s t- Hockeyploeg heeft riant uitzichtop toernooizege een Michels of Happel IgLopvolger Zwartkruis meiden wacht eksenketel tegen 1FES Pilsen Dietel niet naar Deventer ICH VERTROUWEN IN IEDE AFLOOP ©er Tracy Austin wint Masterstoern ooi OR BAAN VOORLOPIG DE VERANTWOORDELIJKE BONDSCOACH Resultaten Hilversum PORT LEIDSË COURANT WOENSDAG 14 JANUARI 1981 PAGINA 15 Veine en Van der pin tegen Zweden 1 HAAG Hilbert van der Duim piet Kleine zullen morgen en vrij- De Uithof in Den Haag aan de komen voor de interland tegen :n. 'e rijders lieten zondag in Assen na de male titelstrijd weten niet veel trek te n in deze wedstrijd en zich liever te eren op de Europese titelstrijd van j 25 januari in Deventer. Van der i en Kleine werden echter gisteren de fysiotherapeut fit verklaard, edcrlandse ploeg bestaat uit: "ers: Hilbert van der Duim, Piet Kleine, amer. Frits Schalij; sprinters: Lieuwe de >n Ket, Jan van de Roemer. Sies Uilkema; Rob Vunderink, Hein Vergeer, Peter de [Henk Nijdam. Wereldkampioen Hilbert van der Duim valt morgen en vrijdag op De Uithof te bewonderen. Henk Boer gevallen AMERSFOORT Het incident afgelopen weekeinde rond schaatscoach Henk Boer krijgt geen gevolgen. Wim Comello, directeur van de KNSB: „Het zijn Indianenverhalen ge weest die de ronde hebben gedaan over Boer. Van een vechtpartij is geen sprake geweest. Boer is gewoon gevallen over een koffertje in zijn hotelkamer en niets anders". Tot deze conclusie is de KNSB gekomen nadat er een onderzoekje is ingesteld op verzoek van voor zitter jhr. mr. W.H.D. Quarles van Ufford. Hierbij was ook Harm Kuipers, lid van de medische com missie van de KNSB, betrokken. Wim Comello: „Als er iets aan de hand was geweest hadden wij als bond natuurlijk onze maatregelen genomen. Maar gelukkig is dat niet het geval. Het is alleen te betreuren voor Boer dat zijn naam op deze ma nier in het nieuws is geweest". DEVENTER Andreas Dietel, zon dag in Davos winnaar van de kleine vierkamp voor de Noren Storholt, Sjö- brend en Stenshjemmet, is door de Oostduitse schaatsbond niet inge schreven voor de Europese titelstrijd, die op 24 en 25 januari in Deventer wordt gehouden. De reden voor zijn absentie kon de organisatie gisteren niet opmaken uit het telegram waarin de Oostduitse ploeg werd opgegeven. In Deventer zullen aan de start ko men Andreas Ehrig, André Hoffmann, Uwe Sauerteig en Jürgen Warnicke. Reserve is Jörg Mademann. Dietel is de tweede titelkandidaat die in Deven ter niet op het ijs zal verschijnen. Eerder werd bekend dat Tom-Erik Oxholm niet van de par tij zal zijn. De Noorse stayer werd in het voor seizoen geplaagd door blessures en zag zijn trai- ningsopbouw danig verstoord. Met als resultaat dat hij de kwalificatie voor de EK miste. In zijn laats treedt Tveter aan. >e belangstelling voor het schaatsfestijn is gro ter dan verwacht. De afgelopen dagen stonden de telefoons bij de KNSB roodgloeiend voor de vraag naar kaarten. Bij de schaatsbond meent men dat de hoopvolle prestaties tijdens de na tionale titelstrijd van afgelopen weekeinde in Assen hieraan ten grondslag liggen. Zoals de si tuatie er nu uitziet zal het twintigduizend plaat sen tellende ijsstadion in Deventer op beide da gen nagenoeg uitverkocht zijn. 