bestuurs- medewerker(m/v) )le ee beleids medewerker m/v ervaren/aankomende ordervoorbereiders staatsdrukkerij- y VOORZITTER GEZOCHT INC EP/ Dli< PAGINA 16 LElDSt COURANT ZATERDAG 31 JANUARI 1! (B- of 2e drukker) voor de afdeling Offsetrotatie. Zijn taak bestaat uit het instellen, bedienen en controle op de werking van een druk werk en (mede)controle op de produktie. Hij dient in het bezit te zijn van het diploma offsetrotatiedrukken. Op de afdeling worden werkzaamheden verricht in een wisselende dag- en avond dienst, t.w.: week 1 maandag tot en met vrijdag van 06.00 tot 14.30 uur, waarin een pauze van een half uur. week2 maandag tot en met vrijdag van 14.15 tot 22.45 uur, waarin een pauze van een half uur. Éénmaal per vier weken op zaterdag ochtend van 07.00 tot 10.00 uur. Wij bieden o.a. een aantrekkelijk salaris, gratificaties ter grootte van een extra maand en uitstekende pensioenvoor zieningen. Inlichtingen worden verstrekt door de heer A. Smit, tel. 070-906810. Sollicitaties richten aan: Sijthoff Pers, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 16050, 2500 AA's-Gravenhage, t.a.v. deheerJ.W.M. Bekkering. Gaarne op brief en enveloppe het vacature nummer TO-59 vermelden. Rotterdams Nieuwsblad, de Goudsche Courant, het Economisch Dagblad. Als moedermaatschappij 9met WesteppersBVu"? Het Binnenhof, en de Leidse Courant, en in samenwerking met Randstad Edities te Delft 39 gratis verspreide huis-aan-huis- bladen in Zuid-Holland. Om de abonnees buiten Den Haag, Rotterdam en Gouda het nieuws uit hun verschaffen geeft Sijthoff Pers in één abonnement met de avondbladen tevens 16 regionale kranten uit. De totale lezerskring van het bladen pakket overschrijdt ruimschoots Die dag- en nieuwsbladen zijn gevestigd binnen hun Handelsdrukkerijen zijn er in Rijswijk, Den Briel en Lisse. De centrale directie en de hoofdredaktie. computer- i, technische produktie, de iélee administratieve afdelingen zijn binnenkort gevestigd in een nieuw bedrijfscomplex te Rijswijk - het hoofdkantoor van de onderneming die met 1600 personeelsleden behoort tot de middelgrote bedrijven in ons SIJTHOFF PERS Het Staatsdrukkerij- en Uitgeverij bedrijf te "s-Gravenhage verzorgt de produktie en het uitgeven van publikaties voor de Rijksoverheid. In het bedrijf zijn ongeveer 1200 personeelsleden werkzaam, verdeeld over de sectoren drukkerij, uitgeverij en administratie. Op de afdeling Produktievoorbereiding is plaats voor enige Functie-informatie: de functionaris zal worden belast met het maken van orderinstrukties t.b.v. een gevarieerd pakket drukwerk voor het eigen bedrijf en voor derden. Gevraagd: diploma MULO/MAVO-4 en het diploma Grafisch calculator en/of Staf- en Kadercursus. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f2800.- bruto per maand. Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer T. A. M. Zuijdwijk, hoofd van Schriftelijke sollicitaties richten a de afdeling Personeelszaken, Christoffel Plantijnstraat 1, 2515 TZ 's-Gravenhage. De Stichting Gemiva te Gouda houdt zich bezig met intra-, semi- en extra murale zorg voor geeste lijk gehandicapten in Zuid - Hol land. Zij beheert daartoe dagver blijven, gezinsvervangende tehui zen, internaten, een kort verblijf- tehuis alsmede een project geleide kamerbewoning. VOORGEEST OEGSTGEEST Voorgeest is een internaat voor geestelijk gehandicapten, gele gen in Oegstgeest. Binnen de twee paviljoens. Meisjes Voor geest en de Honingraat, wordt gewerkt in woongroepen. In opdracht van de Stichting Gemiva wordt momenteel in Zoeter- woude een internaat voor 315 bewoners gebouwd. Als de nieuw bouw klaar is zullen veel bewoners van Voorgeest naar dit nieuwe internaat verhuizen. Deze verhuizing zal omstreeks het voorjaar van 1982 plaatsvinden. Nieuwe medewerk(st)ers die o.a. willen meewerken aan de voorbereiding van de bewoners op de verhui zing, zullen aangesteld worden door de Stichting Gemiva, tot de verhuizing werken binnen Voorgeest, en samen met de bewoners verhuizen naar het nieuwe internaat te Zoeterwoude. Voor Meisjes Voorgeest en de Honingraat vragen wij: Z-GEDIPLOMEERDEN, M.B.O.- en HBO-V-ERS M.B.O. en H.B.O.-I-ERS M/V Inlichtingen over deze functies kunt u verkrijgen bij: telefoon 071 151840 Voor salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden is de C.A.O. zie kenhuiswezen van toepassing. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de afdeling per soneelszaken van het Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest. Stichting Gemiva, van Limburg Stirumstraat 10, 2805 BD Gouda, tel. 01820-16433. Voorgeest, Endegeesterstraatweg 5, 2342 AJ Oegstgeest. tel. 071-151840. leids city centrum Het Leidse City Centrum (L.C.C is een vereniging die zich ten doel stelt de commerciële belangen van de Leidse detaillisten met een winkelvestiging in de Leidse binnenstad te behartigen. Het bestuur van deze vereniging wil graag in contact komen met een man of vrouw die bereid is de taak van de huidige voorzitter over te nemen. Profiel Het moet iemand zijn die een grote belangstelling heeft voor de middenstandsproblemen en bereid is zich daarvoor ook daadwerkelijk in te zetten. Hij/Zij moet vergaderingen kunnen leiden en goede contacten kunnen onderhouden met de overheid, de bestuursleden en andere instanties die van nut kunnen zijn om de doelstelling van de vereniging uit te dragen. Iemand met bestuurlijke ervaring geniet de voorkeur. Leeftijd speelt geen rol. Men moet zich echter wel realiseren dat. als men deze taak op zich neemt, dat pro-deo doet. net als alle andere bestuursleden en er een aantal uren per week. soms 's avonds, voor vrij moet kunnen maken. Zij die belangstelling voor verenigingswerk en voor de commerciële problemen van de Leidse binnenstad hebben, worden verzocht dit schriftelijk te melden aan het bestuur van het Leids City Centrum Postbus 550 P.J. Ide telefoonnummer 122244. Ten behoeve van ondersteuning aan bestuur en management v sector Welzijn is besloten tot instelling van een Stafafdeling Wel-|l zijn. De sector Welzijn omvat de secties Onderwijs, Sport en Recrea tie, Zorg en Sociaal Cultureel Werk. De bezetting van de afdeling bestaat uit een medewerker be-i leidsplanning, een medewerker sociale planning, een bestuursmede-i werker en een secretaresse. De functie van is nog niet bezet. De werkzaamheden zullen onder meer bestaan uit: - administratieve coördinatie van beleidsplannen en jaarprogram ma's; - het secretariaat van de twee raadscommissie Welzijn; - werkzaamheden voor de wethouders Welzijn, als inwinnen van in formatie, selecteren van stukken, documentatie; - organisatie en voorbereiding van besprekingen van wethouder(s) met vertegenwoordigers van diverse instellingen. Voor deze functie zoeken wij gegadigden met tenminste een middel bare opleiding, die beschikken over het vermogen om alert eh prak tisch te reageren op wisselende behoeften. Belangstelling voor maatschappelijke ontwikkelingen en vooral bestuurlijke aspecten daarvan is een vereiste. Zeer goede contactuele en redactionele vaardigheden (verslagleg ging) zijn beslist vereist. Aanstelling kan, mede afhankelijk van adequate werkervaring, plaatsvinden in de rang van commies of commies A. Salaris f 2324,— tot f 3584,— bruto per maand. Schriftelijke sollicitaties binnen twee weken, met vermelding van va caturenummer 81.002, te sturen aan de Directie Personeelszaken, Stadhuis, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Binnen het gemeentelijk apparaat is sedert enige jaren een ingrijpende reorganisatie aan de gang. Daardoor is de Gemeentelijke Sociale Dienst omgevormd tot de Directie Maatschappelijke Zorg. Het taak gebied van deze directie omvat de maatschappelijke aangelegenhe den waaronder het werkterrein van de Gemeentelijke Sociale Dienst en behelst zowel de uitvoering als beleidsadviserende taken. Aan de directie is een stafbureau beleidsadvisering en voorlichting verbon den waarin aan de beleidstaken inhoud gegeven wordt. Bij het bu reau zijn 5 medewerkers werkzaam die als team functioneren. Bij dit bureau bestaat de vacature van: De belangrijkste taken van de beleidsmedewerker zijn: - het mede-formuleren en bijstellen van het beleid ten aanzien van de gemeentelijke taken op het terrein van de maatschappelijke dienst verlening waaronder het werkterrein van de Gemeentelijke Sociale Dienst; - het mede participeren in projecten die gericht zijn op het verbete ren van de maatschappelijke positie van achterstandsgroepen; - het mede verrichten van analyse en onderzoek gericht op de sig nalering van leemten op het terrein van de maatschappelijke dienstverlening; - het mede geven van voorlichting over zaken die de directie betref fen; - het voeren van secretariaten. Daarvoor is nodig: - opleiding op tenminste HBO-niveau; - werkervaring op of kennis van het terrein van de maatschappelijke dienstverlening; - goed kunnen werken in teamverband; - goede redactionele vaardigheden; - goede vaardigheid in het omgaan met individuen en groepen; - creatieve en stimulerende aanpak van problemen; - onderzoekservaring. Het salaris kan maximaal f 4033, bruto per maand bedragen. De procedure kan een psychologisch onderzoek bevatten. Medewer kers van het bureau zijn bij de selectie betrokken. De mogelijkheid van deeltijdarbeid (20 uur per week) is in geval van aanwezigheid van meerdere geschikte kandidaten die in deeltijd wil len werken, aanwezig. Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad aan de Directie Personeelszaken, Stadhuis, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer 81.018. tijleic rin Ta< al is te lulka ei ond len. Ma s opge i zitte mg in

Leidse Courant | 1981 | | pagina 16