Bakker ELECTRO- filiaalhouder maatschappelijk werker m/v jongedames ANWB IP® •ssSgë. [P® gj Slager Jan Zandbergen Zandbergen zo'n slager^) 1e monteur m/v Medewerkers Automatisering BS. werken bij het gevangeniswezen in Amsterdam LEIDSE COURANT ZATERDAG 6 DECEMBER De Gemeentelijke Sociale Dienst vraagt voor de afdeling Maatschap pelijke Werk, een: Naast de drie uitkeringsafdelingen is de afdeling Maatschappelijk Werk een zelfstandige afdeling binnen de Gemeentelijke Sociale Dienst organisatie. De afdeling bestaat uit 5 werkers en een praktijk begeleider/coördinator. De doelstelling van de afdeling is het zorgdragen voor langere en/ of procesmatige hulpverlening aan cliënten of groepen van cliënten en hun omgeving om op deze wijze een bijdrage te leveren aan het voorkomen, verminderen of oplossen van problemen ten gevolge van: - verstoorde of onvoldoende relaties tussen mensen en hun sociale omgeving; - verwerking van gebeurtenissen en omstandigheden, die ingrijpen in het leven van mensen; - het zich onvoldoende zelfstandig kunnen handhaven en ontplooien. Het uitvoeren van de werkzaamheden en het daarbij zo goed mogelijk voldoen aan de doelstelling, geschiedt vanuit een horizontale over- legstruktuur. De functie-eisen: - een afgeronde H.B.O.-M.W. of Sociale Akademie opleiding; - ervaring op het terrein van de maatschappelijke dienstverlening; - bekend zijn met de moderne methoden van hulpverlening; - de bereidheid om in teamverband met de overige medewerkers van de afdeling samen te werken; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Het salaris zal, mede afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal f 4033, f 26, bruto per maand bedragen. Inlichtingen omtrent de functie worden gaarne verstrekt door mede werkers van de afdeling: Marjan Hoes of Nico van Rijn (071-766600). Aan de selectie nemen de medewerkers van de afdeling deel. Een psychologisch onderzoek kan worden verlangd. Gegadigden voor deze functie worden uitgenodigd binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad hun sollicitatie te richten aan Burge meester en Wethouders van de Gemeente Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer 80.133. /&A Jan Zandbergen Vleesverwerkend Bedrijf zoekt met spoed een Heeft u interesse in deze job met aan trekkelijk salaris, neemt u dan contact op met Jan Zandbergen vleesverwerken de bedrijven aan de Produktieweg 40 te Zoeterwoude. Telefonisch 071- 899358 Verkoop van tuinartikelen door geheel Europa. Wij vragen voor direkt voor het inpakken van drukwerk. I Kom even langs of bel op naar: P. Bakker Hillegom B.V. De Zilk/Hillegom, Beeklaan 18, tel. 02520-18144 (NZH-lijn 90, Haarlem-Noordwijk, halte kerkvliet). Na werktijd aanmelden bij W. van Essen, Mauritslaan 62, Hillegom, tel.02520 -16428. De Engel/Lisse, Akervoorderlaan 2, tel.02522 - 19126. (NZH-lijn 50, Leiden-Haarlem/halte Engelenbuurt). Na werktijd aanmelden bij N. Uitendaal, Thorbeckelaan 95, Hillegom, tel. 02520-21076. Onze afdeling Beheer en Onderhoud Autopark verzorgt het onderhoud van het gehele wagenpark van de ANWB. Voor deze afdeling zoeken wij een 1 e monteur. Tot de taak van de eerste monteur zal behoren het algemeen onderhoud van en reparaties aan auto's van de ANWB alsmede alle daarbij voorko mende werkzaamheden. Wij zoeken iemand die voldoet aan de volgende eisen: - enige jaren ervaring als automonteur; - het VAM-diploma 1e monteur hebben of daar voor studeren; - in het bezit zijn van rijbewijs BE. Standplaats van deze functie is Den Haag. Er moet echter geen bezwaar zijn tegen het incidenteel werken in onze vestiging te Voorschoten. Een technische test maakt deel uit van de selectie procedure. Afhankelijk van opleiding en ervaring ligt het aanvangssalaris