,Ik kijk niet meer tegen de anderen op Winst voor FC Den Haag ondanks gebrek motivatie Koosjardin klopt Glasbergen: 2-7 Schraal boks- niveau in de Zuidhollandse' Achtdaagse reis met de bus naar deCöted'Azur [UROPEES BILJARTKAMPIOEN HANS DE JAGER: Voorbereiding op titelgevecht Koopmans in gevaar )RT LEIDSE COURANT DINSDAG 27 JANUARI 1981 PAGINA 13 IN HAAG Wanneer iemand behoorlijk in- ïsief zijn hobby beoefent, dan is het wel Hans Jager. De 33-jarige Hagenaar was altijd al ta- lijk bezeten van zijn favoriete biljartsport, iar sinds hij zich zo'n drie jaar geleden met het inststoten oftewel billard artistique bezig ging uden, heeft deze spectaculaire spelsoort hem e langer hoe nadrukkelijker in een vaste houd- eep gekregen. „Het is mijn grote liefde gewor- n", bekent hijzelf. Afgelopen weekeinde kreeg ins de Jager een totaal onverwachte bekroning ior deze enorme betrokkenheid. In Apeldoorn roverde hij immers op sensationele wijze het iropees kampioenschap. Een flinke portie wils- acht, gekoppeld aan vele uren training en een ed concentratievermogen, waren de pijlers on- r dit succes. telefoon staat een dag la- roodgloeiend, uit het hele stromen de gelukwen- binnen. Hans de Jager is impt tot een rijkelijk gefe- d biljarter uitgegroeid, word momenteel zelfs op at aangesproken door sen die het op de televi- hebben gezien. Al die pas hoeft voor mij trou- is niet zo nodig. Toen ik ir op de hoogste trede van ereplatform naar het Ikslied stond te luisteren, it ik met mijn houding to- 1 geen raad. Het hoort er maal bij, maar ik doe het indelijk toch puur voor :elf. Ik heb er langdurig I'd voor getraind en ijverig gestudeerd, daarom wil ik ■e complete verrassing ook mijn eigen manier ver- ■rken. Tot nu toe heb ik ierigens de tijd nog niet Innen vinden om wat te re- |iveren". ns de Jager winnaar van t Europees kampioenschap Inststoten in de Apeldoorn- Jschouwburg Orpheus. Nie- fcnd die dat tevoren ooit Kor mogelijk had gehouden. Lk de importeur van elek- pnische artikelen zelf dui- Uijk niet. „Ik ben heel sterk konnen. Van de eerste ze- Jtwintig figuren miste ik ■slechts twee. Normaal ge loken krijg ik echter op za- jdagavond, wanneer de kotbeelden me niet zo goed Igen, een inzinking. Nu lid ik de opgebouwde lorsprong echter vast. Ik Is toen zo zelfverzekerd dat ik voorzichtig in een titel- kans begon te geloven. En het is nog gelukt ook. Ik durfde het nauwelijks te ge loven. Maar het blijkt toch zo te zijn". Welhaast stoicijns kalm leek Hans de Jager in Apeldoorn de voorgeschreven zesenze ventig figuren te benaderen. „Ik uitte mijn zenuwen be wust niet. Logisch was ik nerveus. Maar als ik merk dat mijn tegenstander staat te trillen op zijn benen, voel ik me sterker. Daarom wilde ik niets laten merken. Je tegen standers geeft dat een menta le klap. Dat is Raymond Steijlaerts tenslotte ook nood lottig geworden. Hij dacht te gen een machine te spelen. Ik heb mezelf die ogenschijn lijk totaal ontspannen hou ding heel doordacht aange meten". Gemiddeld ongeveer tien uur per week heeft Hans de Ja ger op zijn zolder getraind om tijdens de Europese titel strijd goed voor de dag te kunnen komen. „Ik wilde voor mezelf graag bepalen hoe ver ik internationaal was, mikkend op een plaats bij de eerste vier. Thuis heb ik alle figuren wel eens ge maakt. Maar tijdens zo'n toernooi ligt dat uiteraard wel even anders. Ik besef nu dat ik er nog lang niet ben. Nog twee jaar denk ik nodig te hebben om echt bij de top te kunnen behoren. Daarom voel ik-me na dit resultaat ook nog niet favoriet voor hèt wereldkampioenschap, eind maart in Milaan. Ze zul len wel rekening met me moeten houden, ik