Pretentieuze bpzet Gold Cup 'ries Klein wint oor eigen publiek Contini favoriet voor eindzege Giro Turnen, mrg en trampoline onder één dak Mandlikova maakt einde aan aspiraties Rinaldi YTL blijft kansrijk Kampioenschap Saint Etienne Steunfonds voor Jack Middelburg Jeugd Fides Pacta haalt fors uit PORT LEIDSE COURANT WOENSDAG 3 JUNI 1961 PAGINA 17 HAAG Ondanks bezuinl- en loonmaatregelen wor- er nog altijd moeiteloos peper sportevenementen uit de Neem het eerste Ennia Gold Cup, van vrijdag tot en met maan- wordt gehouden in de Haagse Moderne Ritmi- en trampoline onder één dak, nog nooit En dat alles voor de van co'n anderhalf miljoen. opzet van de Gold Cup is dan uiterst pretentieus. In drie tijd hopen de organisatoren toernooi te laten uitgroeien tot grootste ter wereld, na de Spelen en de wereld- houdt in, dat tegen die tijd de ab- wereldtop zijn opwachting Zover is het nog niet, al zijn name MRG en Trampoline nu al vertegenwoordigd. Begrijpelijk, die kleine sporten met de gro turnen mogen meedoen en kans moet je aangrijpen. Mede verschijnen in de oorspron- ijshal MRG-toppers als de se Ignatova (tweede bij de EK), de Tsjechische Mytchitzkova en de Westduitse Weber. Op de trampo line is het veld van tien landen mo gelijk nog sterker bezet. Daar is on der anderen ook het Nederlandse succesduo Jacqueline de Ruiter-Marjo van Diemen, tweede bij chroonspringen, te vind Het turnen wordt bezet door sub-top pers, zowel bij de dames als de heren. In de eerste categorie horen thuis Schlegel (Canada), Varbavona (Bul garije), Garcia (Spanje), Marcekova (Tsjecho-Slowakije), Zeis (Verenigde Staten) en de Russinnen Gurina, Po- levaja en Frolova. Emilia Eberle is een geval apart. De Roemeense maakte tot voor kort deel uit van de wereldtop (met landgenote Nadia Co- maneci), maar is langzaam maar ze ker afgezakt. Niettemin zal haar ver schijning toch de moeite waard zijn. En misschien is de vergelijking aar dig met de Nederlandse top, die be staat uit nationaal kampioene Ingrid Bolleboom en het talent Monique Kaaks. Bij de heren, waar Nederland Dick Ooykaas en Ron Lamboo stuurt, vallen de namen op van de Oostduit ser Hemmann, de Canadees Peters, de Pool Szajna, de Russen Koelaksiov en Tikhonkikh en de Amerikaanse universiteitskampioen Chmelka. Het programma vermeldt op vrijdag- en zaterdagavond (beide keren aan- vang 20.00 uur) keuze-oefeningen I voor dames- en herenturnen en MRG. Het trampolinespringen be- staat de eerste avond uit het indivi- duele gedeelte en de tweede avond 2j uit het synchroonspringen. Zaterdag- i - fc -• *1 avond is dan de winnaar van de Gold Cup (het land dat over alle onderde- W len de meeste punten haalt) bekend. HRPB«r- Zondag (Eerste Pinksterdag) zijn de toestel- en onderdeelfinales van de Êgtw v vf drie disciplines, waarna het evene- MM) JfcdWkJyi mm ik 'ty V* j ment maandag wordt besloten met mm m W™ demonstraties van de individuele Mr mg WmrW Jfö* c- W kampioenen. Een bijna overdadige hoeveelheid. WBSKMI^jd^^^ÊltÊÊÊÊIIttÊÊÊÊÊItKÊÊt ÊÊÊt waar de liefhebbers voor maximaal f 17,50 alles van kunnen zien. Hoeveel mensen er ook komen (over vier da- mk gen maximaal elfduizend), deze eer- ste keer moet er in elk geval geld bii. Misschien dat over een paar jaar, als Y de ideeën van de organisatie zijn ver- j 4 j wezenlijkt, het evenement winstge- vend blijkt Aangezien er ook een Het onderdeel Moderne Ritmische Gymnastiek Is tijdens de Gold Cup goed commercieel bedrijf als een verzeke- vertegenwoordigd, ringsmaatschappij bij betrokken is (naast de initiatiefnemers Pro