de rijksoverheid vraagt Pt F® secretaresse groepsleider (m/v) FINAHCIËLE ADMINISTRATIE leraar/ lerares st«bernardus leerling ziekenverzorgende ziekenverzorgenden Wilt u een ZELFSTANDIG, GOED BETAALD BEROEP? Evro Holland B.V. LEIDSE COURANT ZATERDAG 22 NOVEMBER 1980 PAGINA Bij de hoofdafdeling Civiele Werken van de Dienst van Gemeente werken is plaatsingsmogelijkheid voor een secretaresse Functie-informatie: De aan te trekken medewerkster zal diverse secretariaatswerkzaam heden gaan verrichten ten behoeve van de adjunct-directeur Civiele Werken en de afdelingschefs in zijn sector. Daarbij wordt gedacht aan onder meer: - behandeling van correspondentie - voorbereiding en verslaglegging van vergaderingen en besprekin gen - regelen van afspraken en bijhouden van agenda's - verzorgen van documentatie, inwinnen van informatie - lichte typewerkzaamheden Vereist: Schoolopleiding op tenminste HAVO-niveau, zo mogelijk aangevuld met een secretaresse-opleiding; een behoorlijke typevaardigheid. De voorkeur gaat uit naar kandidaten met ervaring in een soortgelijke functie. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal f 2.530,— bruto per maand, exclusief f 26, loontoeslag. Schriftelijke sollicitaties binnen tien dagen te richten aan de Directeur van de Dienst van Gemeentewerken, postbus 148, 2300 AC Leiden, met vermelding van va caturenummer GW 80033 op brief en en velop. 5b Katholieke Stichting Huize verpleeghuis reactiveringscentrum bejaardenverzorgingstehuis I hoofdstraat 82, 2171 AV Sassenheim, tel. (02522) 19004 In samenwerking met het psychiatrisch ziekenhuis "Sancta Maria" te Noordwijk vindt, voor ons 114 bedden tellende verpleeghuis, de opleiding plaats voor waarvan per 1 maèrt 1981 weer een kursus start. Hiervoor kunnen wij nog enkele leerlingen plaatsen. Kandidaten dienen de leeftijd van 17 jaar te hebben bereikt t en na de lagere school, drie jaar voortgezet onderwijs - met goed resultaat - hebben genoten. Tevens vraagt de direktie voor haar verpleeghuis Tot de taak behoren o.m.: een optimale verzorging van de patiënten in team-verband; samenwerking met en begeleiding van leerling ziekenverzorgenden; meewerken aan een goede sfeer op de afdelingen. Salariëring en sekundaire arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. Ziekenhuiswezen. Inlichtingen over deze funktie kunnen worden ingewonnen bij het waarnemend hoofd verplegingsdienst, mevrouw A.B. Wildöer-van der Werf. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie. Wettelijk beschermd. Wel eens gedacht om nj-les te geven' Gezien het tekort aan instructeurs zijn in Uw omgeving. er geen problemen om als full-time ot aanvang 20 00 uur part-time instructeur aan de slag te gaan. vraag informatie of bel. Autorijschool van Wijngaarden Overtoom 136 teL 020 -121901 Dinsdag 25 november Autorijschool de Kleijnen ln van Meerdervoort 178 teL 070 -649900 Maandag 24 november Evro is een van de grotere organisaties voor tijdelijk werk in Nederland. In 1980 zal Evro tenminste 20.000 verschillende mensen aan één of meer tijdelijke banen helpen. Evro heeft 52 filialen in Nederland en een hoofd kantoor te 's-Gravenhage. Op dit hoofdkantoor komt binnenkort een baan vry voor een voor de algemeen directeur Voor deze verantwoordelijke en zelfstandige baan zoeken wij iemand van ongeveer 25 jaar, met middelbare schoolopleiding (minimaal HAVO), diploma's typen en steno Nederlands. x Ervaring als directie-secretaresse strekt tot aanbeveling. Naast de normale secretaresse-taken zal zij met grote accuratesse zelfstandig notuleren en correspondentie voeren. Vanwege het representatieve karakter van deze baan zijn goede en tactvolle contactuele eigenschappen van groot belang. Het spreekt vanzelf dat degene die wij zoeken ook in perioden van grote drukte een opgewekt humeur weet te behouden. Sollicitaties met pasfoto en curriculum vitae aan: Evro Holland B.V. t.a.v. Hoofd Personeelszaken Postbus 171 2501 CD 's-Gravenhage „eb* „u4efA<.cor- ^ee*s!,eie*ari Op korte termijn komt binnen onze administratieve sektor de funktie vakant van Hij/zij wordt de koördinator van een team dat belast is met uitvoerende werk zaamheden van een aantal sub-administraties in de financiële sfeer. Naast de dagelijkse leiding zullen o.m. de debiteurenbewaking en liquiditeitsplanning en het valutabeheer deel gaan uitmaken van het takenpakket. Er wordt een belangrijke bijdrage verwacht in de verdere ontwikkeling van onze financiële beheerssystemen. Hij/zij ressorteert onder de manager financiën en automatisering en heeft uit hoofde van zijn/haar funkjie kontakten met diverse afdelingen binnen het bedrijf, in het bijzonder met de verkoop- en de inkoopafdeling. Voor deze funktie is vereist: middelbare schoolopleiding; redelijke kennis van de moderne talen; MBA<liploma, terwijl studerenden voor SPD de voorkeur genieten; enige jaren ervaring in genoemde gebieden. Bezitters van een HEAO-diploma worden eveneens uitgenodigd kontakt met ons op te nemen. Belangstellenden kunnen voor nadere inlichtingen bellen met drs. C.J. Paauw, manager financiën en automatisering. