Gemeente Zoeterwoudi operatrice ponstypiste 1 De keuken van je leven koop je niet in vijf minuten. gevorderd assistent(e) ir lËO/JSFHIBl! AVONBJi INT? I KIJK IN BE KRANT.] anders denken over wonen PAGINA 12 LEIDSE COURANT VRIJDAG 10 OKTOBER 19fij Hulshoff presenteert toonaangevende kollekties van de Nederlandse meubelindustrie. VOORBEREIDINGSBESLUIT De burgemeester van Zoeterwoude maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de raad dier gemeente in zijn vergadering van 25 september 1980 heeft besloten: I. te verklaren dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor de gebieden, omvattende de Drooggemaakte Geer- en Kleine Blankaartpolder en de plassen De Plas en de Noord Aa, alsmede de Hofpolder, welke gebieden nader in rode omlijning zijn aangegeven op de bij het betreffende raads besluit behorende en als zodanig gewaarmerkte tekening; II. te bepalen, dat het verboden is binnen de gebieden waarop het voorbereidingsbesluit van toepassing is zonder of in afwijking van een schriftelijke vergunning van burgemeester en wethouders (aanlegvergunning) de volgende werken, geen bouwwerken zijnde, of werkzaamheden uit te voeren, te doen of te laten uitvoeren, een en ander met uitzondering van normale onderhoudswerkzaamheden: a. ontginnen, bodem verlagen of afgraven, ophogen, egaliseren, scheuren van grasland; b. het aanleggen of verharden van wegen, paden of parkeer- gelegenheden en het aanbrengen van andere oppervlakte verhardingen, voorzover dit aanleggen, verharden of aanbrengen niet valt onder het verbod ingevolge artikel 287 van de bouwverordening; c. het opslaan, deponeren, lozen of storten van al dan niet afgedankte of aan hun oorspronkelijke gebruik onttrok ken voorwerpen, stoffen of produkten, alsmede het aanleggen of inrichten van opslag-, stort- of bergplaatsen; d. het opslaan of deponeren buiten de gebouwen van een of meer aan hun gebruik onttrokken machines, voer-, vaar- of vliegtuigen, alsmede het opslaan van gerede of onklare machines, voer- vaar- of vliegtuigen, dan wel het aanleggen of inrichten van opslagplaatsen daarvoor; e. het aanleggen of inrichten van spoYt-, wedstrijd- of speel terreinen, banen, vliegvelden en landingsplaatsen, kampeer- of caravanterreinen, dagcampings, lig- of speel- stranden, lig- of speelweiden, zwemgelegenheden en baad- of speelvijvers; f. het aanbrengen van ondergrondse of bovengrondse leidingen, konstrukties, installaties of apparatuur, met uitzondering van erfscheidingen met een maximale hoogte van 75 cm; onder leidingen, konstrukties, installaties of apparatuur worden mede begrepen rekreatieve voorzieningen met uitzondering van eenvoudige voorzieningen als een bank, afvalbak of wegwijzer; onder leidingen, konstrukties, installaties en apparatuur worden niet begrepen voorzieningen die noodzakelijk zijn of verband houden met het beheer, gericht op de instandhouding van de landschappelijke of natuurweten schappelijke waarden van de gronden, of noodzakelijk zijn voor de uitoefening van het agrarisch bedrijf, indien en voorzover deze uitoefening reeds plaatsvond op het tijdstip van inwerkingtreding van dit besluit; g. werken of werkzaamheden ten behoeve van of verband houdend met de oprichting of plaatsing van - al dan niet aan hun bestemming onttrokken - voer- of vaartuigen, arken, caravans en woonwagens, voorzover deze niet als bouwwerken zijn aan te merken, alsook tenten; h. het aanleggen of inrichten van havens of centra voor de watersport en het aanbrengen of aanleggen van oever beschoeiingen, van kaden of van aanlegplaatsen voor boten; III. te bepalen dat in afwijking van het bepaalde onder II geen vergunning is vereist: a. voor tijdelijke opslag en/of storting welke nodig is voor het oprichten van bouwwerken, overeenkomstig een verleende bouwvergunning; b. indien voor de uit te voeren werken en/of werkzaam heden reeds uit andere hoofde een op het publieke recht gebaseerde vergunning is vereist, indien bij het beoordelen van die vergunningaanvrage met de belangen van ruifntelijke ordening wordt rekening gehouden en deze vergunning is verleend. Genoemd voorbereidingsbesluit ligt met de daarbij behorende tekening ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage. Zoeterwoude, 10 oktober 1980. De burgemeester voornoemd, ing. A.J.M. Houdijk. Hulshoff Wonen in het hart van Leiden Nieuwe Rijn, tel. 071-133100 Den Haag: Spui Rijswijk: In de Bogaard Leiden: Nieuwe Rijn Leidschendam: Leidsenhage Rotterdam: Lijnbaan Eindhoven: Winkelcentrum Waensel] Hilversum: Groest/Herenstraat Zwolle: Nieuwstraat/Drie Pistolengang. Een keuken kopen is een serieuze zaak. En vraagt om een deskundige aanpak. Die vindt u lang niet overal. Wèl bij de Poggenpohl keukenspecialist Daar zitten vakmensen. Met tijd en alle aandacht voor u. En een showroom vol Poggenpohl keukens. Bijzonder nauwkeurig in te bouwen van wand tot wand en nog jaren en jaren na te leveren. Zien wij u binnenkort? b.v. Gebr. RoIfTs Handelmij. Industrieweg 14 De Grote Polder Zoeterwoude-Rijndijk Tel. 071-899206 Winkelcentrum Babyion Den Haag Tel. 070-851308 ACCOUNTANTSKANTOOR 0TT0 heeft een funktie beschikbaar voor een Zijn of haar taak zal hoofdzakelijk bestaan uit het samenstellen en kontroleren van jaarrekeningen. Sollicitaties te richten aan het kantooradres. Hoofdstraat 153. Sassenheim. Telefoon 02522-1.90.09. Poggenpohl Form 2000 MC 88 massief eiken Ico/Athibu bv, toonaangevend als leverancier van huishoud- en groot keu kens, sanitair en loodgietersartikelei'; zoekt voor spoedige indiensttreding op de camputerafdeling een Het gaat hierbij om een afwisselende funktie in een klein team enthousiaste kollega's, die ook als een part-time baai vervuld kan worden. Voor deze werkzaamheden - enerzijds het bedienen van de computer en anderzijds het typen van ponskaarten - p denken wij met name aan een jonge c vrouw die beschikt over een flinke dosis akkuratesse. Hierbij betekent enige ervaring een pré, maar is niet noodzakelijk Naast een goede salariëring, kan de juiste kandidate rekenen op goede sekundaire arbeidsvoorwaarden. nkunt u tevens telefonisch inlichtingef 8 inwinnen bij de heer C. van Schagen. Ico/Athibu bv Hoge Rijndijk 25, 2313 KG Leiden. Tel. 071-141741.

Leidse Courant | 1980 | | pagina 12