telefoontjes B37L.I.A.M. Priesters Den Bosch vragen paus af te zien van herindeling bisdommen Rabbijn Drukarch neemt ontslag 071-122244 E Bel (071)769303. En ontmoet de nieuwe S-klasse V; Mercedes-Benz. -o „IKV-campagne!^ politieke actie" L, brieven lezers die nieuwe BAAN heb ik uit de krant. BINNENLAND LEIDSE COURANT VRIJDAG 10 APRIL 1981 Priesters en pastorale werkers en werksters van het bisdom Den Bosch gaan de paus een brief schrijven waarin hun ongenoegen tot uiting komt over de plannen voor herindeling van het bisdom. Vertegenwoordigers van priesters en pastorale werkers en werksters, die deze week samen kwamen, zijn tegen een verdeling van het bisdom omdat zoiets volgens hen ingaat te gen de na het Tweede Vaticaanse Concilie in Nederland gegroeide kerkopvatting van mondigheid van gelovigen. De priesters en pastorale werkers en werksters vinden dat het plan voor herindeling de druppel is die de em mer doet overlopen na alle teleurstel lingen van de afgelopen tien jaar. De bedoeling is dat er over de huidige si tuatie in de rooms-katholieke kerk gepraat gaat worden met vertegen woordigers van de priesters en pasto rale werkers en werksters uit andere bisdommen en met alle bisschoppen. Op de vergadering van 6 mei zal het ontwerp van de brief aan de paus worden besproken. De vergadering woensdag was belegd op verzoek van een groep die in een gespreksnota de ontwikkelingen in de afgelopen tien jaar op een rijtje heeft gezet. Daarin wordt geprotesteerd te gen het afhoudende beleid van de r.k.-kerk ten aanzien van pastorale werkers en werksters, gehuwde pries ters en vrouwen in de kerk. Andere zaken dié worden veroordeeld zijn het beleid inzake theologische instellingen en de „leugenachtige verdachtmakin gen" over het geloofsleven in Neder land. Bij de bespreking van de nota kwam naar voren dat veel pastores en gelo vigen moeite hebben met de huidige ontwikkelingen in de r.k.-kerk. Er werd gezegd dat in sommige gevallen de uiterste grens van onbehagen is be reikt, dat men afhaakt of vraagt om mogelijkheden voor „kerkelijke onge hoorzaamheid". Bisschop Bluy-'jsen van Den Bosch kondigde de toezen ding aan van zijn nota met voorname lijk zakelijke argumenten tegen een herindeling van zijn bisdom. De herindeling van de bisdommen komt mogelijk ook aan de orde tij dens de bisschoppenvergadering van maandag en dinsdag aanstaan de. Op verzoek van Rome zullen de bisschoppen dan een lijst opstellen van mogelijke kandidaten voor het bisschopsambt, zonder dat er in hun college een vakature is. De IKV-campagne „Help de kernwapens de wereld uit, om te beginnen uit Neder land" is een politieke actie. Zij is gericht op de politie ke besluitvorming en be dient zich van politieke ar gumenten. Daarvoor is no dig, dat er zowel bewust wording plaatsvindt als een goed geoliede organisatie wordt opgebouwd. „Zonder zo'n politieke machtsbasis krijgen we de politiek niet mee in een buitengewoon ingrijpende zaak als de kernbewapening." Dit zei Mient Jan Faber, se cretaris van het Interkerke lijk Vredesberaad (IKV), gis teren te Utrecht op een con tactdag van de landelijke IKV-kernen. Ook Laurens Hogebrink, lid van de her vormde IKV-kern, vroeg zich af waarom IKV-ers er huive rig voor zijn, dat ze politiek bedrijven. „We moeten afle ren bang te zijn voor het uit oefenen van macht. We moe ten die wel selectief gebrui- SECRETARIS MIENT JAN FABE Jers uit ;ravond iwoordif n over ein en ken: ons wapen is niet een achtergrond. Het machinegeweer, maar een peet ervan is echter ij schrijfmachine". Pastoraat