'ANBOF.L Na een fdurijc reis van ruim uur is het basketbal- p van Parker Leiden in door de avondklok (na ur), grimmig Istanboel jekomen. Dat was nog etmaal voor de Euro- ipwedstrijd die van- wordt gespeeld. Te- ZOOfptander in de derde itrijd van de kwartfi- is EFES Pilsen, een j die de naam draagt een bekend Turks bier, overigens heel redelijk akt. Na aankomst was oor de om onduidelijke nen vertraagde vlucht, tijd om volgens plan- naar de wedstrijdhal aan, teneinde de am ice te proeven. De trai- is nu vanochtend be- len. betreft de te verwachten nstand tast men nog in duister. Zeker is slechts het publiek voor een on- •schijnlijke heksenketel zal dragen. En dat zal S, een ploeg met vier internationals en Amerikanen, tot aan ttpje van de mogelijkhe- ituwen. Een uiterst cu- gegeven is voorts dat er hogere regionen van de lzaal een duivenkolonie ehuisvest. Wanneer de houwers op de een of ïre manier tot uitzinnig- geraken, roepen zij de derde vrienden door ctielen op tot actie, iets tot chaotische taferelen leiden. Pilsen is nu in de slot- van de Turkse competi tie, die immers veel eerder start dan in West-Europa ge bruikelijk is. Men is opnieuw via play-offs in de race voor de allerhoogste posities. In de Europese bekerstrijd leidden de eerste twee optredens van EFES in de kwartfinalepoule beiden tot verlies. Een gigan tische afstraffing in en door Barcelona werd gevolgd door een bescheiden thuisverlies tegen Varese (77-87). Hieruit blijkt nog eens overduidelijk dat deze ploeg slechts op-ei gen vloer, fors opgezweept vanaf de tribunes, tot daden van formaat in staat is. Te gen Varese, een tegenstander die Leiden thuis met de grootste moeite met een punt achter zich hield, bleef EFES lang, tot 50-50, overeind waarna de klasse toch het voordeel naar Italiaanse zijde deed omslaan. Wat Leiden zelf betrefj valt er te rekenen op een vrijwel volledige ploeg, waarbij Mit chell Plaat (langdurig in het gips) en Lace Strong (niet speelgerechtigd) overigens wel zullen ontbreken. Tot de formatie die in het veld komt zullen Jim Woudstra (ge- zichtsbeperkende neusbe- schermer) en Paul van Solm (nauwelijks hersteld van een spierscheurtje) wel aantreden en zal ook Sid Bruinsma on danks een forse ribkneu?ing kunnen spelen, al is dat waarschijnlijk niet op volle kracht. Rondom in een grote vorm verkerende Steve Pui- dokas zal de nodige improvi satie in deze verre van nor male toestand uitkomst moe ten bieden. De stemming in de ploeg, die is neergestreken in het uit stekende Istanboel-Sheraton- hotel moet als vrij optimis tisch worden' bestempeld. Maar het zal zeker niet een voudig worden. Wat de arbi trale leiding betreft moet licht gevreesd worden voor thuisvoordeel van EFES. Het is aan twee Oost-Europeanen, de Roemeen Chiraleu en de Joegoslaaf Oblak, samen met een Bulgaarse commissaris om die vrees ongegrond te doen blijken. Publiek en dui ven zullen Leiden in elk ge val niet helpen. LEJO BUCK Sid Bruinsma scoort voor Leiden in de wedstrijd tegen Eve Adam Stars eind vorig jaar. Parker (6), Wessels (13) en Brown kijken toe. jartstanden 'enstreek [>e Sport 12-68, De Schelp 12- Verg Vos 12-53. t Fort 12-37. ps 12-36, Nw. Wetering 12-36, (om 12-28, 't Scheepje 12-20. IJacobswoude 12-53, Ons Ge il 11-50, De Sport 12-48. De tos 20 12-44, Harago 12-37. De (rong 12-37, De Kroon 11-35. leen 11-33. De Verg Vos 12-29, |om 12-26, 't Scheepje 12-21. R.A. Veen 40 12-52, D.V.H. 12- acobswoude 12-50, De Kroon Ons Genoegen 12-47. Nw. We- 12-46.'De Sport 12-39. Rijne- |2-37. 