J bt de rijksoverheid vraagt in rM- telefoniste/receptioniste MARKT ONDERZOEKER AFDELINGSHOOFD b. assistent-beheerder m/v Gemeente Noordwijkerhout medewerker afdeling postverzending m/v medewerker archief/ postkamer m/v medewerkster afdeling lesverzending praktijkkoördinator(m/v) Mariënhaven LEIDSE COURANT ZATERDAG 28 MAART 1981 PAGIfi Van Wi|ckerslooth te Oegst- geest is een modern R.K. verpleeghuis voor soma tisch zieken met een capa citeit van 108 bedden ver deeld over vier afdelingen en beschikt als reactive ringscentrum over een uit stekend ingerichte revalida- tie-afdelmg Langdurige zieken en revahdatie- patienten vinden hier een prettig woon- behandel en leefklimaat Het verpleeg huis is gemakkeli|k met openbaar vervoer te berei ken en beschikt bovendien over een personeelsflat met 32 appartementen. JL verpS3§ UHN LU'JHCSR SLUUTM Voor ons verpleeghuis vragen wij een met een voltooide opleiding A-verpleeg- kunde en ervaring. De taak zal bestaan uit o.a.: - organisatie en leiding van de afdeling; - zorgdragen dat de begeleiding van de leerling-ziekenverzorgenden gegaran deerd is; mede bepalen van werk- en leefklimaat in het huis; zorg en kwaliteit van de verpleging op timaal is. Voor nadere inlichtingen en sollicitaties kan men zich wenden tot Mevrouw A.M. van Berkom, (tel. 071-171234), postbus 34, 2340 AA Oegstgeest. ALURA HEKWERK B.V. te Noordwijkerhout heeft een vacature voor een representatieve Onze gedachten gaan uit naar een vlotte jonge dame met een prettige en beschaafde stem. Bij voorkeur in de leef tijd van 20-25 jaar en reeds enkele jaren in een soortge lijke functie werkzaam. Zij dient in het bezit te zijn van een M.A.V.O.-diploma en een type-diploma. Naast het bedienen van onze telefooninstallatie zal zij assistentie verlenen aan onze afdeling Administratie. Heeft u belangstelling, bel of schrijf naar: ALURA HEKWERK B.V. Leidsevaart 162 Postbus 18 2210 AA Noordwijkerhout. T.a.v. de heer J. Hogewoning telefoon; 02523-2141. BEKAERT TEXTIELBEHANG in één adem kamerhoog kamer rond naadloos schilder- en behangspecialist GERARD BRUGMAN dorpsstraat 238 2391 CJ Hazerswoude telefoon 01728-9255 voor het in aanbouw zijnde sport- en sociaal-kultureel cen trum, Maandagsewetering, alhier, waarin zijn ondergebracht een sporthal van 48 x 32 meter, die in drie onderdelen gesplitst kan worden,met bijbehorende was- en kleedruimten, een grote zaal, drie kreativiteits/vergaderruimten, een vergaderzaal en voorts een ontmoetingsruimte met bar, die verpacht zal gaan worden. De aan te stelten funktionarissen zullen afhankelijk van de funktie worden belast met: Funktie a. - het schoonhouden van de diverse ruimten in het centrum alsmede het gebruiksklaar maken daarvan voor verenigingen e.a. leiding en toezicht op het gebruik door verenigingen e.a. - het opstellen en bijhouden van roosters; - kontakt met verenigingen e.a. - het verrichten van onderhoudswerkzaamheden. Funktie b. schoonhouden van de diverse ruimten in het centrum - toezicht houden op het gebruik door verenigingen en het gebruiksklaarmaken van de diverse ruimten voor verenigin gen e.a. - waarneming van de beheerder van het centrum bij diens afwezigheid; - het verrichten van onderhoudswerkzaamheden. Een uitvoerige taakomschrijving wordt op aanvraag toegezonden. De werkzaamheden zullen in wisseldiensten worden verricht, zowel in de avonduren als in de weeken den. Vereisten: Funktie a: opleiding MULO/MAVO, LTS of gelijkwaardige opleiding; goede kontaktuele eigenschappen; organisatievermogen; administratief inzicht; representativiteit bezitten; belang stelling voor sportaktiviteiten. Funktie b: LTS of gelijkwaardige opleiding; goede kontaktuele eigen schappen; belangstelling voor sportaktiviteiten. Voor alle funkties is een EHBO-diploma vereist of bereid heid