tussen f 2035,60 en f 2552,88 ter wijl een uitloop naar f 2971,02 mogelijk is. Vacaturenummer: 0-541 /32 Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de ANWB, afdeling Personeelszaken, Postbus 93200, 2509 BA Den Haag, onder vermelding op de enve lop van het betreffende vacaturenummer. Het Ministerie van Sociale Zaken vraagt voor de Afdeling Automatisering van de Centrale Afdeling Organisatie en Informatica (mnl./vrl.) ekersdijl jdacteui ementei De Centrale Afdeling Organisatie en Infor matica bestrijkt In hoofdlijnen de volgende taakgebieden. Het adviseren m.b.t. de organisatorische aspecten van het beleid en van de uit voering, waaronder begrepen het bevorde ren van doeltreffende organisatorische structuren, werkmethoden en procedures bij het Ministerie en de diensten, die daaronder ressorteren. Het tot ontwikkeling brengen van een departementaal Informatiebeleid, alsmede een hiervan afgeleid automatiseringsbeleid. Het verrichten van onderzoek naar en het adviseren over vraagstukken betrekking hebbend op de (geautomatiseerde) infor matievoorziening. Op het uitvoerend vlak van de geautomatiseerde informatiever werking worden t.b.v. het gehele departe ment service-taken verleend, tw. ontwik keling van nieuwe projecten, exploitatie en onderhoud van lopende projecten, beheer van de apparatuur (een Philips en twee Honeywell-Bull systemen), alsmede technische ondersteuning. Thans zijn bij deze Afdeling ruim 60 mede werkers werkzaam. Verwacht wordt dat de groei die de Afde ling de afgelopen jaren doorgemaakt heeft, zich zal voort zetten. Gevraagd worden: hoofd afdeling automatisering vac. nr. 0-705410167 Functie-informatie: leiding geven aan en coördineren van de werkzaamheden van de onderafdelingen: adviseren m.b.t. de ontwikkeling van het automatiseringsbeleid vanuit het informatievoorzieningsbeleid; realiseren van het automatiseringsplan; deelnemen aan de departementale en interdepartementale commissies en werk groepen. Gevraagd: b.v.k. universitaire opleiding op het terrein van bedrijfskunde of bedrijfs economie en ervaring op het gebied van automatisering, of een combinatie van opleiding en ervaring die aansluit op het hierboven omschreven werkgebied. Salaris: max. f 6098,- per maand. 1e systeemontwerper vac. nr. 0-810810167 Functie-informatie: vervaardigen van functionele c.q. technische ontwerpen voor informatiesystemen; samenstellen en documenteren van proefsets; begeleiden van het systeemontwerp tot aan de opera tionele fase; leiding geven aan project groepen. Vereist: VWO met wiskunde. Enige jaren ervaring als systeemontwerper b.v.k. in conversationele c.q. transactionele toe passing. Gedegen kennis van geavanceerde com putersystemen die gebruik maken van datacommunicatie en teleprocessing. Salaris: max. f4033,- per maand. 1e technisch wetenschap pelijk programmeur vac. nr. 0-7057/0167 Functie-informatie: verlenen van onder steuning m.b.t. software vraagstukken t.b.v. de gebruikersgroep; analyseren en programmeren van samengestelde tech- nisch-wetenschappelijke problemen; adviseren en/of assisteren bij program meringsmoeilijkheden van technisch- wetenschappelijke problemen. Vereist: ten minste VWO met wiskunde; basiskennis informatica; kennis van een wetenschappelijke programmeertaal, b.v.k. FORTRAN, of een hiermee vergelijk bare opleiding. Ervaring in een soort gelijke functie strekt tot aanbeveling. Salaris: max. f 4033.