poksploeg Jong Oranje e mindere van Noorwegen chermbond eist genoegdoening Kardolus Gantwarg valt niet meer in te halen Zoek de zon op met de Black Prince 100RSE JURYLEDEN ONSPORTIEF Nummer een en nummer laatst zetten schaatsen in het vet Voetballer van het jaar Lonkt PSVnaar Thijssen ^ielerbureau eeft weinig kans Crisis in Europese voetbalwereld Vrouwen van Parker opnieuw onderuit Zware straffen Poolse internationals Ristic trainer van HSV Yan der Hart ontslagen 3INA )RT LEIDSE COURANT DINSDAG 23 DECEMBER 1980 PAGINA 11 ;gei (Van onze verslaggever) OSLO De twee gehaats- grootheden" Antonio Go mez en Eric Heiden keren dit jaar niet meer terug op het ijs. De nummer een en de nummer laatst van de internationale schaatswe reld hebben definitief hun schaatsen opgeborgen. Oud-wereldkampioen en vijfvoudig Olympisch kam pioen Eric Heiden, die in Oslo woont en studeert, zei gisteren bij zijn vertrek uit Noorwegen naar Amerika, waar hij Kerstmis in de fami liekring viert: „Het schaatsen is voor mij verleden tijd. Ik heb er veel plezier aan be leefd maar nu ga ik mijn aandacht aan de studie wij den. In de zomermaanden wil ik nog enkele wielerwed strijden rijden". Eric Heiden, die een contract heeft getekend voor een Amerikaanse supermarkt, zal deelnemen aan de profronde van Florida, waarin ook een groot aantal Europese prof- ploegen uitkomt. „Ik word wielerprof zonder ambities om ooit eens een Tour de France te rijden. Via de prof- wielrennerij wil ik aftrai nen", zei de Amerikaanse schaatser bij zijn vertrek op Fornebu, het vliegveld van Oslo, waar hij een toevallige ontmoeting had met de Ne derlandse schaatsploeg die na de interland tegen Noorwe gen naar Nederland terug keerde. Het afscheid van Eric Heiden komt harder aan dan dat van Antonio Gomez. De Spaanse schaatser, die op 24 en 25 ja nuari in Deventer wilde meedoen aan de Europese kampioenschappen heeft een startverbod van de Spaanse bond gekregen. Antonio Gomez, die sinds 1976 aan alle grote interna tionale toernooien heeft deel genomen, was door zijn apar te stijl een opvallende figuur geworden. De ISU (Interna tional Skating Union) heeft de Spaanse schaatsbond ver zocht Gomez geen licentie meer te geven omdat hij door zijn trage tijden het program ma van een EK of een WK te veel verstoorde. De weigering van de Spaanse schaatsbond was voor Anto nio Gomez reden om, evenals Eric Heiden, de schaatsen voorgoed in het vet te zetten. >ie en HAAG Eerst na de pauze manifes- v; c het boksteam van Jong Oranje zich. t was er de agressie en de moed om de r stander, Jong Noorwegen, tegemoet te Fri n. In die tijdspanne werd de nederlaag The tot redelijke proporties teruggebracht leden waarbij moet worden aangetekend dat jft d< atste partij door de beide Noorse jury- amisci onjuist werd beoordeeld. Halfzwaar- cht Hiwatt (Huizenaar, Rotterdam) te tegen Roy Andersen een onaanvecht- overwinning maar de beide Noorse eden konden niet de sportiviteit op lik efcn dat te erkennen. De nederlaag van defei cam van Jong Oranje, dat gisteravond ■ad tegen Jong Noorwegen in De Hout- ij te Den Haag, viel dus in feite wat Yj jler desastreus uit Feit blijft evenwel »1\( ie Noren veelal agressiever te werk gin- atletisch een overwicht hadden en be waren voor een zege inderdaad te vech- de pauze tekende zich een enorme neder- af. Jong Oranje won niet één partij, gevolg Itjide grotere agressiviteit van de Noren. Be- e he biJna traden de Nederlanders, die vanwe- TS in conflict met de Amsterdamse vereniging Jr_. rt Cuyp niet in de sterkste opstelling aan- - p »n, de Noren tegemoet. Vlieggewicht Erik Oostrum (Albert Cuyp,Amsterdam) ging polit ten onder tegen de technisch veel begaafder