gevend, aldus Faber- heeft alleen zin als het poli- politieke arguments tiek ter zake is, aldus Hoge- Jet „een vrome wenioltooiin brink. CDA-fractieleider Lu' van dt Het IKV-voorstel dat Neder- IKV-campagne betiteL met land eenzijdige stappen doet «oudt naar. mende geme om een tweezijdig ontwape- Faber ook in, de polCde inrii ningsproces op gang te bren- economische conséjn jjet gen, heeft ook een ethische van »et voorstel onqLt dl te zien. Pas als dit r e'n de volstrekt vastloopt, is RAAD VAN KERKEN: Buitenlandse sportclubs accepteren te makkelijk Zuidafrikaanse apartheid De Zuidafrikaanse Raad van Kerken is verstoord over het gemak waarmee buitenlandse sportclubs de apartheid in Zuid-Afrika accepteren en banden aan gaan met de Zuidafrikaanse sportorganisaties. In een verklaring wijst de raad erop, dat alle sporten in Zuid-Afrika raciaal beoe fend worden. De raad ont kent dan ook ten stelligste uitspraken die het tegen overgestelde willen doen ge loven. De Raad van Kerken ver klaart niet-raciale sportbeoe fening te zien als een wense lijke stap in de richting van uitbanning van de apartheid. Hij is dan ook bezorgd over de deelneming van buitenlandse sportclubs aan evenementen, waar op raciale wijze sport wordt beoefend. Bezorgd is de Raad van Ker ken voorts over de viering van de 20ste veijaardag van de republiek Zuid-Afrika in mei van dit jaar. Volgens de raad valt er voor driekwart van de bevolking weinig te vieren. Hij wijst op de toene mende onderdrukking en de thuislandenpolitiek. De Raad van Kerken heeft daarom alle kerkelijke leiders in Zuid-Afrika opgeroepen om in mei geen feest te vieren maar die tijd te beschouwen als een tijd van boetedoening over de begane misdaden en van rouw over de slachtoffers ervan. Rabbijn Barend Drukarch van de Portugees-Israëlitische Gemeente te Amsterdam en Utrecht heeft onver wacht per 1 juli 1981 ontslag geno men. Zijn functie van waarnemend opperrabbijn van Den Haag blijft hij echter uitoefenen. De heer Drukarch, die volgend jaar de pensioengerechtigde leeftijd bereikt, heeft voor zijn ontslag geen reden opge geven. Het Nieuw Israëlietisch Week blad (NIW) meent evenwel dat hij bij de Portugees-Israëlitische Gemeente ver trekt uit teleurstelling over het, voortdu rend afkalven van de gemeente van het tradtionele jodendom". Het vertrek uit het opperrabinale ressort Utrecht zou zijn ingegeven door het streven van het Nederlands Israëlitisch Kerkgenootschap om te komen tot een eenhoofdig opper rabbinaat voor heel Nederland. Dru karch heeft reeds eerder te kennen ge geven geen opperrabbijn boven zich te zullen accepteren. Hij werkt al een groot aantal jaren volstrekt zelfstandig. Het in 1974 gelanceerde idee van één op- perrabijn voor heel Nederland heeft een uittocht van rabbijnen uit Nederland be werkstelligd. De rabbinale post in Rot terdam is vacant en eveneens die in Den Haag. In Amsterdam werd een opperra- bijn bijgestaan door drie rabbijnen, maar nu wordt hij slechts bijgestaan door twee. Een daarvan heeft een gedeeltelij ke werktaak. De onderlinge verhoudin gen in het rabbinaat van Amsterdam leidden ertoe dat van samenwerking nauwelijks sprake is. Van vele kanten wordt geprobeerd Dru karch zijn ontslag te laten intrekken. Het NIW zegt in een commentaar dat de ontslagneming, in al haar scherpte een puinhoop aangeeft, die de bestuurders de laatste jaren van rabbinaal Nederland en daarmee van de joodse gemeenschap hebben gemaakt". Het blad noemt het vertrek van Drukarch, de triestheid van de joodse gemeenschap". Het NIW vindt