de iljksovertieid vraagt Van der Luit F® OEPIE LEEST DE KRANT. DAT VINDT HIJ INTERESSANT. DAGELIJKS HET NIEUWS EN DE ACHTERGROND- INFORM ATIE. EN SOMS OOK WEL F amilieberichten ad sanctos TANDARTS ASSISTENTE PAGINA 4 LODSE COURANT Voor uw belangstelling ondervonden bij ons 55-jarig huwelijk, alsmede voor de felicita ties en geschenken, zeggen wij u, mede na mens onze kinderen en kleinkinderen harte lijk dank. C. C. van Leeuwen P. H. van Leeuwen- Heemskerk Zoeterwoude, mei 1981. Weipoortseweg 70. £SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS< Héél véél dank aan allen die van hun belangstelling hebben doen blijken bij ons. .vijftigjarig huwelijk. J. H. Snelderwaard J. C. Snelderwaard- Warmerdam Alphen a.d. Rijn, mei 1981. Dankbetuiging Hiermede willen wij u allen onze oprechte dank be tuigen voor de vele blijken van medeleven betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve vader, groot- en overgrootvader HUBERTUS BOUWMEESTER Fam. Bouwmeester Getroffen door de vele blijken van belangstelling en medeleven ons betoond na het overlijden van onze geliefde broer, zwager, oom en huisgenoot MAARTEN ARIE DE KONING Leiden, mei 1981. Begrafenissen - Crematies Rouwkamers te Leiden en Wassenaar Transposen in binnen- en buitenland Leiden, Willem de Zwijgerlaan 179 Postbus 432, 2300 AK Leiden, telefoon 071-213231* Wassenaar, Deijlerweg 127, telefoon 01751-12436 Voorschoten, Hyacinthstraat 7, telefoon 01717-5985 begrafenissen crematies kantoor en aula lange mare 69 leiden 071-126618 mededelingen van artsen J. P. REINDERS huisarts AFWEZIG van 3 juni t/m 14 juni WAARNEMING Dr. Meyer Dr. Tan, Dr. Groeneveld Dr. R. v. Leeuwen en Dr. Verhage GEVESTIGD J. P. M. WALENKAMP tandarts Prinsessenkade 1 2312 DA Leiden. Tel. 071-142100 Behandeling volgens afspraak in nieuw te vestigen praktijk te Leiden. Enige ervaring strekt tot aanbeveling. Tel. 02550-12888. Stafdocent (mnl./vrl.) vac. nr. 1-1479/1618 De Kaderschool voor de Gemeentepolitie verzorgt vormingscursussen voor de kaderleden van alle ge meentelijke politiekorpsen, alsmede docentenoplei dingen voor de docenten werkzaam aan de oplei dingsinstituten voor gemeentepolitie. Functie-informatie: zorgen voor en doceren van een deel van de inhoud van bestaande cursussen van al gemeen vormende aard; samen met de andere staf leden vorm en inhoud geven aan nieuwe cursussen voor de politie-praktijk en het politie-onderwijs. Gevraagd: diploma Nederlandse Politie Academie; voortgezette, eventueel universitaire opleiding dan wel bereidheid tot het volgen van een dergelijke op leiding; brede maatschappelijke oriëntatie en kennis van de huidige samenlevingsproblematiek. Standplaats: Zutphen. Salaris: max. f 5335.- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de directeur van de Kaderschool voor de Gemeentepolitie, onder nr. (05750)-108 08 Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Sollicitaties inzenden vóór 1 juli 1981. adjunct- accountants (mnl./vrl.) vac. nr. 1-0790/0167 De Accountantsdienst is belast met de interne con trole van het Ministerie van Economische Zaken en de daaronder ressorterende diensten. Tot haar taak behoort ook het geven van adviezen van bedrijfs economische en administratieforganisatorische aard. Voorts is zij belast met de controle bij bedrijven van door het Ministerie verleende premies, subsidies en kredieten. Vereist: gevorderd met de accountantsstudie tot Ad ministratieve Organisatie dan wel voltooide universi taire opleiding bedrijfseconomie en aangevangen met postdoctorale studie accountancy. Ook zij die in het bezit zijn van MO-boekhouden of volledig SPD kunnen solliciteren. Standplaats: s-Gravenhage. Salaris: max f 4547.