tot studie hiervoor. Voorts is voor beide funkties grote handvaardigheid vereist. Salaris: Funktie a: tot maximaal f 2.832,-- bruto per maand. Funktie b: tot maximaal f 2.562,-- bruto per maand. Salarisniveau per 1 januari 1981. In het salaris is begrepen het verrichten van onregelmatige diensten. Alle gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing, terwijl voor passende woonruimte eventueel medewerking zal worden verleend. Voor inlichtingen omtrent beide funkties kunt u zich wenden tot de heer J. Huybrechts. chef buro sport, kuituur en rekreatie, telefoon 02523 - 4981toestel 38. Eigenhandig geschreven sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan burgemeester en wethouders van Noordwijkerhout, Herenweg 4, 2211 CC Noordwijkerhout, onder vermelding voor welke funktie wordt gesolliciteerd. Centrale verwarming Technisch Installatiebureau I J. J. de Jong b.v. HAVENPLEIN 1, LEIDEN. TEL. 071-149677 centrale verwarming - luchtbehandeling - air conditioning; landelijk erkend: gas- en water- technisch installateur SUTHOFF PERS zoekt ten behoeve van de afdeling Marketing-Research, welke funktioneert als een stafafdeling en rechtstreeks aan de Raad van Bestuur rapporteert, een die o.a. belast zal worden met het zelfstandig opzetten en begeleiden van longitudinaal en ad-hoc onderzoeken t.b.v. de redacties. De resultaten van deze onderzoeken, die een ondersteuning vormen van het redactioneel beleid, zullen door de nieuwe medewerker moeten worden geanalyseerd, gerapporteerd en omgezet in aanbevelingen. Gezien het belang van deze funktie zoeken wij een funktionaris met: kennis van marktonderzoek methoden en technieken, blijkend uit opleiding (HBO- niveau) en ervaring, analytisch vermogen, interesse in het redactionele gebeuren, leeftijd tot plm. 35 jaar. Wij bieden o.a. een aantrekkelijk salaris, een gratificatie ter grootte van een extra maand en uitstekende pensioenvoorzieningen. Inlichtingen betreffende deze funktie zijn te verkrijgen bij de heer H. Oosterom, hoofd Marketing-Research, telefoon 070-624562, toestel 475. Schriftelijke sollicitaties aan: Sijthoff Pers, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 16050, 2500 AA 's-Gravenhage, t.a.v. de heer H.L.M. Heijmans. Gaarne op brief en enveloppe het vakature- nummer C-119 vermelden. Sijthoff Pers is één van de vijf grootste dagblad-uitgeverijen in ons land, onafhankelijk van enige partij of belangengroep en voornamelijk georiënteerd op de provincie Zuid-Holland. Zij geeft onder meer uit de Haagsche Courant, het Rotterdams Nieuwsblad, de Goudsche Courant, het Economisch Dagblad. Als moedermaatschappij geeft zij in samenwerking met Westerpers B.V. uit Het Binnenhof, en de Leidse Courant, en in samenwerking met Randstad Edities te Delft 39 gratis verspreide huis-aan-huis- bladen m Zuid-Holland. Om de abonnees buiten Den Haag, Rotterdam en Gouda het nieuws uit hun woonomgeving te verschaffen geeft Sijthoff Pers in één abonnement met de avondbladen tevens 16 regionale kranten uit. De totale lezerskring van het bladen pakket overschrijdt ruimschoots het miljoen. Die dag- ën nieuwsbladen zijn gevestigd binnen hun verzorgingsgebied Handelsdrukkerijen zijn er in Rijswijk, Den Briel en Lisse. De centrale directie en de hoofdredaktie, computer centrum, technische produktie, de commerciële en administratieve afdelingen zijn binnenkort gevestigd in een nieuw bedrijfscomplex te Rijswijk - het hoofdkantoor van de onderneming die met 1600 personeelsleden behoort tot de middelgrote bedrijven in ons SIJTHOFF PERS De LEIDSE ONDERWIJSINSTELLINGEN verzorgen ruim 400 schriftelijke en schriftelijk/mondelinge opleidingen op een breed onderwijsterrein. Daartoe wordt beschikt over een zeer doelmatige organisatie yvaarin circa 400 medewerk(st)ers ieder een eigen