de rijksoverheid vraagt lam tintte VOORHOUT Soms lijkt 'I wel of mensen pas week van tevoren weten dat ze oi vakantie gaan... typist(e)/ telefonist(e) ar ""N ZATERDAG 25 APRIL 1981 PAGINA 16 LEIDSE COURANT beleidsmedewerker (mnl./vrl.) arbeidsvoorwaarden vac nr. 1-1109/0167 Ministerie van Binnenlandse Zaken Hoofdafdeling financiële Arbeidsvoorwaarden. Afdeling Coördinatie. Onderafdeling Bijzondere Groepen Bij het Directoraat-Generaal voor Overheidsperso neelsbeleid wordt o.m gewerkt aan een gecoördi neerd arbeidsvoorwaardenbeleid voor de gehele overheid. Zowel gelijke afstemming als situationeel bepaalde verscheidenheid spelen daarbij een rol. Inzicht, oordeelkundigheid en vaktechniek zijn van veel belang. Functie-informatie: beleidsvoorbereidend werk m.b.t. regelingen voor o.m. onderwijspersoneel, politie en militairen; deelnemen aan interdeparte mentale werkgroepen, bijwonen van overlegver gaderingen. uitbrengen van rapporten en adviezen. Gevraagd: b v k voltooide universitaire opleiding en ervaring op bovengenoemd gebied resp. HBO opleiding en ervaring met ambtelijke rechtspositie regelingen. goede mondelinge en schriftelijke uit drukkingsvaardigheid Standplaats: 's-Gravenhage Salaris: max. 1 6166.- per maand Sollicitaties inzenden vóór 22 mei 1981. medewerker (mni./vri.) bureau cursussen en studiefaciliteiten vac nr. 1-1111/0167 Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen Centrale Directie Personeelszaken. Afdeling Vorming Loopbaanbegeleiding en Onderzoek Functie-informatie: uitvoering geven aan het vormings- en opleidingsbeleid; opstellen van pro gramma's t.b.v de introductie van nieuwe mede- werk(st)ers; leiding geven aan de uitvoering van de algemene introductie; zorg dragen voor stagepro jecten en begeleiden van stagiairs; beoordelen van verzoeken om studiefaciliteiten; geven van voor lichting over cursussen en studiefaciliteiten. Vereist: HBO personeelswerk of een hiermee ver gelijkbare opleiding. B.v k. ervaring in de richting vorming en opleiding. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 4078.- per maand. In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen m n. in middelbare en hogere functies te vergroten, wordt vrouwen die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties inzenden vóór 22 mei 1981 medewerker (mni./*ri.) vac. nr. 1-1103/0167 Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne Centrale Afdeling Personeel. Onderafdeling Rechts positie en Georganiseerd Overleg Het werkterrein van de Onderafdeling Rechts positie en Georganiseerd Overleg bestrijkt het geheel van (algemeen verbindende) voorschriften, dat de dienstverhouding en de daaruit voort vloeiende rechten en plichten tussen de overheid en de ambtenaar/arbeidscontractant beheerst. Voorts berust bij de Onderafdeling het secretariaat van de beide bij het departement bestaande Bijzon dere Commissies van Georganiseerd Overleg en die van de departementale Dienstcommissie. Functie-informatie: leveren van bijdragen aan het opstellen van (aanvullende) uitvoeringsregelingen; geven van voorlichting en advies omtrent algemene en individuele rechtspositionele aangelegenheden; toepassen van voorschriften in individuele gevallen; verrichten van secretariaatswerkzaamheden t.b.v. het Georganiseerd Overleg zoals notuleren van vergaderingen van de departementale Bijzondere Commissie en Dienstcommissie. Vereist: diploma VWO en ervaring met verslag legging. Ervaring in het personeelswerk bij de (rijks)overheid strekt tot aanbeveling. Standplaats: Leidschendam. Salaris: max. f 3551.