- per maand. Carrièremogelijk heden aanwezig. Tegemoetkoming m studiekosten en faciliteiten in de vorm van studieverlof. Sollicitaties inzenden vóór 26 juli 1981. medewerker (mni./vri.) vac. nr. 1-1501/0167 Ministerie van Economische Zaken Directie Financiën, Sector Energie en Wetenschaps beleid De sector houdt toezicht op de rechtmatige en doelmatige besteding van overheidsgelden op het gebied van het energiebeleid. Functie-informatie: meewerken aan de opstelling van de begrotingsvoorstellen; beoordelen van de voorstellen tot besteding van begrotingsgelden; ad hoe en periodiek rapporteren omtrent de uitvoering van de begroting. Vereist: volledig SPD of een hiermee vergelijkbare opleiding; goede mondelinge en schriftelijke uit drukkingsvaardigheid. Ervaring met gelijksoortige werkzaamheden strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 4547.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 27 juni 1981 Constructeurs (mnl./vrl.) vac. nr. 1-1513/0167 Functie-informatie: maken van plan-, besteks- en werktekeningen van onderdelen van gecompli ceerde constructies (machinebouw, hydraulische in stallaties); maken van ontwerpschetsen en inciden teel begeleiden van toegevoegde medewerkers; ver richten van sterkteberekeningen (hoofd- en detail berekeningen); verzorgen van montage- en trans portplannen. Vereist: HTS werktuigbouwkunde. Standplaats: Voorburg. Salaris: max. f 3623,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 1 juli 1981. medewerker (mnl./vrl.) begrotingsvoorbereiding vac. nr. 1-0647/0167 Ministerie van Verkeer en Waterstaat Directie Financieel-economische Zaken. Afdeling Begrotingsvoorbereiding Functie-informatie: verlenen van medewerking aan de voorbereiding en samenstelling van jaarlijkse be grotingen van het departement en de daarbij beho rende memories van toelichting; beoordelen van de door de dienstonderdelen ingediende begrotings voorstellen; meewerken aan het opstellen van meer jarenplanramingen. Gevraagd: b.v.k. diploma HEAO bedrijfsadministra- tieve richting of volledig SPD of een hiermee verge lijkbare opleiding; redactionele ervaring. Ervaring met financieel beleidswerk strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 4547,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 27 juni 1981. medewerker (mnl./vrl.) vac. nr. 1-1500/0167 Ministerie van Economische Zaken Directie Financiën. Stafafdeling Planning en Budgettering Functie-informatie: verzamelen, opstellen en ver edelen van nacalculatorische gegevens t.b.v. de voor bereiding van de begroting en de meerjarenramin gen van het departement; onderhouden van veelvul dige contacten met alle afdelingen van de Directie Financiën voor het verkrijgen van de benodigde in formatie. Vereist: HAVO met Praktijkdiploma Boekhouden of MEAO: ervaring met geautomatiseerde financiële systemen. Studerend voor MBA strekt tot aanbeve ling. Standplaats: s-Gravenhage. Salaris: max. f 3119.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 20 juni 1981 medewerkers (mni./vri.) Ministerie van Landbouw en Visserij Afdeling Statistiek en Documentatie vac. nr. 1-1178/0167 sector buitenlandse handel Functie-informatie: als 1e medewerker leiding ge ven aan de Sector; verzamelen, verwerken en analy seren van gegevens over het handelsverkeer in agrarische produkten van Nederland, de EEG en derde landen. vac. nr. 1-1179/0167 plantaardige sector Functie-informatie: als 1e medewerker leiding ge ven aan de Sector; verwerken en analyseren van economische en statistische gegevens op het gebied van de akkerbouw en tuinbouw in Nederland en het buitenland; samenstellen van voorzieningsbalansen voor plantaardige produkten; voorzien in de be hoefte aan gegevens t.b.w internationale organisa ties. Gevraagd: b.v.k. diploma HLS. Voor beidé functies geldt: Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 3119.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 27 juni 1981 medewerkers (mni./vri.j evt. deeltijdarbeid, 20 uur per week vac. nr. 1-1489/0167 De Centrale Catalogi, waarin het boekenbezit van ca. 230 Nederlandse bibliotheken is opgenomen, vormt het centrum van het onderlinge leenverkeer. Functie-informatie: behandelen van schriftelijke aanvragen; telefonisch verstrekken van inlichtingen; bijhouden van het catalogusapparaat. Vereist: diploma HBS/HAVO of eën hiermee verge lijkbare opleiding. Bereidheid tot het behalen van een bibliotheekdiploma. