de rijksoverheid vraagt F® PAGINA 26 LEIDSE COURANT ZATERDAG 31 JANIM directeur (mni./vrt.) maritiem district Rijnmond vac. nr. 1-010510167 Ministerie van Verkeer en Waterstaat Directoraat-Generaal Scheepvaart en Maritieme Zaken (DGSM) Het Directoraat-Generaal Scheepvaart en Mari tieme Zaken is belast met de zorg voor het behartigen van de Nederlandse Zeescheepvaart- belangen in de ruimste zin, zowel nationaal als internationaal en met de zorg voor de veilige en vlotte afwikkeling van het scheepvaartverkeer in de daarvoor aangewezen vaargebieden. Het Directoraat-Generaal bestaat uit de Hoofd directie Scheepvaartpolitiek en de Hoofddirectie Scheepvaartverkeer. De Hoofddirectie Scheepvaartpolitiek is samen gesteld uit drie directies: de Directie Scheep vaartpolitiek en Maritiem Beleid, de Directie Wetgeving en Juridische Zaken, de Directie Nautische en Technische Zaken. De Hoofddirectie Scheepvaartverkeer bestaat uit de Directie Loodswezen en Scheepvaartverkeer, de Directie Materieel en Logistiek en 4 maritieme districten t.w. Noord, IJmond, Rijnmond en Scheldemond. In het kader van de voorgenomen realisering van Eenheid van Maritiem Bestuur zal een aantal RWS-taken aan de bestaande organisatie (Loods- dienst en Betonning, Bebakening en Verlichting) worden toegevoegd. Het personeelsbestand dat onder de Directeur van het Maritiem District Rijnmond ressorteert bedraagt ca. 725 personen. Functie-informatie: zorg dragen voor de veiligheid van de scheepvaart in de DGSM-wateren van het district Rijnmond. Hiertoe voeren van het management van het district; als lid van de Directeurenvergadering een bijdrage leveren aan de vorming van het maritiem beleid binnen de Hoofddirectie Scheep vaartverkeer; onderhouden van externe con tacten op bestuurlijk niveau in het district Rijn mond met lagere overheden, belangen verenigingen, enz. Vereist: universitaire opleiding of een combinatie van opleiding en ervaring die aansluit op ge noemd werkterrein; ervaring in een management functie b.v.k. bij de overheid; nautische en organisatorische ervaring. Standplaats: Rotterdam. Salaris: max. f7942,- per maand. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Sollicitaties inzenden vóór 28 februari 1981. beleidsmedewerker (mnl./vrl.) vac. nr. 1-013210167 Ministerie van Binnenlandse Zaken Directoraat-Generaal Binnenlands Bestuur, Directie Binnenlands Bestuur, Hoofdafdeling Bestuurlijke Organisatie en Wetgeving De Hoofdafdeling is nieuw gevormd en zal ruim twintig medewerk(st)ers tellen ven verschillende disciplines voor het merendeel met universitaire opleiding. De taken van de Hoofdafdeling liggen op het terrein van: bestuurlijke organisatie, de wetgeving, de lagere publiekrechtelijke lichamen en algemene aspecten van het openbaar bestuur betreffende en de zorg voor het coördineren van aangelegenheden van departementen van alge meen bestuur die betrekking (kunnen) hebben op het functioneren van de lagere publiekrechtelijke lichamen. De voornaamste taak van de beleids medewerker ligt m.n. op het laatste terrein. Functie-informatie: bevorderen van bestuurlijke decentralisatie: toetsen van bestaande en voor genomen wetgeving van m.n. de overige depar tementen op decentralisatiemogelijkheden en op consequenties voor het bestuurlijk functioneren van lagere publiekrechtelijke lichamen; opstellen van adviezen op dat gebied; adjunct-secretariaat van de Interdepartementale Commissie voor het Binnenlands Bestuur; meewerken aan de beleids ontwikkeling m.b.t. de visie in hoofdlijnen op inrichting en werking van het Binnenlands Bestuur; leveren van bijdragen aan het onder zoekbeleid. Gevraagd: voltooide universitaire opleiding; ambtelijke ervaring als beleidsmedewerk(st)er op hoger bestuurlijk niveau; bekendheid met het aangegeven werkterrein. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 6098,- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de plv. chef. onder nr. (070) - 71 61 75. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Sollicitaties inzenden vóór 27 februari 1981. statistisch medewerker (mnl./vrl.) vac. nr. 0-9034.'0167 Centraal Planbureau afdeling buitenland Functie-informatie: door het verzamelen, bewer ken. beheren, maar ook het hanteren van statistische en andere informatie leveren (in samenwerking met de wetenschappelijke mede werkers) van een directe bijdrage aan het economisch onderzoek en de prognosewerk zaamheden. Analyse en prognose richten zich op de internationale economische ontwikkeling als zodanig en in haar betekenis voor de Neder landse economie. Bij de vooral kwantitatief georiënteerde werkzaamheden wordt als regel gebruik gemaakt van de voor wetenschappelijk rekenwerk geschikte computer. Vereist: diploma HEAO of een hiermee vergelijk bare opleiding. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 4033,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 27 februari 1981. medewerkers (mni./vri.) tijdelijke functies, 1 jaar Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne Directoraat-Generaal van de Volksgezondheid, Stafbureau Beleidsontwikkeling. Project Conferentie Planning Gezondheidszorg Het Project heeft tot doel de planning in de gezondheidszorg te bevorderen. Daartoe zal in de eerste fase een panel van deskundigen de werk documenten opstellen voor de conferentie. In deze fase zal daarbij ook een beroep worden gedaan op buitenlandse deskundigen op het gebied van de planning. In de tweede fase zal een conferentie worden georganiseerd. Deze conferentie richt zich op al diegenen die werkzaam zijn op provinciaal, gemeentelijk en instellingsniveau en die zijn belast of te maken zullen krijgen met de planning van gezondheidszorgvoorzieningen. De werkzaamheden zullen bestaan uit het organiseren van alle activiteiten nodig voor een goede conferentie, daaronder vallen het zorg dragen voor de totstandkoming van de referaten en werkdocumenten van Nederlandse en buiten landse deelnemers en inleiders, het voeren van overleg met planningsdeskundige(n) bij de betrokken departementale afdelingen, bestuur ders en planningsfunctionarissen van de provin cies, gemeenten en landelijke adviesorganen, instellingen, enz. Gevraagd worden: projectcoördinator vac. nr. 1-008010167 Functie-informatie: ontwikkelen en opzetten van een conferentie over planning in de gezondheids zorg; begeleiden van het panel van deskundigen dat de werkdocumenten zal moeten opstellen voor de conferentie; plannen, organiseren en uitvoeren van het Project. Vereist: voltooide universitaire opleiding econo mie. sociologie, bedrijfskunde/bestuurskunde, planologie; spreekvaardigheid in de Engelse taal. B.v.k. ervaring in een soortgelijke functie. Salaris: max. f6098,- per maand. projectmedewerker vac. nr. 1-0079,0167 Functie-informatie: meewerken aan en onder steunen van de werkzaamheden van de project coördinator. Vereist: voltooide universitaire opleiding econo mie, sociologie, bedrijfskunde/bestuurskunde, planologie. Spreekvaardigheid in de Engelse taal. B.v.k. ervaring iri een soortgelijke functie. Salaris: max. f 5277,- per maand. secretaresse/secretaris vac. nr. 1-007810167 Functie-informatie: verlenen van secretariële ondersteuning in administratief en organisato risch opzicht. Vereist: de diploma's MAVO 4 en MEAO of functiegerichte opleiding. B.v.k. ervaring in soortgelijke werkzaamheden. Salaris: max. f 2530,- per maand. Voor alle vacatures geldt: Standplaats: Leidschendam. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer drs. R. J. W. van Keizerswaard onder nr. (070) -20 92 60. tst. 2142. Sollicitaties inzenden vóór 28 februari 1981. medewerker <mni./vri.) vac. nr. 1-006110167 Ministerie van Economische Zaken Directie Financiën. Hoofdafdeling Financieel Economisch Beleid, Sector Industrie en Regionaal Beleid De Sector is belast met het toezicht op de doel matige en rechtmatige besteding van overheids gelden op het gebied van het industriebeleid en het regionale beleid. Functie-informatie: meewerken aan de opstelling van de begrotingsvoorstellen; beoordelen van de voorstellen tot besteding van begrotingsgelden; ad hoe en periodiek rapporteren omtrent de uit voering van de begroting. Vereist: diploma SPD I of hiervoor studerend of een hiermee vergelijkbare opleiding. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f4033.