Harald Torgensen en vedergewicht Rudy v.d.Langenberg (De Counter,Vught) had tegen de atletischer en technischer Leif Loedeng geen enkele kans.. Van lichtgewicht Rob van Rijsinge (Hoogen- band, Den Haag) werd na zijn uitstekende pres tatie tegen de Roemeense ploeg het een en an der verwacht. Tegen Javid Aslang evenwel was hij zichzelf niet. De met een goede techniek ge zegende Hagenaar bokste slordig, miste op zijn negentiende verjaardag - en daarmee zijn laat ste duel als junior - de zuiverheid bij aanvallen, waarvan de Noor dankbaar gebruik maakte. Javid Aslang was een „plakker", die onmiddel lijk na een gemiste aanval van Van Rijsinge te gen zijn tegenstander aankroop, agressiever was en een goede rechtse kon plaatsen. Evenals alle Noren werkte ook Aslang te veel met zijn hoofd, wat vooral de Noorse scheidsrechter te weinig onderkende. Toen Van Rijsinge in de derde ronde ook nog een openbare waarschu wing kreeg voor stoten in de nek, was de partij definitief verloren. Toen ook lichtwelter Jos Paffen (BSM,Maa stricht) en Sjef Weber (HAB,Helmond) hun partijen in resp. het lichtwelter- en welterge- wicht haddeh verloren van Andre Simonsen en Simen Auseth, was de achterstand opgelopen tot 5-0. Nederlagen De Noren, die er een merkwaardige strijdwijze op na hielden - veel „sjouwen", constant met het hoofd inkomen, duwen en wringen - moes ten na de pauze drie nederlagen incasseren, wat er in feite vier hadden moeten zijn. In het tweede part van de interland toonden de Ne derlanders wel agressie, waren zij atletisch ge zien wel de tegenpool en waren zij niet geïmpo neerd door de faam die var le Noorse junior- ploeg was uitgegaan. Welicrgewicht Romeo Kersmill (Alb.Cuyp) dreef de statische Kristen Reagan, die tijdens de laatste Europese kam pioenschappen voor junioren een derde prijs had behaald, vanaf de tweede ronde door de ring. De Noor wachtte op het plaatsen van zijn sterke rechtse maar de beweeglijke Amster dammer gaf hem daartoe geen kans, zodat de eerste winstpartij binnen was (1-5). De agressie ve Rotterdammer (Crooswijk) Jan Lefeber zorgde voor de tweede winstpartij door in een goed, snel duel met Teije Sveen twee ronden op zijn naam te schrijven, zodat zijn derde, toen de Noor een wanhoopsoffensief inzette en deze ronde op zijn naam schreef, geen invloed meer had op de uitslag, hoewel het enige Noorse jurylid zijn landgenoot de zege toedacht. De nederlaag stond vast toen Milenko Luntes- burg (Albert Cuyp) in het middengewiexht in een rommelige partij verloor van Morten Jo- hansen. Maar het publiek in de matig bezette De Hout zagerij had nog wat tegoed. Middengewicht René van de IJssel (Crooswijk) bokste de fraaiste partij van de avond tegen Dag Hitland. Met zijn gave techniek, zijn uitstekende nako men en het zien van elke opening in de defen sie van de Noor bokste de Rotterdammer naar een overtuigende zge. De beste partij van de avond met v.d.IJssel verreweg de beste bokser van Jong Oranje. Inmiddels was de stand op 3-6 gekomen en die cijfers zouden wat redelijker zijn uitgevallen als de jury, ditmaal bestaande uit twee Noren en een Nederlander, niet ontstellend had geblun derd, c.q.onsportief was geweest. Halfzwaarge- wicht Ronald Hiwatt (Huizenaar, Rotterdam) schreef de eerste twee ronden op zijn naam te gen Roy Andersen, die weliswaar een sterk slo- toffensief inzette maar daarmee zijn puntenne- derlaag nooit goed kon maken. De twee Noorse juryleden - er was één Nederlandse, Joop Mer- cey - waren evenwel zo geimponeerd door die laatste ronde van hun landgenoot - of zij namen het met de sportiviteit niet zo nauw - dat Hi watt de zege werd ontstolen en Jong Oranje met 7-3 een te grote nederlaag