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 2562.- per maand (bij volledige werk week). met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Sollicitaties inzenden vóór 20 juni 1981 administratief medewerker (mnl./vrl.) nr. 0-9637/0167 Functie-informatie: als 1e medewerker mede leiden van het Secretariaat, waarvan de taak bestaat uit on dersteunen van hoofd en regionale inspecties levensmiddelen onder meer m.b.t. secretariaats werkzaamheden zoals: voorbereiden, notuleren en verder uitwerken van de ter vergadering genomen beslissingen; administratieve verwerking van aange legenheden betredende de Warenwet en Waren- bestrijdingsmiddelenwet; onderhouden van interne contacten met centrale, staf- en beleidsafdelingen en externe contacten met keuringsdiensten van wa ren; ontwikkelen van administratieve initiatieven op het terrein van organisatie van het levensmiddelen- toezicht; behandelen van vraagstukken met een ver trouwelijk karakter (kabinetszaken); personeelsza ken; begrotingszaken; opstellen van diverse over zichten. Vereist: ten minste diploma HAVO. B.v.k. een oplei ding in administratieve richting; ervaring in verslag legging van vergaderingen; belangstelling voor automatische gegevensverwerking. Leeftijd: vanaf 25 jaar Standplaats: Leidschendam. Salaris: max. f 3551.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 20 juni 1981 verificateur (mni./vri.) vac. nr. 1-1465/0167 Ministerie van Binnenlandse Zaken Hoofdafdeling Pensioenen en Wachtgelden. Afdeling Verificatie Functie-informatie: controle op de toekenning en betaalbaarstelling van rijkswachtgelden, uitkeringen ingevolge de Uitkeringsregeling 1966 (uitkeringen i.v.m. onvrijwillige werkloosheid van gewezen werk nemers in rijksdienst) en de uitkeringen wégens functioneel leeftijdsontslag. Gevraagd: ten minste diploma HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding; administratieve en redactio nele ervaring. Kennis van de rechtspositie van de Rijksambtenaar strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 2832.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 20 juni 1981 cursus-assistent (mni./vri.) vac. nr. 1-1507/0167 Ministerie van Sociale Zaken Directoraat-Generaal voor de Arbeidsvoorziening, Centrale Dienst, Arbvo Opleidingscentrum Functie-informatie: assisteren van het hoofd van het Arbvo opleidingscentrum m.b.t. de organisatie van cursussen, o.a. bij; samenstellen van cursusgroe pen; opstellen van lesroosters, plannen van vormings- en trainingsactiviteiten, bespreken van ruimtelijke voorzieningen en hiertoe afsluiten van contracten; verrichten van financiële controle; be heren van lesmateriaal; bijhouden van literatuurdo- cumentatie; voeren van correspondentie; verzorgen van cursistenregistratie. Voorts het verrichten van secretariaatswerkzaamheden w.o. het notuleren van vergaderingen. Standplaats: Rijswijk. Salaris: max. f 2832,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 20 juni 1981 medewerker (mni./vri.) huisvesting en onderhoud vac. nr. 1-1473/0167 Ministerie van Algemene Zaken Centrale Hoofdafdeling Financieel-Economische en Administratieve Zaken. Afdeling Administratieve Zaken Functie-informatie: o.a. zorg dragen voor en contro leren van uitbestede schoonmaakwerkzaamheden aan de bij het departement ingebruik zijnde gebou wen alsmede van tuinonderhoudswerkzaamheden en regelen van interne verhuizingen; samenstellen en bewaken van de begroting materieel en uitvoeren van beheerswerkzaamheden t.a.v. dienstwagens; concipiëren van beschikkingen en instructies. Vereist: diploma HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding; organisatorische belangstelling. B.v.k. er varing in een soortgelijke functie. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 2832.