Tan Timman onna u wke urig Stars kopje onder tegen Parker Nederland oppermachtig in draversinterland Koeperman dreigt met kort geding Oefenzege hockeydam es Met uw krant naar Parijs Schoenmaker zondag pas terug IN HAARLEM IS NIETS OVER VAN BASKETBAL WALHALLA larpov terug aan de top an Krom overleden Jlanchard evreesd Stroom protesten bij lotorzesdaagse PORT LEIDSE COURANT WOENSDAG 24 SEPTEMBER 1980 PAGINA 17 LVERSUM Jarenlang kwamen Ncder- id en België twee keer per jaar tegen elkaar lin de Draversinterland. Nederland stapelde t ene succes op het andere. De Belgen hadden t daar erg moeilijk mee en besloten voortaan iar één keer per jaar tegen Nederland in ac- i te komen. De laatste ontmoeting was vorig jr augustus in Oostende, waar de Nederland- équipe won met 96 tegen 94 punten. Gisteren iren de Rode Duivels naar Hilversum geko- tn met de vaste overtuiging dat ze niet kans- os waren in de nu dus jaarlijkse ontmoeting. iar met gebogen hoofd vertrokken de Belgi- be pikeurs weer uit het Hilversumse sport- rk. Drie van de vier draverijen gingen verlo- B. Nederland was oppermachtig en won de i interland met 92 punten. België bleef staan 72 punten. j de driejarigen nam Stef van Dooyeweerd snel t Totem Volita de leiding en bouwde een grote orsprong op. Hij zegevierde met vertoon van icht in de kilometertijd van 1.17.8, een record, ik de tweede en derde plaats waren voor Neder landse paarden. Cees Wortel sloeg in de laatste rechte lijn toe en werd met Tyfoon Promise twee de voor Tydi Flower. Gilbert Martens ging met Polo V. als eerste Belgische combinatie over de eindstreep. Na het eerste van de vier onderdelen had Nederland dertig punten en België elf. Bij de vierjarigen kwam zowel Nederland als Bel gië met een invaller in de ploeg. De in Nederland niet te kloppen Seredine Forest met rijder Diab uit Nootdorp kon door kreupelheid niet aan de start verschijnen en werd vervangen door de in de koers kansloze Sergio Fortuna met Gerard Been tjes. Voor België liep Orly de Java niet mee en voor deze hengst kwam Orgine in de plaats. Gelijk na de start sprong Sergio Fortuna in de fout en kon geen enkele rol van betekenis meer spelen. Ruud Pools met John Rollywood nam de kop en stond deze niet meer af. In het laatste stuk kwam hij nog buiten de baan, maar het draverij-comité zag het door de vingers. De Belg Paul Martens werd met Or D Elsie tweede voor Snel E. met Roe lof Kromkamp. Na het tweede onderdeel had Ne derland 53 punten en België 29. In de derde draverij ging de Belgische combinatie Nick Name/D met Willy Smekens als favoriet van start. Maar ook nu waren de Nederlanders heer en meester. Jan Wagenaar zegevierde met Robin Bui tenzorg. De pikeur uit Otterloo reed een bekeken koers. Wagenaar hield steeds in tweede positie zijn paard rustig en sloeg in de laatste rechte lijn toe. Hij zegevierde in de kilometertijd van 1.19. Manus Bouwhuis moest op zijn eigen baan met Ronny W. genoegen nemen met een tweede plaats voor de Belg Nobby W. met Gilbert Martens. Met nog één draverij voor de boeg kon Nederland niets meer gebeuren: 78 punten voor Nederland, 45 voor de Belgen. Bij de oudere paarden kwam de Limburger Sjeng Hendrikx met Monty Buitenzorg voor niets naar de Hilversumse baan. Na de warming-up op de pis te bleek de negenjarige hengst last te hebben van spierstijfheid en kon niet starten. Monty Buiten zorg werd in dit laatste onderdeel vervangen door Opulent Pride met Wim Duivenvoorden. De Belg Judo N. nam in deze race de leiding voor Olaf Pri de