Technici kunnen hun hart bij cms ophalen. HULP- Heineken. Storingsmonteurs Elektro. Storingsmonteurs Werktuigbouw. SmeertechnicL Service-specialisten. Heineken heeft van alles te bieden. Procedure: I International b.v. boekhoudkundig medewerker (mV) een elektromonteur LEIDSE COURANT ZATERDAG 4 OKTOBER 1980 Heineken Brouwerijen B.V. in Zoeterwoude biedt op dit ogenblik volop werk aan zo'n kleine 2000 mensen. Deze zijn werkzaam op het gebied van administratie, produktie en techniek. Heineken is zondermeer een eldorado voor technici; onderhoudstechnici die straks moeiteloos met de meest geavanceerde technische apparatuur weten om te gaan. 't Gaat om de volgende mensen: Vereist LTS-elektrotechniek aangevuld met VEV of gelijkwaardige opleiding. Ervaring in elektro technische onderhoudswerkzaamheden plus belangstelling voor elektronica. De werkzaamheden worden verricht in 5-ploegendienst (volcontinu). Vereist: LTS-werktuigbouw, aangevuld met Bemetel of vakcursussen. Ervaring in onderhoudswerk en enige bekendheid met pneumatische en hydraulische apparatuur. De werkzaamheden worden verricht in 5-ploegendienst (volcontinu). Vereist: enkele jaren LTS of enige ervaring in technische werkzaamheden. De werkzaamheden worden verricht in 5-ploegendienst (volcontinu) of dagdienst Vereist: MTS meet- en regeltechniek of diploma Bemetel meet- en regeltechniek. Ervaring met meet- en regelapparatuur. De werkzaamheden worden verricht in 5-ploegendienst (volcontinu). Heineken Brouwerijen B.V, Burg. Smectsweg 1, 2382 PH Zoeterwoude, Voor'n technicus in-hart-en-nieren zijn er bij Heineken voldoende mogelijkheden! En er is qua dynamiek en afwisseling, qua werkomgeving en machinepark genoeg te beleven. Er is alle gelegenheid om de technische kennis aan te vullen en uit te breiden, zowel bij de storingsdienst als op de onderhouds werkplaatsen. Naast een gunstige vijfploegendienst biedt Heineken: een vakantietoeslag van 8% per jaar een prima winstdelingsregeling korting op Heinekenprodukten gratis bedrijfskleding een premiespaarregeling gratis applicatiecursussen Hebt u belangstelling voor één van deze functies, neem dan schriftelijk contact op met de heer J.H. de Geus van de Personeeldiertst Brouwerij van Heineken Brouwerijen B.V., Burgemeester Smeetsweg 1,2382 PH Zoeterwoude. AM International B. V. is een dynamisch bedrijf dat zich specialiseert in de verkoop en service verlening op het gebied van copieer-, dupliceer-, adresseer-microfilm- en fotozetsystemen. Ons hoofdkantoor is gevestigd in Rijswijk. Voor onze afdeling Boekhouding zoeken wij met spoed een Voor deze funktie wordt kontakt gezocht met gegadigden die passen in onderstaand profiel: in het bezit van een middelbare schoolopleiding en studerend voor MBA; kritisch en analytisch denkvermogen; goede kontaktuele eigenschappen; goede kennis van de Engelse taal; ervaring met een computer gevoerde administratie. De te benoemen funktionaris gaat in samenwerking met andere collega's de financiële administratie verzorgen en zal de Financieel Manager assisteren bij de verslaglegging op nationaal en internationaal niveau. Deze interessante baan biedt de juiste man of vrouw voldoende ruimte tot doorgroei binnen onze organisatie. Ook de arbeidsvoor waarden kunnen wij goed noemen. Voor meer informatie kunt u kontakt opnemen met onze afdeling Personeelszaken, telefoon (070) 90 66 50, toestel 255. Uw schriftelijke sollicitatie te richten aan AM International B.V., Polakweg 7,2288 GG Rijswijk (Z-H). V///////////////f/////////////////////f//////f///////////////j De N.V. ELECTRICITEITSBEDRIJF HILLEGOM-LISSE-SASSENHEIM te Lisse die tot taak zal krijgen het verrichten van montagewerkzaamheden in de hoog- en laagspanningsnetten, huisaansluitingen en straatverlichtingsin stallaties. Gevraagd wordt: bij voorkeur: - ervaring in (soortgelijk) sterkstroom-montagewerk - voltooide VEV-opleiding in de sterkstroomtechniek - niet ouder dan 40 jaar Geboden wordt: - aanstelling, afhankelijk van ervaring, opleiding en leef tijd, in de rang van monteur of monteur-A, salaris (voor 21 jr. en ouder): 1.753.2.324.- per maand (excl. toeslag), thans 26.