Patria en het KNGV), zal dat wel een deel len achter de facade van de „toch zo wordt gespendeerd waar veel (ama- van de opzet zijn. Er is niets tegen in- mooie sport". Juist daarom is het teurjsportverenigingen tegelijk mee vesteren in de toekomst, maar derge- even slikken als er weer eens aan zouden zijn geholpen, lijke motieven blijven altijd verscho- een vierdaags evenement een bedrag DICK HOFLAND Klein (midden) drukt in Hoogezand/Sappemeer zijn voorwiel juist Iets eerder over de eind- ip van de vijfde etappe van Olympia's Ronde dan Theo van Tol (links). EIDER GERRIT SOLLEVELD BREIDT VOORSPRONG UIT >GEZAND/SAPPE- De eerste keer dat lympia's Ronde de provin- Groningen aandeed, was Groninger prompt de :te: in Hoogezand/Sap- leer greep Dries Klein Ter A pel de winst in de >e. Hoewel de van Klein, eerder dit ïn al winnaar van de an Zwolle en de neo- :ker Ronde van Gro in, voor het klassement relijks van betekenis vierde hij zijn triomf »f hij zojuist wereldkam- :n was geworden. Dries in de eindsprint een van een seconde snel- dan Theo van Tol en in nadagen van een glanzen- carrière verkerende Pool- ex-wereldkampioen Rys- Szurkowski, had ook s le reden om intens geluk- ig te zijn, want de concur- ^ntie, vooral uit zijn eigen ngeving, was moordend iweest latuurlijk had ik mijn zin- in gezet op het winnen van etappe naar Hoogezand- appemeer. Maar ik was in niet de enige. Alle irderlingen reden als gek- meldde Dries Klein die de plaatselijke omloop van kilometer slim meesloop een ontsnapping die hem >lotte de dagprijs en klasse- intsleider Gerrit Solleveld srde) een winst van twaalf inden op naaste concurrent irt Schipper opleverde, ries Klein die dit seizoen lucratieve, maar voor de >rm vaak fnuikende criteri- ims zorgvuldig meet en alleen an klassiekers deel nam iet zijn seizoen tot nu toe vol- Zweedse renner zoekt verkoeling (Van onze verslaggever ANNERVEENSCHEKANAAL Carl Jensen heeft in de vijfde etappe van Olympia 's Ronde op een wel zeer origi nele manier verkoeling gevonden. Even buiten Anner- veenschekanaal vergat de Zweedse renner een bocht te ne men en reed pardoes het kanaal in. Ploegleider Jan Gisbers bracht de doorweekte Zweed weer op het drogewaarna de achtervolging op het peloton werd ingezet. Drie kilometer verder kon assistent-wedstrijdlei der Wim Jeremiasse melden dat de renner met rugnum mer 32 na een zwempartij terug was in het peloton. zijn. De derde top was gepland in Olympia's Ronde en ook daarin marcheert de Gronin ger voortreffelijk mee, met als onweerlegbaar bewijs ervan de etappewinst van gisteren. Waar Dries Klein zijn triomf koesterde, moést plaatsgenoot Geert Schipper ervaren dat zijn achterstand op leider Sol leveld van vijf seconden opliep tot zeventien seconden, omdat hij in de plaatselijke omloop in Hoogezand/Sappemeer niet kon aansluiten bij de vluch ters, van wie behalve Solle veld ook de Rus Krasnov en Theo Hogervorst voor het klassement belangrijk waren. Voordat in de straten van Ho- gezand/Sappemeer de kop groep ontstond, was er wel ge probeerd een ontsnapping te forceren, maar het tempo was zo hoog (gemiddeld 49,081 km per uur!) dat elke vluchtpo ging gedoemd was te misluk ken. Met name Henk Bouw man, Gerry Takens, Jan Fei- ken en uiteraard Frits Schür, die in de etappe naar zijn vroegere woonplaats uiteraard wilde vlammen, moesten dat aan den lijve ondervinden: - ens plan verlopen. Zijn eerste wat zij ook probeerden om in iek was de Ster van Zwolle, eigen omgeving de winst bin- 'aarin hij een glanzende over- nen te slepen, zij kregen