met de Nederlandse kampioen Manus Bouw huis. Judo N. liet de Belgische favoriet Kentucky binnendoor gaan in de laatste ronde, hetgeen niet is toegestaan. Kentucky met Paul Martens won in een kilometertijd van 1.18.5 voor Jeckquini, Prize fighter en Motus. In de totaalstand liep het ver schil daardoor op tot twintig punten. Nederland 92, België 72. ARTHUR VAN RIJSWIJK itslagen: BRUSSEL-PRIJS (2000 m). eerste afdeling: 1. Tamara Rita (W. 10,70, f. 3,00, f. 1,50., koppel f. 313,30., trio f. 3266,8 AMSTERDAM-PRIJS (2440 m): 1. Tonny Pepper (J. van Dooyeweerd) 1.22,2., 2. San Sebastiaan., 3. Tadira Loo. toto: winnend f. 2,00., plaats f. 1,40, f. 2,30, f. 6,20., koppel f. 10,40., trio f. 396,20. DEN HAAG-PRIJS (2920 m): 1. Sandra Rumelaar (J.M. Kroon) 1.23,2., 2. Serge Buitenzorg., 3. Patron D. Niet gestart: nr. 9. Rezatonka. toto: winnend f. 3,60., plaats f. 1,60, f. 2,40. f. 2,20., koppel f. 11,00. BENELUX-PRIJS (2000 m): 1. To tem Volita (S. van Dooyeweerd) 1.17,8., 2. Tyvonne Promise., 3. Tydi Flower, toto: winnend f. 1,10., plaats f. 1,10, f. 1,20, f. 1,60., koppel f. 2,50., trio f. 16,20. PRIJS VAN WAREGEM (2000 m): 1. Sam Hollyrood (R.L. Pools) 1.18,4., 2. Or d'Elise., 3. Snel E. toto: winnend f. 1,30., plaats f. 1,10, f. 1,10, f. 1,10., koppel f. 4,60. ANTWERPEN-PRIJS (1609 m): 1. Petra Voorne (A.T. Knijnenburg) 1.18,9., 2. Sunny Flower., 3. Onno Duke. toto: winnend f. 5,10., plaats f. 1,70, f. 1,60, f. 1,80., koppel f. 7.30.. trio f. 143,40. PRIJS VAN BRUSSEL (2000 m): 1. Robin Buitenzdrg (J. Wagenaar) 1.19,0., 2. Ronny W., 3. Nobby W. toto: winnend f. 2,00., plaats f. 1,20, f. 1,60, f. 2,10., koppel f. 8,50. PRIJS VAN TONGEREN (2000 m): 1. Kentucky (P. Martens) 1.18.5., 2. Jeckquini., 3. Prizefighter, toto: winnend f. 2,10., plaats f. 1,50, f. 2,90, f. 2,60., koppel f. 23,20.. trio f. 297,30. INTERLAND-PRIJS (2000 m): 1. Regina Hanover (A. van der Blonk) 1.19,8., 2. Oscar Baker., 3. Nathan Olivier. Niet gestart: nr. 6. Opulent Pride, toto: win nend f. 4,80., plaats f. 2,20, f. 2,40., koppel f. 8,40. NEDERLAND-BELGIE-PRIJS (2000 m): 1. Ros Performer (Q.Joo- sen) 1.20,8., 2. Pancreas., 3. Norman Dakota. Niet gestart: nr. 12. Parioca. toto: winnend f. 1,40., plaats f. 1,50, f. 1,70, f. 2,10., koppel f. 5,20., trio f. 79.80. BRUSSEL-PRIJS (2000 ra), tweede afdeling: 1. Sonny Prise (R. J. van Stam 1.22,4., 2. Time Nimble., 3. The Whistier. Niet gestart nr. 9. Romanus en nr. 10. Romalie Fortuna. toto: winnend f. 1,90., plaats f. 1.30, f. 2,20, f. 1,80., koppel f. 14,80. Totalisatoromzet f. 555.433,-. LBURG Wereldkam- Anatoli Karpov is weer og aan de top van het klas- nent in het schaaktoernooi i Tilburg. Hij plaatste zich gelijke hoogte met Por- th en Spasski, die gisteren de vierde ronde hun positie hielden door tegen elkaar nise te spelen. i Timman, de verliezer in Iduel met Karpov, verheugt altijd op partijen met de ireldkampioen, maar de afrontatie van gisteren moet bijzonder hebben teleur- teld. Karpov, blijkbaar on- de indruk van het spel dat en in de vorige ronde te- lem had vertoond, verde digde zich met het Russisch. Een keuze van opening waar mee zwartspelers over het al gemeen duidelijk maken niet ontevreden te zijn met een de ling van het punt. Timman koos een rustige va riant met vroegtijdige dame- ruil en kreeg een bescheiden initiatief dat hem in ieder ge val van een „gemakkelijke" remise had kunnen verzeke ren. Met een paar onnauwkeu rige manoeuvres bracht hij zich echter onnodig in moei lijkheden en tot overmaat van