leed. Maar tegen onsportiviteit kan geen bokser op. HERMAN VAN BERGEM ME De Westduitse international Karl-Heinz Rumme- je is gekozen tot de voetballer van het jaar 1980. Deze kiezing is georganiseerd door het Italiaanse blad „Gueri- wa' 5portivo" waaraan sportjournalisten en voetbaltrainers »°oi Europa en Zuid Amerika hebben meegedaan. nmenigge verwierf 22 stemmen, twee meer dan zijn landge- Manfred Kaltz. De Argentijn Diego Maradonna, die vorig op de eerste plaats stond, eindigde als derde met 17 stem- i, gevolgd door Ruud Krol (15) en de Braziliaan Zico (13). UN 1TERMEER/DEN HAAG Het bestuur de Koninklijke Nederlandse Algemene :rmbond (KNAS) heeft gisteren in een - geding voor de Haagse rechtbank de a 111 «s gekruist met schermleraar Kasper [dolus uit Zoetermeer. De bond verlangt Kardolus openlijke excuses in een spe- ad verten tie in het NRC Handelsblad een interview in die krant, waarin hij 1W6 te keer f»33* tegen de KNAS. In interview beticht de schermleraar het [TIK isbestuur van onheuse praktijken. Kar- 1 zij Karl-Heinz Rummenigge (rechts), voetballer van 1980. (van onze verslaggever) EINDHOVEN Volgens En gelse dagbladen zou PSV belangstelling hebben voor Frans Thijssen. De technisch vaardige middenvelder van Ipswich Town is volgens de publikaties al enkele malen - onder andere in een UEFA- cupduel van Ipswich tegen bekeken. Thijssen zelf zegt dat de geruchten door zijn mana ger Bobby Robson zijn beves tigd, maar ook dat hij persoon lijk nog geen contact met PSV heeft gehad. Trainer Thijs Li- bregts van de Eindhovenaars daarentegen ontkent met stel ligheid dat zijn club naar de international in Engelse dienst lonkt. De oefenmeester: „Het schijnt dat Robson dat bericht in Engeland de wereld heeft ingeslingerd, maar wij hebben totaal geen interesse in Thijs sen. Waarom Robson het ge rucht verspreidt, weet ik niet, misschien spelen hij en Thijs sen bepaalde dingen wel tegen elkaar uit". dolus op zijn beurt wil dat de NRC een rec tificatie van het gesprek afdrukt, omdat zijn woorden verdraaid zijn weergegeven. Hij noemde het interview echter daags na de publicatie „het beste stuk" sinds lange tijd over de schermsport geschreven. De advocaat van de heer Kardolus, mr. Schue- ring, noemde het geschil tussen de KNAS en zijn cliënt slechts een „opgeblazen zeepbel". De befaamde strafpleiter zei een niet al te hoge pet op te hebben van het werk van journalisten. De advocaat: „Op kranteverslaggevers kun je niet afgaan. Overigens ben ik van mening, dat de vrijheid van meningsuiting en drukpers een verworvenheid is. Men moet wel heel erg over de schreef gaan, wil men er vraagtekens bij plaatsen. Mijn cliënt zegt in de krant tenslotte alleen maar, dat de kinderen van het bondsbe- stuur een streepje voor hebben op anderen". De advocaat van de KNAS, mr. Kollen, vond dat collega Schuering de kwestie wel erg luchthar tig opnam. De integriteit van de bestuurders was door de heer Kardolus in zijn interviews aangetast door allerlei hekelverhalen over de selectieprocedures van de KNAS. Waarbij door de schermleraar ook nog terloops enkele venij nige steekjes werden uitgedeeld aan het adres van de KNAS-penningmeester in verband met de deelname aan een internationaal jeugdtoer- nooi in Venetië dit jaar. Al met al voldoende beledigend materiaal om een blijk van berouw in een flinke advertentie op de sportpagina van NRC Handelsblad te rechtvaardigen. Aldus mr. Kollen, die zelf zeven jaar medewerker van een grote krant is geweest. Uitspraak nog vóór 31 december. (Van onze verslaggever) e lo MEN De plannen van Peter Post en Peter Bonthuis door het oprichten van een Wielerbureau in 1981 de co li eten voor de profs