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 20 juni 1981 assistent accountants (mnl./vrl.) vac. nr 1-0791/0167 De Accountantsdienst is belast met de interne con trole van het Ministerie en de daaronder ressorte rende diensten. Tot haar taak behoort ook het geven van adviezen van bedrijfseconomische en administratief-organisatorische aard. Vereist: studerend voor het propedeutisch c q. het algemeen deel van de NIvRA opleiding. B.v.k. enige ervaring op het gebied van de accountantscontrole. Standplaats: 's-Gravenhage Salaris: max. t 3551,- per maand. Carrièremogelijk heden aanwezig. Tegemoetkoming in studiekosten en faciliteiten in de vorm van studieverlof. Sollicitaties inzenden vóór 20 juni 1981. hoofd staf groep (mnl./vrl.) bureau algemene secretarie vac. nr. 1-1485/0167 De werkzaamheden van het Bureau bestaan uit de postontvangst en distributie, de agendering, het typen en reproduceren van stukken, de expeditie, de dossiervorming en documentatie, alsmede de zorg voor het oudarchief. De Stafgroep heeft tot taak knelpunten in de organi satie. produktie. bezetting en outillage m.b.t. post en archiefzaken op te sporen, deze te analyseren en voorstellen te doen ter verbetering. Voorts verzorgt de Stafgroep o.m. de planning, het ontwerpen voor richtlijnen en instructies en de organisatie van de opleiding van medewerkers. Vereist: diploma HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding; de diploma's SOD I en II c.q. de bereid heid deze diploma's te behalen. Ervaring op het ge bied van het leiden en organiseren van archief werkzaamheden strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage Salaris: max. f 3551.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 8 juli 1981 administratief medewerker (mnl./vrl.) Ministerie van Verkeer en Waterstaat Directoraat-Generaal van het Verkeer, Directie' Personenvervoer, Afdeling Financiële Zaken, Bureau Streekvervoer Functie-informatie: registreren en verwerken van de begrotingen en de jaarrekeningen van de streekver- voerbedrijven en maken van overzichten; assisteren bij de afhandeling van investerings- en personeels- aanvragen van streekvervoerbedrijven; bijhouden van de verplichtingenadministratie. Vereist: diploma HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 2832,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 20 juni 1981 Inlichtingen permanente banenmarkt Rijks Psychologische Dienst. Eisenhowerlaan 132. Corr. adres; Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Geopend maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 16.30 uur. Maandag en dinsdag ook van 16.30 tot 21.00 uur. Telefonische inlichtingen worden verstrekt onder ■r (070)-5012 26. Bovengenoemde salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7%% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerboven hoek van briet en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met post code, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. WOENSDAG, DONDERDAG en VRlJ IDAG, 3, 4 en 5 juni 1981, aanvang lfl uur in het Venduhuls der Notarissen, Nobelstraatf te 's-Gravenhage, t.o.v. een lid van de Verenlginf I der Notarissen te 's-Gravenhage: VEILING van:noteh. bonheur, porfc. kastje, mah. secretaire Itweedeurs- en ladekasten, eikeh. chiffonnière! balpoottafels, banken, bankstellen, fauteuil^ stoelen, tafels, salon-, eet-, slaapkamer- Ibijzetmeubelen, schilderijen, aquarellen, gr« vures, boeken, spiegels, pendules, brons, tiij koperwerk, kristal en glaswerk, bl. en gek! IChin. en Europ. porselein en aardewerk, kre nen, koelkasten, gashaarden en fornuizen! ktv's, fietsen, Perz. e.a. karpetten en kleden! Itextielgoederen, piano, gouden en zllveref sieraden, tafelzilver, enz., enz KIJKDAGEN: maandag en dinsdag 1 en 2 juni 191 van 10 tot 16 uur. I De volgende veiling is op 24, 25 en 26 juni a.S kijkdagen 22 en 23 juni d.a.v. van 10 tot 16 uui NOBELSTRAAT 5 - TEL. (070) 60018

Leidse Courant | 1981 | | pagina 4