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 16 mei 1981. medewerker (mni./vri.) personeelszaken vac. nr 0-9123/0167 Ministerie van Justitie Centrale Recherche Informatiedienst. Onder afdeling Algemene en Personele Zaken De Centrale Reqherche Informatiedienst, tevens Bu reau Interpol, is belast met het t.b.v. de politie in bin nen en buitenland verzamelen, bewerken en ver spreiden van gegevens over misdrijven en crimine- Functie-informatie: als 1e medewerker behandelen van zaken betreffende individuele personeelsaange legenheden. w.o. uitvoering van promotie- en mutatiebeleid. carrièreplanning, beoordelingen e d.; behandelen van overige rechtspositionele aangele genheden van personeel, opzetten en ten uitvoèr brengen van een introductieprogramma voor' (nieuw) personeel; werven en selecteren, onderhou den van contacten met beleidsafdelingen; geven van voorlichting en advies op personeelsgebied. Vereist: ten minste HAVO of een hiermee vergelijk bare opleiding; ervaring op het gebied van perso neelswerk b.v.k. bij de overheid; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Standplaats: s-Gravenhage. Salaris: max. f 3119.- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer H. Smithuis. hoofd van de Afdeling Algemene Zaken. onder nr. (070)- 769347. Sollicitaties inzenden vóór 16 mei 1981. automatiserings medewerker (mnl./vrl.) vac. nr. 1-0452/0167 Ministerie van Verkeer en Waterstaat Rijksdienst voor het Wegverkeer. Afdeling Keuringen en Onderzoeken Functie-informatie: verrichten en begeleiden van toepasbaarheidsonderzoeken. formuleren van eisen t.b.v. het systeemontwerp; ontwerpen en analyse ren van procedures; opstellen van informatie analyses en doen van voorstellen tot registratie; ontwerpen van correctie- en administratieve procedures. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 3551.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 20 mei 1981. financieel-administratief medewerker (mrn./vri.) evt. deeltijdarbeid vac. nr. 0-9387/0167 Ministerie van Sociale Zaken Directoraat-Generaal voor Algemene Beleidsaan- gelegenheden. Directie Algemene Beleidsplanning i.o. Functie-informatie: uitvoeren van alle financieel- administratieve activiteiten m.b.t. de begrotings post Sociaal-Wetenschappelijk-Onderzoek zoals: zelfstandig verzorgen van nota's en brieven (onder zoeksopdrachten. subsidiezaken enz.); hanteren van c.q. bijstand voor ontwikkelen van procedures en richtlijnen voor projectenvoortgang/program mering; verzorgen van gesystematiseerde infor matie voor overzicht en planning; overleggen met verschillende instanties, w.o. onderzoeks instellingen. e.e.a. in samenwerking met de Finan- cieel-Economische Afdeling en andere sectoren binnen het departement; als werkgroep- en com missielid. danwel secretaris, verrichten van ondersteunende activiteiten op genoemd gebied. Aangezien in de organisatorische omgeving van deze functie nog veel ontwikkelingsaspecten een rol spelen mag worden verwacht dat in het taken pakket van de functionaris nog veranderingen zullen kunnen optreden. Vereist: diploma HEAO b.v.k. economisch- juridische richting of diploma MEAO met ervaring in een vergelijkbare functie. Standplaats: 's-Gravenhage. Naar deze functie kunt u solliciteren door inzen ding van een sollicitatieformulier vóór 16 mei 1981 dat u kunt aanvragen per briefkaart