\5n derMeer heeft 't meest Uniekereis met de Queen EHzabeth2 VERSCHILTUSSEN DE KRANT EN EEN HUIS-AAN-HUIS FOLDER? DE KRANT WORDT GELEZEN. DINSDAG 4 NOVEMBER 1980 LEIDSE COURANT PAGINA 9 Méet: Meer keuze in zitgroepen. Meer prijsvariatie dan ooit. Bij wie ook weer? Twee/driezits combinatie in grenen. Stofkleuren: beige, goud, lichtbruin, lichtblauw. Ook in diverse tinten ribcord en velours. 2.195, aparte fauteuil 680," Twee/driezits combinatie in zacht velours. U kiest uit de kleuren ivoor, beige, blauw, reseda, bruin en grijs 1.950," aparte fauteuil 695," Zitcombinatie met rond hoekelement. Alleen leverbaar in midden bruin. Rondom leer. 5.995.- Ook te verkrijgen als twee/driezits combinatie 3.295," Twee/driezits combinatie in uitzonderlijk mooie kwaliteit leer. Kleurkeuze: wit, zwart, roodbruin, middenbruin en camel. Deze zitgroep is er ook met stoffen bekleding. 6.990," Twee/driezits combinatie in een behaaglijke weefstof en met een wit gelakte houten romp. Stofkleuren: brique, blauw, lindegroen en beige. 2.295," aparte fauteuil 720," Twee/driezits combinatie. Massief eiken romp en keuze uit vier kleuren leer: brons, bruin, lichtbruin en cognac. 3.395," aparte fauteuil 995," Zes van de vele, vele zitgroepen van Van der Meer. Komt u ze eens rustig allemaal bekijken. Meer prijs-zekerheid. Ziet u binnen 14 dagen na aankoop ergens hetzelfde meubel (onder dezelfde voorwaarden betreffende levering en service) voor een lagere prijs, dan geeft Van der Meer u het prijsverschil terug. Utrecht (nu uitgebreid totWoonwarenhuis' met 12.000 m2 nieuws en nieuwtjes): Rijksweg Oudenrijn-Arnhem, afrit Utrecht. Rotterdam: Groothandelscebouw, Weena 737. Den Haag: Spui hoek Kalvermarkt. Den Haag: Winkelcentrum Waldeck, einde Laan van Meerdervoort. Amsterdam: Stadhouderskade 74. Piemen (bij Amsterdam): Rijksweg Amsterdam-'t Gooi, afrit De Smep. Beverwijk: Rijksweg Haarlem-Alkmaar, Velser-tunnel, afrit Zaandam. Eindhoven: Noord Brabantlaan bij de Rijksweg Tilburg-Maastricht, afrit vliegveld. Etten-Leur: Riikswés Breda-Roosendaal. Waalwijk: Tuinstraat 32, aan de weg Waalwijk-Tilburg. Heerlen: Spoorsingel 2. Enschede: Winkelcentrum De Klanderij. Almelo: Oranjestraat 25. Arnhem: Rijksweg Arnhem-Nijmegen, afrit Elden. VanderMeer's Meeneem-MeubelMarkt vindt u in de toonzalen Utrecht, Waalwijk en Den Haag (Winkelcentrum Waldeck). Kerst-inkopen doen in New York In samenwerking met het reisbureau Hoyman Schuurman en de Britse rederij Cunard organi seert deze krant een werkelijk unieke elfdaagse vaar/vliegreis naar New York. Deze reis is als volgt samengesteld: Varen naar New York met de gerenommeer de Queen Elizabeth 2, één van de meeste luxueuze passagiersschepen ter wereld. De vijf dagen die u op dit zeekasteel doorbrengt zijn al een belevenis op zich. Vijf dagen en vier nachten logeert u in het Roosevelt Hotel (of een gelijkwaardig hotel) in New York. Deze tijd zult u goed kunnen gebruiken want er is een heleboel te zien en te doen in de 'Big Apple' zoals New York ook wel genoemd wordt. Om maar eens enkele dingen te nomen: het World Trade Centre, met de op één na hoogste wolkenkrabbers ter wereld, Wall Street, Greenwich Village, China Town, het ge bouw van de Verenigde Naties, Rockefeller Centre en natuurlijk Broadway en Fifth Avenue. Uit de meer dan 10.000 restaurants is moeilijk een keuze te maken en in de vele jazzbars, dis cotheken en nachtclubs kunt u zich heerlijk uit leven. Een excursie direct na aankomst geeft u een voorproefje van hetgeen u wacht. Rechtstreekse terugvlucht van New York naar Amsterdam. Prijs vanaf 1990 per persoon. 