de rijksoverheid vraagt IgBadgeï meao-er(m/v) De Met je MAVO aan de slag als junior-computer operator in een groeiend internationaal bedrij economen (mni./vri.) vac. nr. 0-9110/0167 Ministerie van Financien Directie Algemene Financiële en Economische Politiek Functie-informatie: verrichten van studies en advi seren over de macro-economische aspecten van be leidsvraagstukken, die tot het terrein van het Minis terie behoren; deze vraagstukken liggen op algemeen-economisch en financieel gebied; onder houden van contacten met andere dienstonderdelen en instellingen, zowel binnen als buiten het Ministe rie van Financiën als met internationale organen. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 5496,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 27 juni 1981. hoofd (mnl./vrl.) vac. nr. 1-1532/0167 Functie-informatie: naast de algeméne leiding van de Afdeling, bijdragen aan de ontwikkeling van het algemeen personeelsbeleid bij het Ministerie en aan de interdepartementale beleidsontwikkelingen m.b.t. de personeels- en salarisadministraties. Vereist leidinggevende ervaring in een functie met overeenkomstige kenmerken; ervaring met automa tiseringsaangelegenheden. Een b.v.k. hogere beroepsopleiding op economisch- administratief gebied strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 5496,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 3 juli 1981. hOOfd (mnl./vrl.) onderafdeling algemene zaken vac. nr. 1-1533/0167 Functie-informatie: leiding geven aan de medewer kers van de Onderafdeling. Tot de taken van de Onderafdeling behoren o.m.: aangelegenheden m.b.t. administratieve procedu res, werkinstructies, informatieverwerking, onder zoeken en interdepartementale contacten, instructie en voorlichting; aangelegenheden m.b.t. vragen om trent salarisbetalingen; het dienstwoningenbestand, WVM- en uitkeringsregelingen, werkgeversverkla ringen, loonbeslagen aangelegenheden m.b.t. pen sioenen, wachtgeldregelingen. VUT en FLO. Hij/zij is tevens plv. hoofd van de Afdeling Personeels- en Salarisadministratie. Vereist: diploma Sociale Verzekeringen of aantoon bare kennis op dit gebied of een hiermee vergelijk bare opleiding; ervaring in een leidinggevende func tie; kennis van de automatiseringsvraagstukken; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaar digheid. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 4684.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 27 juni 1981. medewerker (mntvvri.) vac. nr. 1-1574/0167 Ministerie van Sociale Zaken Directie voor Complementaire Sociale Voorzienin gen, Afdeling Voorzieningen Werkloze Werknemers De Afdeling is belast met werkzaamheden op het terrein van de voorbereiding en landelijke toepas sing van voorzieningen t.b.v. werkloze werknemers en partieel arbeidsgeschikten. Functie-informatie: toetsen van de door de uit voeringsorganen getroffen voorzieningen aan de wettelijke criteria; verzamelen van gegevens m.b.t. de werking en de ontwikkeling van de voorzienin gen en ter zake rapporteren; voorstellen doen over de aanpassing van de wetgeving en de uitvoerings maatregelen; bestuderen van nieuwe ontwikkelingen en projecten op het terrein van de werkgelegenheid en het welzijn o.a. vrijwilligerswerk, klusjesdiensten, volwasseneneducatie en culturele minderheden; voeren van (inter)departementaal overleg en verzor gen van correspondentie m.b.t. het werkterrein; ge ven van adviezen en voorlichting aan gemeentelijke overheden en de rijksconsulentschappen. Vereist: ten minste diploma HBO. b.v.k. Sociale Aca demie, sociaal cultureel werk of kandidaats sociolo gie of Nederlands recht; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; enkele jaren praktische ervaring in een werkveld met juridische en/of sociologische aspecten. Standplaats: s-Gravenhage. Salaris: max. f 4684,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 3 juli 1981 documentalist (mnl./vrl.) vac. nr. 0-9702/0167 Ministerie van Sociale Zaken