Rabobank de rijksoverheid Tèlecommunicatie-jobs voor MTS-ers E in Den Haag fysiotherapeute) vraagt F® LEIDSTER PHILIPS hoofd algemene zaken OPLEIDING tot ONDERWIJZER(ES) Zuijdlwjjeli Adverteren doet verkopen! ij LEIDSE COURANT ZATERDAG 7 FEBRUARI Jonge MTS-ers E kunnen bij Philips Telecommunicatie Nederland in Den Haag een boeiende job vinden. Als projectvoorbereider voor de processor gestuurde telefoon centrales. Deze centrales worden geleverd voor het openbare telefoonnet in Nederland en als bedrijfs- centrales. Wat is een projectvoorbereider? Dat is de man of vrouw die het ontwerp van een telefoon centrale op papier uitwerkt. De specificaties van de opdracht gever zijn het uitgangspunt. Verder helpt een speciaal computersysteem hem/haar bij de uit te voeren werkzaamheden. Projectvoorbereider is typisch een job voor iemand die zich theoretisch in telefoniesystemen wil verdiepen. We vragen: - MTS-diploma E - Leeftijd t/m 25 jaar - Geen militaire verplichtingen (meer). Richt uw sollicitatiebrief aan E. Lingmont, Philips Personeelzaken, antwoordnummer 35. 5600 VB Eindhoven. Rabobank Hazerswoude - Koudekerk De Rabobank Hazerswoude - Koudekerk vraagt voor spoedige indiensttreding een Onder directe verantwoordelijkheid van de directeur krijgt deze staffunctionaris tot taak leiding te geven aan de afdeling Algemene Zaken, zodanig dat met inachtneming van de te verrichten werkzaamheden de betrokken medewerkers zich zowel sociaal als vaktechnisch blijvend kunnen ontplooien. De afdeling houdt zich bezig met het beheer van gebouwen, inventaris en archief, is verantwoordelijk voor de inkomende en uitgaande post draagt zorg voor de interne communicatie en de personeelsadministratie en let op nalevingen van de eisen ten aanzien van beveiliging. Wij vragen van kandidaten: - een middelbare schoolopleiding, aangevuld met bijvoorbeeld NI BE of MBA - leidinggevende en organisatorische capaciteiten - brede belangstelling voor het totale bankgebeuren. Leeftijd: vanaf 27 jaar. De Rabobank biedt een goed salaris. Daarnaast zijn er mogelijkheden om uw initiatieven te ontplooien in een veelzijdige functia Schriftelijke sollicitaties, voorzien van een recente pasfoto, worden gaarne binnen 14 dagen ontvangen door de directeur van de Rabobank, postbus 123, 2394 ZG Hazerswoude. Met haar vele vestigingen staat de Rabobank-organisatie overal in ons land midden tussen de mensen. Zij behartigt op zeer betrokken wijze alle bankzaken van haar cliënten. Is dus bij uitstek de persoonlijke bank. geld en goede raad WATERSCHAP DE OUDE VEENEN DIJKGRAAF EN HEEMRADEN VAN HET WATERSCHAP DE OUDE VEENEN bren gen hierbij ter openbare kennis dat Ge deputeerde Staten van Zuid-Holland bij haar besluit van 23 december 1980 num mer B 113860 afd. 7 de termijn van de thans geldende keur van de voormalige Gogerpolder met een jaar derhalve tot 12 februari 1982 hebben verlengd. Roelofarendsveen, 5 februari 1981 Dijkgraaf en heemraden voornoemd, G. C. J. van der Geest, dijkgraaf D. de Blaeij, secretaris-ontvanger In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp kan worden geplaatst op de polikliniek Gynaecologie een DOKTERSASSISTENTE Haar werkzaamheden bestaan o.a. uit de spreekuurbegeleiding en de daarbij behorende administratieve werkzaamheden. Als opleidingseisen denken wij aan een HAVO - en doktersassistente diploma; onze voorkeur gaat uit naar een re presentatieve kandidate met erva ring in bovengenoemde werkzaam heden. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en leeftijd maximaal f 2.526,56 bruto per maand. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door de heer J.M.J.H. A. Beek, gynaecoloog, tel.: 071 - 89 92 50 toestel 215. Uw schriftelijke sollicitatie dient u te richten aan de afdeling Perso neelszaken. St. Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp. GEMEENTE NIEUWVEEN Openbare kennisgeving De burgemeester van Nieuwveen maakt ingevolge artikel 31 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de goedkeuring van de tweede her ziening van het bestemmingsplan Kattenbrug- Blokland en van de vierde herziening van het be stemmingsplan Schoterveld, beide herzieningen vastgesteld bij raadsbesluit van 4 september 1979, onherroepelijk zijn geworden. De plannen liggen voor een ieder ter gemeente secretarie, afdeling algemene zaken, ter inzage. Nieuwveen. 12 februari 1981. De burgemeester van Nieuwveen, G. J. van der Kroft. R.K. PEDAGOGISCHE ACADEMIE „MARIAH0EVE" Diamanthorst 16, 2592 GH Den Haag. Tel. 070-830231 (m.l.v. 17 maart '81: 070-473204). Directeur: Br. E. Gordijn: afspraken telefonisch. Toelatingseisen: HAVO, VWO of een daar mee gelijkgesteld diploma. HAV0-T0P (leerlingen 4 en 5). Toelatingseisen: Diploma MAVO 4 of be wijs van overgang naar het 4e leerjaar van HAVO of VWO. STUDIEJAAR; *81-*82. AANMELDING: Uefst voor 1 maart *81. Aanmeldingsformulieren en prospectus worden op schriftelijke of telefonische aan vraag toegezonden. In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Lei-* derdorp kunnen op de polikliniek mondziekten en keakchirurgie ge plaatst worden, in dagdienst, twee VERPLEEG KUNDIGEN O.K.-ASSISTEN TES (dlff. chir.) De werkzaamheden bestaan voor namelijk uit operatieve verrichtin gen. De aanstelling zal geschieden in de rang van verpleegkundige of in de sala risschaal voor o.k.-assistent tot een maximum salaris van f 2.792,64. Nadere informatie wordt u gaarne ver strekt door Dr. H.A. Kraayenhagen, kaakchirurg, tel.: 071—899250 toestel 569. Uw schriftelijke sollicitatie dient u te richten aan de afdeling Personeelsza ken. St. Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg - Postbus 220. 2350 AE Leiderdorp. De Stichting Katholiek Onderwijs Leiden vraagt voor de onder haar be stuur staande 2-klassige Pacel- likleuterschool per z.s.m. een die over minimaal 1 Jaar ervaring, In het kleuter onderwijs beschikt, leeftijd maximaal 30 jaar. Van de leidster wordt verwacht, dat zij bereid Is werkzaamheden t.b.v. de school bulten de schooluren te verrichten. Telefonische informatie bij het hoo'd van de Pa- celli lagere school, de heer A. A. M. Lommers, telefoon 071-760858 (school). Sollicitaties binnen 1 week te richten aan het bureau van de Stichting Katholiek Onderwijs Leiden, Boerhaavelaan 12, 2334 EN Leiden. Het verpleeghuis en reaktiveringscentrum "ZUYDTWIJCK" te Leiden (ZW), zoekt belangstellenden voor het vervullen van de funkties van! a. Verpleegkundig af delingshoofd; b. Waarnemend ver pleegkundig afde lingshoofd; voorlopig tijdelijk ter vervanging we gens ziekte. De taak zal bestaan uit het zelfstandig leiden, resp. waarnemen van een ver- pleegafdeling met 26 bedden voor so matisch zieken. Door een aktief opnamebeleid is het aantal wisselingen per bed hoog. De personeelsbezetting bestaat uit een aantal verpleegkundigen, waarvan een deel een part-time-funktie bekleedt, een aantal gediplomeerde ziekenverzorgen den en een groep van leerling- ziekenverzorgenden in opleiding. De opleiding van deze laatste groep vindt gedeeltelijk plaats in eigen huis, terwijl de begeleiding geschiedt door praktijkdocenten. Op regelmatige tijdstippen vindt over leg