't Scheepje 12-36, R.B.V. i De Verg Vos 12-32, R.A. Veen C 3a: De Kroon 12-68, Monopole 12- 64, Nw. Wetering 12-55. De Plas 12- 53. De Sport 12-51, R.A. Veen 12-47, D.V.H. 12-44. C 3b: R.B.V. 12-68, De Driesprong 12-67, D.V.H. 12-56, 't Scheepje 12- 55. Rijnegom 12-53, De Schelp 12-41, De Fransche Brua 12-34. C 4a: Nw. Wetering 12-73, Monopole 12-65, De Kroon 12-65, Jacobswoude 12-64. De Sport 12-59. R.A. Veen 12- 40. Ons Genoegen 12-25. C 4b: R.B.V. 12-73, De Rijnstreek 12- 65. Rijnegom 12-59, 't Scheepje 12- 56. Westerhaven 13-45, D.V.H. 13-44. Harago 12-32. C 5: R.B.V. 12-65, De Driesprong, 12- 64, Jacobswoude 12-63, Monopole 12-60, 't Scheepje 12-57, D.V.H. 12- 52. De Kroon 12-49, R.A. Veen 12-42, Westerhaven 110 12-37, De Fransche Brug 11-35, Westerhaven 12-16. LANDOVER De als derde geplaatste Amerikaanse Tracy Austin is winnares geworden van 1iet Masterstoern ooi voor dames. In de finale versloeg zij haar landgenote Andrea Jaeger in twee sets: 6-2, 6-2. De Australische Wendy Turnbull legde beslag op de derde plaats door een overwinning op Martina Navratilova met 1- 6, 7-5, 6-2. Tracy Austin verdiende met deze overwinning een bedrag van vijfenzeventigduizend dollar (ongeveer hon derdvijftigduizend gulden), Andrea Jaeger incasseerde veertigduizend dollar (ongeveer tachtigduizend gulden). Er waren tienduizend kijkers voor de finale samegestroomd om de 18-jarige Austin te zien winnen van de 15-jarige Jae ger. Op grond van haar prestaties is Chris Lloyd-Evert door de wereldtennisfederatie als nummer één geplaatst op de wereld ranglijst voor dames. Zij bezet die positie voor de zesde keer bin nen zevgn jaar. Tracy Austin neemt de tweede plaats in en Mar tina Navratilova is derde. Evonne Cawley-Goolagong staat vier de en Hana Mandlikova, de pupil van Betty Stöve, komt op de vijfde plaats. De eerste tien zijn: 1. Chris Lloyd-Evert (Vst.); 2.. Tracy Austin (Vst.); 3. Martina Navratilova (Vst.); 4. Evonne Cawley-Goola- gong (Aus.); 5. Hana Mandlikova (Tsj.); 6. Andrea Jeager (Vst.); 7. 'Billie Jean King (Vst.); 8. Wendy Turnbull (Aus.); 9. Virginia Ruzici (Roe.); 10. Pam Shriver (Vst.). Ipswich Town aan de leiding LONDEN Ipswich Town heeft gisteravond de leiding in de Engelse eerste divisie overgenomen vjfn Aston Villa. Ips wich maakte de achterstand van een punt goed door het in- haalduel tegen Birmingham op eigen veld met 5-1 te win nen. Bij de rust leidde de thuisploeg met 3-1 door doelpunten van Wark, Butcher en Mariner voor Ipswich en een tegentreffer van Worthington. Na de pauze brachten Arnold Mühren en Brazil de eindstand op het scorebord. Door dit resultaat gaat Ipswich aan de kop van de ranglijst met één punt voorsprong op Aston Villa en één duel minder gespeeld. NA FORTUINLIJK GELIJKSPEL TEGEN WEST-DUITSLAND KARATSJI Zonder geluk vaart ^an Doijer) langs zich flitsen. land in de 59e minuut voor de eerste niemand wel. Dit gold gisteren in Vier minuten later was het zelfs al 2-0 maal een voorsprong: Peter benutte Karatsji zeker voor de Nederlandse toen Doijer zichzelf prima vrij speelde een om onduidelijke redenen toege- hockeyploeg die tegen West-Duits- en ziJn s°l° bekroonde met een doel- kende strafcorner. land een fortuinlijk gelijkspel (4-4) treffend diagonaal schot. De West- uit het vuur sleepte. Twee minuten duitsers waren hierna klaarwakker. W,nLft.ncnMan t voor het einde maakte Ties Kruize Met man en macht stoomden zij op in annoopsoiiensici uit een strafbal de Europese kam- de richting van het door Hermans- tt - n. oni, u «/oor atton» t7Kruize en Steens gingen zich in een soort wanhoopsoffensief daarna ook pioen een punt afhandig. Daardoor weer attent verdedigde doel. Vooral bleef