voor de verschillende criteria te gaan Vielen, lijken nauwelijks haalbaar. Wim Roosenburg, de irzitter van de Commissie Beroepsrenners van de WU, laat weten het niet waarschijnlijk te achten dat het Post-Bonthuis een licentie voor dit doel kan verwerven. nthuis heeft alleen een licentie voor het regelen van de con- :ten zolang hij optreedt namens de SBB, de Stichting Bevor- ing Beroepswielrennen. „Wanneer hij met Post een Wieler- ro feau begint, krijgen we min of meer dezelfde situatie als twee looi r geleden met de heer Ikelaar. Dat willen wij niet. De ideeën J»°rl i Post en Bonthuis lijken me trouwens wat overtrokken. De esli IWU zal voorts beslist geen medewerking verlenen om er een 'en! iéténummer van te maken. Ik spreek overigens nu zuiver op *|Soonlijke titel, want officieel weet de Unie nog nergens van ad i k de elPB) is verrast door de publikaties. Secretaris Harry Kamphuis am ent: „We weten nergens van. Tijdens de laatste vergadering r st tft Bonthuis op geen enkele manier laten blijken deze plan de "te hebben. De onverwachte publikaties roepen vele vraagte-' ver ls op. Het bestuur zal zich dan ook op korte termijn moeten e h 'aden over deze nieuwe opmerkelijke situatie". ndf bj tunt Duitse ijshockeyers NA De Westduitse ijs- 1-1, 1-2. Er waren 4000 toe- keyploeg heeft gis te ra- schouwers. De eindstand van N in Unna voor een grote het toernooi is: "ring gezorgd door Fin- 1. Finland 3 2 0 1 4 19-14 2. West-Duitsland 3 2 0 1 4 13- in de laatste ontmoe- E van het vierlandentoer- f°' met 4-3 te verslaan. tussenstanden waren 2-0, 13 Zaalvoetbal LEIDEN In de interregio nale hoofdklasse zaalvoet bal maakten Voetbal Inter national en De Rozet geen fout Beide ploegen kwamen gisteravond tot winst Voetbal International versloeg het Haagse FV Snoekie met 5- 1 terwijl De Rozet in eigen hal weinig moeite met PMI de Bron had. De Rozet won een voudig met 7-0.' Spiess uitgeschakeld INNSBRUCK De Oosten rijkse skier Uli Spiess is voor de rest van het seizoen uitgeschakeld voor de wed strijden om de wereldbeker skiën. Spiess (25) verrekte zijn ban den in zijn linkerknie tijdens een ernstige val bij de training in St. Moritz. Hij is geopereerd en zal pas over twee weken het ziekenhuis mogen verla ten. Daarna zal hij nog gedu rende twee maanden met zijn knie in lijmverband moeten lopen, volgens de doktoren. BAMAKO Anatoli Gant warg uit de Sovjet Unie heeft gisteren in de Maline- se hoofdstad Bamako de wereldtitel dammen be haald. Gantwarg kwam in de voorlaatste ronde van het sterk bezette toernooi na ze ven zetten remise overeen met Harm Wiersma. Het is de tweede keer dat Gantwarg het wereldkam pioenschap heeft behaald. Ook in 1979 werd hij tot de beste dammer ter wereld gekroond. In oktober van dat jaar nam Harm Wiersma de titel in een tweekamp van Gantwarg over. In de voorlaatste ronde van het toernooi in Bamako kwam Wiersma ziek aan het bord. Na zeven zetten bood de Fries zijn tegenstander remise aan. De dammer uit de Sovjet Unie ac cepteerde dit aanbod gratis. Het verschil tussen hem en Wiersma bleef daardoor drie punten, een marge die Wiers ma in de laatste ronde niet kan overbruggen. Slechts Misjtsjanski had zijn landgenoot Gantwarg nog kunnen achterhalen. Voor de twintigste ronde bezette deze Rus de met Wiersma gedeelde tweede plaats. Jansen stak daar echter een stokje voor. In een sterke partij slaagde de Nederlander er in de titelpre- tendent een remise te ontfut selen. Van de elf partijen eindigden acht in remise. Alleen Marcos (Bra), N'Diaye (Mal) en Van der Wal (Ned) kwamen tot winst Van der Wal deed dat op klassieke wijze. Met een ze tje van Lochtenburg verraste hij zijn opponent, de Tsjech