kijk niet meer tegen de anderen op. Ik heb bewezen het te kunnen. Wanneer je zo'n ambitie niet bezit, moet je er in principe ook niet aan beginnen". De sfeer tussen de kunststo ters onderling is altijd een ware verademing. Geen nij dige gezichten, maar juist een collegialiteit. „Ik heb naast Leo Corin gezeten, een ge weldig inspirerende man. Hij was uit eigen initiatief voort durend bereid nuttige aan wijzingen te verstrekken. Bij voorbeeld welke correcties konden worden uitgevoerd of waar het materiaal soms wat slipte. Die adviezen wil de ik principieel trouwens niet opvolgen. Ik heb mijn eigen spel ontwikkeld en ben daar nooit van afgeweken. Nu breekt pas de periode aan om die verschillende gezicht spunten eens met elkaar te gaan vergelijken. Om te kij ken in hoeverre zich dat kan evolueren". Ook met de sympathieke Spanjaard Ricardo Fernan dez had Hans de Jager vier dagen lang een prettig con tact. „Hij kwam me vrijdag al feliciteren met mijn uitste kende spel en voorspelde mijn kampioenschap. Op dat moment durfde ik daar zelf nog helemaal niet in te gelo ven. We hebben afgesproken over bepaalde technische dingen over twee maanden in Milaan verder te praten. Meestal betreft dit dan de af stoot. Hij is net zo'n studie hoofd als ik. Er constant mee bezig zijn, daar gaat het om. Dan ontdek je steeds nieuwe dingen". De gave om zich uitzonder lijk goed te kunnen concen treren, heeft Hans de Jager in belangrijke mate geholpen bij zijn succesvolle greep naar het Europees kampioenschap. „Wanneer ik ergens mee be zig ben, wil ik het ook zo goed mogelijk doen. Terwijl ik naar de tafel loop om aan te gaan leggen, vergeet ik al les om me heen. Het publiek, de camera's, de tegenstan ders, ik zie niets meer. Dan draait er ergens in mijn her senen een filmpje af. Als ik voel dat het klopt, kan ik af stoten". Hans de Jager laat tijdens het gesprek tot driemaal toe an dere wereldbekende sportlie den opdraven. Over schaat ser Eric Heiden: „Hij stond er ook opeens, presteerde ook iets onmogelijks en hand haafde zich vervolgens lange tijd aan de top". Over tennis ser Björn Borg: „Wanneer hij goed moet presteren, gebeurt dat ook meteen. Het beste voorbeeld van een goede sportieve instelling". En re cent bedoeld over schaatser Hilbert van der Duim: „Wat een onzin allemaal over die vogelpoep. Hij heeft gewoon te veel geforceerd. Dan kan het fout gaan. Het had in mijn geval ook kunnen ge beuren. Dat zijn misschien wel de mysterieuze krachten in de sport". DICK KIERS e duels voor Van der Korput IJN Michel van der Korput is door de tuchtcommis- an de Italiaanse voetbalbond geschorst voor drie wed- len. De voor Torino spelende international werd in het (etitieduel tegen Ascoli uit het veld gestuurd. Ier Korput was daarmee de derde buitenlander, die dit sei- de rode kaart werd voorgehouden. Eerder werden Herbert nann (ex-FC Koln) van Udinese en Daniel Bertoni, de Ar- jnse international, van Fiorentina voor twee wedstrijden orst na de rode kaart, apels werd bekend dat Ruud Krol eind maart AC Napoli at om terug te keren bij de Whitecaps van Vancouver. De ij: anse club had de Canadese vereniging een bod gedaan om tot aan het einde van het seizoen in Italië te houden. De dese clubleiding ging echter niet op dat verzoek in. e Cunningham heeft zijn verdrag met Real Madrid met :j: aar verlengd. De vleugelspits staat nu tot en met 1987 on- :j;ontract bij de Spaanse landskampioen. In de verbintenis is ij ausule opgenomen dat Real zijn speler dient vrij te geven 5 interlandwedstrijden van het Engelse elftal, waarvoor ingham wordt uitgenodigd. iles en Sax delen punt K AAN ZEE Op de de rustdag van het Hoog- schaaktoernoi werd een iroken partij uit de acht- onde voortgezet. De Brit en de Hongaar Sax deel- istermiddag het punt. it ronden is de stand: nko 5 1/2 punt; 2. Svesjnikov nanov 4 1/2 (uit 7); 4. Browne, son en Miles 4 (uit 7); 7. Ree eorghiu 4; 9. Timman 3 1/2 (uit Sax 3 1/2; 11. Unzicker 3; 12. 