Oranje het klassement aan- Blöcher en de jonge Schmidt waren voeren met vijf punten uit drie haast niet te houden, al deden Diepe- duels tegen de op papier zwaarste veen en Den Hartog nog zo hun best. tegenstanders: Australië, Pakistan Nog voor de rust kwam West-Duits- en West-Duitsland. Met alleen nog land dan ook op gelijke hoogte. Aan- met de onderbezette Nederlandse aan val bemoeien. Veel gevaar ging daar aanvankelijk niet van uit. Totdat de kleine Steens twee minuten voor het einde toch diep in de Westduitse cir kel doordrong en een strafbal kreeg toegewezen toen Frank een te gevaar uitzicht op de verovering van de kostbare zilveren trofee. daag) en Engeland (vrijdag) te spe- tweemaal. coacl^w'i^va^'Sn^n^Tii^r^f* In de 1X151 wees Van Heumen zijn spe- lijkè slagbeweging maakte. Öp dit SSSÏk. Iers er duidelijk op dat het op deze cruciale moment beheerste Kruize manier mis dreigde te gaan. Verspeel- zich voortreffelijk: 4-4. de Nederland een jaar geleden in Ka- Dat wereldkampioen Pakistan de ratsji niet eveneens een voorsprong Champions Trophy uit handen moet De Nederlandse kolonie heeft gister- van 2-0 om tenslotte met 6-4 ten on- geven, staat nu wel vast. De gasthe- middag in het door een straffe wind der te gaan? Zo ver kwam het dit keer ren, die zondag verrassend met 1-0 wat kil geworden Karatsji enkele be- niet. In de 45e minuut nam Oranje moesten buigen voor Nederland, kre- nauwde ogenblikken gekend. Dat zelfs weer afstand. Ties Kruize benut- gen nu een lesje van de bijzonder gold met voor het begin van de wed- te een toegekende strafbal onberispe- spectaculair spelende Australiërs (4-3). strijd tegen West-Duitsland, dat altijd lijk: 3-2. Wederom inspireerde de ach- De ontgoocheling binnen het Paki- bereid is Oranje een warm onthaal te terstand de Westduitsers tot extra staanse kamp was groot en heeft de geven. Nederland, in dezelfde opstel- wilskrachtige aanvallen. Een regen sponsor van het toernooi zelfs aange- ling als tegen Pakistan, had een van hoekslagen daalde op het Neder- zet tot drastische stappen. De Pakistan droomstart. Al na drie minuten zag landse doel neer. Nadat uitblinker International Airlines, die voor de doelman Frank de bal uit een inzet Blöcher kort tevoren voor de gelijk- derde keer tot meerdere eer en glorie van Bouwman (na een fraaie voorzet maker had gezorgd, nam West-Duits- vajt bet eigen land dit evenement or ganiseert, heeft het merendeel van de internationals en begeleiders op de loonlijst staan als „sportdirecteur". Een inhoudloze titel die hen een aar dig zakcentje oplevert zonder tegen prestatie. Tegen die spelers en officials vaardig de de luchtvaartmaatschappij nu strafmaatregelen uit. Alle op de loon lijst voorkomende spelers werden „op staande voet" ontslagen en kunnen fluiten naar hun extra inkomsten. Brigade-generaal Manzoor Hussain Atif, viervoudig Olympisch deelne mer en tweemaal winnaar van het goud, moet in de toekomst genoegen nemen met een halvering van zijn bij verdiensten. Trainer/coach Tariq Aziz, in deze dagen een veel bekriti seerd man, moet vrezen voor zijn bij baantje en hem hangt in navolging van zijn spelers ontslag boven het hoofd. Scoreverloop: 3. Bouwman 1-0, 7. Doijer 2-0, 25. Peter (strafbal) 2-1, 26. Peter (strafcorner) 2-2. 