taak vervullen. Wij vragen voor spoedige indiensttreding een: leeftijd 18—23 jaar Deze afdeling is eigenlijk ons "postkantoor". Zijnhaar werk bestaat dan ook voornamelijk uit het sorteren, wegen en frankeren van de uitgaande stukken. leeftijd 18—23 jaar Hij/zij is er voor verantwoordelijk dat de binnenkomende post op een efficiënte en snelle manier de interne bestemmingen bereikt. Daarnaast zal hij/zij enig archiefwerk verrichten. leeftijd 17—19 jaar .Deze afdeling is er verantwoordelijk voor dat onze cursisten op tijd de juiste lessen ontvangen. Deze werkzaamheden zijn toevertrouwd aan een team van jeugdige medewerksters die in groepjes zijn ingedeeld om de lesverzending per studierichting zo vlot mogelijk te laten verlopen. Wij bieden: een goede beloning; 23 dagen vakantie per jaar; variabele werktijden; goede studiekostenregeling. Sollicitaties, mondeling of schriftelijk, kunnen worden gericht aan de afdeling Personeelszaken. leidse onderwijs instellingen Leidsedreef 2 2352 BA Leiderdorp Telefoon f071189 92 55* beleidsmedewerkers (mnl./vrl.) Ministerie van Binnenlandse Zaken Directoraat-Generaal Binnenlands Bestuur (DG-BB). Directie Financiën Binnenlands Bestuur, Afdeling Financieel Juridische Zaken In samenwerking met de andere afdelingen binnen het DG-BB richt de Afdeling zich op inrichting en functionering van het openbaar bestuur, m.n. pro vincies, gemeenten en gemeenschappelijke regelin gen. Tot de specifieke taken van de Afdeling beho ren het financieel beleidsinstrumentarium; de finan ciën van provincies, niet provinciaal ingedeelde ge meenten en andere openbare lichamen; de behan deling van beroepen, rekesten e.d. voor zover overwegend van financiële aard. financieel beleidsinstrumentarium vac. nr. 1-0775/0167 Functie-informatie: ontwerpen en bijhouden van comptabiliteitsvoorschriften en van voorschriften voor middellange termijnplanning en beleidsplan ning; bijdragen aan de beleidsvoorbereiding op dit terrein. financieel toezicht vac. nr. 1-0776/0167 Functie-informatie: beoordelen van begrotingen, begrotingswijzigingen, rekeningen en andere beslui ten op financieel terrein; bijdragen aan de beleids voorbereiding op dit gebied. Voor beide functies geldt: Gevraagd: diploma Gemeente Financiën. Hoger Financieel Bestuursambtenaar, HEAO economisch- juridische richting, resp. voltooide universitaire op leiding economie cf bestuurskunde of een combina tie van opleiding en ervaring die aansluit op ge noemd werkterrein. Ervaring met de financiën van provincies en/of gemeenten strekt tot aanbeveling. Standplaats: .'s-Gravenhage. Salaris: max. f 4547,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 18 april 1981. assistent-accountants (mnl./vrl.) vac. nr. 1-0791/0167 De Accountantsdienst is belast met de interne con trole van het Ministerie en de daaronder ressorte rende diensten. Tot haar taak behoort ook het geven van adviezen van bedrijfseconomische en administratief-organisatorische aard. Voorts is zij belast met de controle bij bedrijven van door het Minister^ verleende premies, subsidies en kredieten. Vereist: studerend voor of in het bezit van NIvRA- propedeuse c.q. het algemeen deel van de NIvRA opleiding. B.v.k. enige ervaring op het gebied van de accountantscontrole. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 3551,- per maand. Carrièremogelijk heden aanwezig. Tegemoetkoming in studiekosten en faciliteiten in de vorm van studieverlof. Sollicitaties inzenden vóór 18 april 1981. vakfotograaf (mnl./vrl.) tevens plv. sectiechef vac. nr. 1-0769/0167 Functie-informatie: uitvoeren van fotografische op drachten; verrichten van alle voorkomende werk zaamheden op fotovakgebied. Vereist: diploma MULO/MAVO 4; diploma MBO op fotovakgebied; een aantal jaren ervaring binnen het vakgebied. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 2832,- per maand. Promotiemoge lijkheid tot max. f 3551,- per maand aanwezig. Sollicitaties inzenden vóór 6 mei 1981. wetenschappelijk medewerker (mni./vri.) deeltijdarbeid, 20 uur per week vac. nr. 1-0781/0167 Ministerie van Justitie Directie TBR en Reclassering. Stafbureau Weten schappelijke Adviezen Functie-informatie: bijdragen aan de ontwikkeling! en evaluatie van het directiebeleid d.m.v. het ver- strekken van wetenschappelijke adviezen, het uit-1 voeren van interne wetenschappelijke onderzoekej en het begeleiden van wetenschappelijke onderzoe ken door derden leggen en onderhouden van con] tacten met personen en instellingen binnen en bui-' ten het veld van de reclassering en de TBR. Vereist: voltooide universitaire opleiding gedrags- F wetenschappen; kennis van en b.v.k. ervaring met methoden en technieken van sociaal-wetenschappj lijk onderzoek kennis van de strafrechtstoepassini in het bijzonder m.b.t. de reclassering en de TBR; I goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaal digheid. Standplaats: 's-Gravènhage. Salaris: max. f 2667,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 18 april 1981. lc hoofd (mnl./vrl.) bureau lotodienst vac. nr. 1-0782/0167 Ministerie van Justitie Centrale Recherche Informatiedienst, Afdeling Politie Informatie §C re n< De Centrale Recherche Informatiedienst, tevens Buliteri€ reau Interpol is belast met het t.b.v. de politie in itlant binnen- en buitenland verzamelen, bewerken en veiPt d€ spreiden van gegevens over misdrijven en crimine-B spi len. uerwi shora Functie-informatie: leiding geven aan 4 medewer- «r to< kers van het Bureauverrichten van alle voorko- Ufckel mende werkzaamheden op het gebied van kleuren-^tate en zwart/wit fotografie en beeldbandregistratie. |je nj, Vereist: diploma Fotovakschool; ervaring op het ge-* bied van de (politie) fotografie, b.v.k. in een leiding-r^ 2 gevende functie. onde lewen Standplaats: 's-Gravenhage. [ei wc Salaris: max. f 3551,- per maand. r'wol Sollicitaties inzenden vóór 6 mei 1981. we' c permanente banenmarkt Rijks Psychologische Dienst. Eisenhowerlaan 132. Corr. adres: Postbus 20013. 2500 EA 's-Gravenhage. Geopend maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 16.30 uur. Maandag en dinsdag ook van 16.30 tot 21.00 uur. Telefonische inlichtingen worden verstrekt onder nummer (070)- 5012 26. Bovengenoemde salarissen zijn in het alge meen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervarini en zijn exclusie! 7%% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste! functie vermelde vacaturenummer (in linkerboven-j hoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met post code, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie- brief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. In het psycho-geriatrisch verpleeghuis Mariënhaven te Warmond, waar 200 bewoners worden verpleegd en verzorgd, bestaat een vacature voor de functie van eventueel part-time. DE TAAK OMVAT ONDER MEER: de begeleiding van instructieverzor- genden en leerling-ziekenverzorgenden (zowel theoretisch als praktisch); de zorg.voor de integratie van theorie en praktijk; de voorbereiding en het geven van klinische lessen; het bijwonen van vergaderingen. Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een verpleegkundige, die in het bezit is van een voltooide of nagenoeg voltooide docentenopleiding. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor het Ziekenhuiswezen! Telefonische inlichtingen worden graag verstrekt door de adjunct-directrice verpleegkundige zaken, mevr. E.M. Kuperus, tëlefoon (01711) 19301 Schriftelijke sollicitaties te richten aan hetl hoofd van de Dienst Personeelzaken, Post-| bus 6, 2360 AA Warmond.

Leidse Courant | 1981 | | pagina 12