dat het tijd wordt dat de bestuurders meer rekening gaan houden met de jo den van Nederland dan met de finan ciën. Een van de belangrijkste overwe gingen voor een eenhoofdig opperrabbi naat is de beperking van de financiële uitgaven. „Maar men ziet niet, dat bij ie dere cent die men bespaart men een ziel verliest", aldus het blad. der inziens tijd voor raditj- ge^r zet (belastingweigeriLh d meer stemmen). Zo vf toiI IKV-secretans nu tl komer gaan. est raat Hij zette vraagteken?! de j gedachte, die het Uinkels veelvuldig 6ePr<Sn de J heeft, dat een eenzija jd^ wapeningsstap in het automatisch gevolgd }an Van den door één in een Lr de wi het Warschaupact, (van; ropa reageert anders j,n Van westen". Wel scheptrond he komst van de onafhahnnen vakbond Solidariteit i|« ruimte voor de vredi gingen in West-Euro^" gekeerd worden de kr* de DDR gestimuleerd J Westeuropese vredesoQ gen, aldus IKV-secrej J. Faber. f Van de BURGERLIJKE STAND LEIDEN Geboren: John, z.v. E. Th. Prins en B. H. Gros; Lisa. d.v. T. L. J. Zitman en Y. M. de Graaf; Paula. d.v. H. G. A. M. van der Zalm en J. M. L. J Raaphorst; Johanna Elisabeth, d.v. P. J. Hannaart en J. S. Oppelaar; Femke. d.v. P. van Delft en E. S. A. Bizo; Eveline Charlotte Maaike, d.v. M. R. Durieux en M. van Dam; Johanna Susanna, d.v. A. van Leeuwen en E. Vogelenzang; Kadra Fatna, d.v. L. Sahi en S. B. van den Hout; Marieke, d.v. H. C. Dietz en J. Bakker; Bart, z.v. A.Th. Smit en J. M. de Ridder; Jochem Daniël, z.v. J. J. C. M. Duijnhoven en P. J. van der Donk; Marinus Gerhardus, z.v. G. M. van Zuylen en J. C. Kromhout; Klazina, d.v. G. Pluimgraaff en B. Varkevisser; Annemarie Elise, d.v. J. H. J. van Heems en M. J. E. Hil- kens; Martijn, z.v. J. L. A. M. Steen- voorde en F. VV. H. Cambier; Edwin Cornelis Jasper, z.v. P. van Wierin- gen en E. Kramer; Carson Ivan. z.v. N. A. T. Wanner en Y. J. Meis; Dirk Jan Hendrik, z.v. H. J. Langeveld en A. E. Netjes; Saskia, d.v. C. W. Bronk en A. Bonnet. Overleden: L. G. H. van Rees, geb. 13-3-1914, man; H. A. G. P. Jansen, geb. 10-3-1944, man; J. Boon, geb. 22- 11-1902, man; A. Blokzijl, geb. 6-11- 1920, vrl. geh. gew. met E. Peterzen; J. Ravensbergen, geb. 28-9-1916, man; G. Star. geb. 3-7-1901, vrl. echtg. van H. Meijers; A. C. Korsuize, geb. 25-10-1930, man; A. M. van Wa- veren, geb. 23-11-1892, vrl.; A. H. Wesselink. geb. 11-2-1904, vrl. geh. gew. met M. Zandbergen; I. van Duuren, geb. 15-1-1908, man; T. Kooijman, geb. 10-6-1903, vrl. geh. gew. met S. de Vries; R. Weijschede, geb. 11-1-1926, man; W.J. Weijden. geb. 2-9-1944, ma luk. geb. 4-5-1920, man; J. B. van oer Kley, geb. 28-2-1897, man; M. C. Smit, geb. 17-12-1912, vrl. geh. gew. met W. Lut Gehuwd: C. F. Malgo en M A Schutze; L. J. A. M. Harks en S. G. Langendijk; G. Kramer en M. J. H. Sluiter; H. W. Zantvoord en M. Ligt- voet; A. Wijnhout en M. L. W. Döll. J. Ge- 'n I Brieven graag kort en duidelijk geschreven. De redactie behoudt zich het recht voor ingezon den stukken te bekorten. Vals Plat Dit is de titel van een politiek interviewprogramma, dat de VPRO op geregelde tijden op zondagavond uitzendt. Zondag ,j.l. was een der gesprekspart ners de minister van binnen landse zaken, de heer Wiegel. Zeer geschokt ben ik over de wijze waarop de heer Van Tijn zijn vragen afvuurde. Dat een interviewer harde vragen stelt is zijn goed recht, doch dat de heer Van Tijn zich niet ontziet een vraag te stellen die de diepste persoonlijke gevoelens van de heer Wiegel raakte, is zeer laakbaar. Bewondering had ik voor de grote mate van zelfbeheersing die de