2 (uit 7); 13. Langeweg 11/2 het toernooi om het Ne- nds schaakkampioen- dat van 25 februari tot maart in Leeuwarden t gehouden, zullen 14 spe- deelnemen. Uitgenodigd Timman, Sosonko, Don- Langeweg, Van der Wiel, Van der Sterren, Van der Boersma, Stehouwer, ten, Kuijf, Ligterink en Wijgerden. Eerste reserve is Bohm. Tweede en derde in valler zijn resp. 'Hartoch en Kuijpers. Jan Timman verde- Timman voert overigens de ranglijst aan van de 20 sterkste actieve schakers van Neder land. De plaatsingscommissie van de KNSB kwalificeerde Genna Sosonko als tweede en Hans Ree als derde. De vierde grootmeester die Nederland rijk is, Jan Hein Donner volgt op de zesde plaats achter de internationale meesters Kick Langeweg en John van der Wiel. De plaatsingslijst ziet er als volgt uit: 1. Timman; 2. sosonko; 3. Ree; 4. Lan geweg; 5. v.d. Wiel; 6. Donner; 7. Lig terink; 8. v.d. Sterren; 9. v. Wijger den; 10. Böhm; 11. v.d. Vliet; 12. Har toch; 13. Kuijpers; 14. Scheeren. 15. Enklaar; 16. Janssen; 17. Boersma. 18. Grooten; 19. Borm. 20. Kuijf. VLAARDINGEN - FC Den Haag heeft gisteren zijn oefencampagne tijdens de winterstop afgesloten met een over winning van 1-0 op eerste-divisieclub FC Vlaardingen. Op het ondanks de abominabele weersomstandigheden (voortdurende regenval) uitstekend be speelbare veld van de amateurclub VV Vlaardingen leverde FC Den Haag op nieuw het bewijs dat de ploeg voor een vriendschappelijk duel onvoldoende kan worden gemotiveerd, Tien minu ten voor het einde viel pas de enige treffer, maar die was bepaald niet in overeenstemming met de veldverhou- dingen. Weer had FC Vlaardingen zich, net als een enige maanden geleden in het Zuider park tegen FC Den Haag gespeelde en met 4-3 gewonnen wedstrijd, een redelijk in elkaar stekende formatie getoond. De Vlaardingse defensie bleek betrouwbaar onder leiding van Mitrovic, de middenli nie kreeg impulsen van oud-FC Den Haagspeler John Lorié en in de frontlijn bleek de ooit door trainer Martin van Via- nen begeerde Patrick Mijnhard van Schoor een schakel die voor meer verras sing en inhoud zorgde dan welke speler van FC Den Haag gisteren dan ook. Martin van Vianen bracht gisteravond in Vlaardingen het team in het veld dat ko mende zondag de competitie zal hervatten tegen PSV. Dat betekende een opstelling zonder Arie van der Zwan en Ahmet Ke- loglu, twee spelers die juist aan het begin van dit seizoen veel beloofden. Van der Zwan beleefde inderdaad een terugval in vorm en kreeg bovendien te maken met de terugkeer van Cees Tempelaar, die na langdurig door een liesblessure uitgescha keld te zijn geweest zijn rechtsbackplaats weer opeiste. Die twee factoren deden Van der Zwan in de C-selectie belanden. Zo ver is het niet met Keloglu. De jonge Turk met de oogstrelende techniek wordt door Van Vianen nog niet voldoende ge groeid geacht om in de middenlinie een vaste plaats in te nemen. Gisteren tegen FC Vlaardingen posteerde de trainer An- dré Wetzel op Keloglu's plaats en op die positie zal deze ook zondag tegen PSV spelen. Voor de ontmoeting van komende zondag in het Zuiderpark kan Martin van Vianen niet beschikken over Roger Albertsen en Lex Schoenmaker. Beide middenvelders zijn uit training vanwege hun blessures en FC Den Haag houdt er rekening mee dat het duo voorlopig (weer) enige weken is