Miel< awpri 1 Een stad is een stad en dat willen we graag zo houden ook. Dat betekent dat we altijd bezig zuil blijven, want een stad is nooit af. Mensen veranderen, de stad moet mee. Tegen de tijd dat de ene opgeknapt, is de andere weer aan vernieuwing toe. Wat er bereikt wordt met stadsvernieuwing is maar een heel klein beetje. Terwijl er nog zoveel moet gebeuren, want zowat in elke stad is er wel er is geen betere t PAGINA 6 LEIDSE COURANT VRIJDAG 14 NOVEMBERjlJDAl e stofzuiger tot 1 januari 11981 voor alle Miele stofzuigers gekocl De meeste stofzuigers hebben maar al te vaak last van maagklachten. Meestal raakt de stofzak snel ver stopt en moet deze vaak worden verwisseld. Gelukkig is dat bij een Miele stofzuiger niet het geval. Gewoonweg omdat een Miele een ijzersterke en ekonomische maag heeftfdie met geen enkele andere is te vergelijken. Want gaat u maar na: een Miele stofzuiger van de nieuwe generatie heeft een stofcassette die, in tegenstelling tot de meeste andere, een inhoud van bijna acht liter heeft. Dat betekent dat u pas na zeer lange tijd hoeft te verwisselen. Bovendien is de Miele stofcassette van dubbelwandig, zwaar papier en de houder van hard kunst stof. Dus extra stevig. Als hij dan eindelijk toch vol is, is het verwisselen net zo makkelijk als het in- en uitnemen van de cassette bij een cassette-recorder. Dus komfortabel en zonder „morsen". En wat trouwens ook nog een voor deel is: bij elke set Miele stofcassettes krijgt u filters bijgeleverd voor motorkom- partiment en uitblaasope- ping. Deze zorgen ervoor dat er geen stofdeeltjes in de motorruimte of in de (CU atmosfeer worden teruggeblazen, en dat liefst 99,4% van alle stofdeeltjes wordt opgevangen. Er is maar één betere stofzuiger en dat is een Miele stofzuiger mét de originele Miele kofcas sette. En om dat te bewij; krijgt u nu die ijzersterke Miele maag drie jaar lang gratis!* Dat betekent 18 stofcassettes ter waarde van f35,- 'n Miele stofzuiger verdie de echte Miele garantie. De voordelen van deze gratis Miele stofcassettes ontdekt u natuurlijk pas wanneer u hem daadwerkelijk gebruikt Zo zal het u ook opvallen dat de zuigkracht konstant en hoog blijft. Maar had u van Miele anders verwacht Tenslotte heeft Miele een naam hoog te houden. En dat is ook de reden waarom u val Miele niet één jaar'garantie krijgt, doch maar liefst drie jaar volledige garantie*1 op de motor van uw Miele stofzuiger, mits u de originele Miele stofcassettes gebruikt. Met andere woorden het hart drie ji gegarandeerd en de maag drie jaar grati 'n Miele maag zit in talloze modellen Miele heeft een uitgekiende modell reeks. Wat voor stofzuiger u ook zoekt, bij Miele zult u hem vast en zeker vindi Van klein tot groot, Miele heeft 'm. Een goede reden om dus eerst even bij uw Miele handelaar binnen te stappen Ook al met het oog op die ijzerstetl maag die u nu drie jaar lang gratis krij

Leidse Courant | 1980 | | pagina 6