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 28 februari 1981. dossiervormer/ documentalist (mni./vri.) vac. nr. 0-958010167 Ministerie van Binnenlandse Zaken Afdeling Documentatie Functie-informatie: de functionaris zal na een ruime oriëntatie en inwerkperiode - over ca. iVa jaar de leiding moeten overnemen van de Sectie Dossiervorming en Documentatie. Dit dienstonderdeel heeft tot taak informatie op het gebied van maatschappelijke ontwikkelingen systematisch te ordenen en voor beleidsfunctio narissen toegankelijk te maken. Gevraagd: ten minste MULO/MAVO 4 of een hiermee vergelijkbare opleiding; een uit voort gezette studie blijkende belangstelling voor documentatie en archiefzaken. Bereidheid te participeren in werkgroepen, o.m. in de sfeer van de voorgenomen automatisering. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f3512,- per maand. Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring kan hiervan worden afgeweken. Sollicitaties inzenden vóór 7 maart 1981. medewerker stafbureau (mnl./vrl.) vac. nr. 1413010167 Centraal Bureau voor de Statistiek Afdeling Financiële en Economische Zaken De taak van het Stafbureau is in principe de bestudering van de budgettering en budget- controle. de prestatiebegroting, de tarieven- problematiek. de bewaking der begroting, de begrotingsmethodieken, de automatisering. De bovengenoemde taak van het Stafbureau is niet uitvoerend routinematig van aard, maar m.n. komen systematische studie en beleidsontwikke ling m.b.t. genoemde aspecten aan de orde. Functie-Informatie: bestuderen en initiëren van systemen; het betreft i.h.b. projecten in het kader van de automatiseringsmogelijkheden ter ver betering van de financiële aspecten in het algemeen beheer van het CBS; mee begeleiden van automatiseringsprocessen; in procedurele en incidentele gevallen het belang afwegen van automatisering; samenstellen van tafelcomputer- programmatuur en documenteren hiervan; instrueren van gebruikers hieromtrent. Vereist: diploma HEAO bedrijfseconomische richting. Kennis van automatisering strekt tot aanbeveling. Standplaats: Voorburg. Salaris: max. f 4033,- per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Sollicitaties inzenden vóór 27 februari 1981. specialist (mnl./vrl.) onderafdeling chemie vac. nr. 1-011910167 Centraal Bureau voor de Statistiek Hoofdafdeling Statistieken van Industrie en Bouwnijverheid Functie-informatie: leiding geven aan en coördi neren van de werkzaamheden van een groep medewerkers; verantwoordelijk zijn voor de door deze groep samen te stellen statistieken van de rubberindustrie, de kunststoffenindustrie en de petrochemische industrie; meewerken aan aan passingen van bestaande en het opzetten van nieuwe statistieken en nomenclaturen; verstrek ken van inlichtingen en onderhouden van con tacten binnen en buiten het CBS door o.m. het bezoeken van ondernemingen; verrichten van onderzoekingen m.b.t. het bedrijfseconomische en produktietechnische gebeuren binnen de gehele chemische, rubber- en kunststofverwer- kende industrie; volgen van de ontwikkelingen in deze industrieën t.b.v. het up-to-date houden van de statistieken. Vereist: diploma HAVO en volledig SPD of diploma HEAO en enige praktische kennis van scheikunde b.v.k. opgedaan in de chemische of daaraan verwante industrie óf diploma HTS chemie. Kennis van de in de taakomschrijving genoemde bedrijfstakken strekt tot aanbeveling. Standplaats: Voorburg. Salaris: max. f 4033,- per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Sollicitaties inzenden vóór 26 februari 1981. medewerker (mni./vri.) personeelszaken vac. nr. 1-007110167 Ministerie van Verkeer en Waterstaat Hoofddirectie van de Waterstaat, Afdeling Personeel Functie-informatie: begeleiden van de methodi sche personeelsbeoordeling; deelnemen aan loopbaanbèraad t a v. medewerkers, waarvoor een centrale loopbaanbegeleidingsprocedure geldt; verwerken van de hieruit verkregen gegevens; meewerken aan het opstellen van functie beschrijvingen en functieschetsen. De functie wordt thans uitgeoefend vanuit de (Centrale) Afdeling Personeel. Overleg over decentralisatie is gaande. Mocht dit leiden tot een plaatsing bij een van de directies van de Rijkswaterstaat, dan kunnen ook andere werkzaamheden aan het werkpakket worden toegevoegd. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 4033.