heer Wiegel ten toon spreidde en voor de correcte wijze waarop hij de interviewer beant woordde, ook op de vragen die een insinuerend karakter droegen. De titel van dit pro gramma is m.i. juist gekozen. Het was vals en plat. ,M. Rolvink-Schoonlingen, Den Haag. Ook mannen? In de weekbladenrubriek van 2 april j.l. wordt uit een inter view van de HP Jaap van de Merwe geciteerd, die o.a. zegt: „Mannen worden toch ook verkracht, al gaat dat op een andere manier dan bij vrou wen". Ik zou hier een kantte kening bij willen plaatsen n.l., dat vrouwen niet, maar man nen wel de kracht bezitten zich hiertegen te verzetten. God heeft mannen die kracht gegeven, om vrouwen te ver dedigen en niet om hen aan te vallen, vandaar dat verkrach ting, en terecht, ten strengste wordt gestraft. Ik zou wel eens willen weten, welke die ande re manier is, waardoor man nen worden verkracht, zoals Jaap van de Merwe zegt! J. M. Kock-Algra, Den Haag. Smaak verpestend (3) Waarom komen wij met z'n al len toch niet meer in beroe ring, wanneer wij 'n t.v.-pro- duktie als de derde aflevering van de „Lemmings" voorge schoteld krijgen. Banaal en grof, inhoudloos en zonder enig acteertalent. Graag 'n „halt" tegen verdere afleve ringen. M. van Hemert-Walhain, Den Haag. Veel ongelukken in Franse mist PARIJS Dichte mist in Noord-Frankrijk heeft giste ren op talrijke plaatsen tot grote kettingbotsingen ge leid, waarbij zeker zeven mensen om het leven zijn ge komen en tientallen ge wond. Met name tussen Parijs en Lil le en in de omgeving van Duinkerken, Arras en Calais deden zich ernstige ongeluk ken voor, waarbij honderden auto's waren betrokken en duizenden andere zeer lang in de file stonden. Hulpverleners konden door de mist en de ra vage vaak pas na lange tijd de plaatsen van de ongelukken bereiken. Stakingsg<tau in Portugi LISSABON - De van het subsidiestelJfOUDl voornaamste voedrrachtv len met de gelijktij<Leidsc ring van een plalag op loonsverhogingen woude Portugal geleid tobhtautr van stakingen. De fet ong« vakcentrales haddei ogte alle contacten met <j5. opgeschort. Gisteré naar schatting vieder va Portugezen te lijden een i stakingen bij het draaier vervoer. Ook alle emmer en farmaceutische iveelhe bleven gisteren gestuurde iar de LEIDSE COURANT 9 DIVERS PERS. GEVRAAGD Restaurant De Beukehof - Oegstgeest vraagt, ter uitbreiding van de restaurant-brigade, 2 correcte en beschaafde medewerkers, In de functie restaurant-kelner (leeftijd plm. 23 jaar) met ervaring in 1e klas bedrijven leerling restaurant-kelner 4e of 5e jaars. Persoonlijke aanmeldingen na telefonische af spraak. Restaurant De Beukehof, Terweeweg 2-4, Oegstgeest. Tel. 071-153188. Pari-time werkzaamheden op provisiebasis. Protlcital Felicitatie service B.V., Tilburg vraagt in Alphen aan den Rijn, Leiden en Kat wijk aan Zee dames voor verkoop aan winkeliers met als doel het samenstellen van couponboekjes. Bel voor meer Inlichtingen tijdens de ochtendu- ren 013-324096. Jongen gevr. om in het paardenvak te worden opgeleid. Leeftijd plm. 18 jaar. Manege v. Zeist, Leldseweg 253b, Voorschoten 071-765145. Met kennis van de Engelse- en Franse taal. Tel. 071-411747 of Postbus 507, 2300 AM Lelden. leeftijd plm. 18 jaar. typevaar digheid en enige kennis vreemde talen vereist. Brieven o. nr. 8253 bur. v.d. blad. Ip L Ik wil 3 dagen p. week in milieu- vr. TUINBOUWBEDRIJF wer ken. max 2x2 uur v. A'dam. 020- 128372, Harry. Wij geven een leuk inruilprijsje voor UW OUDE FIETS bij aan koop van een nieuwe Batavus - Gazelle - Sparta - Peugeot fiet sen. Tweewielerspecialist