wVisatouJ de rijksoverheid vraagt Ij (Kè) tnAtrroBf»}k heqfygMgéilwk. a r he LEIDSE COURANT ZATERDAG 16 MEI 1981 PAG1 JMImiity We kunnen ons best voorstellen dat je niet direct wakker ligt van de vraag waar je salaris, je beurs of je uitkering heenmoet. 't Lijkt inderdaad één van die vele papieren formaliteiten waar je straks even doorheen moet. Toch hopen we niet dat je 't schouderophalend afdoet. Of dat je op ?o'n moment zegt: „Vul maar wat in, 't maakt toch niks uit." Want zo ligt 't toevallig nietEr zijn banken die wel degelijk iets meer voor je willen doen. Die vinden dat je aan de start wel een extra steuntje in de rug kunt gebruiken. Wij bijvoor beeld. Van de Amro Bank. Voor ons ben jij een interessante klant. Nu meteen al. En natuurlijk ook later, als je wat meer gaat verdienen. Als je geldzaken wat ingewikkelder worden. Daarom doen we vanaf de eerste minuut ons best voor je. We doen wel degelijk iets méér voor je. Bijvoorbeeld met't Amro Plus Pakket. Dat Plus Pakket is uitsluitend bestemd voor mensen tussen de 15 en 25Voor jou dus. Je moet 't zien als een dubbele rekeningeen salarisrekening en een spaarrekening. Laten we beginnen met de salansrekening. Die heeft alle mogelijkheden. Je kunt er je geld opzetten en meteen ook weer afhalen als dat nodig is. Je kunt er al je betalingen mee doen. Je kunt er cheques mee krijgen. (We gaan er dan wel van uit dat er regelmatig een bepaald minimumbedrag op je rekening komt.) En ook als je 'ns een keer rood wilt staan, zul je ontdekken dat er met ons te praten valt. De andere helft van het Amro Plus Pakket is een spaarrekening. Maar geen gewone. Je krijgt er extra hoge rente op: momenteel 7H%Dat is 2 V4% méér dan de rente op een gewone spaarrekening. Bovendien zetten wij alvast ƒ7,50 op die spaarrekening, als je tussen 16 april en 29 mei 'n Amro Plus Pakket neemt. En dat is nog maar't begin. Wat dacht je bij voorbeeld van de jongerenreizen van Transalpino: tot 40% korting op aller lei buitenlandse vakanties. Kom maar 'ns langs. Dan ontdek je vanzelf wat we nu al voor jou kunnen doen. adjunct inspecteurs (mnl./vrl.) formatiezaken vac. nr. 1-1206/0167 Ministerie van Binnenlandse Zaken Directoraat-Generaal voor Overheidspersoneels beleid. Directie Formatiezaken De Directie Formatiezaken heelt tot taak te advise ren over voorstellen van ministeries m.b.t. de bezol digingsniveaus van functies en de omvang en inrich ting van dienstonderdelen. Hiertoe worden, in over leg met de personeels- en organisatiesectoren van de ministeries, onderzoeken verricht bij de dienston derdelen Functie-informatie: in teamverband maar ook zelf standig (onder verantwoordelijkheid van een inspec teur) bovengenoemde onderzoeken verrichten bij het Ministerie dat aan het team als werkterrein is toegewezen; meewerken aan bijstelling en vastleg ging van de voor de waardering van functies gel dende algemene criteria en normeringen bij de Rijksoverheid. Van enkele van de adjunct inspecteurs zal worden gevraagd zich te verdiepen in de waardering van functies op het terrein van de informatica. Gevraagd: voltooide universitaire opleiding; belang stelling voor organisatorische en personele vraag stukken; bereidheid tot hti volgen van een interne theoretische en praktische opleiding; kennis ten aanzien van informatica is gewenst voor degenen, die zich met functies op dit terrein gaan bezighou- In verband met de grote verscheidenheid aan func- tiegebieden en beleidsterreinen bij de Rijksoverheid is er behoefte aan medewerkers van verschillende studierichtingen. Standplaats: 's-Gravenhage. Een beknopte beschrijving van de functie en even tuele nadere inlichtingen worden verstrekt onder nr (070)-716976. Sollicitaties inzenden vóór 6 juni 1981 hOOfd (mnl./vrl.) bureau onderzoeksondersteuning en statistiek vac. nr. 1-0307/0167 Functie-informatie: leiding geven aan 11 mede werkers van het Bureau Onderzoeksondersteuning en Statistiek; bevorderen van noodzakelijke afstem ming van statistieken uit verschillende gegevens bestanden. zowel binnen als buiten het Ministerie; behandelen van incidentele verzoeken om statisti sche gegevens uit binnen- en buitenland; adviseren m.b.t. vraagstellingen op het gebied van onder zoeksopzet; verzamelen en bewerken van gegevens, zórg dragen voor het gereedkomen van statistische publikaties. Vereist: diploma statisticus (VVS) of medisch ad ministrateur (senior); kennis van en ervaring met ge automatiseerde gegevensverwerking. Kennis van de gezondheidszorg strekt tot aanbeveling. Standplaats: Leidschendam. Salaris: max. f 4078,- per maand Sollicitaties inzenden vóór 22 juni 1981. medewerker (mni./vn.j statistiek algemene bijstand vac. nr. 1-1255/0167 De Statistiek van de Algemene Bijstand beoogt een beeld te geven van de personen, die een bijstands uitkering ontvangen en van de geldstromen verband houdende met de uitvoering van de Algemene Bij standswet. Functie-informatie: als 1e medewerker leiding ge ven aan een aantal medewerkers, die belast zijn met de bewerking van de Statistiek van de Algemene Bij stand; assisteren van de chef van de Onderafdeling bij het tot stand komen van de publikatie; zowel mondeling als schriftelijk verstrekken van inlichtin gen. Vereist: diploma HAVO met wiskunde of diploma MBO met statistiek. Bekendheid met automatische gegevensverwerking strekt tot aanbeveling. Standplaats: Voorburg. t Salaris: max. f 3408.