de rijksoverheid vraagt Oh® <S t) SP' Vï sociaal ambtenaren m/v st*bernardus ziekenverzorgenden leiden hoofd (mnl./vrl.) interne zaken departementaal vac. nr. 1-1217/0167 Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke De Centrale Afdeling Algemene Zaken (CAAZ), be staande uit plm. 120 medewerkers is op het gebied I van de interne zaken en post- en archiefzaken belast met de departementale coördinatie en regelgeving en voorts met de uitvoerende activiteiten op dit ge bied voor de centrale afdelingen en de Directie Bouwnijverheid. De Afdeling Interne Zaken Departementaal is belast met het voorbereiden van de apparaatszorg In mate riële zin en het toezien op de naleving van richtlijnen, instructies, procedures en voorschriften ter zake, alsmede met het evalueren van deze materie binnen het geheel. Functie-informatie: leiding geven aan de Afdeling. Vereist: ten minste HEAO of een hiermee vergelijk bare opleiding; kennis en ten minste 3 jaar ervaring ter zake. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 4547,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 30 mei 1961 administratief medewerker (mnl./vrl.) vac. nr. 1-1181/0167 Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne Directoraat-Generaal voor de Volksgezondheid, Di rectie Planning en Bouw. Hoofdafdeling Algemene, Financiële en Economische Aangelegenheden De Hoofdafdeling heeft o m. taken op het gebied van de prognose en registratie van de bouwproduktie van ziekenhuizen, verpleeghuizen en andere inrich tingen voor gezondheidszorg. Mede op basis hier van wordt door de Hoofdafdeling jaarlijks een priori teitenoverzicht van bouwplannen samengesteld. Functie-informatie: in het kader van bovenstaande taak deelnemen aan commissies en werkgroepen; zelfstandig prognoses opstellen t.a.v. de bouwpro duktie; brieven concipiëren; informatie vergaren en verwerken omtrent de tijdsplanning van bouwplan nen. Vereist: diploma MEAO of een combinatie van oplei ding en ervaring die aansluit op genoemd werkter rein. Ervaring op dit werkterrein strekt tot aanbeve ling. Standplaats: Leidschendam Salaris: max. f 3551,- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt door drs. J. W. P. Schnerr onder nr. (070)-209260, tst.2599. Sollicitaties inzenden vóór 30 mei 1981. Chef (mnl./vrl.) J plantaardige sector vac. nr. 1-1179/0167 Functie-informatie: verwerken en analyseren van economische en statistische gegevens op het gebied van de akkerbouw en tuinbouw in Nederland en het buitenland; samenstellen van voorzieningsbalansen voor plantaardige produkten; voorzien in de be hoefte aan gegevens t.b.v. internationale organisa- Standplaais: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 3119.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 30 mei 1961. hoofd (mnl./vrl.) registratuur en archiefbeheer vac. nr. 1-1183/0167 Ministerie van Binnenlandse Zaken Bureau Post- en Archiefzaken, Registratuursectie Directie Politie Functie-informatie: leiding geven aan 4 medewer kers m.b.t. werkzaamheden op het gebied van post- behandeling. registratie, dossierbeheer, archiefvor ming. archiefdocümentatie. sanering van archieven en informatie omtrent archiefbescheiden. Gevraagd: ten minste de diploma's MAVO 4 of een hiermee vergelijkbare opleiding en SOD 1prakti sche ervaring in documentenbeheer. Leidingge vende ervaring bij de overheid strekt tot aanbeve ling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 2832,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 30 mei 1981 hoofd (mnl./vrl.) typekamer vac. nr. 1-1209/0167 Ministerie van Buitenlandse Zaken Hoofdafdeling Verbindingen en Materiële Zaken. Af deling Algemene Dienst. Bureau Secretarie Functie-informatie: leiding geven aan de medewer- kers in de Typekamer en in dit kader verstrekken van aanwijzingen en instructies; zorg dragen voor de aanvulling van de voorraden van formulieren, pa piersoorten. enz.; afnemen van type- en stenoproe- ven m.b.t. sollicitanten; mee zorg dragen voor een aanvullende opleiding t.b.v. typisten en aankomend secretariële medewerkers; opstellen van maand overzichten van de produktie van de typekamer. Vereist: ten minste diploma MULO/MAVO 4; steno Nederlands. Frans. Duits, en Engels; goede kennis van de Nederlandse en passieve kennis van de Franse. Duitse en Engelse taal; ervaring met elektro nische tekstverwerkingssystemen; ervaring met de partementale secretariaatswerkzaamheden; kennis van organisatie en functionering bij het Ministerie. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 2632,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 30 mei 1961. assistent beleids medewerker (mnl./vrl.) vac. nr. 1-1223/0167 Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappe lijk Werk Directie Bijstandszaken. Afdeling Financieel- Economische Zaken, Financiële Programmering De Afdeling heeft o.m. tot taak de analyse van het verloop van de bijstandsuitgaven en de invloed hierop van diverse beleidsmaatregelen. Voorts ver richt zij de begrotingswerkzaamheden voor de Directie en heeft zij een adviserende taak. i.h.b. bij het vaststellen van uitkeringsregelingen. Functie-informatie: verzamelen en analyseren van informatie die voor het verloop van de bijstands uitgaven relevant is; meewerken aan opzet en uit werking van onderzoeken omtrent de bijstands uitgaven; uitvoeren van berekeningen en begro tingswerkzaamheden. Standplaats: Rijswijk. Salaris: max. f 3551,- per maand. In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen m.n. in middelbare en hogere func ties te vergroten, wordt vrouwen die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties inzenden vóór 22 juni 1981 verificateur (mni./vri.) vac. nr. 1-1234/0167 Ministerie van Justitie Centrale Hoofdafdeling Financieel-Economische Zaken. Onderafdeling Declaraties Functie-informatie: verifiëren, imputeren en betaal baar stellen van facturen en declaraties betreffende reis- en verblijfkosten, verplaatsingskosten, tele foonkosten. vakatiegelden. beschikkingen, enz.; verstrekken van inlichtingen hierover. Vereist: ten minste diploma MAVO; Praktijkdiploma Boekhouden of studerend hiervoor. Ervaring op boekhoudkundig gebied strekt tot aan beveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 2632,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 30 mei 1981. statistisch medewerker (mnl./vrl.) onderafdeling maatschappelijke verzor ging vac. nr. 1-1226/0167 De Onderafdeling houdt zich bezig met de statistie ken van de bejaardenoorden, de gezinsverzorging eh het cliëntenonderzoek gezinsverzorging. Functie-informatie: controleren en beoordelen van de vragenformulieren op volledigheid en juistheid; corrigeren hiervan en aanvullen van ontbrekende gegevens in overleg met de berichtgevers; over brengen van gegevens in code t.b.v. de mechani sche verwerking; verwerken van de door de ge automatiseerde bewerking verkregen cijfers in sta ten en tabellen. Vereist: diploma MAVO 4; diploma elementaire sta tistiek of de bereidheid dit te behalen; bereidheid tot het volgen van automatiseringscursussen. Standplaats: Voorburg. Salaris: max. f 2698,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 30 mei 1981. secretaresse/secretaris vac. nr. 1-0210/0167 Functie-informatie: aanleggen en bijhouden van een werkarchief en een documentatiesysteem, vooral op het terrein van voeding (vitamines, eiwitten, koolhy draten. vetten e.d.); secretarieel ondersteunen van 2 inspecteurs o.a. door typewerkzaamheden, admi nistratief begeleiden van de post. bijhouden van agenda's, voorbereiden en incidenteel notuleren van vergaderingen. Vereist: diploma HAVO en secretariële opleiding. Administratieve ervaring, alsmede kennis van de voeding, b.v.k. op MBO huishoud technisch niveau. Standplaats: Leidschendam. Sollicitaties inzenden vóór 30 mei 1981. permanente banenmarkt Rijks Psychologische Dienst, Eisenhowerlaan 132. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Geopend maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 16.30 uur. Maandag en dinsdag ook van 16.30 tot 21.00 uur. Telefonische inlichtingen worden verstrekt onder nummer (070)-501226. Bovengenoemde salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7%% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerboven hoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met post code, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. VOORGEEST OEGSTGEEST Voorgeest is een internaat voor geestelijk gehandicapten, gele gen in Oegstgeest. Binnen de twee paviljoens. Meisjes Voor geest en de Honingraat, wordt gewerkt in woongroepen. Sl/VETTERH/IGE Woon- en leefgemeenschap voor verstandelijk gehandicap ten te Zoeterwoude. VERHUIZING De Stichting Gemiva beheert dagverblijven, gezinsvervangende tehuizen, internaten, een kort verblijftehuis en een project geleide kamerbewoning. Zij bouwt in Zoeterwoude (ook vlak bij Leiden) een nieuw inter naat (Swetterhage) voor 315 bewoners. In de lente van 1982 zullen de bewoners van Voorgeest naar dit nieuwe internaat verhuizen. Het is de bedoeling dat de nieuwe medewerk(st)ers de bewoners op deze verhuizing voorbereiden en met hen naar deze nieuwe voorziening meeverhuizen. Voor Meisjes Voorgeest en de Honingraat vragen wij: Z-VERPLEEGKUNDIGEN EN EN H.B.O.-V-ers Indienstneming zal geschieden door de Stichting Gemiva; de C.A.O.-ziekenhuiswezen is van toepassing. Inlichtingen over deze functies kun je krijgen bij: Gonneke Timmer, Meisjes Voorgeest, telefoon 071 179911 tst. 314 Marjanne Meyer, de Honingraat, telefoon 071 179911 tst. 312. Sollicitaties te richten aan: Voorgeest Postbus 1250 2340 BG Oegstgeest telefoon 071 179911 sb Katholieke Stichting Huize verpleeghuis reactiveringscentrum bejaardenverzorgingstehuis hoofdstraat 82, 2171 AV Sassenheim, tel. (02522) 19004 Voor het verpleeghuis en reaktiverlngscentrum van bovengenoemde stichting kunnen wij op korte termijn plaatsen fulMIme Tot de taak behoren o.m.: een optimale verzorging van de patiënten in teamverband; samenwerking met en begeleiding van leerling-zieken verzorgenden; meewerken aan een goede sfeer op de afdelingen. Salariëring en sekundaire arbeidsvoorwaarden volgens de CAO Ziekenhuiswezen. inlichtingen over deze funktie kunnen worden ingewonnen bij het koördlnerend hoofd verplegingsdienst, de heer P.H.J.M. ter Linde. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties, liefst voorzien van een recente pasfoto, te richten aan de direktie. WIE DE SCHOEN PAST. Ben jij die MODEBEWUSTE JONGE VROUW vanaf 20 jaar, die verkoopervaring heeft en van aanpakken weet? Tevens zoeken wij een INVENTIEVE JONGEMAN tussen de 18 en 20 jaar die het schoenenvak wil leren. Wij werken als klein team samen, in het hartje van Leiden. ;fOÏ De afdeling Rijksregelingen van de GEMEENTELIJKE SOCIALE DIENST telt 26 medewerkers, onder wie 20 sociaal ambtenaren. Deze zijn verdeeld over vijf groepen. De afdeling is belast met de uitvoering van de wet werkloosheids voorziening, de algemene bijstandswet en de rijksgroepsregelingen. Medewerkers van de afdeling nemen deel aan een intake t.b.v. de j dienst. Mede in verband met uitbreiding van het aantal formatieplaatsen worden voor de afdeling gevraagd enkele Tot het takenpakket behoort: het behandelen van aanvragen in het kader van de wet werkloos heidsvoorziening en de rijksgroepsregelingen; het onderhouden van vervolgcontacten; in beperkte mate bieden van immateriële hulpverlening; Gevraagd wordt: een voltooide middelbare of hogere beroepsopleiding of een ver gelijkbaar niveau, bijvoorbeeld een VWO-opleiding in combinatie met een afgebroken vervolgopleiding of een gerichte werkervaring. aantoonbare belangstelling voor de werkloosheidsproblematiek; goede contactuele eigenschappen; kennis van/belangstelling voor de uitvoering van sociale wetten en regelingen; gevoel voor administratieve procedures; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; vermogen om in teamverband te werken; bereidheid om actief deel te nemen aan ontwikkelingen binnen de dienst in het algemeen en de afdeling in het bijzonder. In beperkte mate bestaat de mogelijkheid orji in deeltijd te werken. Daarbij wordt gedacht aan kandidaten die minimaal vier dagen per week beschikbaar zijn. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en heeft een uitloop tot maximaal f 3.623, bruto per maand. Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heren M. Cozijn of P. Rosielle, telefoon 071-131941, tst. 52. Een aantal medewerkers van de afdeling is bij de selectie betrokken. Een psychologisch onderzoek maakt in principe deel uit van de selec tieprocedure. Schriftelijke sollicitaties, binnen 14 dagen, te sturen aan Directie Per soneelszaken, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer Ajfo-ï 81.047. A&fir Vrouwen die belang- échtte solliciteren^ EN eer\ spo: jeoefe Iers te i t ze ku is leiei arde terp Adverteer in deze krant DE KRANT VAN UW KLANT Het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leider dorp is een modern geoutilleerd alge meen ziekenhuis met 440 bedden. Voor diverse verpleegafdelingen vra gen wij VERPLEEGKUNDIGEN die bereid zijn alle diensten te werken. Onder andere voor de KINDERAFDELING Het bezit van de kinderaantekening is hiervoor een vereiste; en voor de afdeling ORTHOPAEDIE Voor deze afdeling zoeken wij een ver pleegkundige met liefst enige ervaring die in staat is leerling verpleegkundi gen te begeleiden. De salarissen zijn afhankelijk van oplei ding en ervaring. De CAO-ziekenhuiswezen is van toe passing. Nadere informatie over de functies wordt u gaarne verstrekt door Zr. A.J.M. Vollebregt, adjunct directrice/hoofd verpleegkundige dienst, tel.: 071—899250. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeels zaken. StElisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp. Sijthoff Pers zoekt voor haar afdeling Co-Produkties, het interne reklame-buro, een De afdeling Co-Produkties is mede verantwoorde lijk voor 'het gezicht naar buiten' van het bedrijf. Totale drukwerkbegeleiding, vormgeven aan promotiecampagnes voor de abonnementen- en advertentie-exploitaties en het ontwikkelen van andere reklame-aktiviteiten, behoren onder meer tot de werkzaamheden. Gedacht wordt aan een jonge man of vrouw tot 35 jaar, die niet alleen beschikt over een vlotte pen, maar ideeën en voldoende reklame-kennis heeft om ook buiten het pure tekstschrijven inzetbaar te zijn. Collegialiteit en goede kontaktuele eigenschappen behoren tot de logische voorwaarden. Interesse? De heer F. Goederaad, manager Co-Produkties, bereikbaar onder telefoonnummer 070-190460 is graag bereid tot een informatief gesprek. Wij bieden o.a. een aantrekkelijk salaris, een gratificatie ter grootte van een extra maand en uitstekende pensioenvoorzieningen. Schriftelijke sollicitaties richten aan: Sijthoff Pers, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 16050, 2500 AA 's-Gravenhage. T.a.v. de heer H.L.M. Heijmans. Gaarne op brief en enveloppe het vacaturenummer C-113 vermelden. Sijthoff Pers is één van de vijf grootste dagblad-uitgeverijen in ons land, onafhankelijk van enige partij of belangengroep en voornamelijk georiënteerd op de provincie Zuid-Holland. Zij geeft onder meer uit de HaagscheCourant, het Rotterdams Nieuwsblad, de Goudsche Courant, het Economisch Dagblad. Als moedermaatschappij geeft zij in samenwerking met Westerpers B.V. uit Het Binnenhof, en de Leidse Courant, en in samenwerking met Randstad Edities te Delft 39 gratis verspreide huis-aan-huis- bladen in Zuid-Holland. Om de abonnees buiten Den Haag, Rotterdam en Gouda het nieuws uit hun woonomgeving te verschaffen geeft Sijthoff Pers in één abonnement met de avondbladen tevens 16 regionale kranten uit. De totale lezerskring van het bladen pakket overschrijdt ruimschoots het miljoen. Die dag- en nieuwsbladen zijn gevestigd binnen hun verzorgingsgebied. Handelsdrukkerijen zijn er in Rijswijk, Den Briel en Lisse. De centrale directie en de hoofdredaktie, computer centrum, technische produktie, de commerciële en administratieve afdelingen zijn binnenkort gevestigd in een nieuw bedrijfscomplex te Rijswijk - het hoofdkantoor van de onderneming die met 1600 personeelsleden behoort tot de middelgrote bedrijven in ons SIJTHOFF PERS

Leidse Courant | 1981 | | pagina 10