Pola- nen, Haarlemmerstraat 201, 5 .Meiplein 128. OPPAS GEZOCHT voor kleuter van 5 jaar, vanaf 15.30 uur tot 19.00 uur inclusief woensdag middag, van maandag t/m don derdag. Bellen vanaf 19.00 uur 's avonds 071-897972. Voor direct; meisje van plm. 16 Jaar, voor woens dagmiddag, donderdagmiddag en vrijdag hele dag. Bij drukte en ziekte gehele week. Banke tbakkerij Kraay, Oegstgeest. Tel. 152858. Wlenerwald, Steenstraat 2, Lel den vraagt medewerkster iso b.v. vraagt met spoed een schoonmaakster van 9.00 - 11.30 uur van dins dag t/m vrijdag voor werkzaam heden in dames- en herenmo dezaak te Leiden. Tel. 070- 647839. Nette jongen gevraagd, 16-17 jaar, voor ge hele week, voor werkzaamhe den In fietsenzaak. Fietsspe- claal „De Mors". Morsweg 174. Te koop gevraagd Kom eerst bij ons kijken DE GROOTSTE TUINMEUBELSHOW in uw omgeving, 500 m2 stoelen, tafels, banken, ligbedden en parasols. JAN v.d. MEER B.V. Noordelnde 45-53 Tel. 01713-9008. Roelofarendsveen. In Zoeterwoude Te koop aangeboden goed on derhouden gerenoveerd hoekhuis Welpoortseweg 16. Vrij uitzicht. Vraagprijs 97.500.- k.k. Makelaardij Hillenaar O.G. Te koop te Lisse: boerderij opp. 1,25 hectare, evt. met. meer grond te koop. Zeer ge schikt voor paardenliefhebbers. Pr. n.o.t.k. Bodegraven; een met rieten dak, mooie ligging. De gebouwen verkeren l.pr.st. van onderhoud. Opp. 2 hectare, evt. 14,5 hectare bij te pachten. Vr.pr. 660.000,-. Reeuwijk: boerderij met rieten dak. Bouwj. 1836. Waarvan 1 gedeelte bewoond blijft. Opp. 2,7 hectare, waarvan een gedeelte viswater. Vr.pr. t 350.000.-. Inl. 01824-1294. Waardstraat 33 Lelden. Middenwoning, geheel verbouwd. Woonkamer, 3 slaapkamers, vliering, uitge bouwde keuken, douche. Tel. 071-214657. Vr.pr. 89.000.-. Te koop aangeboden herenhuis prof. buurt, vrij ultz. voor en achter, gr. tuin 270.000.- k.k. Tel. 071-142155. GEMEENTE NIEUWVEEN De burgemeester van Nieuwveen maakt ter vol doening aan het bepaalde In artikel 28, lid 6 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat het bij raadsbesluit van 18 december 1979 vast gestelde bestemmingsplan „Landelijk Gebied" op 10 maart 1981 door Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland gedeeltelijk Is goedgekeurd. Goed keuring is onthouden aan het plan voor zover be treft: a. het op de kaart met rood omlijnde gedeelte; b. de In het kaartrenvool voorkomende aandui dingen: gastransportleiding, waterkering (blad 2 c.q. blad 1) en persleiding RWZI; c. de volgende onderdelen van de voorschriften: artikel 6; artikel 8; artikel 9, lid 7 voor zover betreft: in de aanhef de woorden: „of In bijzondere omstandigheden derde"; onder a de woorden: „respectievelijk drie en respectievelijk derde onder b de woorden: „c.q. derde woning"; onder c de woorden: „respectievelijk derde"; artikel 9, lid 15 voor zover betreft de woorden: „en andere woningen" In het opschrift en In de aanhef. Het besluit van Gedeputeerde Staten ligt met genoemd bestemmingsplan met Ingang van 11 mei 1981 gedurende een maand ter gemeente secretarie, afdeling algemene zaken, voor een leder ter Inzage. De gemeenteraad, de Inspecteur van de ruim telijke ordening en zij. die zich tijdig met be zwaren zowel tot dö gemeenteraad als tot Ge deputeerde Staten hebben gewend kunnen ge durende bovengenoemde termijn beroep in stellen bij de Kroon. Deze bevoegdheid komt eveneens toe aan dogenen die zich tijdig tot Gedeputeerde Staten hebben gewend met be zwaren tegen de wijzigingen, welke door de ge meenteraad bij de vaststelling van het plan in het ontwerp zijn