van rinning boekte. Daarna volg- het voortijlende peloton geen een kalme voorbereiding op schijn van kans. Ook Dries e Vredeskoers, waar hij in de Klein probeerde al ver voor de J121 km. In 2.24.15 (met bon. 2.24.00). gem. 49.081 km/uur; 2. Van Tol (Bik) z.t. (met bon. 2.24.05): 3. Szurkowskl (Pol) z.t. (met bon. 2.24.10): 4. Solleveld (Erp) z.t.; 5. Krasnov (Sov) z.t.; 6. Bouwman (Uit) z.t.; 7. Alberts (Ams) z.t.; 8. Rooks (Bat) z.t.; 9. Theo Hogervorst (Gaz) z.t.; 10. Peter Hogervorst (Mar) z.t.; 11. Lammers (Drl) z.t.r 12. Walczak (WDI) 2.24.27; 13. Kok (Uit) z.t.; 14. Van Eek (Kro) 15. Koetsnetsov (Sov) z.t. Algemeen klassement: 1. Solleveld (Erp) 17.56.26; 2. Schip per (Bat) 17.56.43; 3. Krasnov (Sov) 17.57.24; 4. Koersen (Bat) 17.57.24; 5. Van der Poel (Gaz) 17.57.30; 6. Lammers (Drl) 17.57.41; 7. Wolters (Ams) 17.57.41; 8. Heeren (Gaz) 17.57.41; 9. Van Vliet (Ams) 17.57.45; 10. Koellkov (Sov) 17.57.52; 11. Klein (Gaz) 17.58.47; 12. Koppen (Erp) 17.68.54; 13. Theo Hogervorst (Gaz) 17.59.03; 14. Veldseholten (Gaz) 17.59.07; 15. Schür (Uit) 17.59.09. 'lakke etappes alleszins rede- ijk presteerde, met als beste esultaat een derde plaats. In e bergen hield de Groninger ich rustig, in de wetenschap fit forceren uit den boze zou finale zijn slag te slaan, maar ook hij kreeg toen te weinig ruimte. Maar uiteindelijk werd het voor hem toch eind goed al goed. HARRY BRINK PARIJS Wie nog getwij feld mocht hebben aan de huidige vorm van Björn Borg weet na gisteren wel beter. De Zweed slokte m de kwartfinales van de strijd om de open Franse tennisti- tels in Parijs de Hongaar Balazs Taroczy in drie pro bleemloze sets op: 63, 63, 62. In vijf partijen op het trage gravel van Roland Garros stond Borg, die we gens een schouderaandoe ning zes weken pauzeerde, slechts 26 games af. In de halve finales moet Borg het opnemen tegen Victor Pecci, de man uit Paraguay, die het in Parijs kennelijk al tijd goed doet. Pecci maakte in een door regen onderbroken duel met de Franse favoriet Yannick Noah een achterstand goed om in vier sets te win nen: 36, 64, 64, 64. In 1979 stonden Borg en Pecci te Parijs ook al eens tegenover elkaar. Dat gebeurde toen in de finale, waarin Borg zege vierde. Bij de dames kwam het einde van de aspiraties voor de pas 14-jarige Amerikaanse Kathy Rinaldi. Tegen de hard slaan de, als vierde geplaatste Tsje- choslowaakse Hana Mandliko va, haalde Rinaldi in de kwartfinales slechts vier ga mes binnen: 16, 36. De be schermelinge van Betty Stove, die zelf met de Amerikaan Fred McNair de tweede ronde van het gemengde dubbelspel bereikte, kan nu in de halve finales proberen revanche te nemen op de Amerikaanse Chris Lloyd voor de vorig jaar in Parijs bij de laatste vier ge leden nederlaag. Chris Evert won voor de 64e maal achtereen een partij op gravel. Dit keer moest de Roe meense Virginia Ruzici er met tweemaal 64 aan geloven. Vorig jaar stond dit tweetal in de eindstrijd tegenover elkaar en ook bij die gelegenheid was de Amerikaanse de sterkste speelster. Ook de Amerikaanse Andrea Jaeger, op twee dagen na zes- tien jaar oud. bereikte de laat- "°e'^'6i.6-2u? 0; "a"a, "a?d,lik;v,a ste vier. Zij verloor de eerste ffiSSÜK*-*9 Uitslagen: Herenenkelspel, kwartfinales: Björn Borg (Zwe)-Balasz Taroczy (Hon) 6-3, 6-3, 6-2; Victor Pecci (Par)-Yannick Noah (Fra) 3-6, 6-4, 6-4, 6-4. Damesenkelspel, kwartfinales: An drea Jaeger (Vst)-Mima Jausovec (Vst)-Virginia Ru- (Roej 6-4, 6-4; Sylvia Hanika set met 46 van de Joegosla vische Mima Jausovec. Daarna (Wdlj-Martina Navratilova (Vst) bij