- per maand. Promotie mogelijkheid tot max. f5277,- per maand aan wezig. Sollicitaties inzenden vóór 5 maart 1981. medewerker (mni./vri.) deeltijdarbeid, 20 uur per week, middaguren vac. nr. 1-006710167 Ministerie van Verkeer en Waterstaat Hoofddirectie van de Waterstaat, Afdeling Aanbesteding en Afwikkeling Uitvoering Werken, Bureau Aanbestedingen Functie-informatie: beoordelen van administra tieve. bestekscomptabele en juridische aspecten van ontwerp-bestekken en ontwerp-overeen- komsten; concipiëren van brieven m.b.t. boven genoemd onderwerp; samenstellen van over zichten voor interne informatie. Vereist: de diploma's HAVO en typen. Ervaring met bestekszaken strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 1542,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 21 februari 1981. medewerker (mnl./vrl.) personeelszaken vac. nr. 1-006810167 Ministerie van Verkeer en Waterstaat Rijkswaterstaat. Directie Waterhuishouding en Waterbeweging Functie-informatie: behandelen van personeels aangelegenheden in een nader aan te wijzen rayon van de Directie, w.o. zowel beheersorgani satie- als beleidsproblemen (voor de beheers zaken wordt in de uitvoering teruggevallen op de personeelsadministratie); ondersteunen van lijnchefs in hun personele organisatorische verantwoordelijkheden; begeleiden van verande ringsprocessen; met een collega en het hoofd van de Afdeling bijdragen aan de ontwikkeling van het personeelsbeleid binnen de Directie. Vereist: ten minste HAVO; HBO personeelswerk. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f4033,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 5 maart 1981. onderafdelingshoofd (mnl./vrl.) vac. nr. 1-016910167 Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening Centrale Directie van de Volkshuisvesting. Directie Rijkssteun Volkshuisvesting en Huur- zaken, Afdeling Individuele Huursubsidies De Afdeling is belast met de beleidsvoorbereiding en beleidsuitvoering op het gebied van de individuele (huur)subsidiëring. Functie-informatie: leiding geven aan een elftal medewerkers, die belast zijn met het beoordelen van aanvragen om toekenning van individuele huursubsidie of huurgewenningsbijdrage; behan delen en adviseren van bijzondere gevallen van subsidie-aanvragen, ook waar het beroeps- en bezwaarschriften betreft; zorg dragen voor een uniforme toepassing van de bestaande regelin gen; meewerken aan het tot stand komen van nieuwe regelingen en procedures: deelnemen aan daarmee samenhangende overlegstructuren. Vereist: diploma HBS/HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding; volledig SPD of stude rend hiervoor. Standplaats: Zoetermeer. Salaris: max. f4033,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 27 februari 1981. medewerkers (mni./wi.) wetstoepassing vac. nr. 1-010710167 Ministerie van Binnenlandse Zaken Hoofdafdeling Pensioenen en Wachtgelden, Afdeling Wetstoepassing De Hoofdafdeling Pensioenen en Wachtgelden houdt zich vooral bezig met (de behandeling van) pensioenzaken voor het personeel van overheid en spoorwegen en aanvragen door overheids personeel van uitkeringen i.v.m. onvrijwillige werkloosheid w.o. wachtgeld. Functie-informatie: zelfstandig behandelen van aanvragen voor wachtgeld of andere uitkering o.m. inhoudende beoordelen van de aanvragen, berekenen van de uitkering, corresponderen m.b.t. te nemen beslissingen alsmede inwinnen van de nodige informatie. Gevraagd: b.v.k. diploma HAVO. administratieve en redactionele ervaring, b.v.k. in een soort gelijke functie, dan wel enige jaren werkervaring in een functie op het terrein van de sociale verzekeringen. Standplaats: 's-Gravenhage. Tel. inlichtingen worden verstrekt onder nr. (070) - 71 70 37. Sollicitaties inzenden vóór 21 februari 1981. hOOfd (mnl./vrl.) algemene zaken vac. nr. 1-014310167 Harmonisatieraad Welzijnsbeleid De Harmonisatieraad Welzijnsbeleid is een onafhankelijk adviescollege van de Regering, gericht op de harmonisatie van beleid en wet geving op het terrein van het specifieke welzijn. Functie-informatie: assisteren van de secretaris; zorg dragen voor een doelmatige apparaatzorg in ruime zin (huisvestingsaangelegenheden, in richting en beheer, administratieve verzorging van