. (070)-717398. b.g.g. 71 7400. technisch administratief medewerker vac. nr. 1-1700/0167 Functie-informatie: werkzaamheden samenhan gend met de uitvoering van het Besluit draagbare blustoestellen o.a.: uitvoeren van typekeuringen; rapporteren over de bevindingen; afgeven van ver gunningen tot het vervaardigen c.q. invoeren van draagbare blustoestellen; toetsen van criteria en normen waaraan draagbare blustoestellen moeten voldoen; verwerken van technische documentatie m.b.t. het werkterrein van de brandweer. Vereist: MTS werktuigbouwkunde of een hiermee vergelijkbare opleiding. Kennis van of ervaring met brandweermaterieel strekt tot aanbeveling. Salaris: max. f 3215,- per maand. Voor alle functies geldt: Standplaats: s-Gravenhage. Sollicitaties inzenden vóór 31 juli 1981. formatiemedewerker (mnl./vrl.) vac. nr. 1-1738/0167 Ministerie van Landbouw en Visserij Adjunct-Directoraat Beleidsontwikkeling en Formatiebeleid. Afdeling Formatiebeleid. Bureau Formatiezaken Functie-informatie: onderzoeken, adviseren en rap porteren m.b.t. (her)waardering van functies en be- vorderingsvoorstellen; verrichten van formatie- en functieonderzoeken ten einde een bijdrage te le veren aan de totstandkoming van formatieplannen (aantallen en aard van benodigde functies en perso neel bij de onder het Ministerie ressorterende dien sten en instellingen); hiertoe onderhouden van con tacten met beleidsdirecties, chefs, betrokkenen, af delingen van de Directie Personeelszaken en met de Directie Formatiezaken van het Ministerie van Bin nenlandse Zaken. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 4684,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 17 juli 1981. trainers (mni./vri.) vac. nr. 1-1781/0167 Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk Centrale Directie Personeelszaken en Arbeidsvoor waarden. Afdeling Personeelsvoorziening en -begeleiding. Onderafdeling Introductie. Vorming en Opleiding Functie-informatie: meewerken aan de ontwikkeling en uitvoering van het vormings- en opleidingsbeleid t.b.v. het personeel d.m.v. het verrichten van onder zoek naar mogelijkheden tot en behoefte aan vor ming en opleiding, veelal in overleg met o.m. dienst onderdelen; ontwikkelen en tot uitvoering brengen van vormings- en opleidingsactiviteiten en evalueren van de effecten hiervan; begeleiden van cursisten; participeren in project- en werkgroepen; in samen werking met o.m. collega's gestalte geven aan de begeleiding van veranderingsprocessen. Vereist: voltooide HBO opleiding, b.v. Sociale of Pe dagogische Academie of een hiermee vergelijkbare opleiding; ervaring in opleidingswerk. Standplaats: Rijswijk. In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen m.n. in middelbare en hogere func ties te vergroten, wordt vrouwen die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties inzenden vóór 18 juli 1981. adviseur (mni./vri.) bureau rijksinspecteur overheidsvervoer vac. nr. 1-1761/0167 Ministerie van Verkeer en Waterstaat Directoraat-Generaal van het Verkeer. Directie Algemene Zaken. Afdeling Overheidsvervoer Functie-informatie: adviseren van een aantal minis teries en rijksdiensten inzake de wijze waarop in de vervoerbehoeften kan worden voorzien; adviseren bij aankoop van rijksmotorvoertuigen; adviseren t.a.v. het gebruik t.b.v. de Dienst van rijksmotorvoer tuigen en als zodanig aan te merken andere motor voertuigen, alsmede van eigen voertuigen van amb tenaren tegen vergoeding; verlenen van assistentie bij zaken als de vaststelling van het kilometertarief, de periodieke vaststelling van de aankoopnormen e.d. Vereist: diploma VWO of een hiermee vergelijkbare opleiding; rijbewijs BE; goede mondelinge en schrif telijke uitdrukkingsvaardigheid. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 3658,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 11 juli 1981. medewerkers (mnt./vri.) vac. nr. 1-1757/0167 Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening Centrale Directie van de Volkshuisvesting. Directie Rijkssteun Volkshuisvesting en Huurzaken, Afdeling Individuele Subsidiëring De Afdeling Individuele Subsidiëring heeft o.m. tot taak de behandeling van en beslissing over de toe kenning van subsidies in het kader van de Beschik king individuele huursubsidie en het leveren van bij dragen aan beleidsontwikkeling vanuit de met het bovenstaande samenhangende (behandelings)pro- blematieken. Functie-informatie: behandelen van en beslissen over ingediende subsidie-aanvragen van meer ge compliceerde zaken en waar nodig aanvullende in formatie inwinnen omtrent aanvragen om toeken ning van subsidie; opstellen van beschikkingen tot toekenning, wijziging of intrekking van subsidies; op basis van de in de praktijk opgedane ervaring bij het uitvoeren van de regelingen leveren van bijdragen aan de beleidsvoorbereiding, beleidsontwikkeling en beleidsevaluatie; beantwoorden van brieven van o.m. gemeenten, actiegroepen en particulieren; as sisteren van het afdelingshoofd bij het begeleiden en inwerken van aankomende medewerkers; deelne men aan structurele en/of incidentele overleggroe pen en werkverbanden zoals: werkoverleg, automa tiseringswerkgroepen. controlewerkgroepen, werk groepen m.b.t. administratieve procedures. Vereist: HAVO of een hiermee vergelijkbare oplei ding. Ervaring op administratief terrein strekt tot aanbeveling. Standplaats: Zoetermeer. Salaris: max. f 3215.