maakte Andrea Jaeger korte J:1 gestaakt wegens regen. Herendubbelspel, derde ronde: McNamara/McNamee (Aus)- McNair/Pfister (Vst) 6-1, 6-2; Pur- cell/Van Patten (Vst)-Damiani/Yca- za (Uru/Ecu) 6-3, 6-4; kwartfinales: Clerc/Nastase (Arg/Roe)-Manson- /Moore (Vst/ZAf) 6-4, 7-5. Damesdubbelspel, derde ronde: Jor dan/Smith (Vst)-Durie/Jevans (Gbr) 6-2, 6-1; Reynolds/Smith (Vst)-Mar- golin/White (Vst) 6-0, 6-0. Gemengd dubbelspel, eerste ronde: metten methaar tegenstand- ster 62, 60. Een verrassing daagde in de vierde damespartij. De als zes de geplaatste Westduitse Syl via Hanika zorgde er voor dat Martina Navratilova, die twee de is op de plaatsingslijst, een onrustige nacht tegemoet ging. Zij nam een ruime voorsprong Stove/McNair (Ned/Vst)-Vasque- in de eerste set (41), toen de z/Maynetto (Per) 6-4, 6-3. Dartii weeens reeen moest Jongensenkelspel, eerste ronde: Eric woVden vefdaagd g wabort» (Nedj-Limbuiger (Om> 7-5, Hana Mandlikova In actie tijdens haar partij tegen Kathy Rinaldi. LEIDEN VTL heeft zich gisteravond in de derde wed strijd om het Districtskampioenschap voor afdelingskam pioenen hersteld van de verliespartij-op^de-valreep tegen VVieringerwaard. Het Haarlemse Terrasvogels werd op De Vliet met 1-0 geklopt. De nieuwbakken Leidse vierdeklasser heeft door dit resultaat en door de eerdere overwinning op het Amsterdamse Roda, nog alle kans op een eerste plek in de poule en plaatsing voor het nationaal kampioenschap voor afdelingskampioenen. Om die plaatsing daadwerkelijk te realiseren, dient VTL dan wel de laatste wedstrijd in de serie van vier, tegen het Utrechtse Dores- tad (morgen), winnend af te sluiten. Gisteren werden die twee winstpunten in ieder geval wel door de Leidenaars veilig gesteld. Johannes Coenraad promoveerde zichzelf in de veertigste minuut van dit matige treffen tot matchwinnaar. Vijfde Ringvaart Regatta LEIDEN De Delftse Stu denten Roeivereniging Laga houdt morgen al weer voor de vijfde maal haar Ring vaart Regatta. Een mara thon over honderd kilome ter, die nu vier jaar geleden ter gelegenheid van het hon derdjarig bestaan van deze club voor de eerste maal werd georganiseerd. De start van deze sterk recrea tief gerichte roeiwedstrijd voor achten, waaraan vorig jaar voor het eerst ook buitenland se ploegen deelnamen, is om tien uur 's ochtends bij het Leidse Asopos de Vliet. De fi nish in Delft wordt zo'n negen uur later verwacht. PARIJS Op de laatste speeldag van de Franse voet balcompetitie heeft St. Etienne het landskampioen schap veroverd. Op eigen veld won de club van Johnny Rep gisteravond met 2-1 van Bordeaux. Door dat resultaat werd het onbe reikbaar voor titelverdediger Nantes, dat overigens in het duel tegen Nimes niet verder kwam dan een gelijkspel (1-1). Resultaten laatste competitiedag: St. Etienne-Bordeaux 2-1. Nantes-Ni- mes 1-1. Monaco-Nancy 1-0. Parts SG-Angers 2-2. Strasbourg-Lille 3-2. Laval-Tours 2-0. Lens-Sochaux 5-1. Valenciennes-Lyon 2-1. Nice-Metz 1- 0. Auxerre-Bastia 0-0. Eindklassement: 1. St. Etienne 57 pnt. 2. Nantes 55. 3. Bordeaux 49. 4. Monaco 49. 5. Parts SG 46. 6. Lyon 41. De staart ziet er als volgt uit: 15. Nice 32. 16 Laval 31. 17. Lille 31. 18. Tours 31. 19. Nimes 26. 