nlliinü .is de rijksoverheid vraagt medewerk(st)er begrotingsbureau 0® service technici buitendienst leiden verph5§ URN LLUEICËR 5LUUTM AFDELINGSHOOFD ^OTc.^ Wilt u een ZELFSTANDIG, GOED BETAALD BEROEP? J. J. de Jong b.v. PAGINA 16 LEIDSE COURANT ZATERDAG 6 DECEMBER! koninklijke olland industrie- en handelmaatschappij b.v. Olland,127 jaar oud, is gevestigd in een prachtig nieuw kantoor- en fabriekspand aan de Brabanthaven te Nieuwegein. Een modem bedrijf, kompleet nieuw ingericht, temidden van veel groen. Daar worden de bekende Olland automaten voor warme- en koude dranken en weegwerktuigen samengesteld. Ook vindt van daaruit de verkoop en distributie plaats van ingrediënten, atsmede van Hugin kasregisters en Tom ra statiegeld-automaten. Voorspoedige indiensttreding zoeken wij in Leiden en omgeving voor onze afdeling Drankenautomaten Het aksent bij deze funktie ligt op het uitvoeren van preventief onderhoud en het verrichten van noodzakelijke of voorkomende reparaties van drankenautomaten. Ook de begeleiding en instruktie van kliënten wordt u toevertrouwd. Vereisten: electro-techniek op L.T.S. of gelijkwaardig niveau ruime technische vaardigheid kennis van koeltechniek en/of electronica strekt tot aanbeveling goede omgangsvormen rijbewijs BE Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden in overleg vast te stellen. Opname in pensioenfonds, 22 vakantiedagen. U krijgt de beschikking over een auto en uiteraard ontvangt u een onkostenvergoeding. Uw schriftelijke sollicitatie gelieve u te richten aan het onder staande adres onder vermelding van de letters T.DA U kunt ook telefonisch inlichtingen inwinnen. Vraagt u dan naar de heer H. Portengen. Koninklijke Olland B.V. - Postbus 1166, 3430 BD Nieuwegein - Telefoon: 03402-41744. Bij de Directie Algemeen Financieel Beleid is een plaats vrij voor een De functie kan eventueel ook in deeltijd vervuld worden. De werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit het maken van begrotingswijzigingen, het geven van een toelichting daarop en alge mene assistentie binnen de directie. Voor deze functie wordt gevraagd: - nauwgezette wijze van werken; - goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - opleiding, gericht op financiële werkzaamheden: MEAO-economische richting, dan wel HAVO/MAVO met prak tijkdiploma boekhouden; - typevaardigheid. Ervaring in dit werk kan tot aanbeveling strekken. Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring zal het salaris voor deze functie tussen f 1753,— en f 2530,— (excl. loontoeslag) bedragen. Belangstellenden kunnen nadere informatie over de functie inwinnen bij het hoofd van de directie, dhr. J. van Nimwegen, tel. 071-145344, toestel 146. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad gezonden worden aan Burgemeester en Wethouders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, met vermelding van vacaturenummer 80.132. JÈ0' "bouwen die belang stelling hebben voor deze functie worden met Klem tochtte solliciteren^ Van Wiickerslooth te Oegst geest is een modern R" verpleeghuis voor soma tisch zieken met een capa citeit van 108 bedden deeid over vier afdelingen en beschikt als ree ringscentrum over ee stekend ingerichte revalida- tie-afdeling. Langdurige zieken en revalidatie- patienten vinden hier een prettig woon-, behandel en leefklimaat Het verpleeg huis is gemakkelijk met openbaar vervoer te berei ken en beschikt bovendien over een personeelsflat met 32 appartementen. Voor ons verpleeghuis vragen wij een met een voltooide opleiding A-verpleeg- kunde en ervaring. De taak zal bestaan uit o.a.: organisatie en leiding van de afdeling; zorgdragen dat de begeleiding van de leerling-ziekenverzorgenden gegaran deerd is; mede bepalen van werk- en leefklimaat in het huis; zorg en kwaliteit van de verpleging op timaal is. Interne huisvesting behoort tot de mogelijk heden. Voor nadere inlichtingen en sollicitaties kan men zich wenden tot Mevrouw A.M. van Berkom, (tel. 071-171234), postbus 34, 2340 AA Oegstgeest. J VERHUIZINGEN In b land garantie JAN VAN DUUREN MIDDELSTE GRACHT 36 LEIDEN TM. 1Z54.68 - 1Z40.60 Verwarmde bergplaats Klaar^' terwijl VOOR ALLE BETONGARAGES Div. afm. v.a. 1.950. BETON TUINSCHUREN Div. afm. v.a. 1.025.