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personele en Sociale Zaken, t.a.v. de heer W.J. van Maris. Vicon N.V., Hoofdweg 1278, 2153 LR Nieuw Vennep. Telefoon (02526) 7 28 41/7 30 41 Vicon fabriceert landbouwwerktuigenpolyester en nodutair gietijzer. De produktiebedrijven zijn gevestigd in Nederland (Nieuw Vennep en Oosterzee), Spanje en India. Verkoopmaat schappijen bevinden zich in 6 Europese tanden, de U.S.A., India, Japan en Brazilië. Het hoofd kantoor van de Vicon groep is gevestigd in Nieuw Vennep. BEDRIJFSTECHNISCHE SCHOOL School voor individueel technisch onderwijs. Vondellaan 35 - 2332 AA Leiden - tel. 071 - 769252. In verband met uitbreiding van het aantal leer lingen hebben wij een vacature van 14 uur Algemene Technieken Gegadigden met een onderwijsbevoegdheid voor dit vak of hiervoor studerend genieten de voorkeur. Sollicitaties en inlichtingen bij de directeur van de school, J.G. Fokkema hOOfd (mnl./vrl.) accountantsdienst i.o. vac. nr. 0-8964/0167 Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne Secretaris-Generaal. Algemene Leiding Accountantsdienst De Accountantsdienst zal rechtstreeks onder de Secretaris-Generaal ressorteren. Het werkterrein van de dienst omvat het departe ment. de daaronder ressorterende diensten, institu ten en (gesubsidieerde) activiteiten op het-terrein van de volksgezondheid en milieuhygiëne. Functie-informatie: naast ontwikkelen van en leiding geven aan de dienst, uitvoeren van algemene en bij zondere opdrachten en adviseren van de departe mentsleiding. Vereist: voltooide accountantsstudie. poSt-doctoraal of NIvRA; controle-ervaring; kennis van administra tieve automatisering. B'.v.k. ervaring in een leiding gevende functie. Standplaats: Leidschendam. Salaris: max. f 7286.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 2 januari 1931. medewerker (mm./vri.) administratieve organisatie vac. nr. 0-9101/0167 Ministerie van Justitie Directie TBR en Reclassering Functie-informatie: meewerken aan de door de Af deling Administratieve Organisatie t.b.v. de onder de genoemde Directie ressorterende inrichtingen, in stellingen en diensten te verrichten taken, zoals o.m. toezien op en coaching t b.v een juiste uitvoering van administratieve voorschriften en richtlijnen, als mede opzetten van administratieve systemen en procedures; adviseren inzake de structuur en de for matie van en het te voeren personeelsbeleid bij de administratieve eenheden; inzet van mechanische apparatuur; houden van communicatiebijeenkom sten met administratief personeel; participeren in werk- en overleggroepen. Vereist: diploma HEAO bedrijfsadministratieve rich ting of een hiermee vergeli|kbare HBO opleidingre dactionele ervaring; bereidheid tot het maken van dienstreizen. Standplaats: s-Gravenhage. Salaris: max. f 4033.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 24 december 1980. assistent-accountant (mnl./vrl.) vac. nr. 0-8659/0167 Functie-informatie: controlewerkzaamheden bij ge subsidieerde onderwijsinstellingen in de provincie Zuid-Holland (Zuid). Vereist: diploma VWO en studerend voor NIvRA- examens óf diploma MAVO 4 en MBA/SPD I. Erva ring m.b.t. accountantswerkzaamheden strekt tot aanbeveling Standplaats: nader overeen te komen. Salaris: max. f 3512.- per maand. In het kader van het streven van het-Ministerie het aantal vrouwen m.n. in middelbare en hogere tune- ties te vergroten, wordt vrouwen die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties inzenden vóór 13 december 1980 piV. hOOfd (mnl./vrl.) administratie vac. nr. 0-8455/0167 Rijksoverheidsdienst De Rijksnijverheidsdienst (RND) ressorteert onder het Ministerie van Economische Zaken. Öe RND heeft tot taak het bevorderen van de ontwikkeling van middelgrote en kleine bedrijven in de industrie. Zij doet dit d.m.v. technisch-economische voorlich ting via informatie, doorlichting, advisering en bege leiding. Deze taken worden uitgevoerd door de medewer kers van de districts- en provinciale kantoren. Functie-informatie: ontwikkelen en beheren van di verse administratieve procedures voor deze gede centraliseerde dienst; meewerken aan de ontwikke ling van de geautomatiseerde verwerking van di verse administratieve gegevens en begeleiding van de invoering daarvan. Vereist: diploma HAVO; kennis van bedrijfsadmini- stratie b.v. MBA. b.v.k. basiskennis van automati sche gegevensverwerking b.v. AMBI. Kennis van de automatische verwerking van administratieve gege vens strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 3084.