aangebracht, alsmede aan een leder, die bezwaren heeft tegen onthouding van goedkeuring door Gedeputeerde Staten. De beroepschriften dienen te worden gericht aan H.M. de Koningin en moeten in tweevoud worden Ingediend bij de Afdeling voor de Ge schillen van Bestuur van de Raad van State, Binnenhof 1, 's-Gravenhage. Nieuwveen, 23 april 1981. De nieuwe S-klasse van Mercedes-Benz wacht op u in onze showroom. We zullen daarom graag een af spraak met u maken om u te laten kennismaken met de unieke eigen schappen van deze auto mobielen, die technisch en economisch de tijd vooruit zijn. Overtuig u van de strakke, aërodynamische lijn, die samen met een aanzienlijke gewichts vermindering zorgt voor een brandstolbesparing van ca. 10 tot 12%. seste fi het ti 'halve r uit le bijr ,dat m< an di 'at de i rijden amme Iet sla itig be< Verbaas u over het verhoogde comfort en dfnhuls wederom overtroffen veiligheid. En maak metei kennis met ons bedrijf, dat er volledig op is ingesteld om deze geavanceerde auto- mobielen in topconditie te houden. jten U bent welkom. y Sav0 \yljk N gen o Mercedes-Benz laat niets te wensqüf "J Vondellaan 45,2332 AA Leiden. Telefoon (071) 76 93 03. DEM Meubelfabriek levert bankstellen rechtstreeks. Daarom tot 40% voordeliger, b.v. klassiek bankstel, normaal 2780.- voor 1695.-. Grote keuze In modellen en stoffen, 5 Jaar garantie op constructie en binnenwerk. Toonzalen: Voor hout, Loosterweg 5. (naast Ta pijtschuur), Culemborg (fa briek), Houtweg 8. Ma. 13.30- 18.00, dl. t/m vrij. 10.00-18.00, zat. tot 17.00 uur. Op koop avond tot 21.00. Inl. 03450- 7484. Wegens omstandigheden te' nieuw 2 massief grenen keukenkas ten, mooi model, 122 bij 210. Visser, Hogewoerd 131, Leiden. Tel. 071-123747. notenkleur, elk gedeelte afzon derlijk te plaatsen, i 197x186. tel. 01718-13200. I CARAVANS 1 Aangeboden op caravanpark met vaste staanplaats in Voort hulzen. aangesloten op licht, water en riolering Sta-caravan Elisabeth 100, z.g.a.n. 11,5 mtr. lang, openslaande deuren, 2 slaapkamers, toilet, badkamer en w.c., koud en warm water (Valllant badgelser), houten ter ras, 11 1/2 mtr. x 2.10 mtr., org. grote bergklst. Nieuwprijs 27.500,-, nu voor 17.000,-. Telefoon 071-146190 van 9- 18.00 uur 01720-2567 avonds. Caravan centrum De Eekhoorn biedt aan: plm. 50 occasions, toercaravans van alle bekende merken en types. Bouwjaar van 1971 tot 1980. In winter- en zomeruitvoering. Zeer scherpe prijzen. Adres: Leyweg 5. hk. Erasmusweg, achter benzinestation Texaco Ingang De Eekhoorn. Den Haag Tel. £1742-5494 of 070-675608 Waarom nieuw kopen als er zeer goede occasions zijn? Wil lek Stern 500 TL 10.500,-; Tabbert 470 Luxe 10.500,-; Willek Sport 440 TD 9.500,-; Willek Stern 400 HKT 9.950,-; Kipp Goldstream 4.750,-; Fis her 390 4.750.-; Sprite Alpine C 3.250,-; Sprite 400 2.000.- Tevens kunnen wij enige Inruil- vouwwagens aanbieden. Nu of nooltl Een bedford home-car, geheel compleet 19.500,-; be dford Transit diesel voor een doe-het-zelver. Motorisch pri ma 2.500,-; Bluebird stawa- gen 1978 8.500,-. Informeer naar de vele extra's van boven genoemde wagens bij de HAAGSCHE CARAVAN CEN TRALE, Rijksstraatweg 179, Wassenaar. Tel. 01751-12561. kamer met kookgelegenheid In Lel- den-Leiderdorp e.o. Tel. 08819- 1563 of 2116. Nette student zoekt kamer Beleidsmedewerker zoekt vrije woonruimte te huur In Lelden of omgeving. Bel. 071- Rustig, jong. beschaafd stel zoekt WOONRUIMTE In Leiden of omgeving. Bellen (liefst tus sen 6 en 8) 071-150520. L.l. verpl. zoekt woonruimte

Leidse Courant | 1981 | | pagina 6