onder vermel ding van het vacaturenummer en uw huisadres met postcode, bij de Rijks Psychologische Dienst. secretariaatsmedewerker/ notulist (mnl./vrl.) secretariaat adviescommissie overheidspersoneelsbeleid (AOP) vac. nr. 1-1107/0167 Ministerie van Binnenlandse Zaken Directoraat-Generaal Overheidspersoneelsbeleid. Directie Overheidspersoneelszaken Het Secretariaat (5 medewerkers) is belast met de begeleiding en verzorging van vergaderingen van enkele commissies en levert een bijdrage aan het administratief-organisatorisch goed functioneren van de Directie Overheidspersoneelszaken. Functie-informatie: notuleren van vergaderingen op het terrein van het overheidspersoneelsbeleid; in voorkomende gevallen redigeren van brieven en samenstellen van vergaderstukken t.b.v. commis sies; assisteren bij de verdere opzet en bijhouden van een voortgangssysteem t.b.v. de Directie. Gevraagd: ten minste diploma HAVO gevolgd door een voor de functie relevante beroepsopleiding; ervaring met genoemde werkzaamheden en/of in een redactionele functie. B.v.k. bekendheid m.b.t. de rechtspositie van het overheidspersoneel. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 3119.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 22 mei 1981 permanente banenmarkt Rijks Psychologische Dienst. Eisenhowerlaan 132. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Geopend maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 16.30 uur. Maandag en dinsdag ook van 16.30 tot 21.00 uur. Telefonische inlichtingen worden verstrekt onder nummer (070) - 5012 26. Bovengenoemde salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7'/,% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, indien niet anders aangegeven, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met post code, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. Linnaeuslaan 14 f 350.000,- Hoekhuis met 3 zijden tuin, stenen schuur en apart staande garage. Vrij uitzicht over vijver en plantsoen. L-vormige woonkamer met open haard, moderne keuken, badkamer met ligbad, 5 slaapkamers, balkon aan de achterzijde over de gehele breedte, grote dakkapel. Parterre voorzien van dubbele beglazing. Rustige woonwijk, toch vlak bij de gro- Verpleegkundige Akademie Vronestein heeft plaats voor een Wij zoeken: - iemand voor een volledige dagtaak met werk tijden van 8.15 tot 12.15 uur en van 13.00 tot 17.00 uur, of: - twee personen voor halve dagen, met werk tijden van 8.15 tot 12.15 uur en van 12.45 tot 16.45 uur. De taak houdt'onder meer in; - het verrichten van typewerk t.b.v. het onder wijs en andere administratieve werkzaam heden; - het bedienen van de telefooncentrale met 5 uitgaande lijnen (40 toestellen). Sollicitanten dienen in het bezit te zijn van een typediploma en praktijkervaring te hebben. Zij moeten in staat zijn; - op vriendelijke, doch zakelijke wijze de telefoon te beantwoorden; - zelfstandig en in teamverband te kunnen werken. Telefonische inlichtingen op werkdagen tussen 9.00 en 12.00 uur onder nr. 070-694081 bij mevr. Jansen of dhr. Kanitz. Salariëring volgens de normen van het Ministe rie van Onderwijs en Wetenschappen, minimum f 1.703,- en maximum f 2.220,- per maand (bij 40 uur per week), minus de inhouding over 1981, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. AOW/AWW voor rekening werkgever. Schriftelijke sollicitaties - binnen 14 dagen - onder vermelding van personalia, genoten opleiding, ervaring, omschrijving aard