uitgeschakeld. Dat houdt in dat tegen PSV de volgende formatie in het veld staat: Havenaar; Tempelaar, Mansveld, Wickel, Korevaar; Bouma, Treling, Wet zel; Melis, Van Leeuwen, Van Delft. Waarbij het nog even afgewacht dient te worden hoe Aad Mansveld herstelt van een enkelblessure, die hem gisteravond noopte voortijdig het veld te verlaten. Zijn plaats als libero werd ingenomen door Cees Tempelaar, die daarmee een wens in vervulling zag gaan, maar tevens tot de conclusie moest komen dat op die post spelen wel iets heel anders is dan opere ren als rechtsachter. Tempelaar moet voorlopig de idee omtrent het spelen als libero maar even vergeten. Overigens gaf Van Vianen gisteren drie van de vier na men van naar de C-selectie verbannen spelers aan de openbaarheid prijs. Dat zijn naast de eerder genoemde Arie van der Zwan Fred Goemans en Guido Pen. De vierde wilde Van Vianen niet noemen omdat zijn selectie door de twee blessure gevallen niet optimaal is bezet. FRANK WERKMAN >S VOOR NOOTDORP TDORP Elf draverijen staan er woensdagmiddag op het framma van de draversbaan in Nootdorp. De eerste start is ■4.30 uur. Onze tips voor deze meeting luiden: jlACKERPRIJS: Tinie H, Stefano Hanover en Sjiko Be- rPRIJS(l): Theorita, Saul van Echten en Torero Cavaljos. ya HAAGPRIJS: Telex, Tsarina en Tine Westlandia. )SCHENDAMPRIJS: Tonisia, Ster Breedslag en Randver. «IERPRIJS: Silent Speed, Ranulf B en Rapste. IRBURGPRIJS(I): Sapin du Bois, Tanja H en Tina Star. TERMEERPRIJS: Peter Voorne, Refin Buitenzorg en Or- FTPRIJS(2): Sham Admiral, Shirley Baker en Trijn Bui- irg. k ITE PRIJS VAN HET GEWEST 'S-GRAVENHAGE: Kees terk, Paarl D en Oscar Baker. )RBURGPRIJS(2): Sovereign, Time Nimble en Sheriff For- TDORPPRIJS: Poesjkin, My Kid en Petra Voorne. LEIDEN Koosjardin heeft gisteren in Cleijn Duin de thuisploeg, Glasbergen, op een fikse 2-7 nederlaag onthaald. De eerste helft CINCINNATI - Martina Na- vratilova won een damesten nistoernooi in Cincinnati door met 6-2, 6-4 te zegevieren over Sylvia Hanika. MONTERREY - Johan Kriek won een tennistoernooi in Monterrey door met 7-6, 3-6, 7-6 Vijay Amritraj te verslaan. LONDEN - Malcolm Allison is ontslagen als manager van Crystal Palace. was het allemaal best het aankijken waard, Koosjar din was meer in de aanval, maar Glasbergen hield de schade beperkt. Het tweede bedrijf liepen de bezoekers gemakkelijk uit, ook omdat Piet Haasnoot er duidelijk geen zin meer in had en er de brui aan gaf. Koosjardin blijft deel uitmaken van de kopgroep, waarin Ceverbo met 4-1 van Rotterdamse Studenten won. Nadat Glasbergen lange tijd de gelederen (zonder John Manuputty) goed gesloten hield, opende Koos Bekooy de score. Na een handig hakje van Peter Gijsman speelde hij op fraaie wijze doelman Star uit: 0-1. De thuisploeg kwam bijna langszij toen Gé Perfors langs de Leidse doelwacht Vis ser gleed, maar zijn inzet op de doellijn zag gekeerd. Vlak voor de pauze kwam Koosjar din op 0-2 via een kopbal van Peter Gijsman op aangeven van Bart van der Weide. Nadat Koos Bekooy voor 0-3 en Wil Groenendijk voor 1-3 hadden gezorgd, verschafte John Verschoor via twee fraaie treffers de Leidenaars een veilige marge. Nico Zwaan maakte er nog 2-5 van, waarna via Steef Pattiapon en Peter Gijsman de 2-7 eindstand werd bereikt. In de interregionale hoofd klasse werden nog drie wed strijden gespeeld. Nummer twee, het Dordtse Ceverbo, klopte Rotterdamse Studenten: 4-1. H v Es tegen de Rozet ein digde in een 3-8 zege voor de bezoekers en Snoekie haalde de punten weg bij PMI: 5-6. Bestuur Lisse wacht af LISSE De klap die LDWS-spits Ger de Roode afgelopen zondag tijdens het duel tussen LDWS