45. Kruize (strafbal) 3-2, 57. Blöcher 3-3, 59. Peter (strafcorner) 3-4, 68. Kruize (strafbal) 4-4. Scheidsrechters: Deo (Spa) en Renaud (Fra). Toeschouwers: 15.000. Opstelling Nederland: Hermans; Litjens; Pie- rik, Den Hartog, Steens; Jenniskens, Kruize, Diepeveen; Doijer, Bouwman, Heijn. Stand: 1. Nederland 3-5 (12-9); 2. Wèst-Duits- land 3-4 (11-6); 3. Australië 3-3 (11-12); 4. Paki stan 3-2 (8-7); 5. Engeland 3-2 (4-5); 6. Spanje 3-2 (5-12). nstre w. WOLLE Rob Baan, e assistent-bondscoach an de KNVB, zal de iruggetreden Jan artkruis tijdens de rstkomende inter- tnds tegen Cyprus in bruari en een maand ter tegen Frankrijk irvangen. De voetbal- >nd wil onder geen ikel beding Rinus Mi ls of Ernst Happel voor deze wedstrijden inhuren. Bondsvoorzitter Jo van Mar ie: „We zullen ons beslist niet later verleiden tot een ad hoc-beslissing. Het zou van een slecht beleid getuigen wanneer we paniekvoetbal zouden spelen op een mo ment dat de hoogste baas niet meer aanwezig is. Zwartkruis had voor de interland tegen Cyprus ook van de trap kun nen vallen. Baan is voortdu rend ziin assistent geweest en kent alle spelers. Rinus Mi chels en Ernst Happel kun nen dat niet zeggen. Waarom zouden we hier dan een hoop geld voor uittrekken". Van Marle zegt nog geen ter mijn te willen stellen waarop de nieuwe bondscoach zijn intrede moet hebben gedaan. De Zwollenaar: „Het kan een week duren, maar ook een {aar. We wachten tot er een iele goede beschikbaar is. Bovendien moet er rekening mee worden gehouden dat we de wereldkampioenschap- Jo van Marle. pen in Spanje niet halen. En dan moeten we ons richten op de volgende Europese kampioenschappen". Het besluit van Jan Zwart kruis kwam gisteravond voor Van Marle niet als een ver rassing. „Ik wist welke plan nen hij had, toen hij me op belde met het verzoek tot een onderhoud met enkele van de bondsbestuursleden. Na mijn telefoongesprek met hem tijdens de mini-WK in Uruguay was me al veel dui delijk geworden. Bovendien heeft een sportbestuurder een grenzeloos vermoeden". Van Marle kent de afgetre den bondscoach al sinds vijf tien jaar, toen de laatste op trad als trainer van het toen malige zaterdagelftal. De voorzitter: „Aan de top moet ie niet altijd alles willen uit leggen. Soms moet je maatre gelen nemen zonder verkla ringen te geven. Dat kon hij niet. Voor de mens Zwart kruis was het niet meer op te brengen. Zijn schoolgaande kinderen en zijn vrouw lie ten de ontwikkelingen ook niet onberoerd. Dat is voor hem een belangrijke factor geweest om er mee te stop pen". Financiële gevolgen zal het ontslag voor Zwart kruis overigens niet heb ben. In maart wordt de luchtmachtofficier, die officieel nog steeds voor het Ministerie van De fensie werkt, 55 jaar, waarna hij in april met functioneel pensioen gaat. HENK WAGEMAN Knieblessure Luuk Balkestein (Van onze correspondent) ROTTERDAM Feyenoord zal de eerste wedstrijden van de tweede competitie helft niet kunnen beschik ken over verdediger Luuk Balkestein. De 27-jarige ex-Spartaan liep in het trainingskamp op Te- nerife een vrij ernstige knie blessure op. Balkestein, die het afgelopen weekeinde al terug naar Rotterdam reisde, werd gisteren onderzocht in het Rotterdamse Clara Ziekenhuis. Daar bleek dat er geen sprake was van een meniscus-blessu re, maar wel kreeg hij drie weken absolute rust voorge schreven. Daarna wor^it beke ken of Balkestein de training voorzichtig mag hervatten. WK zwemmen 1982 niet in de Verenigde Staten LOS ANGELES De iwera- bond van de Verenigde Sta ten heeft de organisatie van de wereldkampioenschap pen 1982 definitief terugge geven aan de FINA. De Amerikaanse bond kon in eigen land geen stad bereid vinden het evenement