- per maand. senior programmeur vac. nr. 0-705510167 Functie-informatie: uitwerken van com plexe detailsysteemontwerpen; opstellen van hoofd-programmastroomschema's; opstellen van bedieningsinstructies; schrijven van programma's in een pro bleemgerichte programmeertaal; docu menteren van de verrichte werkzaam heden; leiding geven aan programmeurs. Vereist: ten minste diploma HAVO met wiskunde; AMBI B, I en T modules of een hiermee vergelijkbare opleiding; ervaring met COBOL. Salaris: max. f3512,- per maand. programmeurs vac. nr. 0-796510167 evt. deeltijdarbeid Functie-informatie: ontwerpen van pro gramma's aan de hand van systeem ontwerpen; onderhouden van bestaande programmatuur; ontwikkelingen volgen op het gebied van systemen en apparatuur. Vereist: ten minste diploma HAVO met wiskunde; AMBI i, B en T modules of een hiermee vergelijkbare opleiding. Kennis van COBOL '74, alsmede enige ervaring als programmeur strekt tot aan beveling. Salaris: max. f3084,- per maand (bij volledige werkweek). medewerker bureau bedrijfsbeheer vac. nr. 0-7059,0167 Functie-informatie: controleren van de aangeboden opdrachten t.a.v. volledigheid en juistheid van instructies en informatie dragers; mee opstellen van een produktie- dagplanning; assisteren bij de periodieke verslaglegging; onderhouden van contac ten met gebruikers. Vereist: ten minste MAVO 4 met wiskunde. Ervaring in-een vergelijkbare functie strekt tot aanbeveling. Salaris: max. f2530.- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van dienst tijd. Voor alle functies geldt: Standplaats: Rijswijk. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. ie \m uVÖ* Een baan in een gevangenis of huis van bewaring is een „job" waar je je nauwelijks een voorstelling van kunt maken. Het is dan ook belangrijk dat je goed op de hoogte bent voordat je echt solliciteert. Er worden diverse INFORMATIE-DAGEN georganiseerd waar je over deze beroepen allerlei informatie kunt krijgen. bewaarder (mnum.) Ben je tussen de 25 en 45 jaar, dan kun je opgeleid worden voor bewaarder/ster, voor de inrichtingen te Amsterdam. Ook deze opleiding wordt in diensttijd gegeven. In deze functie ben je vooral bezig met de dagelijkse individuele begeleiding van gedetineerden en draag je zorg voor de goede gang van zaken binnen de inrichting. gestichtswachter (mnUvri.) Ben je tussen de 20 en 24 jaar, dan kun je opgeleid worden voor gestichtswachter/ster. Deze opleiding wordt tijdens de diensttijd in Veenhuizen gegeven. Er wordt veel aan dacht besteed aan sport en je krijgt je volle salaris. Na de opleiding verricht je vnl. beveiligingstaken in en om huizen van bewaring en gevangenissen met name te Amsterdam. Na enkele jaren kun je in de functie van bewaarder/ster worden benoemd. Voor beide functies wordt een MAVO of lagere beroepsopleiding gevraagd. Het aanvangssalaris is als gestichtswachter f 1931,- bruto per maand; als bewaarder is dit f 2118,- bruto per maand. Na een voltooide opleiding en benoeming tot bewaarder is er een uitloopmogelijkheid aanwezig tot max. f2666,- bruto per maand. Daarna zijn de mogelijk heden nog niet uitgeput. Genoemde salarissen zijn exclusief een toeslag van max. f26,- bruto per maand en 8% vakantie-uitkering. Voor het verrichten van onregelmatige diensten wordt een toelage gegeven. In de maand januari 1981 worden informatie-dagen georganiseerd op: zaterdag 10 januari 1981 te Den Haag voor de gestichtswachter/ster zaterdag 17 januari 1981 te Amsterdam voor de gestichtswachter/ster zaterdag 10 januari 1981 te Amsterdam voor de bewaarder/ster zaterdag 17 januari 1981 te Den Haag voor de bewaarder/ster Reiskosten 2e kl. NS en/of buskosten naar en van de plaats van voorlichting worden vergoed. Je kunt op twee manieren reageren: e onderstaande bon invullen en opsturen, waarna ja aan uitnodiging krijgt voor een informatie-dag. je telefonisch opgeven voor een informatie-dag. Schrijf of bel naar het Centraal Wervings- en Opleidingsinstituut, Laan van Meerdervoort 84,2517 AP Den Haag, tel. (070) -4693 81, Ut. 217 of 210 (tijdens kantooruren). Rijksoverheid