20. Angers 24. RAALTE Vanuit de Raal- ter automobiel- en motor club Ram is het initiatief voortgekomen om een steun fonds in het leven te roepen ten behoeve van motorcou reur Jack Middelburg die het afgelopen weekeinde te kennen gaf zijn carrière te moeten beëindigen vanwege financiële problemen. Middelburg raakte bij een val tijdens de training voor de Joegoslavische grand prix ge blesseerd aan zijn rechterhand dat hij zeker vier weken uitge schakeld is. Daardoor moet hij in ieder geval de internationa le wegraces van Tubbergen (Tweede Pinksterdag) en Raal- te (14 juni) missen. In dit soort wedstrijden moet Middelburg het geld verdienen om de grand prix's voor het wereld kampioenschap te kunnen rij den. Het niet kunnen deelne men aan minstens drie wed strijden in de komende weken (naast Tubbergen en Raalte zou Middelburg ook nog rijden in het Belgische Chimay) bete kent een inkomstenderving van rond de 50.000 gulden voor de TT-winnaar van vorig jaar. Middelburg ziet daardoor geen mogelijkheden meer op voort zetting van zijn grand prix-sei zoen. Heel misschien zal hij nog in de Asser TT kunnen starten om daar afscheid te ner men van de internationale we- gracerij. De organisatoren van de wegraces op de Luttenber- gring in Raalte willen trachten Jack Middelburg in het zadel te houden. Sportwereld DUISBURG Frankrijk is door een zege van 2-0 op Spanje als derde geëindigd in het Europees kampioenschap voetbal voor ju nioren. GRONINGEN In de strijd om het landskampioenschap bij de betaalde jeugd heeft FC Groningen met 4-2 gewonnen van PSV; LAREN Het hockeyteam van Jong Oranje heeft tijdens een oefenwedstrijd tegen hoofdklasser Laren met 1-1 gelijk gespeeld. AMSTERDAM De tweekamp tussen Anatoli Karpov en Vik tor Kortsjnoj om het wereldkampioenschap schaken begint op zaterdag 19 september in het Noorditaliaanse Merano. (Van onze korfbalmedewerker) LEIDEN De jeugdploegen van Fides Pacta, KVR en Avanti hebben zich geplaatst voor de eindronden van het Zuiderkwartier zomeravondtoernooi. Fides Pacta, al zeker van plaatsing, haalde gisteravond nog fors uit tegen ONDO: 142. Crescendo verspeelde door een 4—2 nederlaag tegen Avanti haar laatste kansen. Avanti passeerde nu zowel Crescendo als TOP en bereikte de finales. KVR was al ver zekerd van plaatsing na een zege via strafworpen op De Da naïden. In de A-poule van het jaarlijkse zomeravondtoernooi voor de jeugd was het een ongelijke strijd. Fides Pacta klopte achtereen volgens KNS, Fiks, Excelsior en tenslotte ONDO en werd onbe dreigd poule-winnaar. Het laatste duel tegen ONDO uit 's-Gra- venzande was uiterst eenzijdig. Via een 70 ruststand werd de 142 eindstand bereikt. Topscorers voor het Leidse twaalftal waren Henny Piket en Wim Steenbeek met elk drie treffers. KNS besloot het toernooi met een 63 nederlaag tegen het Delftse Excelsior. Marcel Keizer, Pieter siebers en René Kooien waren hier de doelpuntenmakers. Theoretisch had Crescendo bij het begin van het treffen tegen Avanti nog kansen op een finaleplaats. Bij een zege met meer dan twee treffers verschil zouden de Saffierstraatbewoners TOP nog passeren op de ranglijst. Al snel bleek echter Avanti een wat completere ploeg. Het vrijwel volledige eerste twaalftal van de ploeg uit Pijnacker sloeg al in de eerste helft toe. Na rust (4 2) kon Lonie Fransen de achterstand nog terugbrengen tot 42. Vanavond beginnen de wedstrijden in de finalepoule met het duel tussen Fides Pacta en Avanti. Op donderdag volgt dan KVR—Fides Pacta terwijl dinsdag 9 juni het Zomeravondtoer nooi besloten wordt met Avanti—KVR. De wedstrijden worden gespeeld op het Zuiderkwartierterrein aan de Montgomerystraat en vangen aan om 19.00 uur. Eindstand poule A: Fides Pacta 4-8; Excelsior 4-5; KNS 4-4; Fiks 4-3; ONDO 4-0. Poule B: KVR 3-4; De Danaïden 3-3; Madjoe 3-2; Tempo 3-2. Poule C: Avanti 4-7; TOP 4-5; Crescendo 4-5; Zuider kwartier 4-4; De Algemene 