en Sport club Lisse uitdeelde aan Lis- se-speler Hennie van Eeu- wijk, blijkt harder aangeko men te zijn dan in eerste in stantie werd vermoed. Van Eeuwijk werd na afloop van het duel naar het ziekenhuis gebracht, alwaar een gebro ken kaak werd geconsta teerd. Het bestuur van Lisse wacht vooralsnog met het nemen van juridische stappen, totdat be kend is geworden welke maat regelen de leiding van LDWS zal treffen haar aanleiding van deze affaire. Voorzitter Rands- dorp verklaarde dat Lisse na het vernemen van die LDWS- beslissing, die voor vanavond genomen en aan Lisse doorge geven zou worden, haar stand punt nader zal bepalen. GEBLESSEERD BIJ HANDGEMEEN ROTTERDAM Op 26 februari moet de Europese kam pioen halfzwaargewicht Rudie Koopmans zijn titel in Pa rijs verdedigen tegen Hocine Tafer. Momenteel kampt de ti telhouder evenwel met een flinke blessure twee forse be schadigingen aan zijn gezicht die gekramd moesten worden -opgelopen na een vorige week plaats gevonden hebbend handgemeen. Koopmans sloeg zijn tegenstander k.o. maar toen deze bij kennis was gekomen, takelde hij de kampioen flink toe. De voorbereiding op het titelgevecht is daardoor in gevaar gekomen. Koopmans traint overigens niet meer- zoals gebruikelijk, in het Zuiderparkhotel in Rotterdam maar in de sportschool van Aad Westerlaken. DORDRECHT Het enor me aantal inschrijvingen voor de bokstitels van het district Zuid Holland is ver reweg het hoogst in de nieu welingenklasse (52) en bij de C-junioren (24). Een aan tal dat gelijk is aan de tota le deelneming in de junioren B- en C-klasse en de senio ren A-.B- en C-klasse. Het is derhalve duidelijk dat van de instructeurs van de 16 deelnemende verenigingen een deel de mening is toege daan dat „ze maar eens in de ring moeten".Het gevolg is niet alleen dat tot en met de laatste avond van de in to taal zeven in de junioren- en N-klasse - zij het finales - wordt gebokst maar ook het peil op de beginavonden na venant is. Gisteren, in het bokscentrum te Dordrecht, was dat niveau uiterst schraal en het laagst van de tot nu toe gehouden drie avonden. Te veel beginnelingen worden te vroeg tussen de touwen ge bracht. Zo waren er maar wei nig partijen die de toets der kritiek konden doorstaan. De beste daarvan was die in de kwartfinales zwaarwelter N- klasse tussen Bom (Oorscho- t,Rotterdam) en Bekkers (Hui zenaar,Rotterdam). Er werd althans gebokst met de inten tie het geleerde in praktijk te brengen, waarin Bom het verst gevorderd was en het duel dan ook won. In de ande re drie kwartfinales moest de kleine Haryouli (Hoogenband, Den Haag) optornen tegen Wouters (SC Dordrecht), die ook nog rechtsvoor stond. Haryouli moest nogal wat ne men eer hij tot goed invechten kwam, waarbij zijn linkse hoek zijn beste wapen was. Wouters werd er in de tweede ronde door afgebluft en de fy siek sterke Haryouli stevende rechtstreeks op de overwin ning af. Dat deed ook de enorm lange Dammers (Croos- wijk, Rotterdam) die stootte als een niet te stoppen mitrailleur en Van Wingerden (Huize naar) zelfs geen kans gaf om tot de aanval over te gaan. De vierde die de halve finales be reikte, was v.d.Rijden (Huize naar) door een walk over om dat tegenstander Fortman (De Haan.Schiedam) ziek was. Er waren meer ïieken, waar door Dekker (SC Dordrecht) zonder meer de titel in de ju nioren C-klasse middenge wicht kon opeisen want Sangi- nario (Crooswijk) lag onder de wol. Ook in de C-klasse halfzwaar gewicht had de griep toegesla gen. De Bie (Ommoord,Rotter dam) verscheen niet en Bals (Huizenaar) bereikte de halve finales. Dat deed ook Bakker (Oorschot) die waarschijnlijk de kleinste