Stafafdeling Externe Betrekkingen, Bibliotheek en Documentatie Functie-informatie: selecteren, excerperen en klas seren van literatuur (in de Nederlandse, Franse. Duitse en Engelse taal) hoofdzakelijk op het gebied van chemische en nucleaire technologie. Gevraagd: b.v.k. HBO chemie of een hiermee verge lijkbare opleiding; diploma GO A of de bereidheid hiervoor te studeren. Kennis van chemische en nu cleaire technologie strekt tot aanbeveling. Standplaats: Voorburg. Salaris: max. f 3215,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 2 juli 1981 hOOfd (mnl./vrl.) bureau financiële zaken en administratie vac. nr. 1-0162/0167 Ministerie van Sociale Zaken Afdeling Tewerkstelling Erkende Gewetens bezwaarden Militaire Dienst. Onderafdeling Tewerk stellingen Functie-informatie: zelfstandig voorbereiden en uit voeren van werkzaamheden op financieel, econo misch en administratief terrein; opstellen, beheren en bewaken van begrotingen; zorg dragen voor de uitvoering en optimalisering van het geautomati seerde systeem van de personeelsadministratie; zorg dragen voor de juiste toepassing van regelin gen en voorschriften op het gebied van de materiële rechtspositie van tewerkgestelden; zorg dragen voor diverse statistieken. Vereist: diploma HEAO bedrijfs-economische rich ting. SPD I of een hiermee vergelijkbare opleiding; leidinggevende ervaring. Ervaring met geautomati seerde administratie strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 4201,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 4 juli 1981 plv. hoofd (mnl./vrl.) bureau programmering huisvestings zaken vac. nr. 1-1594/0167 Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening Rijksgebouwendienst, Hoofdafdeling Financiële en Huisvestingszaken Functie-informatie: leiding geven aan 5 medewer kers; opstellen en bijsturen van financieél- technische meerjarenprogramma's t.b.v. bouwwer ken en aankopen, architectenopdrachten, enz.; (doen) verzamelen en bewerken van gegevens be treffende de stichtingskosten van bouwwerken en analyseren van deze gegevens; concipiëren van no ta's, brieven e.d.; zitting hebben in commissies, werkgroepen e.d.; onderhouden van in- en externe contacten. Vereist: ten minste diploma HAVO en diploma MBA óf HEAO bedrijfsadministratieve richting; kennis van geautomatiseerde informatieverwerking. Ervaring in de bouwnijverheid op financieel-economisch gebied sttekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 4201,.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 4 juli 1981 medewerkers (mni./vri.> vac. nr. 1-1575/0167 Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening Bureau van de adviseur t.b.v. de Raad van State. Afdeling Onteigeningen Functie-informatie: adviseren inzake door gemeen ten voorgenomen onteigeningen van onroerende goederen of van daarop rustende zakelijke rechten;- vooraf instellen van een plaatselijk onderzoek waar bij overleg gepleegd wordt met o.a. gemeentelijke en provinciale instanties en waarbij eigenaren wor den gehoord; beoordelen van de noodzaak en doel matigheid van de onteigening; controleren van for mele aspecten van de onteigeningsprocedure. Vereist: diploma VWO of een hiermee vergelijkbare opleiding; goede mondelinge en schriftelijke uit drukkingsvaardigheid. B.v.k. ervaring op het terrein van de ruimtelijke ontwikkelingen en/of makelaardij. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 4201.