- BETON SCHUTTINGEN 2 mtr. hoog en geplaatst per strekkende mtr. 58.- minder dan 10 mtr. 15% extra exclusief 18% b.t.w. OOK TE LEVEREN ALS ZELFBOUW A. ENB. BETONBOUW BARRIERWEG 239 5622 CN EINDHOVEN Tel. ook 's avonds 040-815041, 815559 434643 stafmedewerker (mni./vri.) automatisering Ministerie van Sociale Zaken Centrale Afdeling Financieel-Economische Zaken, Stafbureau Automatisering Functie-informatie: adviseren over het automatise ringsbeleid van het departement en de daaronder ressorterende organisaties: voorstellen doen m.b.t. het oplossen van problemen op het gebied van de informatieverwerking; begeleiden van de ontwikke ling en uitvoering van automatiserings projecten; beoordelen van en geven van adviezen aan de leiding van de Afdeling over nieuwe automa tiseringsprojecten bij het departement m.b.t. de financiële en controletechnische aspecten; als verte genwoordiger van de Centrale Afdeling Financieel- Economische Zaken zitting nemen in departemen tale en interdepartementale werkgroepen, stuur groepen en adviescommissies met als doel moge lijkheden te bezien om deze processen zo doelmatig mogelijk te doen verlopen b.v. door inschakeling van moderne elektronische hulpmiddelen; vervaardigen van probleembeschrijvingen en ontwerpen en ver vaardigen van een beschrijving voor nieuwe met elektronische apparatuur uit te voeren administra ties; geven van adviezen m.b.t. de aanvraag van kan toormachines, alsmede adviseren tot ingebruik neming van nieuwe (elektronische) hulpmiddelen. Vereist: ten minste diploma HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding; volledig SPD of HEAO be- drijfsinformatica of studerend hiervoor, alsmede op leiding systeemanalyse. Ervaring op het gebied van automatisering van (financiële) administraties strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 4497,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 2 januari 1981. medewerker (mnt./vri.) Ministerie van Buitenlandse Zaken Directie Economische Samenwerking. Bureau Economische Aangelegenheden Functie-informatie: volgen, analyseren en berichten inzake aangelegenheden van algemeen economisch karakter in Nederland en in het buitenland, waarbij m.n. aspecten die betrekking hebben op algemeen economsich beleid, werkgelegenheidsbeleid, betalingsbalans- en wisselkoersaangelegenheden, begrotingsproblematiek. consumentenbeleid en in ternationale handel, de aawlacht vragen; meehel pen voorbereiden van departementale en interde partementale standpunten t.a.v. economische vraagstukken die aan de orde zijn in internationale organisaties, met name EG en OESO. Vereist: ten minste HBO opleiding op economisch gebied, b.v.k. macro-economische richting. Bekend heid met de problematiek van economische samen werking in Europees en OESO-verband strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 4497,- per maand. Bij het Ministerie van Buitenlandse Zaken wordt de integratie voorbereid van ambtenaren van de Bui tenlandse Dienst en van het Ministerie, ten einde te komen tot een nieuwe Dienst Buitenlandse Zaken. Bij deze Dienst zullen plaatsingen in binnen- en bui tenland zich voltrekken binnen het kader.van één personeelsplanning, welke aandacht schenkt aan in dividuele voorkeuren. Van kandidaten zal derhalve gevraagd worden te kiezen voor (hun eventuele echtgenote/echtgenoot in te stemmen met) het vervullen van functies in binnen- en buitenland binnen deze geïntegreerde Dienst. Sollicitaties inzenden vóór 2 januari 1981. assistent-accountants (mnl./vrl.) vac. nr. 0-7530/0167 Vereist: diploma HEAO (bedrijfseconomie) of VWO; NIvRA-studie ten minste tot en met propedeuse. B.v.k. controle-ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 3512,- per maand. Carrièremogelijk heden zijn aanwezig. Sollicitaties inzenden vóór 27 december 1980. secretaresse/secretaris hoofd typekamer Ministerie van Landbouw en Visserij Stichting tot Uitvoering van Landbouwmaatregelen en de Provinciale Directie voor de Bedrijfsontwikke ling in Zuid-Holland Vereist: de diploma's MAVO en typen; goede kennis van de Nederlandse taal. Ervaring met genoemde werkzaamheden strekt tot aanbeveling. Standplaats: Gouda. Sollicitaties inzenden vóór 27 december 1980. technisch medewerker (mnl./vrl.) Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening Directie Woningbouw en Stadsvernieuwing, Onder afdeling Bouwplannen Functie-informatie: toetsen v van woningwetwoningen en uitbrengen van adviezen daarover t.a.v. de goedkeuring; beoordelen van extra kosten voor het bouwen in stadsvernieuwings gebieden van woningwet- en premiewoningen en adviseren hieromtrent, alsmede voor experimentele woningbouwplannen; beoordelen van subsidiabele kosten van de gehandicaptenregeling en clusters; begeleiden van de directies van de volkshuisvesting in de provincie; ontwikkelen van een berekenings methodiek om deconcentratie van de beoordeling mogelijk te maken; beoordelen van de kosten van 1 en 2 persoonshuishoudens in bestaande bouw. Gevraagd: b.v.k. HTS bouwkunde of MTS met prak tische ervaring in het oplossen van bouwtechnische problemen en de praktische toepassing. Standplaats: Zoetermeer. Salaris: max. f 4033,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 9 januari 1981. medewerker (mni./vri.) afdeling voorbereiding onderhoud Functie-informatie: o.a. voorbereiden van onderhouds- en herstelwerk aan stalen bruggen, sluisdeuren en bewegingswerken in het hele land; verzamelen van gegevens voor en opmaken van be stekken met kostenraming, verzorgen van corres pondentie binnen de Rijkswaterstaat en met aanne mers; mee beoordelen van meer en minder werk, begeleiden van periodieke inspecties en de daaruit volgende periodieke herstellingen; veelvuldig on derhouden van contacten. Vereist: diploma HTS werktuigkunde of een hiermee vergelijkbare opleiding; naast technische vooral ook administratieve ervaring. Standplaats: Voorburg. Salaris: max. f 4033.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 31 december 1980. schaderegelaar (mnl./vrl.) Functie-informatie: onderzoek verrichten naar schuldvraag en regelen van materiële en letselscha den, ontstaan door verkeersongevallen. Standplaats: Rijswijk. Salaris: max. f 3512.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 27 december 1980. documentalist (mni./vri.) vac. nr. 0-7224/0167 Functie-informatie: excerperen, classeren en eva lueren van literatuur, vnl. op statistisch gebied; op de hoogte blijven van ontwikkelingen op het vakge bied; meewerken aan catalogusbouw; samenstellen vantiibliografieën, aanwinstenlijsten en inventarisa ties van statistische gegevens; adviseren bij collec tievorming. Standplaats: Voorburg. Salaris: max. f 3512,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 6 januari 1981. hoofd (mnl./vrl.) binnendienst vac. nr. 0-9273/0167 Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening Directie Rijkssteun Volkshuisvesting en Huurzaken. Secretariaat van de Huurcommissie in het ressort 's-Hertogenbosch Functie-informatie: leiding geven aan de admini stratie; bewaken van de voortgang van de werk zaamheden; verstrekken van inlichtingen aan pu bliek voorbereiden van de jaarlijkse financiële en materiële begroting; verzorgen van periodieke ver slaglegging en voorbereiden van het jaarverslag; concipiëren van brieven, nota's, enz. Vereist: diploma HAVO/MEAO of een hiermee ver gelijkbare opleiding; Praktijkdiploma Boekhouden en/of diploma Nederlandse Handelscorresponden tie. Standplaats: 's-Hertogenbosch. Salaris: max. f 2800.