30 november: vlucht van Schiphol naar London of Southampton en transfer naar het Cotswold Hotel te Southampton. 1 december: transfer van het hotel naar de Queen Elizabeth 2 en inscheping. I t/m 6 december: volledige verzorging aan boord van de QE2 hetgeen betekent: dagelijks vijf maaltijden, gebruik van de bioscoop en de zwembaden. Elke avond topklasse amusement, het volgen van danslessen enz. 6 december: aankomst in New York. Een hos tess vangt u op en begeleidt u tijdens een 2V4 uur durende excursie door New York. Na af loop wordt u bij uw hotel afgezet. 6 t/m 10 december: verblijf in het Roosevell Hotel (of een gelijkwaardig hotel) In een twee persoons kamer met bad/douche/toilet. 10 december: in de namiddag, transfer naar het vliegveld en terugvlucht naar Amsterdam. II december: in de morgen, aankomst op Schiphol. Bij de prijs Is Inbegrepen: vluchten van Amster dam naar London of Southampton en van New Ybrk naar Amsterdam, één overnachting in Southampton en vier overnachtingen in New York, alle In het programma genoemde trans fers, excursie in New York, accommodatie en volledige verzorging aan boord van de Queen Elizabeth 2. Extra: maaltijden tijdens het verblijf In Southamp ton en New York, havenrechten, fooien, annule ringskosten- en reisverzekering, uitgaven van persoonlijke aard. N.B.: Voor deze reis moet u in het bezit zijn van een geldig paspoort, voorzien van een visum voor de Verenigde Staten van Noord-Amerika. De tarieven zijn als volgt: Cat. Transatlantische klas Tweede klas M Tweepersoons binnenhut met bedden boven elkaar 1990 J tweepersoons buitenhut met bedden naast elkaar 2335 XE éénpersoons binnenhut 2815 WD éénpersoons buitenhut 3185 Eerste klas H tweepersoons buitenhut met bedden naast elkaar 3575 E tweepersoons buitenhut met bedden naast elkaar 4665 VC éénpersoons binnenhut met douche/toilet ƒ4150 Alle hutten in de transatlantische klas zijn voor zien van douche/toilet. De hutten in de eerste klas hebben alle bad- /douche/toilet (behalve cat. VC) Daar de Queen Elizabeth 2 over 23 verschillen de soorten hutten beschikt, zijn niet alle tarie ven vermeld. De ligging van de hut bepaalt het tariefsverschil. De havenrechten bedragen 85 voor passa giers in de transatlantische klas en 100 voor de eerste klas passagiers. Deze reis kan rechtstreeks geboekt worden bij: Reisbureau Hoyman Schuurman, De Ruyter- kade 124, 1011 AB Amsterdam. Tel. 020- 241677 door het invullen en opsturen van de onderstaande coupon. Aanmeldingsformulier elfdaagse vaar/vliegreis naar New York van 30 november tot en met 11 december 1980. Naam: M/V Adres: te Naam medereiziger/ster Gewenste accommodatie De hierboven genoemde persoon verplicht zich en zijn of haar medepassagier, na acceptatie en ontvangst van de bevestiging, de totale pas- sagekosten te voldoen. Handtekening

Leidse Courant | 1980 | | pagina 9