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 13 december 1980. administratief medewerker (mnl./vrl.) vac. nr. 0-9103/0167 Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne Directoraat-Generaal voor de Milieuhygiëne. Sector Straling. Afdeling Vergunning De Sector straling is belast met de uitvoering van de Kernenergiewet en de daarop gebaseerde uit voeringsbesluiten. alsmede met het toezicht op de naleving van de voorschriften welke zijn verbonden aan vergunningen voor het toepassen van nucleaire technieken en ioniserende straling. Functie-informatie: vnl. - deels in teamverband, deels zelfstandig - behandelen van aanvragen om vergunningen op grond van de Kernenergiewet, w.o. ook werkzaamheden vallen die verband houden met inspraakprocedures op grond van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne. In verband hiermee moet regelmatig, in overleg met regionale autoriteiten, openbare hoorzittingen worden georganiseerd die gedeeltelijk in de avonduren moeten worden gehou den. Tevens zal hij/zij dan de functie van secreta ris/lid van de hoorcommissie vervullen. Voorts zowel mondeling ais schriftelijk behandelen van verzoeken om informatie m.b.t. vergunningaanvragen, wette lijke bepalingen, voorschriften, procedures, enz. Standplaats: Rijswijk. Salaris: max. t 3084.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 24 december 1980. Bovengenoemde max. salarissen zijn in het alge meen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 8% vakantie-uitkering en een toe slag van max. f 26,- per maand. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerboven hoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met post code, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. werken bij het gevangeniswezen in Amsterdam Een baan in een gevangenis of huis van bewaring is een „job" waar je je nauwelijks een voorstelling van kunt maken. Het is dan ook belangrijk dat je goed op de hoogte bent voordat je echt solliciteert. Er worden diverse INFORMATIE-DAGEN georganiseerd waar je over deze beroepen allerlei informatie kunt krijgen. bewaarder (mni/wi.) Ben je tussen de 25 en 45 jaar, dan kun je opgeleid worden voor bewaarder, voor de inrichtingen te Amsterdam. Ook deze oplei ding wordt in diensttijd gegeven. In deze functie ben je vooral bezig met de dagelijkse individuele begeleiding van gedetineerden en draag je zorg voor de goede gang van zaken binnen de inrichting. gestichtswachter (mmivri.) Ben je tussen de 20 en 24 jaar, dan kun je opgeleid worden voor gestichtswachter. Deze opleiding wordt tijdens de diensttijd in Veenhuizen gegeven. Er wordt veel aan dacht besteed aan sport en je krijgt je volle salaris. Na de opleiding verricht je vnl. beveiligingstaken in en om huizen van bewaring en gevangenissen met name te' Amsterdam. Na enkele jaren kun je in de functie van bewaarder worden benoemd. Voor beide functies wordt een MAVO of lagere beroepsopleiding gevraagd. Het aanvangssalaris is als gestichtswachter f 1930,- bruto per maand; als bewaarder is dit f2118,- bruto per maand. Na een voltooide opleiding en benoeming tot bewaarder is er een uitloopmogelijkheid aanwezig tot max. f 2666,- bruto per maand. Daarna zijn de mogelijk heden nog niet uitgeput. Genoemde salarissen zijn exclusief een toeslag van max. f 26.- per maand en 8% vakantieuitkering. Voor het verrichten van onregelmatige diensten wordt een toelage gegeven. In de maand december worden informatiedagen georganiseerd op: zaterdag 13 december te Den Haag voor de gestichtswachter/ster zaterdag 13 en 20 december te Amsterdam voor de bewaarder/ster. Reiskosten 2e kl. NS en/of buskosten naar en van de plaats van voorlichting worden vergoed. Je kunt op twee manieren reageren: onderstaande bon invullen en opsturen, waarna je een uitnodiging krijgt voor een informatiedag. je telefonisch opgeven voor een informatiedag. Schrijf of bel naar het Centraal Wervings- en Opleidingsinstituut. Laan van Meerdervoort 84, 2517 AP Den Haag, tel. (070) -46 93 81, tst. 217 of 210 (tijdens kantooruren). De heer/mevr./mej. adres: woonplaats: postcode: geb.datum: brilsterkte: vac. nr. 0-6280/0167 bewaarder vac. nr. 0-6281/0167 bewaarster vac. nr. 0-7504/0167 gestichtswachter/ster zóu graag een uitnodiging ontvangen voor de Informatiedag op

Leidse Courant | 1980 | | pagina 24