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 27 december 1980. Wettelijk beschermd. Wel eens gedacht om nj-les te geven? Gezien het tekort aan instructeurs zijn er geen problemen om als full-time of part-time instructeur aan de slag te gaan. Uv: omgeving. AANVANG 20.00 UUR VRAAG INFORMATIE OF BEL. Autorijschool van Wijngaarden Overtoom 136 tel 020-121901 Dinsdag 9 december Autonjschool de Kleijnen ln van Meerdervoort 178 teL070-649900 Maandag 8 december Centrale verwarming Technisch Installatiebureau HAVENPLEIN 1, LEIDEN, TEL. 071-149677 centrale verwarming - luchtbehandeling - air conditioning; landelijk erkend: gas- en water- technisch installateur medewerker/plv. Chef (mnl./vrl.) statisch archief Ministerie van Sociale Zaken Centrale Afdeling Kabinets- en Administratieve Zaken Functie-informatie: leiding geven aan de sectie semi-statische archieven; indelen en beheren van deze archieven; ontvangen en selecteren van ar chiefbestanden; opstellen van inventarissen, vernietigings- en bewaarlijsten; overleg voeren met de Algemene Rijksarchivaris. Vereist: diploma MULO/MAVO 4; diploma Middel baar Archiefambtenaar of diploma SOD I f II en het getuigschrift cursus voortgezette vorming Archief, beheerervaring in een leidinggevende functie. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 3084.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 27 december 1980. hoofd assistent (mrn./vri.) Functie-informatie: verstrekken van informatie aan bezoekers van de bibliotheek; verrichten van onder zoek in statistische literatuur; assisteren bij de col lectievorming. Standplaats: Voorburg. Salaris: max. f 3084,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 6 januari 1981. financieel-administratief medewerkers (mni./vri.) Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen Centrale Directie Financieel-Economische Zaken, Onderafdeling Beleidsinformatie en Begrotingstech nische Zaken Functie-informatie: verstrekken en toelichten van financiële beleidsinformatie; analyseren van be- leidsgegevens en signaleren van significante ontwik kelingen; assisteren bij het ontwikkelen van - veelal geautomatiseerde - financiële informatiesystemen. Vereist: MEAO administratieve richting of een hier mee vergelijkbare opleiding. Ervaring met geautomatiseerde systemen strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 3084.- per maand. In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen m.n. in middelbare en hogere func ties te vergroten, wordt vrouwen die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties inzenden vóór 27 december 1980. vormgever (mni./vri.> tevens plv. hoofd sectie vormgeving Functie-informatie: ontwerpen van stands voor ten- toonstellingen in binnen- en buitenland; mee leiding geven, ook in de werkplaats en op de bouwplaats; maquettebouw; grafisch ontwerpen; visualiseren van abstracte begrippen overleg voeren met op drachtgevers, ook over het financiële aspect. Vereist: Akademie voor Beeldende Kunsten, richting typografische industriële vormgeving; enige jaren ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 2800,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 27 december 1980. permanente banenmarkt Rijks Psychologische Dienst, Eisenhowerlaan 132. Corr. adres: Postbus 20013. 2500 EA 's-Gravenhage. Geopend maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 16.30 uur. Maandag en dinsdag ook van 16.30 tot 21.00 uur. Telefonische inlichtingen worden verstrekt onder ir (070)-5012 26. Bovengenoemde max. salarissen zijn in het alge meen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 8% vakantie-uitkering en een toe slag van max. f 26,- per maand. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerboven hoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met post code, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. Morsweg 246 f 158.0 Woonhuis met kleine voor-en 16 mtr. diepe achtertui^ (zonnig), schuur. CV. Ind.: hal. toilet, kamer t keuken. Ie etage: 2 slaapkamers, badkamer n OM Ne» en c

Leidse Courant | 1980 | | pagina 16