plaats met, zowel het hoofd van de verpleegkundige dienst als met andere afdelingshoofden. Voorts bestaat er een intensief kontakt met paramedische diensten, zoals fysio therapie, bezigheidstherapie en logope die. Voor beide funkties dient men te be schikken over goede kontaktuele eigen schappen en men dient bereid te zijn in goed kollegiaal overleg samen te wer ken. De honorering geschiedt overeen komstig ervaring én zal in nader over leg met de kandidaat worden geregeld. Tot de goede secundaire arbeidsvoor waarden behoort o.a. de mogelijkheid tot opneming in het pensioenfonds PGGM. Schriftelijke sollicitaties dienen gericht te worden aan de Geneesheer- Direkteur, J.M. Heezen, arts. Eventue le telefonische informaties kunnen ver kregen worden onder nummer: (071) 769300, toestel 112, 115 of 116. verpleeghuis en f—ktrveringscentrum Aaitje Noordeworiaan 50 te Laden verp!?iURN LUUECSR SUQQTM Het Verpleeghui* van Wijckerilooth, een modern somatisch verpleeghuis met 108 bedden, heeft per 1 april 1981 plaats voor een PART-TIME (t.w.: 2 hele dagen en 3 halve dagen per week), eventueel in de toekomst uit te breiden tot volledig* dagtaak. Salariëring volgens de normen van de C.A.O. voor het Zieken huiswezen. Inlichtingen worden gaarne verstrekt tussen 10.30 11. 00 uur door de Afdeling Fysiotherapie, telefoon 071 171234, toestel 227. Schriftelijke sollicitaties richten aan de direktie van het Verpleeghuis van Wijcker- slooth, postbus 34,2340 AA OEGSTGEEST. KEI) m L rend vom 'EG "itasl -!t ei (ebi -dag ngt nenl stall 24- ect den t 51 medewerkers (mni./vri.) tijdelijke functies, 1 jaar Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne Directoraat-Generaal voor de Volksgezondheid. Stafbureau Beleidsontwikkeling Project actualisering regio-onderzoeken Het Project heeft tot doel de rapporten m.b.t. de gezondheidszorg die zijn gemaakt onder andere t.b.v. de planning van gezondheidszorgvoorzie ningen in een bepaald gebied of t.b.v. het signaleren van regionale verschillen, aan te passen aan de huidige situatie. Het gaat daarbij om zowel het ontwikkelen van een methodiek waarmee de rapporten snel periodiek geactuali seerd kunnen worden als om de uitvoering. De werkzaamheden zullen in overleg met mede werkers van het Stafbureau Beleidsontwikkeling worden uitgevoerd en bestaan uit het formuleren van uitgangspunten voor de actualisering van overleg en zelfstandig overleg plegen met be trokken instanties in de gezondheidszorg en binnen het departement het ontwikkelen van een methodiek op basis waarvan regiorapporten periodiek geactualiseerd kunnen worden, het zorg dragen voor de planning en de coördinatie van de uitvoering. projectcoördinator vac. nr. 1-008310167 Functie-Informatie: ontwikkelen van een metho diek op basis waarvan regiorapporten periodiek geactualiseerd kunnen worden; zorg dragen voor de planning van het project en de uitvoering. Vereist: universitaire opleiding economie, bedrijfs kunde, evt. met specialisatie informatica. B.v.k. ervaring in een soortgelijke functie. Salaris: max. f 6098,- per maand. projectmedewerker vac. nr. 1-008210167 Functie-Informatie: meewerken aan en onder steunen van de werkzaamheden van de project coördinator. Vereist: universitaire opleiding economie, bedrijfs kunde. evt. met specialisatie informatica. B.v.k. ervaring in een soortgelijke functie. Salaris: max. f5277,- per maand, administratief medewerker vac. nr. 1-008110167 Functie-Informatie: ontwikkelen van begeleidings procedures w.o. administratief ontwikkalen van registratiesystemen; bewaken van de