De heer/mevrymej. adres: woonplaats: postcode: zou graag een uitnodiging ontvangen voor de informatie-dag voor de functie van geb.datum: brilsterkte: vac. nr. 0 7504/0167 gestlchtswachter/ster vac. nr. 0-6280/0167 bewaarder vac. nr. 0-6281/0167 bewaarster op zaterdag januari 1981 te Sijthoff Pers vraagt voor de sektor Techniek een (M/V) Leeftijd ca. 30 jaar op het niveau MTSwerktuigbouw. .De mechanische monteur heelt tot taak het uitvoeren van reparaties, revisies en modificaties, zoals aangegeven op de onderhoudsplanning. In roulatie met de collega's verricht hij smeerwerk- zaamheden. De technische installaties bestaan o.a. uit de offset- en hoogdrukpersen. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de chef van de afdeling, de heer A. Grell, tel. 070-906810. (vacaturenummer To-36) (M/V) voor de afdeling Electro-techniek. Leeftijd 25-30 jaar met de opleiding M.T.S. E.. E.T.S., V.E.V. Ie monteur of gelijkwaardig. Ervaring of belangstelling m.b.t. vermogens- electronica is noodzakelijk. Te zamen met enkele collega's en een groepsleider verzorgt de electro-monteur de instandhouding, verbetering en vervanging van de electro-technische outillage. Voor deze funktie is het goed kunnen funktioneren in groepsverband een vereiste, alsmede ervaring in het omschreven funktiegebied. Inlichtingen worden verstrekt door de chef van de afdeling, de heer W.A. Nieuwenhuis, tel. 070-906810. vacaturenummer To 41 Op beide afdelingen worden de werkzaamheden verricht in een wisselende dag- en avonddienst. Wij bieden een aantrekkelijk salaris, een gratificatie ter grootte van een extra maand en uitstekende pensioenvoorzieningen. Uitgebreide sollicitatiebrieven kunt u richten aan: Sijthoff Pers, afdeling Personeel en Organisatie, postbus 16050, 2500 AA 's-Gravenhage, t.a.v. de heerl.W.M. Bekkering. Gaarne op brief en enveloppe het bij de vacature behorende nummer vermelden. Sijthoff Pers is één van de vijf rjroots'tï dagblad uitgeveruen in ons land. onafhankelijk van f>mqe partn ol belangengroep en voornamehik qeorienteerd op de provincie Zuid Holland. Zn geelt onder meer uit de HaagscheCourant. het Rotterdams Nieuwsblad, de Goudsche Courant, het Economisch Dagblad Als moedermaatschappu geelt zij in samenwerking met Westerpers B V uit Het Binnenhol, en de I.eidse Courant, en in samenwerking met Randstad Edities 'e Delft 39 gratis verspreide huis aan huis bladen in Zuid Holland. Om de abonnees buiten Den Haag. Rotterdam en Gouda het nieuws uit hun woonomgeving te versohallen geelt Siithofl Pers in één abonnement met de avondbladen tevens 16 regionale kranten uit. De totale lezerskring van het bladen pakket overschrudt ruimschoots het miljoen. Die dag en nieuwsbladen zijn gevestigd binnen hun verzorgingsgebied. Handelsdrukkerijen zijn er in Riiswiik. Den Briel en Lisse. De centrale directie en de lioofdredaktie. computer centrum, technische produktie, de commerciële en administratieve afdelingen zijn binnenkort qevestigd in een nieuw bedri|fscomplex te Riiswiik het hoofdkantoor van de onderneming die met 1600 personeelsleden behoort tot de middelgrote bedriiven in ons land: IEN png nerij 1 de ja; Da nensei Oo ing z omisc en ve Wols ook en VI Naar deze functie kunt u solliciteren door inzending van een sollicitatieformulier vóór 5 Januari 1981, dat u kunt aanvragen per briefkaart onder vermelding van het vacaturenummer en uw hulsadres met postcode, bij de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbu9 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8% vakantie-uitkering en een toeslag van 26,- per maand (bij volledige werkweek). Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het Ministerie toegezonden. SIJTHOFF PERS

Leidse Courant | 1980 | | pagina 24