— per maand - vakantietoeslag 8% - AOW-premie voor rekening van het bedrijf - opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds - gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden Sollicitaties: - binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad schriftelijk te richten aan de direktie van de N.V., Vuursteeglaan 14, 2161 GE Lisse. VOORGEEST OEGSTGEEST Voorgeest is een internaat voor geestelijk gehandicapten, gele gen in Oegstgeest. Binnen de twee paviljoens, Meisjes- en Jon gens Voorgeest, wordt gewerkt in woongroepen. De Stichting Gemiva te Gouda houdt zich bezig met intra-, semi- en extra-murale zorg voor geeste lijk gehandicapten in Zuid-Hol land. Zij beheert daartoe dagver blijven. gezinsvervangende tehui zen, internaten, een kort verblijfte- huis alsmede een project geleide J kamerbewoning. In opdracht van de Stichting Gemiva is thans te Zoeterwoude in aan bouw een internaat alwaar na volledige realisering van de bouw 315 pupillen zullen wonen. Hierbij wordt plaats geboden aan een groot aantal pupillen van Voor geest. Het internaat Voorgeest zal na de overgang van alle pupillen worden opgeheven. Gezien de toekomstige wijzigingen vindt aan stelling van nieuwe medewerk(st)ers plaats door de Stichting Gemi va en zal, tot de nieuwbouw gereed is (vermoedelijk 2e helft van 1981), tijdelijke detachering in Voorgeest plaatsvinden. Voor Meisjes- en Jongens Voorgeest zoeken wij: Z-VERPLEEGKUNDIGEN Kandidaten dienen in het bezit te zijn van het diploma Z-verpleeg- kundige. Inlichtingen over deze functies kunt u verkrijgen bij: Voor salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden is de C.A.O. zie kenhuiswezen van toepassing. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de afdeling per soneelszaken van het Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest. Stichting Gemiva, van Limburg Stirumstraat 10, 2805 BD Gouda, tel. 01820-16433. Voorgeest, Endegeesterstraatweg 5, 2342 AJ Oegstgeest. tel. 071-151840. Sijthoff Pers vraagt voor de sector techniek een hoogdrukrotatiepers (B- of 2e drukker) voor de afdeling Hoogdrukrotatie. Zijn taak bestaat uit het instellen, bedienen en controle op de werking van een drukwerk en {mede)controle op de produktie. Hij dient in het bezit te zijn van het diploma rotatiedrukken. (vacaturenummer TO-32) leerling- De nieuwe medewerker zal via een leerovereen komst worden opgeleid tot gediplomeerd drukker. In de opleidingsfase assisteert hij de B-drukker bij het instellen, bedienen en de controle op de werking van een drukwerk. (vacaturenummer TO-45) Zijn werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het transporteren en schoonmaken t.b.v. instellen van en drukken met hoogdrukpersen. Naast een LTS-niveau is enig machinegevoel een vereiste. (vacaturenummer TO-46) Inlichtingen worden verstrekt door de heer A. Smit, tel. 070-906810. Op de afdelingen worden de werkzaamheden verricht in een wisselende dag- en avonddienst en éénmaal per veertien dagen op zaterdagochtend. Wij bieden een aantrekkelijk salaris, een gratificatie ter grootte van een extra maand, een tegemoet koming in de reiskosten en uitstekende pensioenvoorzieningen Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Sijthoff Pers, afdeling Personeel en Organisatie, t.a.v. dhr. J.W.M. Bekkering, postbus 16050 2500 AA 's-Gravenhage. Gaarne op brief en enveloppe het bij de vacature behorende nummer vermelden. Sijthoff Pers is uitgeefster van de Haagsche Courant, het Rotterdams Nieuwsblad, de Goudsche Courant, Het Economisch Dagblad en als moedermaatschappij in samenwerking met Westerpers B.V. van Het Binnenhof en de Leidse Courant. Om de abonnees buiten de grote steden het nieuws uit hun woonomgeving te verschaffen geeft Sijthoff Pers bij haar avondkranten iri één abonnement in Zuid-Holland tevens uit de regionale bladen. Leidse Editie Haagsche Courant Delftsche Courant, Westlandsche Courant, Zoetermeersche Courant Rijnlandsche Courant, Nieuwe Waterweg Courant Vlaardings Dagblad, Schiedamsche Courant, Nieuwsblad voor IJssel en Lekstreek. Nieuwsblad voor Oost-IJsselmonde. Nieuwe Brielse Courant. Nieuwsblad Voorne-Putten, Nieuwsblad voor de Alblasserwaard Nieuwsblad voor Zuid-Holland en Utrecht, Nieuwsblad voor de Hoeksche Waard. Schoonhovense Krant Als moedermaatschappi' geeft Sijthoff Pers in samenwerking met Randstad Edities te Delft 39 gratis huis-aan-huis verspreide advertentiebladen uit in Zuid-Holland Sijthoff Pers omvat ook een sectie handelsdrukkerijen, met vestigingen in Rijswijk. Den Briel en in Lisse, voordë vervaardiging van boeken tiidschriften e.a handels drukwerk, en voor cartografische uitgaven als kaarten voor weg- en water verkeer. bodem, flora e.a karakteristieken Het bedrijf beschikt over de meest geavanceerde computertechniek voor redaktie. admin stratie en oroduktie. Over modern geoutilleerde hoogdruk- en offsetrotatiepersen En zeer binnenkort, m de Rijswqkse Plaspoelpolder over een nieuw groot bedrijfs complex dat voldoet aan alle moderne eisen van veiligheid en comfort Het is de hoofdvestiging van de onderneming die, met 1600 personeelsleden, behoort tot de middelgrote bedrijven en zelfs bij de vijf grootste dagblad-uitgeverijen in ons SIJTHOFF PERS

Leidse Courant | 1980 | | pagina 16