voortgang van de diverse deelprojecten. Vereist: diploma HEAO bedrijfseconomische rich ting. B.v.k. ervaring in een soortgelijke functie. Salaris: max. f3512,- per maand. Voor alle vacatures geldt: Standplaats: Leidschendam. Telefonische inlichtingen worden verstrekt door de heer Drs. R. J. W. van Keizerswaard onder nr. (070) - 20 92 60. tst. 2142. Sollicitaties inzenden vóór 6 maart 1981. Chefs (mnl./vrl.) grafisch bedrijf vac. nr. 1420710167 Ministerie van Justitie t.b.v. het Jeugdhuis van Bewaring de Sprang en de Gevangenis te 's-Gravenhage Functie-Informatie: leiding geven aan en in strueren van personeel en gedetineerden; plannen, werkvoorbereiden en voortgangs controle. Vereist: MTS grafische richting of een hiermee vergelijkbare opleiding; ervaring met klein-offset en boekbinden. Leeftijd: 25-45 jaar. Salaris: max. f 3084,- per maand. Sollicitaties Inzenden vóór 11 maart 1981. maatschappelijk werker (mnl./vrl.) vac. nr. 0-716910167 Ministerie van Justitie Raad voor de kinderbescherming te 's-Graven hage Functie-informatie: o.a. op verzoek van rechter lijke instanties, andere instellingen of personen, in teamverband vanuit een sociale unit van de Raad op diverse indicaties milieu-onderzoeken instellen en hulpverlening op gang brengen voor i zover belangen van minderjarigen dit vereisen. Het gaat hierbij om diagnostiseren van probleem situaties en het bemiddelen in conflictsituaties. De onderzoeken zijn relatief kort van duur doch, veelal intensief. Daarbij komt een intensieve 1 verslaglegging van de werkzaamheden in ver band met het adviseren, informeren of verwijzen Vereist: diploma Sociale Academie, richting maatschappelijk werk. i i Salaris: max. f 3084,- per maand. Promotie mogelijkheid tot max. f 3512,- per maand aan wezig. Sollicitaties inzenden vóór 7 maart 1981. hOOfd (mnl./vrl.) bibliotheek vac. nr. 0-829010167 Ministerie van Verkeer en Waterstaat Rijkswaterstaat. Dienst Verkeerskunde Functie-informatie: beheren van de Bibliotheek en verzamelen, ordenen en toegankelijk maken van alle documenten die tot de Bibliotheek be horen of daarin zullen worden opgenomen! bepalen van de bibliotheektechnische proce dures en systematieken; verwerven van het materiaal door aankoop, ruil of schenking; toe passen van het classificatieschema en tref woordensysteem; inlichtingen geven aan gebrui kers van de Bibliotheek. Vereist: diploma HAVO of een hiermee vergelijk-® bare opleiding; de diploma's GO A1 en GO A3; ervaring in een soortgelijke functie. Standplaats: 's-Gravenhage. t Salaris: max..f3084,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 28 februari 1981. Inlichtingen L M Informatie over andere functies bij de Rijks- overheid kan worden ingewonnen bij de permanente banenmarkt jjj Rijks Psychologische Dienst, Jf1.*1 Eisenhowerlaan 132. Corr. adres: Postbus 20013.^'^ 2500 EA 's-Gravenhage. Geopend maandag t/m vrijdag van 8.30 tot j®"*® 16.30 uur. Maandag en dinsdag ook van 16.30 tot!1**® 21.00 uur. Telefonische inlichtingen worden verstrekt ondetf nummer (070) - 5012 26. Bovengenoemde max. salarissen zijn In het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7'/i#/« vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bl] de gewenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw hulsadres met postcode, zenden aan de Rijke Psychologisch* Dlenet, Prins Maurltslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhag*. Een mededeling van ontvangst van uw solllcltatlei brief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden.

Leidse Courant | 1981 | | pagina 18