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 8 juli 1981. administratief medewerker (mnl./vrl.) vac. nr. 1-1560/0167 Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne Centrale Afdeling Personeel, Onderafdeling Perso neelsvoorziening Functie-informatie: verzorgen van administratieve en bijkomende werkzaamheden verband houdende met vervullen van vacatures, w.o. behandelen van vacaturemeldingen en vacaturebekendmakingen; aanvragen van geneeskundige, antecedenten- en psychologische onderzoeken. Voorts op aanwijzing formuleren van voorstellen tot indienstneming en concipiëren van aanstellingsbrieven; behandelen van aanvragen voor uitzendkrachten en daartoe contacten onderhouden met uitzendbureaus. Vereist: ten minste diploma MULO/MAVO 4; type ervaring. B.v.k. ervaring met bovengenoemde werkzaamheden. Standplaats: Leidschendam. Sollicitaties inzenden vóór 27 juni 1981 secretaresse/secretaris vac.nr. 1-1618/0167 Ministerie van Binnenlandse Zaken t.b.v. de twee plaatsvervangende Directeuren- Generaal voor Overheids-Personeelsbeleid Functie-informatie: zelfstandig verrichten van secre tariële werkzaamheden waaronder opnemen en uit werken van dictaat, samenstellen van vergaderdos siers. verzorgen van binnenkomende post. bijhou den van de agenda en diverse typewerkzaamheden. Gevraagd: de diploma's HAVO. steno Nederlands en typen. B.v.k. secretariële opleiding en ervaring in een vergelijkbare functie bij de Overheid. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 2642,- per maand, met een uitloop mogelijkheid op grond van diensttijd. Sollicitaties inzenden vóór 27 juni 1981. projectmedewerker (mnl./vrl.) administratie uitkeringenbeleid tijdelijke functie, voor een periode van 2 jaar vac. nr. 1-1537/0167 Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne Directoraat-Generaal voor de Milieuhygiëne, Direc tie Lucht De Directie geeft op centraal niveau gestalte aan het beleid m.b.t. de bestrijding van de luchtverontreini ging Zij is organisatorisch opgebouwd uit 4 afdelingen, waarvan de Afdeling Heffingen en Uitkeringen zich in het bijzonder bezighoudt met de uitvoering van de financiële bepalingen van de Wet inzake de lucht verontreiniging. zoals artikel 63. Volgens dit artikel kunnen aan bedrijven die ten ge volge van de vergunningenverlening geconfronteerd worden met onevenredig hoge kosten ter bestrijding van de luchtverontreiniging, schadevergoedingen worden verleend. De behandeling van de aanvragen geschiedt in mul tidisciplinair teamverband (technisch, juridisch en economisch). Functie-informatie: o.m. voeren van corresponden tie ter zake; bijwerken en bijhouden van de admini stratie mede t.b.v. de voortgangscontrole; verschaf fen van informatie aan bedrijven en lagere overhe- Vereist: ten minste HAVO; goede schriftelijke uit drukkingsvaardigheid. Werkervaring strekt tot aanbeveling. Standplaats: Leidschendam. Salaris: max. f 4201.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 27 juni 1981. rekenplichtige (mnl./vrl.) vac. nr. 1-1566/0167 Ministerie van Algemene Zaken Centrale Afdeling Financieel-Economische en Administratieve Zaken Functie-informatie: o.a. aanvragen van kredietope ningen bij het Ministerie van Financiën; behandelen van aanvragen voor vaste periodieke en incidentele kredieten van onder het departement ressorterende diensten en afdelingen; uitoefenen van de kredietbe waking, signaleren van (dreigende) kredietover schrijdingen en doen van voorstellen ter voorkoming hiervan aan het hoofd of diens plaatsvervanger; sa menstellen van de jaarlijkse rekening van ontvang sten en uitgaven t.b.v. de rijksrekening; concipiëren van brieven, nota's e.d. en onderhouden van in- en externe contacten verband houdende met ge noemde werkzaamheden. Vereist: diploma MEAO óf diploma HBS/HAVO, met diploma MBA. Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 3658,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 27 juni 1981 documentalist (mnt./vri.) tvs. hoofd van het bureau vac. nr. 1-1544/0167 Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen Stafdirectie Juridische Zaken Hoger Onderwijs en Wetenschappelijk Onderzoek Functie-informatie: opsporen, selecteren, opslaan en toegankelijk maken van voor de juridische mede werkers relevante gegevens uit Staatsbladen, Ka merstukken, literatuur, circulaires, enz.; verrichten van overige documentatiewerkzaamheden (aanleg gen werkdocumentatie, dossiers, enz.); leiding ge ven aan de secretariaatsmedewerkers. Vereist: diploma HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding; ervaring met documentatie- en secreta riaatswerkzaamheden. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 2920,- per maand. In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen m.n. in middelbare en hogere func ties te vergroten, wordt vrouwen die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties inzenden vóór 27 juni 1981 permanente banenmarkt Rijks Psychologische Dienst. Eisenhowerlaan 132. Corr. adres: Postbus 20013. 2500 EA 's-Gravenhage. Geopend maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 16.30 uur. Maandag en dinsdag ook van 16.30 tot 21.00 uur Telefonische inlichtingen worden verstrekt onder nummer (070)-501226. Bovengenoemde salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7%% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerboven hoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met post code, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N.V. Voor ons distriktskantoor op het Stationsplein te Leiden, waar onder meer een team van circa 6 medewerkers de administratie van de chauffeursuren, de ontvangsten en de bus kilometers voert, vragen wij een administratieve richting. Leeftijd ca. 21-25 jaar. Salaris bij aanstelling, afhankelijk van leeftijd en ervaring, tussen f 1790,- en f 2229,- bruto per maand. E.e.a. overeenkomstig iïjks- ambtenarenschalen. De vakantietoeslag bedraagt lx/2%. Voorts bieden wij uitstekende arbeidsvoor waarden en vrij vervoer op het lijnennet. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektieprocedure. Voor nadere inlichtingen kunt u kontakt opnemen met de heer J.B.M.van der Putten, distrikt personeelfunktionaris. Tel. 023 - 3192 27, toestel 225. Uw sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen, richten aan de Dienst Personeelzaken van de Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N.V., Postbus 514. 2003 RM Haarlem. VEILING ONROEREND GOED krachlens artikel 1223 B.W. Ten overstaan van notaris S. Pasma te Noordwijk zal In samenwerking met notaris Mr. R. Talsma te 's-Gra venhage, in het openbaar worden verkocht, bij inzet op donderdag 18 juni 1981 en bij afslag op donder dag 25 juni 1981, telkens des morgens om 11.00 uur In het Hotel-Restaurant „Het Hof van Holland" aan de Voorstraat 79 fe Noordwijk: zeven woningappartementen met bijbehorende ber- nen en parkeerplaatsen, deel uitmakende van het ievardplan „De Heemborgh" te Noordwijk aan Zee, plaatselijk bekend Beyaert de nummers 25, 34, 48, 51, 61, 69 en Adelaert nummer 19, kadastraal be kend gemeente Noordwijk, sectie N, nummer 2569, A- 98/580/901; A-101/602/889; A-66/417/758; A- 67/414/836; A-61/559/870; A-55/555/885; A- 28/512/735. Lasten per jaar: Beyaert de nummers: 25 189.-; 34 184.-; 48 184,-; 184.-; 61 123.-; 69 116.- en Adelaert nummer 19 184.-. Ten laste van koper komen, royementskosten, kosten van eventuele gerechtelijke rangschikking, exploit- en verdere executiekosten, eventuele achterstand in de betaiing van zakelijke lasten en achterstallige bijdra gen ten behoeve van de vereniging van eigenaren. Aanvaarding: na betaling van de koopsom en lasten. Inlichtingen: bij beide notarissen; Notaris S. Pasma, Lindenplein 8 te Noordwijk. Tel. 01719-19304; Notaris Mr. R. Talsma, Badhuiskadé 10 te 's-Gravenhage, tel. 070-543100. Bij onze stichting is een part-time vakature (2 dagen per week) voor een remedial teacher (m/v) De werkzaamheden zullen zich, in overleg met) orthopedagoge en in samenwerking met de sch richten op: het signaleren van leerlingen in problematisj leersituaties; het onderzoeken van deze leersituaties; het opstellen van handelingsplannen; het evalueren van de opnieuw op gang gebrachte leersituaties. Onze gedachten gaan uit naar iemand met: ervaring in het kleuter-, lager of buitengewoj onderwijs; het diploma remedial teacher of akte buitenj gewoon onderwijs. Geboden wordt: salariëring volgens rijksregeling; arbeidsvoorwaarden volgens de rechtspositie regeling van de gemeente Schiedam. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt d( de heer H. Spanjersberg, direkteur of de heer W.J.M. Sirre, coördinator individuele begt leiding, telefoon (010) 35 82 22. U kunt uw schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na verschijning van dit blad richten aan I bestuur van de Stichting op onderstaand adres. stichting onderwijsbegeteidingsdier nieuwe waterweg noord markt 47 3131 CR vlaardingt STIJLVOL GEMODERNISEERD HOEKHERENHUIS Deze weliswaar niet direct aan de Rijn gelegen, doch wel vrij uitzicht op het water, in meer dan perfecte staat kerende woning, is gelegen op 198 M2 eigen grond. Binnen enkele minuten bevindt u zich op de autosneh Amsterdam/Den Haag. DfT HUIS MOET U VAN BINNEN ZIEN! Indeling: Parterre: woon-eetkamer (de royale afmeting van 9.00x5.4 met een gezellige open haard, de muren zijn afgewerkt ra granol en de byzonder mooie keuken is voorzien van divet apparatuur. Ie verdieping: 3 knusse slaapkamers en een douchekamer ml toilet. 2e verdieping: grote zolderkamer met dakkapel en alle hod jes en gaatjes zijn geschikt gemaakt om als bergruimte} fungeren. Over oplevering ep prijs is te praten, maar om u et! indicatie te geven hebben wij de VRAAGPRIJS gesteld of f210.000,- k.k. Nieuwsgierig geworden? Het adres is HOGE MORSWEG 109, LEIDEN Voor verdere inlichtingen kunt u zich wenden tot: mctoetoaidii bv Rijnsburgerweg 100, Rijnsburg Telefoon 01718 - 2930 De computer services afdeling neemt een belangrijke plaats in voor de verwerking van technische, commerciële en administratieve gegevens binnen onze onderneming. Alle gegevens worden verwerkt door de IBM-computer 4341. Voor het besturen van deze computer en de randapparatuur kom jij in aanmerking met jouw diploma MAVO. Tevens zoeken wij een medewerker wiens taak het zal zijn de verwerking van computergegevens voor te bereiden. We vinden het belangrijk dat je bereid bent een verdere opleiding te volgen op het terrein van automatisering. We zullen je daarbij alle medewerking geven. Kennis van de Engelse taal is mee genomen, omdat je werkzaam bent in een internationaal sterk Engels/Amerikaans georiënteerd bedrijf. Met kansen voor jou om mee te groeien in onze voortdurende expansie. Werken bij Badger. Badger B.V. is de Nederlandse vestiging van het internationale ingenieurs bureau The Badger Company, Inc., met het hoofdkantoor in Boston, U.S.A. en eigen vestigingen in Tampa, Houston, Londen, Parijs, Tokio en andere belangrijke steden in de wereld. Badger behoort tot de vooraanstaande ingenieursbureaus gespecialiseerd in de petroleum, petro chemische, chemische, kunstmest stoffen en voedingsmiddelen industrie alsmede in projekten voor de produktie van alter natieve brandstoffen en voor de bespar van energie. De werkzaamheden strekken zich van het selecteren en het mede ontwikkelen van de desbetreffende technologie tot en met de in bedrijfstell van de door Badger ontworpen, besteld en gebouwde fabrieksinstallaties. De vestiging in Den Haag kent enerzijds de charme van een relatief kl bureau .zo'n 800 mensen en ander zijds betekent het internationale karakt van het bedrijf een voortdurende afwisseling in zowel technologie als omvang van de projekten. Het pakket arbeidsvoorwaarden is volledig afgeste op de Nederlandse gebruiken. Werken bij Badger betekent niet alleen maar het hebben van een baan. De medewerkers krijgen de kans om met een ruime mate van zelfstandigheid mee te bouwen aan de projekten van onze opdrachtgevers. Maar daardoor bouwen tevens aan hun eigen deskundigheid en dus aan hun eigen waarde. Zij bouwen ai een goede toekomst. Ben je geïnteresseerd? Wil je meer gedetailleerde informatk over mogelijkheden van een (internationi carrière bij Badger, neem dan kontakt op met de heer P.A. van der Ent van de afdeling Personeelszaken, Badger B.V Prinses Beatrixlaan 9,2595 AK Den Haa Telefoon: 070 814.841. i The world of processing is the world of Badg

Leidse Courant | 1981 | | pagina 16