halfzwaargewicht is van de Benelux en alleen over zwaaihoeken beschikt van het type we-zullen-wel- zien. Tegenstander De Mey (DOS.Vlissingen) bokste veel correcter en had ook meer, hoewel beperkt, techniek. Bakker werd niettemin win naar. Knoop (Dordrecht) werd in een slecht duel eveneens halve finalist door v.d.Knaap (Westland) te verslaan. Black out In de C-klasse middengewicht moeten twee van de drie jury leden een black out hebben gehad door v.d.Louw (Huize- naar) winnaar te maken tegen Rook (Dordrecht), een weinig gestyleerd optredende bokser maar wel een die zo veel stoot te dat de geintimideerde bete re technicus v.d.Louw nooit méér kon scoren, ook als de vele onzuivere stoten van Rook in aanmerking worden genomen. Als de twee juryle den die v.d.Louw winnaar hadden de techniek de door slag hebben gegeven, kan daarmee akkoord worden ge gaan maar dan had dat ook bij het duel Bakker - De Mey moeten gebeuren. De tweede halve finale was een schooldu- el tussen v.d.Woord en Krum- pelman (beiden Huizenaar) dat niets voorstelde en louter uit clinchen bestond. Krumpel- man wqerd winnaar en ont moet in de finale weer iemand van zijn eigen school, v.d.Louw. Overige resultaten: junioren-B wel- tergewicht halve finales: Kuyere (Te Pas. Den Haag) w.o.p.van Schlussel- burg (Dordrecht) en Yeyin (De Haan) w.o.p.van Roetdijk (Dordrecht; N- klasse lichtwelter halve finale:v.d- .Stel(Huizenaar) w.o.p.van Brog (Ni- colaas, Rijswijk); Bakker (Dordrecht) kampioen junioren-B zwaarwelter na prestatiepartij. HERMAN VAN BERGEM Dan liever de Stadsgehoorzaal VLAARDINGEN Omdat op maandag 2 februari in „Amicitia" te Den Haag de profboksers Cor Eversteijn en Roy Sonfer in actie gekomen, wordt de Zuidhollandse boks- strijd voortgezet op maandag 9 februari in Vlaardingen. Evenwel niet in de Lijnbaan hal maar in de Stadsgehoor zaal. De pachter van het hore cagedeelte van de gemeentelij ke sporthal wilde de prijzen voor consumpties drastisch verhoogd en eiste bovendien een bedrag voor de extra-be diening. Daaraan gaf de orga niserende vereniging IVesr- land geen gehoor waardoor werd uitgeweken naar de duurdereStadsgehoorzaal. Ga naar het plezierige klimaat van de Franse Riviera. Uw krant biedt u samen met Maaskant Tours hiertoe de gele genheid tijdens een achtdaagse busreis naar de Cóte d'Azur van woensdag 11 tot en met woensdag 18 maart 1981. Tussen Toulon en Saint Tropez ligt aan het goudgele strand van Le Lavandou het hotel Residence Soleil. Alle kamers met bad/douche, toilet, telefoon en groot balcon met uitzicht op de blauwe Middellandse Zee. Woensdagochtend 11 maart vertrekt de Maaskant-touring car van Den Haag en Rotterdam naar het zuiden. Zowel op de heen- als op de terugreis wordt overnacht in hotel Le Rully in de nabijheid van Dyor. De volgende dag gaat het via het fraaie Rhöne-dal en Avignon naar het hotel in Le Lavan dou. Tijdens uw verblijf worden enkele excursies gemaakt, o. m. naar Saint Tropez en Fréjus, een tochtje door de omlig gende wijnstreek, alsmede een dagtour naar Cannes, Grasse en Nice. De prijs van deze bijzondere Cóte d'Azur-toer Is ƒ450 p.p. op basis van een twee-persoonskamer. Toeslag één-per soonskamer 75,—. Inbegrepen zijn: vol persion (behoudens de lunches op de heen- en terugreis), alle excursies, alsmede het afscheidsdi ner in Nederland. Minimum aantal deelnemers: 40. Bij vol doende belangstelling wordt deze tocht herhaald van woens dag 25 maart tot en met woensdag 1 april. Inlichtingen en boekingen uitsluitend telefonisch (na 9 uur en niet op zaïerdag) bij Sijthoff Pers Reisorganisatie te Den Haag. tel. 070-63.59.18.

Leidse Courant | 1981 | | pagina 13