CARRIÈRE KAA/En jÜQ L A de rijksoverheid vraagt Rabobank K 0 6 1e medewerker l post- en l archiefzaken (v/m| AFDELINGSHOOFD VAN DER DRIFT B.V. RUSTEN BURGH reizenmedewerker(ster) LEIDSE COURANT PAGINg Van Wiickerslooth te Oegst- geest is een modern R K 'verpleeghuis voor soma tisch zieken met een capa citeit van 108 bedden ver deeld over vier atdelmgen en beschikt als reactive ringscentrum over een uit stekend ingerichte revalida- tie-atdeling Langdurige zieken^ en revalidatie- patient'en vinden hier een 1 prettig woon-, behandel en leetklimaat. Het verpleeg huis is gemakkelijk met openbaar vervoer te berei ken en beschikt bovendien over een personeelsflat met 32 appartementen. verphüiURN LU'JEGËR 5LUUTM Voor ons verpleeghuis vragen wij een met een voltooide opleiding A-verpleeg- kunde en ervaring. De taak zal bestaan uit o.a.: organisatie en leiding van de afdeling; zorgdragen dat de begeleiding van de leerling-ziekenverzorgenden gegaran deerd is; mede bepalen van werk- en leefklimaat in het huis; zorg en kwaliteit van de verpleging op timaal is. Voor nadere inlichtingen en sollicitaties kan men zich wenden tot Mevrouw A.M. van Berkom, (tel. 071-171234), postbus 34, 2340 AA Oegstgeest. J MAKELAARDIJ O.G. Zoeterwoudsesingel 3,2313 AX Leiden. Tel. 071-120513 o» 125934 Na kantoortijd: 134663 Leiden, Breestraat 25 en 27. Groot kantoorpand op totaal bijna 1.000 m2 eigen grond, waarin thans nog de openbare bibliotheek is geves tigd. Vraagprijs voor beide panden: 950.000.- k.k. Leiden, Bronkhoratatr. 13-13a. Bovenwoning met verh. benedenw. goed onderhouden. Benedenwoning verhuurd voor plm. 1.266.- per jaar. Vraagprija: 129.000.- k.k. Leiden, De Geneatetatraat 64. Als appartement gesplitste bovenwo ning met 3 kamers. Vraagprija: 108.000.- k.k. Leiden, Haagweg 230. Herenhuis in goede staat,van onderhoud, ruime achtertuin, 4 slaapkamers en douchekamer. Hoge hyp. mogelijk. Vraagprija: 199.000.- k.k. Leiden, Houtlaan 7a. Herenhuis met garage. Het pand bevat 7 kamers en is goed onderhouden. Prija: 395.000.- k.k. Leiden, Mozartatraat 33. Vierk.app. (oorspr. 5 k.) op de 3e w.l. met open haard en open keuken. Erg luxueus met vrij uitzicht. Vraagprija: 129.000.- k.k. Leiden, Nieuw Rijn 92. Benedenwoning met afz. bovenw. op erfpacht-: grond, 7 kamers, 3 toiletten en douche. Vraagprijs: 275.000.- k.k. Leiden, Pieterskerkhof 40b. Monumentale maisonnette in het hartje van Leiden, iets unieks in de voormalige Waalse bibliotheek. Prija: 225.000.- k.k. Leiden, Groenoordplein 3a. T otaal 4 kamers. Prija n.o.Lk. Leiden, Pres. Steynstraat 1-1a. Benedenwoning met afzonderlijke bo venwoning met 5 kamers. Vraagprijs: 115.000.- k.k. /£k Leiden, Rijndijk 130. Bedrijfspand. Uitkomende aan de Rijn met ruim vir 500 meter grond. Verbouwing volgens bouwplan heeft een aanvang genomen. Vraagprija: 340.000.- k.k. Leiden, Volmolengracht 25. Pakhuis met bovenwoning met 4 kamers. r Vraagprijs: 138.000.- k.k. Leiden, Wolmaransstraat 1. Woonhuis met 2 slaapkamers en douche. Prijs n.o.t.k. Hoge hypotheek tegen lage rente mogelijk. Leiden, Zoeterwoudsesingel 5. Herenhuis met kamer en suite, serre en 3 slaapkamers, douche en 2 toiletten. Hoge financiering mogelijk. Verkeert in goede staat van onderhoud. Vraagprijs: 345.000.- k.k. Leiderdorp, Hoofdstraat 56. Hoekwinkelpand met bovenwoning. Het f" ipand is leuk gelegen en verkeert in een behoorlijke staat van onder houd. Vraagprija: 175.000.- k.k. Leiderdorp, Irenestraat 26. Moderne middenwoning met doorzonka mer. 3 slaapkamers, zolderkamer, badkamer en veel berging. Prijs n.o.Lk. Leiderdorp, Mauritssingel 148. Moderne woning met 3 slaapkamers. Vraagprijs:/210.000.- k.k. Oude Wetering, Plantage B. Riant direkt aan de Braassemermeer ge legen 2-kamerappartement op de 2e w.l. Ideaal voor watersportlief hebbers. Vraagprija: 165.000.-k.k. Rijnaburg, Vinkenweg 70. Bedrijfscomplex bestaande uit 1 loods, kantoor, magazijn en berging. Bedrijfsoppervlakte ca. 500 m2. Totale grondoppervlakte plm. 1500 m2. Huurprijs: 45.000.- p. jr. Vraagprijs: 450.000.- k.k. 6 Deze panden zijn met vrije vestiging Inlichtingen bij en bemiddeling door uw eigen N.B.M. Makelaar. ing 1 juridisch beleidsmedewerker (mnl./vrl.) Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne Directoraat-Generaal voor de Milieuhygiëne, Sector Afvalstoffen De Sector Afvalstoffen, bestaande uit een 25-tal medewerk(st)ers is belast met de voorbe reiding en uitvoering van het beleid gericht op een milieuhygiënisch verantwoorde wijze van verwijderen van afvalstoffen, alsmede op het beperken van het ontstaan en het bevorderen van hergebruik van afvalstoffen. De beleidsvoor bereiding resulteert in de totstandkoming en uitvoering van wettelijke maatregelen en beslui ten in het kader van de Afvalstoffenwet en de Wet chemische afvalstoffen. Binnen de Sector wordt een sterke relatie tussen onderzoeks resultaten en beleidsvoorbereiding nagestreefd. Functie-Informatie: o.m. in multidisciplinair ver band meewerken aan wetgeving, beleidsvoorbe reiding en beleidsuitvoering op het gebied van de afvalverwijdering. De wetgevingswerkzaam heden betreffen het concipiëren van teksten t.b.v. de verdere uitvoeringsmaatregelen van de Wet chemische afvalstoffen en de Afvalstoffen wet. De beleidsvoorbereiding resp. de beleids uitvoering houdt o.m. in: opstellen van verslagen en nota's, formuleren van antwoorden op kamer vragen en brieven en onderhouden van (ambte lijke) contacten. Vereist: voltooide universitaire opleiding Neder lands recht. Ambtelijke ervaring strekt tot aan beveling. Standplaats: Leidschendam. Salaris: max. f 5277,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 22 november 1980. hoofd (mnl./vrl.) bureau werving en selectie Functie-informatie: leiding geven aan 5 mede werksters; een bijdrage leveren aan het wer- vings- en selectiebeleid; coördineren van de werving en selectie voor het gehele Ministerie; werkzaamheden op het terrein van de voorberei ding en effectuering van werving en selectie; werkzaamheden als personeelsselectie-adviseur. Vereist: HBO arbeidsmarktpolitiek/personeels beleid; ervaring die aansluit op genoemd werk terrein. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f4033,- per maand. Naar deze functie kunt u solliciteren door inzending van een sollicitatieformulier vóór 4 november 1980, dat u kunt aanvragen per briefkaart onder vermelding van het vacature nummer en uw huisadres met postcode, bij de Rijks Psychologische Dienst. medewerker (mni./vru uitvoering Functie-informatie: meewerken aan de totstand koming van begroting, suppletoire begrotingen en meerjarenramingen; volgen en rapporteren t.a.v. de begrotingsuitvoering; controleren van declaraties op juistheid en gestelde den; geven van betalingsopdrachten. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f3512,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 1 november 1980. assistent-accountants (mnl./vrl.) Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening Accountantsdienst De Accountantsdienst is belast met de finan ciële en materiële controle van het Ministerie en de daaronder ressorterende diensten, als mede met het instellen van bijzondere onder zoeken. Vereist: diploma MEAO administratieve richting of diploma MAVO 4 en diploma MBA; enige jaren controle-ervaring. Salaris: max. f3512,- per maand. Sollicitaties Inzenden vóór 1 november 1980. medewerkers (mni./vri.) Ministerie van Economische Zaken Directie Financiën, Hoofdafdeling Financieel Economisch Beleid De Hoofdafdeling is o.m. belast met het beoor delen van en het adviseren t.a.v. de financieel- economische aspecten van het beleid van het Ministerie en met de voorbereiding en opstelling van de begroting, alsmede met het ontwikkelen van geavanceerde begrotingstechnieken. Vac. nr. 0-843210167 Functie-informatie: werkzaamheden op het terrein van de begrotingsvoorbereiding en begrotingsuitvoering. Na een ruime inwerkperiode op genoemd terrein zal hij/zij worden ingeschakeld bij de ontwikke ling van geavanceerde begrotingstechnieken m.n. de prestatiebegroting. Vac. nr. 0-843310167 Functie-informatie: toetsen van beleidsvoor nemens en de uitvoering daarvan op één van dé beleidsterreinen van het Ministerie. Voor beide functies geldt: Vereist: HEAO, SPD of een hiermee vergelijkbare opleiding; enige jaren ervaring b.v.k. in een vergelijkbare functie. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 4497,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 18 november 1980. leerling-programmeur (mnl./vrl.) Ministerie van Binnenlandse Zaken Rijks Psychologische Dienst, Afdeling Informatica De Afdeling is m.n. belast met de ontwikkeling en invoering van mathematische testmodellen en met de verwerking van testgegevens. Hiertoe wordt gebruik gemaakt van optische leesappara- tuur en een Philips P1175 computer. Deze com puter zal binnen afzienbare tijd vervangen wor den door meer geavanceerde apparatuur. Er wordt in COBOL geprogrammeerd. Functie-informatie: vervaardigen en onderhouden van programmatuur op basis van de gegevens uit het technisch systeemontwerp; bijwerken van programmadocumentatie en assisteren bij systeem- en acceptatietesten. Vereist: ten minste diploma HAVO met wiskunde of een hiermee vergelijkbare opleiding. De mogelijkheid bestaat zowel in- als extern te wiprden opgeleid. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 3084,- per maand. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Sollicitaties inzenden vóór 1 november 1980. medewerker (mni./vri.) vac. nr. 0-843510167 Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschap pelijk Werk Centrale Directie Planning en Coördinatie, Afdeling Stedelijk Beleid Binnen het kader van het verstedelijkings- en decentralisatiebeleid richt de Afdeling zich op de ontwikkeling en de coördinatie van het beleid in stedelijke gebieden. Zij is verantwoordelijk voor het departementale stadsvernieuwings beleid en heeft voorts taken op het gebied van de verstedelijking, de stedelijke inrichting, de ruimtelijke ordening en de stedelijke meerjaren- welzijnsplanning. Functie-informatie: participeren in een samen werkingsverband op het terrein van de ruimte lijke ordening, m.n. voor wat betreft de voort gangsbewaking en uitvoerende werkzaamheden; werkzaamheden o.a. op het gebied van docu mentatie en literatuurverwerking. Vereist: ten minste diploma HAVO of een hier mee vergelijkbare opleiding. Enige ambtelijke ervaring strekt tot aanbeveling. Standplaats: Rijswijk. Salaris: max. f 2800,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 1 november 1980. Bovengenoemde max. salarissen zijn In het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 8% vakantie-uitkering en een toeslag van max. f 26,- per maand. Schriftelijke sollicitaties, indien niet anders aan gegeven, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. bejaardencentrum a gediplomeerd bejaardenhelpster b. gediplomeerd verzorgingsassistentó Bij de Dienst van Gemeentewerken, hoofdafdeling Secretariaat kont vacant de functie van L, Functie-informatie: De afdeling Post- en Archiefzaken bestaat uit een chef en 5 medefe werk(st)ers en is belast met de registratie van inkomende en uitgaan^' de post, dossiervorming en -ordening, formulierbeheer en het verj strekken van inlichtingen aan gebruikers van het archief. I De aan te trekken medewêrk(st)er zal tot taak krijgen het meewerken:, aan alle bovengenoemde activiteiten en zal tevens de chef in voorjgl komend geval vervangen. D Vereist: ja - Diploma bestuursambtenaar of de diploma's SOD I en II fe - Ervaring in de te verrichten werkzaamheden pi - Goede contactuele eigenschappen p Salaris: - Het aan de functie verbonden salaris is maximaal f 3.084,— brutcL per maand, exclusief f 26, loontoeslag (rang: Commies) Rang en salaris bij aanstelling zijn afhankelijk van opleiding en erva-' ring. I U kunt uw schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan de Directeur van de Dienst van Ge meentewerken, postbus 148, 2300 AC Leiden, met vermelding van| het vacaturenummer GW 80030 op brief en envelop. Bij de gemeente vrouwen, ties open voor /d eisen voldoet. i solliciteren - Rabobank Haarlemmermeer De Rabobank Haarlemmermeer is een snelgroeiende bank met acht kantoren en tachtig medewerkers. De verkoop van reizen behoort al jaren tot het dienstenpakket van de bank en de belangstelling van onze relaties voor deze activiteit neemt jaarlijks toe. Wij zoeken dan ook voor ons kantoor te Nieuw Vennep een die de advisering aan onze cliënten betreffende reizen, reisverzekeringen en vreemd geld opzich gaat nemen. De verwachtingen betreffende de verdere groei van de bank zijn - gezien de snelle toename van het aantal inwoners in het werkgebied hoog gespannen. Voor de juiste kandidaat beschouwen wij dit als een uitdaging. Van de kandidaten verwachten wij een opleiding op middel baar niveau, aangevuld met vakopleidingen. Ervaring in de reisbemiddeling strekt tot aanbeveling evenals goede contactuele eigenschappen. Leeftijd: 20-25 jaar. Naast een goed salaris biedt de Rabobank prima secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een premiespaarregeling en een dertiende maandsalaris. Wilt u meer weten over deze functië dan kunt u bellen met de heer H.Th. Kamp, tel. 02503-17681. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de directeur van de Rabobank, Hoofdweg 706, 2132 BV Hoofddorp. Met haar vele vestigingen staat de Rabobank-organisatie overal in ons land midden tussen de mensen. Zij behartigt op zeer betrokken wijze alle bankzaken van haar cliënten. Is dus bij uitstek de persoonlijke bank. geld en goede raad

Leidse Courant | 1980 | | pagina 16