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 11 juli 1981. directie-documentalist (mnl./vrl.) vac. nr. 1-1722/0167 Ministerie van Binnenlandse Zaken Rijks Psychologische Dienst. Stafafdeling Administratieve Zaken en Organisatie Functie-informatie: systematisch uitbouwen en bij houden van een documentatie-archief t.b.v. de di rectie; leveren van informatie aan leiding en stafme dewerkers t.b.v. de door hen te behandelen zaken; beheren en registreren van het archief en de archief stukken van de commissies, waarbij de directie be trokken is; voorbereiden van diverse vergaderingen van commissies of andere werkverbanden. Vereist: de diploma's HAVO en SOD I. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 2920.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 11 juli 1981. medewerkers (mni./vri.) Gevraagd worden: plv. hoofd sectie dimensionering vac. nr. 1-1758/0167 Functie-informatie: uitvoeren van metingen ten einde inzicht te kunnen geven in de sterkte eigenschappen van weg- en waterbouwkundige constructies of onderdelen daarvan; op basis hier van interpreteren van meetwaarden en geven van adviezen. Voorts verrichten van onderzoek naar sterkte-eigenschappen. Vereist: diploma HTS weg- en waterbouwkunde en belangstelling voor wiskunde. Enige jaren ervaring op het gebied van de wegentechniek strekt tot aan beveling. Salaris: max. f 4201.- per maand. bedrijfskundig medewerker bouweconomie vac. nr. 1-1759/0167 Functie-informatie: (mee) bepalen van kosteneffec- ten die voortvloeien uit de keuze van alternatieve constructie-ontwerpen en materialen; daartoe verza melen. verwerven en interpreteren van de relevante kosteninformatie; opstellen van calculaties, investe ringsanalyses en kostenvergelijkingen; ontwikkelen van bedrijfseconomische criteria t.b.v. het rationeel wegbeheer; plegen van overleg met de adviserende (hoofd)afdetingen; volgen van ontwikkelingen t.a.v. (schaarse) grond- en energiestoffen en analyseren van effecten. Vereist: diploma HTS weg- en waterbouwkunde of bedrijfskunde óf diploma HEAO; ervaring met kost prijsproblemen in de civiele sfeer. Salaris: max. f 4684.- per maand. hoofd planning en bedrijfsvoering vac. nr. 1-1760/0167 Functie-informatie: meewerken aan het stimuleren, vaststellen en uitdragen van het lange- en korte-ter- mijnbeleid van de Dienst; stimuleren van het maken van bespreekbare plannen op de onderscheiden taakgebieden van de Dienst en van het planmatig werken; ontwikkelen en (doen) toepassen van plan ningssystemen en de daarbij behorende procedu res; implementeren van managementinformatiestro men; in overleg met de Afdeling Financiën uitvoeren van bedrijfseconomische analyses en de dienstlei ding hierover adviseren. Vereist: diploma HTS weg- en waterbouwkunde of bedrijfskunde óf diploma HEAO; ervaring met plan ningswerkzaamheden. Salaris: max. f 4684,- per maand. Voor alle functies geldt: Standplaats: Delft. Sollicitaties inzenden vóór 17 juli 1981. (aankomend) cursusleider/ docent personeelswerk (mnl./vrl.) vac. nr. 1-1802/0167 Ministerie van Binnenlandse Zaken Rijks Opleidingsinstituut (ROl). Sector Opleidingen Personeelsfunctionarissen Rijksdienst (OPR) Het ROl levert een bijdrage aan de ontwikkeling van het Overheids Personeelsbeleid, vervult een advies rol t.a.v. het opleidingsbeleid en de opleidingsactivi teiten van de departementen en diensten en voert zelf opleidingsactiviteiten uit. De Sector OPR werkt mee aan de bevordering van de deskundigheid van personeelsfunctionarissen, werkzaam bij departementen en diensten, universi teiten en academische ziekenhuizen. Functie-informatie: organiseren en begeleiden van opleidingsactiviteiten in de rol van cursusleider; be geleiden van docenten en andere medewerkenden bij de voorbereiding en uitvoering van cursussen; zelf uitvoeren van opleidingsactiviteiten, zoals doce ren, trainen, case-behandeling e.d.; zorg dragen voor handhaving van de kwaliteit van de cursussen door gerichte evaluaties en bijsturing; meewerken aan de ontwikkeling van nieuwe opleidingsactivitei ten; begeleiden bij de uitvoering van (onderdelen van) (inter)departementale opleidingsprojecten; meewerken aan de ontwikkeling van het rijksoplei- dingsbeleid in het algemeen en t.b.v. de personeels- sector in het bijzonder. Gevraagd: diploma Sociale Academie of een hier mee vergelijkbare opleiding; ervaring in het perso neelswerk. B.v.k. ervaring in het opleidingswerk, zo nodig kan echter voor een opleiding worden zorgge dragen. Het is daarom mogelijk dat - afhankelijk van ervaring - in eerste instantie niét alle facetten van de functie worden uitgevoerd. Leeftijd: b.v.k. tot 35 jaar. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 4684.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 17 juli 1981. Hoofd (mnl./vrl.) bureau ontwikkeling personeelsbeleid vac. nr. 1-1797/0167 Ministerie van Justitie Algemene Inspectie van het Korps Rijkspolitie. Inspectie Personeelszaken Functie-informatie: verrichten van werkzaamheden betreffende de algemene en bijzondere rechtsposi tieregelingen) m.b.t. ambtenaren in politie- en in burgerrang werkzaam bij het Korps Rijkspolitie: be handelen van bijzondere personeelsaangelegenhe den; onderzoeken van vraagstukken inzake de per soneelsbehoefte op langere termijn; verzamelen van gegevens t.b.v. het promotie- en mutatiebeleid; op stellen van promotielijnen aan de hand van gestelde taken en van de uitgebrachte functiewaarderingen; (mee) uitvoering geven aan de werkzaamheden van de Afdeling Uitvoering Personeelsbeleid. Standplaats: Voorburg. Salaris: max. f 5496.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 11 juli 1981. medewerkers (mnl./vrl.) De onlangs opgerichte Accountantsdienst heeft als taak de controle van het Ministerie van Volksge zondheid en Milieuhygiëne. Dit omvat de controle van hel Ministerie, de comptabele diensten, de con trole van de door het Ministerie verstrekte subsidies en rijksbijdragen, alsmede de controle van de mi lieuheffingen. Daarnaast heeft de Accountantsdienst een adviserende taak en stelt zij op verzoek bijzon dere onderzoeken van bedrijfseconomische aard in. Bij de controles gaat het erom te komen tot een uit spraak over de rechtmatige en doelmatige beste ding van de door het Ministerie uitgegeven gelden. Hierbij wordt veelal gebruik gemaakt van bedrijfs- vergelijkend onderzoek. Geboden wordt een zelf standige functie. Functie-informatie: verrichten van (aanvullende) on derzoeken in het kader van bovengenoemde taken; zelfstandig opstellen van nota's en rapporten om trent de bevindingen van de uitgevoerde onder- Vereist: naast controle-ervaring, b.v.k. verkregen op een accountantskantoor of bij een overheids dienst. voor vac. nr. 1-1652/0167 Praktijkdiploma Boekhouden en MBA; voor vac. nr. 1-1653/0167 bo vendien volledig SPD. HEAO (b.v.k. bedrijfs economische richting), studerend voor NIvRA- examens en voor vac. nr. 1-1654/0167 bovendien controle-ervaring in een leidinggevende functie. Standplaats: Leidschendam. Salaris: voor vac. nr. 1-1652/0167" evt. deeltijdarbeid max. f 3215.- (bij volledige werkweek), voor vac. nr. 1-1653/0167 max. f 4201.-, en voor vac. nr. 1-1654/0167 max. f 4684,- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt door het hoofd van de Accountantsdienst de heer R. L. van Marion on der nr. (070)-209223, tst. 10 (kantoor) of (01751)- 13506 (privé) óf door het plv. hoofd de heer drs. W. Oostrom. onder nr. (070)-209223, tst. 22 (kantoor) of (01820)-232 80 (privé). Sollicitaties inzenden vóór 11 juli 1981 financieel-administratief medewerker <mni./vri.) vac. nr. 1-1782/0167 Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk Directie Kunsten. Afdeling Muziek en Dans De Afdeling is belast met de subsidiëring van orkesten, opera's, balletten, kamermuziek, jazz en manifestaties, het verlenen van stipendia, opdrach ten en persoonlijke toelagen en het steunen van uit gave en verbreiding van werken van Nederlandse componisten en van publikaties. Functie-informatie: verrichten van financieel- administratieve werkzaamheden, verbonden aan de toekenning van subsidies e.d. door de Afdeling, m.n. het verstrekken en verwerken van gegevens t.b.v. de geautomatiseerde financiële administratie; samen stellen van bestedingsoverzichten en bewaken van de beschikbare begrotingsgelden; assisteren bij het samenstellen van de afdelingsbegroting. Vereist: diploma HAVO met Praktijkdiploma Boek houden of diploma MEAO; boekhoudkundige erva ring. Ervaring met een geautomatiseerde admini stratie strekt tot aanbeveling. Standplaats: Rijswijk. Salaris: max. f 2920.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 11 juli 1981. Bovengenoemde salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7'/,% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerboven hoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met post code, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden.

Leidse Courant | 1981 | | pagina 16