4-0. Denes Poscic twee jaar waterpolocoach UTRECHT Denes Pocsis is de definitieve opvolger ge worden van Ivo Trumbic als coach van het Nederlands wa- terpoloteam. De Hongaar heeft maandag vanuit Koeweit la ten weten in te zullen gaan op het contract, dat de KNZB hem heeft aangeboden. Deze verbintenis loopt tot en met de Europese kampioenschap pen van 1983 in Rome met de mogelijkheid van een verlenging van twee jaar. De zwembond had Pocsis graag aan zich gebon den tot en met de Olympische Spelen van 1984 in Los Angeles-. Maar de Hongaarse autoriteiten gingen daarmee niet akkoord. Wel heeft men van die zijde gezégd in principe geen bezwaar te hebben als Pocsic na 1983 nog twee jaar in Nederland blijft Basketbalteam Sovjet-Unie klopt Spanje PRAAG De Sovjet-Unie heeft zich praktisch verzekerd van een plaats in de eindstrijd van het toernooi om het Eu ropese basketbalkampioenschap door gisteravond met 110- 101 (50-53) van Spanje te winnen. Beide landen waren tot voor deze wedstrijd ongeslagen. De te genstander van de Sovjet-Unie wordt naar alle waarschijnlijk heid de winnaar van het nog te spelen duel tussen Spanje en Joegoslavië. Italië werd in ieder geval definitief uitgeschakeld door het verlies tegen Tsjechoslowakije: 83-100 (35-53). DIMARO-VAL-DI-SOLE In de Ronde van Italië be gint eindelijk tekening in de strijd te komen. Als scher prechter fungeerden giste ren twee bergen van de eer ste categorie in de achttien de etappe van Borno naar Dimaro-Val-di-Sole in Noord-Italië. Was de rit in kilometers (127) lerveld in grote stukken uit- boekte hij op alle rivalen tijd een. Winnaar van de etappe winst en verdiende hij 20 se- werd de Spaanse klimgeit Mi- conden bonificatie, guel Lasa, die in de laatste me- Contini geldt door zijn par- ters nog voldoende reserves mantige rijden in de achttien- over had om een paar Italia- de etappe als grote fbvoriet nen achter het wiel te houden, voor de eindzege. Bergop- Maar de grote winnaar van de waarts staat hij zijn mannetje dag werd Silvano Contini. Hij en het programma lijkt hem verstevigde zijn leiderspositie op het shirt geschreven. Na de in het algemeen klassement rustdag van vandaag wacht kort, de twee cols van ruim ,door als tweede achter Lasa de het uitgedunde rennersveld 1800 meter scheurden het wie- stfeep te passeren. Daarmee nog twee zware bergetappes door de Dolomieten, het ter rein waar ongetwijfeld de be slissing over de ronde valt. Contini is favoriet. Hij diende Saronni, Baronchelli, maar vooral Visentini en Bortolotto gisteren een nekslag toe, die beide renners nog lang zal heugen. De grootste verliezer van de dag echter werd Fran cesco Moser. Italië's meest be jubelde renner onderging een even smartelijke afgang als Joop Zoetemelk in de Dauphi- né Liberé. Moser kon als ver ontschuldiging aanvoeren, dat hij eerst ten val kwam en daarna nog opgescheept werd met twee lekke banden. Zijn verlies van ruim zestien minu ten op winnaar Lasa praatte hij evenwel daar niet mee goed. Contini (Ita) op 1 sec.; 3. Natale (Spa) z.L; 4. Chozas (Spa) op 7 sec.; 5. Ba ronchelli (Ita) op 21 sec.; 6. Prim (Zwe) op 30 sec.; 7 Fuchs (Zwi) op 33 sec.; 8. Battaglin (Ita) z.t.; 9. Saronni (Ita) op 35 sec., 10. Vandi (Ita) z.L Algemeen klassement: 1. Contini (Ito) 91.10.59; 2. Prtm (Zwe) op 59 sec.; 3. Battaglin (Ito) op 1.35; 4. Saronni (Ita) op 1.42; 5 Ba ronchelli (Ito) op 1.59; 6. Fuchs (Zwi) op 2.56; 7. Vandi (Ito) op 3.42; 8. Vi- septini (Ita) op 5.16. 9. Bortolotto (Ito) op 6.43; 10. Breu (Zwi) op 8.35.

Leidse Courant | 1981 | | pagina 17