te or ganiseren. Het struikelblok vormde de reglementen van de wereld- zwemfederatie dat het 50-me- terbad over de gehele lengte een minimale diepte van 1 me ter 80 moet hebben. Het me rendeel van de zwembaden hebben over die lengte een on diep gedeelte van 1 meter 40. Zo ook Santa Clara en Con cord \die aanvankelijk bereid waren de organisatie ter hand te nemen, maar daarop terug kwamen toen de FINA vast hield aan de regels. Door de beslissing van de Verenigde Staten komen nu Montreal en Tokio in aanmerking voor het evenement. Tweede kort geding schermbond- Kardolus DEN HAAG Voor de Haagse rechtbank diende gisteren het tweede kort ge ding dat de Koninklijke Ne derlandse Algemene Scherm bond heeft aange spannen tegen Kasper Kar- dolus uit Zoetermeer. Inzet van het kort geding was de weigerachtige houding van schermleraar Kardolus het vonnis van het eerste kort ge ding van 30 december uit te voeren. De eerste uitspraak luidde dat Kardolus de grie vende uitlatingen aan het adres van de KNAS, zijn voor zitter Leenders en dochter Jacky Leenders moest herroe pen. Gistermiddag gaven beide partijen opnieuw hun stand punt, waarna de president van de Haagse rechtbank kenbaar maakte op 20 januari of zoveel eerder uitspraak te doen. Overigens heeft Kardolus van af zijn vakantie-adres in Zwit serland beroep aangetekend tegen de uitspraak van het eerste kort geding. Dat hoger beroep werd gisteren voor de zelfde rechtbank betekend. HILVERSUM De uitslagen van de gisteren in Hilversum gehou den koersen zijn: Eerste koers (2000 m): 1. Silver- horst (T. Kooijman) km.tijd 1.24.6; 2. Sham Admiral, 3. Triumph van Epse. Toto: winn./ 13.50; pi. 2,80, 1,70, 1.60; kopp. f 30,30; trio t 304,20. Niet gestart Sjonnie Sonnenof, Su- sanne Kandia, Spes Sammer. Tweede koers (2000 m): 1. Tarro Hanover (A. Suijkerbuijk) 1.23.2; 2. Titia Pride; 3. Ricca Donna. Toto: Taeke D., Ria van de Lente." Derde koers (2440 m): 1. Torpid Goldstar (J. de Leeuw Jr.) 1.23.4; 2. Tuesday; 3. Sweet Sandra. Toto: winn./ 1,90; pi./ 1,30./ 1.30,/ 1,70; kopp. 3,30; trio J 34,80. Vierde koers (1609 m): 1. Ranulf B (C. de Leeuw) 1.20.7; 2. Rammaaike; 3.( Restless Speed. Toto: winn. 7,80; kopp gestart Vijfde koers (2000 m): 1. Sindy Frejo (C. van der Heijde) 1.23.4; 2. Roland H.; 3. Rilana Special. Toto: winn. 7,10; pi. 4,10,/ 5,10,/ 2,50; kopp. 24,20; trio 887,00. Zesde koers (2920 m): 1 Race H (M. Bouwhuis) 1.24.7; 2. Patricia Lamour, 3. Ohio Lee. Toto: winn. 4,20; pi. 1,50, 1,60, 3,00; kopp. 13.40; trio 172,80. Niet gestart: Nero Bond. Zevende koers (2000 m): 1. Reiger B (P. G. Zeegers) 1.23.1; 2. Sipo du Bois; 3. Ricardo Nora. Toto: winn. 4,60; pi. 1,50,/ 1,70, 1,50; kopp. 8.70; trio 96,70. Achtste koers (1609 m): 1. Rodin (A. de Regt) 1.20.0; 2. Shira Hanover, 3. Troika Hanover. Toto: winn. 6,50; pi. 3,70,/ 2,80, 4,30; kopp. 17,30; trio/ 389,60. Niet gestart Se mitone Dillon. Negende koers (2000 m): 1. Remar- quable W (A. van der Blonk) 1.20.6; 2. Locomotief; 3. Mac Buitenzorg. Toto: winn. 3,50; pl. 2,80, 5,90; kopp. 20.80; trio 221,30 Tiende koers (2000 m): 1. Peter Voorne (S. Dlab) 1.22.8; 2.' Perfor mer's Star. 3. Paddock du Bots. Toto: winn. 4,30; pl. 1,60,/ 1,40,/ 2,10; o. noue» optea. i oio: winn. pl. 2,40, 9,00. 3.50; 660,10; trio10.309.50. Niet g Rose Bowl. (T. H. Kooijman) 1.26.3; 2. Udet Star; 3. Tessa Boshoeve. Toto: winn. 6,10; pl./ 1,50,/ 1.40./ 2,10; kopp. 2.60; trio 80,90. Totale omzet 429.666,-.

Leidse Courant | 1981 | | pagina 15