personeelsaangelegenheden, enz.); zelf standig onderhouden van externe contacten; verrichten van secretariële taken, zoals voor bereiden en verslaan van stafvergaderingen; organiseren van raadsvergaderingen en proces- bewaken van raadsprodukten (bijhouden van tijdschema's, verzending, e.d.); zo mogelijk ver richten van comptabele aangelegenheden. Vereist: diploma VWO; ervaring in zelfstandig organiseren en met werken in teamverband. Boekhoudkundige ervaring strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f3512,- per maand. In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen m.n. in middelbare en hogere functies te vergroten, wordt, vrouwen die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties inzenden vóór 21 februari 1981. buitendienstconsulent (mnl./vrl.) vac. nr. 1-014910167 Ministerie van Verkeer en Waterstaat Directie Algemene Zaken en Kabinet, Afdeling Algemene Secretarie Aangelegenheden Functie-Informatie: inspecteren van archieven conform de wettelijke en interne voorschriften; geven van adviezen aan afdelingen post- en archiefzaken; begeleiden en assistentie verlenen aan afdelingen; schriftelijk rapporteren over de gehouden inspecties. De werkzaamheden wordei in teamverband verricht. Vereist: diploma MULO/MAVO 4 of een hiermee vergelijkbare opleiding; diploma SOD II en archiefervaring bij de overheid; goede monde linge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Bereidheid om met het openbaar vervoer te reizen en indien nodig te overnachten. Leeftijd: van ca. 30 tot 45 jaar. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 3512,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 7 maart 1981. Chef (mnl./vrl.) bureau brandweerstatistieken vac. nr. 1-011810167 Centraal Bureau voor de Statistiek Hoofdafdeling Statistieken van Criminaliteit en Rechtspleging Het Bureau Brandweerstatistieken publiceert statistieken over branden, hulpverlening door de brandweer, kosten en financiering van gemeente lijke en regionale brandweerkorpsen en over he' personeel en materieel van deze korpsen. Hier toe worden jaarlijks ca. 54000 formulieren verwerkt. Functie-informatie: leiding geven aan en verdelei van de werkzaamheden in het Bureau; samen stellen van maand-, kwartaal- en jaarpublikaties; leggen en onderhouden van in- en externe contacten. Vereist: diploma VWO wiskunde of een hiermee -vergelijkbare opleiding. B.v.k. ervaring in leiding gevende functie. Standplaats: Voorburg. Salaris: max. f3371,- per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmakef van de selectieprocedure. Sollicitaties inzenden vóór 27 februari 1981. documentalist (mni./vri.) deeltijdarbeid, 20 uur per week vac. nr. 1-009110167 Ministerie van Sociale Zaken Stafafdeling Externe Betrekkingen, Bibliotheek en Documentatie Functie-informatie: selecteren, excerperen en klasseren van literatuur in de Nederlandse, Franse, Duitse en Engelse taal. Vereist: diploma VWO of een hiermee vergelijk- bare Opleiding; enige jaren studie in één van de sociaal-economische wetenschappen; diploma GO A of de bereidheid hiervoor te studeren. Diploma BDA strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 1542,- per maand. Naar deze vacature kunt u solliciteren door inzending van een sollicitatieformulier vóór 21 februari 1981, dat u per briefkaart onder ver melding van het vac. nr. en uw huisadres met postcode kunt aanvragen bij de Rijks Psychologische Dienst. Informatie over andere functies bij de Rijks overheid kan worden ingewonnen bij de permanente banenmarStt Rijks Psychologische Dienst, Eisenhowerlaan 132. Corr. adr;c; Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Geopend maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 16.30 uur. Maandag en dinsdag ook van 16.30 tot 21.00 uur. Telefonische inlichtingen worden verstrekt onder nummer (070) - 5012 26. Bovengenoemde max. salarissen zijn In het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7Vj% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder het bi] de gewenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw hulsadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Graven- hage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden.

Leidse Courant | 1981 | | pagina 26