WOENSDAG 6 MEI 1981 PAGINA 10 LEIDSE COURANT Vrij loeren in eigen land. Slap in bij Simonsen win! gul( mee Gratis toerzegel bij elk winkel bezoek: 5 zegels zijn voldoende. De tieners hebben hun kans gehad èn gepakt, 't is nu de beurt aan 't hele ge zin! Opnieuw 1.000 kansen om te winnen in de grote Simon treintoer-wedstrijd. U weet toch hoe 't gaat? Op naar Simon om bij de kassa een wedstrijdkaart voor de 2e ronde te halen. Daar staat alles in wat u doen moet. Niet veel! Alleen maar een gratis zegel in ontvangst nemen van de kassière (u hebt er niet meer dan 5 nodig en krijgt er bij elk winkel bezoek één) en een leuk onderschrift bedenken bij een grappige tekening, 't Staat allemaal in de wedstrijdkaart van de 2e ronde. Lees 'm thuis rustig na. 2e ronde: 1000 NS Gezinstoerkaarten te winnen. De 2e ronde loopt t/m zaterdag 23 mei Meermalen meedoen mag. Wedstrijdkaarten inleveren bij de kassière. Wat kunt u doen met 'n NS Gezinstoerkaart? Met 't hele gezin van de zomer 4 dagen onbeperkt met de NS door eigen land toeren, binnen een periode van 9 dagen (da's bijvoorbeeld 2 weekends). Zelfs de hond mag gratis mee. Waar zal't heen? Naar Noord, Zuid, Oost, West? Naar Tante Marijke, Oma, Duinrell, Dolfinarium, Ponypark Slagharen, Artis, Maastricht? U zegt 't maar. Pak 'n wedstrijd kaart mee bij Simon. Veel sukses! Voor vlotte inleveraars. Ook in deze ronde liggen er weer 25.000 tassen bij de kassa's klaar. Lever dus snel uw kaart in bij de kassière van de Simon-winkeL Dol] duu

Leidse Courant | 1981 | | pagina 10