van dq sollicitatie (full-time/part-time) en mogelijke datum van indiensttreding, richten aan de direktie van de Verpleegkundige Akademie Vronestein, Oosteinde 14,2271 EH Voorburg. Elk jaar is het bij Ford Rijnland weer een drukte van jewelste van al die mensen die op het allerlaatste moment voor de vakantie nog even hun auto willen laten nazien. Dat "laten nazien" is op zich natuurlijk een prima idee. De meeste vakantiereizen voeren nu eenmaal verder dan het gemiddelde ritje in eigen land. Dus wordt er meer van uw auto gevergd en is een laatste kontrole beslist niet overbodig. Daarom zouden wij graag zien dat u nu al afspraken met onze werkplaats maakt, zodat u straks niet hoeft te wachten .Want het is sneller vakantie dan u denkt.Dan zorgen wij ervoor dat u veilig en zonder problemen van uw vakantie kunt gaan genieten. Breng uw auto Voor een speciale inspektie. Wij testen uw wagen dan op ruim 20 belangrijke punten en adviseren u vervolgens welk onderhoud uitgevoerd zou moeten worden. Wij zoeken een: MAKELAAR-TAXATEUR voor ons kantoor te: VOORSCHOTEN HIJ of zij die reeds is beëdigd of (bijna) in het bezit is van het diploma N.F.M. en deze funktie ambieert, wordt verzocht contact op te nemen met de heer C. C. P. Vrins. tel.: 01751-19315. Absolute geheimhouding verzekerdl Sollicitanten uit Voorschoten of dlrekte omgeving hebben de voorkeur. b.v. makelaarskantoor kïtlKH In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Lei-, derdorp is plaatsingsmogelijkheid voor VERPLEEGKUNDIGEN op diverse afdelingen. M/v Wij vragen; - dipl. ziekenverpleging A; - bereidheid alle diensten te werken. Wij bieden: - Een salaris, afhankelijk van ervaring van max. f 2.792,64 bruto per maand; - arbeidsvoorwaarden conform de CAO ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door Zr. A.J.M. Vollebregt, adjunct directrice/hoofd verpleegkun dige dienst, tel.: 071-899250. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u rich ten aan het hoofd van de afdeling Per soneelszaken. St. Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp. VRIJWILLIGE OPENBARE VERKOPING Notaris S. Pasma te Noordwljk is voornemens op de woensdagen 29 april en 6 mei a.s. telkens te 11.00 uur v.m. In cafè-rest. "Boerhaave" te Voorhout, Heren straat 57, resp. bij Inzet en afslag publiek te verkopen: L Een perceel grasland gelegen aan de Elsgeester- laan in de Elsgeesterpolder te Voorhout, kad. bek. gem. Voorhout, sectie B, nr. 121, groot 1.39.70 HA. II. Een p>erceel grasland gelegen aldaar en grenzend aan perceel I, kad. bek. gem. Voorhout, sectie B, nrs, 119 en 1343, samen groot 1.32.80 HA. HL Een perceel grasland gelegen aan de Elsgeester- laan in de Elsgeesterpolder te Voorhout, kad. bek. gem. Voorhout, sectie B, nr. 1286, groot 1.76.70 HA. De percelen worden bij afslag tevens in combinatie geveild. Inlichtingen en Veilingcondities bi] noterle 8. Pasma, Linden plein 8 te Noordwijk (tel. 01719- 18804). Bilderdijklaan 7 Vrijstaande bungalow met garage prachtig aangelegde tuin, gelegen e met balkon, badkamer met ligbad n toilet, 3 slaapkamers met wasta fel. 2e et.: grote zolder met verwar ming en berging. CV-olie. Kneppelhoutstrsat 29 f 140.000,- f 398.000,— Degelijk vooroorlogs woonhuis met achtertuin, aangebouwde schuur en achterom. Ind.entree, woonkamer be, toilet, 3 slaapkamers, luxe bad kamer met ligbad en douche, ruime luxe keuken met apparatuur, ruime woonkamer met open haard, parket en deuren naar terras (zonzijde). CV gas. Poelzoom 18 f 395.000, Geschakelde villa, aan 3 ziiden vr staand, met garage/berging checel en toilet. Ie et.: achterkamer, voorkamer over de hele breedte, bal kon, diverse vaste kasten. 