Krista. Bastiaannet speelde te gen Mogiljanski (Sovjet Unie) een uitstekende positionele partij, waarin remise het hoogst haalbare bleek. Clerc Stsjogoljev, eveneens een Ne derlands-Russische krachtme ting, leverde wederzijds per fect spel op. Ook deze partij eindigde in een puntendeling. Uitslagen twintigste ronde: Van der Wal (Ned)—Krista (Tsj) 20; Diaw (Sen)Lesjts- jonski (Sov) 11; Soumaoro (Mal)—Korenevski (Sov) 11; Marcos (Bra)—Gba (Ivo) 20; Clerc (Ned>—-Sjtsjogoljev (Sov) 11; Verpoest (Bel)Veltman (Can) 11; Basdtiaannet (Ned)—Mogiljanski (Sov) 11; Ba (Sen)—Issa (Ivo) 11; Wiersma (Ned)Gantwarg (Sov) 1—1; N'Diaye (Mal)—Is- ssalene (Fra) 2—0; Jansen (Ned)Misjtsjanski (Sov) 11. Na de twintigste en voorlaatste ronde is de stand: 1. Gantwarg 31 punten, 2. Mis- jtsjanki en Wiersma 28, 4. N'Diaye, Korenevski, Sjtsjo goljev en Van der Wal 26, 8. Lesjtsjinski 25, 9. Mogiljanski 24, 10. Clerc 23, 11. Bastiaan net en Ba 20, 13. Issa en Ver poest 19, 15. Veltman en Jan sen 16, 17. Diaw 14, 18. Marcos 13, 19. Gba 12, 20. Issalene en Soumaoro 10. 22. Krista 8. BERN In een overwegend sombere terugblik op het bijna afgelopen jaar dringt Hans Bangerter in het maande lijkse UEFA-bulletin aan op maatrege len van hogerhand de crisis in de Euro pese voetbalwereld te keren. De secre taris van de Europese Voetbalunie sig naleert een dalendë interesse van het voetbalpubliek en constateert dat er kende voetbalbastions als Italië, Enge land en West-Duitsland hierop geen uitzondering vormen. Bangerter meent, dat de voetbalsport zich zelf te gronde richt. Hij somt een aantal factoren op - onaantrekkelijk spel, over- betaalde spelers, irreële transfersommen, te hoge entreegelden, te weinig comfort in de stadions en teveel voetbal op tv - die de alarmerende terugloop van het aantal toe schouwers op de Europese velden in de hand werken. Bangerter is bang dat het voetbal zich meer en meer zal ontwikke len als een sport die uitsluitend interes sant is om via de beeldbuis te volgen en voor goklustigen in de uitoefening van hun hobby. LEIDEN De vrouwen van Parker zijn er ook in eigen huis niet geslaagd tegen stander BOB een nederlaag toe te brengen. Dit keer ver loor de Leidse ploeg met 71- 72. Evenals in Oud Beijer- land was Parker in de Vijf Mei hal erg dicht bij een zege. Bij de stand 71-72 en. met nog zo'n tien seconden te spelen mocht Parken speelster Ria de Wit twee vrije worpen nemen om haar ploeg of een gelijkspel (dus verlenging) of de over winning te bezorgen. De Wit hield haar zenuwen echter niet bedwang en miste beide vrije worpen. Een grote teleurstelling voor Parker. Zeker als in aanmer king wordt genomen dat de Leidse ploeg in de tweede helft nog tegen een achter stand van dertien punten aan keek maar dat enorme ver schil in de laatste minuut van het spectaculaire treffen zelfs nog omboog in een voorsprong van een punt. Die voorsprong ging uiteindelijk toch nog ver loren omdat BOB via een Leidse fout twee vrije worpen mocht nemen en die in de per soon van Carla de Liefde niet miste. Ria de Wit deed dat even later wel. Leiden speelde in de eerste helft een aanvaarbare partij basketbal maar moest toch toe zien hoe BOB die eerste perio de met een voorsprong van acht punten afsloot: 28-36. Een achterstand die werd veroor zaakt door het matige verdedi gende werk van de Leidse ploeg en vanwege het feit dat topscoorster Lucy Groothuis gisteravond bepaald niet op schot was. Marijke Klos en Ria de Wit speelden overigens een prima partij, waren gistera vond ouderwets op dreef in het Leidse team. BOB bouwde die voorsprong na rust zelfs uit naar dertien punten maar begon daarna toch terrein te verliezen. Iets wat werd veroorzaakt