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 6 juni 1981 medewerker (mni./vri.) catalogisering vac. nr. 0-8519/0167 Ministerie van Buitenlandse Zaken Hoofdafdeling Onderzoek en Documentatie. Bureau Bibliotheek Functie-informatie: opbouwen en beheren van het catalogusapparaat: toegankelijk maken van publika ties d.m.v. titelbeschrijvingen; classeren met ge bruikmaking van de UDC; invoegen van catalogus kaarten; gereedmaken van kopij voor de aanwin stenlijsten; verlenen van assistentie bij de sanering van het boekenbezit, in voorkomende gevallen ver richten van werkzaamheden m.b.t. het uitlenen van boekwerken en het verstrekken vah inlichtingen. Vereist: ten minste diploma HAVO; diploma GO A óf BDA AB: type-ervaring; passieve kennis van de Franse. Engelse fen Duitse taal. B.v.k. enige jaren praktijkervaring op bovengenoemd gebied. Standplaats: Leidschendam. Salaris: max. f 2832.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 6 juni 1981. personeelsconsulenten (mnl./vrl.) vac nr. 1-1332/0167 )LUL crs vj kaans oor ei De Afdeling Personeels- en Opleidingszaken (POZ) be(*re behartigt de personele aangelegenheden voor de I °Pëe Directie Landbouwkundig Onderzoek en voor de ot der deze Directie ressorterende onderzoeksinstitu ten. Het gaat hierbij om ca. 2000 personeelsleden, verdeeld over de standplaatsen Beekbergen. Ben- f nekom. s-Gravenhage. Haren. Lelystad. Wagenin- uitbar gen en Zeist. ns d onoli Functie-informatie: adviseren over en coördineren van de uitvoering van het personeelsbeleid op de in stituten m.b.t. de taakvelden: formatiezaken, wer ving en selectie, loopbaanbegeleiding, personeels beoordeling. introductie, vorming en opleiding, be geleiden van communicatie- c.q. veranderingspro cessen. exit interviews en aandacht voor het welbe vinden; onderhouden van in- en externe contacten. Vereist: diploma HBO personeelswerk; ten minste 2 jaar ervaring in een soortgelijke functie, b.v.k. bij de overheid. Standplaats: s-Gravenhage of Wageningen Salaris: min f 3192.- en max f 4547.- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer W. L. A Kohier jr.. wnd hoofd van de Afdeling POZ, onder nr (070) -79 23 77. Sollicitaties inzenden vóór 16 juni 1981 medewerker (mnl./vrl.) vac. nr. 0-9178/0167 Functie-informatie: beoordelen van kredietaanvra gen van ondernemingen voor de financiering van nieuwe technische ontwikkelingen het beoordelen spitst zich toe op de financiële economische aspec ten van zulke ontwikkelingen, tevens dient daarbij een inzicht 1ë worden verkregen in de bedrijfs economische en financiële situatie van de betrokken bedrijven; toezicht houden op de gang van zaken m.b.t de verstrekte kredieten; verrichten van be- heerswerkzaamheden voor de Nederlandse Pijplei ding Maatschappij B V. (m.u.v. de boekhouding) t.b v. de directeur voor Financiering en Deelnemin gen tevens directeur van de Nederlandse Pijpleiding Maatschappij B V. De werkzaamheden brengen veelvuldig contact met het bedrijfsleven alsmede be drijfsbezoeken met zich mee Standplaats: s-Gravenhage. Salaris: max. f 4078.- per maand Sollicitaties inzenden vóór 12 juni 1981. medewerker <mni./vri.) bedrijfsbureau Het Bedrijfsbureau verricht activiteiten in het vlak van het management en het beheer ter ondersteu ning van de leiding van de Hoofdafdeling Bevol kingsstatistieken. Functie-informatie: als eerste medewerker uit voeren van werkzaamheden t.b v. de opstelling en onderbouwing van de jaarlijkse werkprogramma's, meerjarenprogramma's en de daarmee samenhan gende begrotingen; bewaken van de voortgang van de werkzaamheden binnen de Hoofdafdeling op ba sis van de opgestelde werkplanning; verrichten van diverse activiteiten op het gebied van personeelsbe heer. machmebeheer. abonnementenadministratie en post- en archiefzaken, assisteren en vervangen van de chef. Standplaats: Voorburg. Salaris: max. 3119.- per maand. Sollicitaties inzenden voor 6 juni 1981 permanente banenmarkt Rijks Psychologische Dienst. Eisenhowerlaan 132. Corr. adres: Postbus 20013. 2500 EA 's-Gravenhage Geopend maandag t/m vrijdag van 8 30 tot 16.30 uur Maandag en dinsdag ook van 16.30 tot 21 00 uur. Telefonische inlichtingen worden verstrekt onder nummer (070) - 5012 26. Bovengenoemde salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7%% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerboven hoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met post code, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. «lel Ine

Leidse Courant | 1981 | | pagina 28