2e et. vas te trap open zolder, geschikt voor het maken van een kamer. Korte Mare 24 f 330.000, - Bedrijfsruimte met bovenwoning. De bedrijfsruimte, ca 165 m2. is direct (vaarden. De bovenwoning be ring. CV-gas. Ind.: hal. toilet, grote staat uit totaal 5 kamers met keuken. woonkamer met open haard, studeer of werkkamer, luxe open keuken met eiken front, bijkeuken, 1e et 3 kamers, berging, 2 badkamers, toi let, 2e et.: 1 kamer met dakramen. Rustige en landelijke omgeving. badkamer en dakterras. Twee kamers zijn leeg, de overige verhuurd. Gevel opgeknapt; dak vernieuwd. Oude Rijn21 f 225.000- Grachtenhuis met flink zonnig terras, in het centrum, aan de voet van de Burcht. CV. Woonkamer met niveau verschil, uitgebouwde keuken, 6 slaapkamers, douche, 2 toiletten. slaapkamer (was 2). badkamer met k05'60 922,70 p.i ligbad, toilet (gekleurd sanitair). Thermopane beglazing. Serv.kst. f 225,- p/m. Bachstraat 46 f 58.000, 1 -kamer-appartement met CV en be ging. Omvat: hal, badkamer met dou- Schoenerwal 3 f 825.000,— Vrijstaande villa aan de Zijl met ha ven, nabij Kagerplassen (brugloze verbinding). Schitterend huis. Bouw jaar '76. opp. 600 m2 grond. Ind.: m2, luxe open keuken. che.'zit slaapka™. met balkon, keu 2 complete badkamers. 4 slaapka ken. De vloerbedekking blijft bij de Prachtig aangelegde 1 ras. INRUIL OUDE WONING. Wij zijn event, bereid uw huidige woning in te ruilen. Bachstraat 728 f 168.000,- 3-kamer-service-appartement, gelegen op de 2e etage in de laagbouw. Voor- Tcsselschadestraat 23A f 95.000,— zien van CV. lift etc. Indeling: hal. Op 1e en 2e etage gelegen ruim 3-ka- toilet, badkamer, keuken, 3 kamers, merappartement. totaal gerenoveerd. De pas één jaar oude stoffering blijft '«d.: trap, overloop, moderne keu bij de flat. Bürggravenlaan 12 f 370.000,- Prima onderhouden herenhuis met voor- en achtertuin, gelegen t.o. plantsoen. CV. Ind.: grote woonkmr van 9.8 x 4, open haard, parket, luxe keuken, totaal 4 slaapkamers, veel HUURWONING OF -FLAT. kasten, badkamer met ligbad, 2 toi letten. Schuur, achterom. plavuizen, moderne badka mer met plavuizen en douche, aansl. wasapp., toilet, grote woonkamer met ruim zonneterras (Z.O). 2e et.: vaste trap, 2 kamers met dakkapel, zolder. Ruime vliering. Gashaarden IN RUIL MET Burggravenlaan 204 f 128.000,- Zonnig gelegen 4-kamer-appartement gelegen op de 3e woonlaag. Indeling: hal, keuken, douche, toilet. WEEKEND ITELEFOONDIENST Wij zijn in het weekend voorzijde woonkamer en slaapkamer bereikbaar via Onze Speciale weekend-antwoord-service. met balkon, aan de achterzijde grote en kleine kamer met balkon. Twee bergingen onder het gebouw. Vliering boven de flat. De Genestetstraat 36 f 112.000,- Geheel gerenoveerde en prima onder houden 4-kamer-woning op de 2e woonlaag met eigen opgang, balkon en schuurtje. Woonkamer met mooie haardschouw en verhoogd eetgedeel- te. Vrije vestiging. Emmalaan 61 f 285.000,- Verbouwd en gemoderniseerd woon huis met voor- en achtertuin, achter om en vrijstaande nieuwe houten schuur. Ind.: entree, kelderkast, toi let, moderne keuken, grote woonka mer met parket en open haard. Ie et.: 2e toilet, voorkamer over hele breedte, achterkamer, gemoderni seerde badkamer met ligbad en dou checel (thermostatisch). 