door de enorme foutenlast die zwaar op de ploeg uit Oud Beijerland begon te drukken. Groot ver lies voor BOB was het afhaken van guard Ria Meijs. Parker profiteerde goed en kroop dichterbij om die fataal lijken de achterstand in de laatste minuut toch nog om te buigen in een eenpunts voorsprong. De wedstrijd ging dan toch verloren omdat BOB het on derdeel vrije worpen nemen beter beheerste. WARSCHAU De Poolse voetbalbond heeft vier interna tionals om disciplinaire redenen geschorst. Als gevolg van deze beslissing heeft trainer Ryszard Kulesza zijn ontslag aangeboden. Middenvelder Zbigniev Boniek en aanvaller Stanislav Terlecki zullen een jaar niet voor de nationale ploeg mogen uitkomen. Verdediger Wladyslaw Zmuda en doelman Jozef Mlynarczyk kregen een schorsing van acht maanden opgelegd. Wlodzimierz Smolarek, een spitsspeler, kreeg zes maanden. De schorsingen gaan met terugwerkende kracht in op 1 december 1980. HAMBURG Aleksandar Ristic (36) wordt bij de Hamburger SV de opvolger van de ontslagen trainer Branko Zebec. De Joe goslaaf heeft dispensatie van de Duitse voetbalbond tot het einde van het seizoen als hoofdtrainer te fungeren. Ristic was de assis tent van Zebec. FORT LAUDERDALE Cor van der Hart, de Neder- landse trainer in Ameri kaanse loondienst, heeft zijn ontslag gekregen bij Fort Lauderdale Strikers. Dit na door hem veroorzaakte moeilijkheden tijdens een zaal- voetbalwedstrijd tegen Tampa Bay Rowdies. Ook het nog steeds voortdurende drankpro bleem van Cor van der Hart, die vorig seizoen de club uit Florida samen met onder meer zijn landgenoten Lex Schoen maker en Koos Waslander in de finale om het Amerikaans kampioenschap bracht maar daarin verloor van New York Cosmos, speelde de vereniging duidelijk parten. Naar de Canarische Eilanden Ontvlucht het kille winterse Holland en zoek de zon op. Dat kan van 6 tot en met 19 februari 1981 door deel te nemen aan de cruise, die uw krant in samenwerking met Fred Olsen Lines organiseert. Wij hebben beslag weten te leggen op een aantal hutten van het motorschip Black Prince, dat vrijdag 6 februari 1981 uit Rotterdam vertrekt voor een fascinerende zeereis naar de Canarische Eilanden. De meest verwende vakantieganger zal zich aan boord met een thuis voelen. Comfortabele hutten en uitgebreide culinai re maaltijden wachten op u. Drie maaltijden per dag plus het kopje koffie in de ochtend behoren tot het pakket. Vervelen is er aan boord niet bij, want zonnedekken, het zwembad, het dektennis, de bioscoop en tal van spelletjes houden u zo u wenst van minuut tot minuut bezig. En 's avonds na het diner zorgen internationale artiesten plus het fameuze scheepsdansorkest dat de uren, als het ware, omvliegen. Als extra attractie is er op deze reis een aantal exclusieve modeshows. Met de Black Prince vaart mee de bekende couturier Gerard Brussé, die met zijn topmannequins vijf uit gebreide shows geeft. Hij toont dan zijn allerlaatste ontwer pen uit de voorjaarscollectie 1981, zowel voor bad-, vrlje- tijds- als avondkleding. Deze cruise wordt voor de aankomst in Las Palmas drie keer onderbroken. Dan wordt afgemeerd in Lissabon, Madeira en Lanzarote, waar u, naar verkiezing, bijzonder interessante excursies kunt maken. De prijs van deze cruise is 1200 p.p. in een vierpersoons- hut; ƒ1800 p.p. in een tweepersoonshut (binnenhutten met toilet, bedden boven elkaar) en ƒ2840 in een éénpersoons hut. Annulerings- en reis/ongevallen verzekeringen zijn bij boeking af te sluiten. Inlichtingen en boekingen uitsluitend bij Sijthoff Pers Reisor ganisatie, Wagenstraat 37 te Den Haag, tel. 070-635918 (na 9 uur 's morgens en niet op zaterdag).

Leidse Courant | 1980 | | pagina 11