2e et.: vaste trap, zolderruimte met dakkapel, achterkamer met dakkapel. CV-gas. Pieter de Hooghlaan 7 f 325.000,- Hoekherenhuis met 3 zijden tuin, ga rage en schuur. CV. Ind." hal, keuken woonkamer met open haard en par ketvloer, 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet, 2 balkons, 2e etage, grote kamer met breed dakkapel en wastafel, kamer met dakraam, en voorts een bergka- Rijnzichtweg 29 f 149.000,— Karakteristiek hoekhuisje, met voor- en achtertuin (Z), stenen schuur en achterom. Ind.: grote doorzonkamer met parket en openslaande deuren, toilet, ged. open keuken met kelder kast. 2 slaapkamers met dakkapellen, douchekamer, berging en vliering. CV-gas. van Wassenaerlaan 34 f 135.000,- 3-kamer-appartement, parterre, met voor- en achtertuin, achterom en schuur. CV-gas. Ind.: gang, geheel vernieuwde keuken en badkamer met ligbad, toilet, voorkamer, achterka mer. uitgebouwde slaapkamer. Alles in perfecte staat van onderhoud. Op levering ca. juni 1981. Haagweg 146 f 139.500, - LEIDERDORP Beatrixstraat 19 f 187.000,— Rustig en vrij gelegen woonhuis t.o. breed plantsoen. Voor- en achtertuin achterom en schuur. CV-gas. Geïso leerd dak. Ind.: Woonkamer Op leuk punt gelegen 4-kamer-top- pen haard, dubbele beglazing, keu appartement met lift. Nabij het een- ken, 1e et.: 3 kamers, badkamer met trum. Grote woonkamer, 2 slaapka- ligbad, 2e toilet, 2e et.: flinke zolder mers. Zitbalkon op zuid. Div. ther- en kamer met dakkapel, mopane. Vrije vestiging. Tolle- naersingel 37 vraagprijs f 690.000,- Exclusieve, vrijstaande villa met mooi aangelegde tuin (zuid) Perfect onderhouden, royale luxueuse afwer king. Ind.: grote hal, marmeren vloer woonkamer (65 m2) met kastenwan- den, open haard, eiken eetkeuken, bijkeuken, garage. Ie et.: 5 kamers, 2 badkamers, 2 balkons. 2e et.: enor me (hobby)zolder. CV. VOORHOUT Rooseveltlaan 15 f 220.000,- Hoekhuis met 3 zijden tuin, vrij uit zicht. Mogelijkheid voor uitbouw woonkamer, keuken, 4 slaapkamers, badkamer met douche. CV. Uitste kend onderhouden. Vrije vestiging. Kasteelhof 1 f 550.000,- Vrijstaande villa met vrij uitzicht, zonneterras en inpandige garage meerdere auto's. Indeling: eni grote hal, met marmer belegde garde- OEGSTGEEST Homeruslaan 7 f 295.000,— Royaal hoekherenhuis met voor-, zij- en achtertuin (W), stenen schuur en robe, L-vormige woonkamer, met achterom. Ind.: vestibule, toilet, kei open haard, ruime eetkeuken. Stook- derkast, grote woonkamer met open kelder en voorraadkelder. 1e et.: rui- haard, grote uitgeb. woonkeuken, 5 me gang, slaapkamer over hele breed- slaapkamers, badkamer met douche. De Vereen. Ned. Makelaarsbureaux ZOETERWOUDE Burg. Brandtstraat 16 f 169.000.- Perfect onderhouden modern woon huis met voor- en flinke achtertuin, achterom, schuur, CV. Ind.: Woon kmr in open verbinding met schitte rende luxe massief eiker, keuken met alle apparatuur (splinternieuw). Ie et.: 3 slaapkamers, badkamer met douche. Stompwijkseweg 8 f 185.000,- Zeer landelijk gelegen hoekhuis met vrij uitzicht over boezemwater en weiland. Achtertuin en zeer grote zij tuin met zonnezit. Zeer grote schuur met zolder. Ind.: hal, toilet met dou che, flinke keuken, L-vormige woon kamer, Ie etage: 3 kamers en ber ging. Het huis is geheel gerenoveerd. Geversstraat 63 Oegstgeest. 071 - 15 25 40*. Direktie J.N. Lancel, makelaar i.o.g. Lid van de Ned. Bond van Makelaars in onroerende goederen. Lid Makelaars Computer Centrum.

Leidse Courant | 1981 | | pagina 16