ramp gaf hij in een positie die al lastig voor hem was een pion weg. Op dat moment stortte Timmans hele stelling in. De winst was daarna voor Karpov niet moeilijk meer binnen te halen. Sinds Sosonko het vertrouwen in zijn gekoesterde drakenva- riant enigszins verloren heeft, worstelt hij met zijn openings repertoire. Hij kiest steeds weer andere varianten die stuk voor stuk goed genoeg zijn voor een paar partijen. Te gen Hübner was het een wei nig gebruikte vorm van de Rouzer-variant. Sosonko hield er een redelijke stelling aan over, maar Hübner bezat toch steeds een streepje meer. In het eindspel met vier torens was remise een logische uit- Jan Timman denkt na, Anatoli Karpov lacht al (links). Uitslagen vierde ronde: Ribli (Hon)-Larsen (Den) 1-0; Tim man (Ned.)-Karpov (Sov) 0-1; Hüb ner (WDl)-Sosonko (Ned.) 1/2-1/2; Kavalek (VSt)-Tal (Sov) 1/2-1/2; An- dersson (Zwe)-Hort (Tsj) 1/2-1/2; Portisch (Hon)-Spasski (Sov) 1/2-1/2. Stand: 1. Portisch, Spasski, Karpov 2 1/2 punt; 4. Larsen, Hort, Tal, Sosonko, Hübner 2 punten; 9. Andersson, Timman, Kavalek 1 1/2; 12. Ribli 1 De partij tussen Timman en Karpov had het volgende verloop: Wit: Timman (Ned). Zwart: Karpov (Sov). 1. e2-e4 e7-e5; 2. Pgl-f3 Pg8- f6; 3. Pf3xe5 d7-d6; 4. Pe5-f3 Pf6xe4; 5. Ddl-e2 Dd8-e7; 6. d2-d3 Pe4-f6; 7. Lcl-g5 De7xe2t; 8. Lflxe2 Lf8-e7; 9. Pbl-c3 c7-c6; 10. 0-0-0 Pb8-a6; 11. Pf3-d4 Pa6-c7; 12. Tdl-el Pc7-e6; 13. Pd4xe6 Lc8xe6; 14. f2-f4 d6-dS; 15. Le2-f3 Ke8-d8; 16. Pc3-e2 Th8- e8; 17. Pe2-g3 g7-g6; 18. Pg3-e2 Le6- d7; 19. c2-c4 d5xc4; 20. d3xc4 Pf6-g8; 21. Pe2-c3 f7-f6; 22. Lg5-h4 Le7-d6; 23. Telxe8t Kd8xe8; 24. Pc3-e2 Ld7- e6; 25. b2-b3 Le6-f5; 26. Kcl-b2 Ta8- d8; 27. Lh4-f2 Ld6xf4; 28. g2-g4 Lf4- e5t; 29. Kb2-cl Lf5-e6; 30. Lf2xa7 Td8-a8; 31. La7-d4 Ta8xa2; 32. Thl- el Ke8-f7; 33. Ld4xe5 f6xe5; 34. h2- h3 Pg8-f6; 35. Pe2-c3 Ta2-h2; 36. g4- gS Pf6-d7. Wit geeft op. STERDAM Terwijl hij Jopen maandagavond een 'j leidde in het nationaal mooi voor amateurbok- in „Het Zonnehuis" te ;erdam werd scheidsrech- Jan Krom (60) getroffen or een hartaanval. In de op van de nacht overleed hij het ziekenhuis. Krom leidde zowel in ei land als in het buitenland Ie wedstrijden, eerst in de ofsector maar later van de lateurs omdat die categorie m bij nader inzien oer aansprak. Op vele bui- ilandse toernooien, o.a. om iropese titels, onderscheidde n Krom zich door rustig en kwaam leiden van de wed- strijden. Jan Krom was al eens geruime tijd niet actief, ook vanwege een hartaanval. (Van onze sportredactie) DEN HAAG FC Den Haag zal het ook zater dagavond in de uitwed strijd tegen NEC nog zonder Lex Schoenma- 1 ker moeten stellen. De middenvelder komt na melijk pas zondagoch tend op Schiphol aan. Het bestuur van FC Den Haag had hem in twee telegrammen verzocht zich zo snel mogelijk, uiterlijk vandaag, bij de selec- OTTERDAM Het wordt steeds moeilijker voor prof- ikser Alex Blanchard tegenstanders te vinden. De Amster- unse middengewicht, die zijn twaalf wedstrijden meren- sls door knock-out of opgeven won, wordt gevreesd om in stootkracht. sor de internationale wedstrijden die maandag 29 september in Rotterdamse Energiehal worden gehouden, was aanvankelijk Engelsman Terry Matthews gecontracteerd. De Engelse boks- md gaf echter na het zien van de recordlijst van Blanchard en toestemming voor het gevecht. Promotor Aad Westerlaken eft nu de Spanjaard Ignacio Gorostidi als tegenstander aange kken. Het gevecht gaat over acht ronden, i tweede hoofdpartij van de avond gaat tussen Rudi Lubbers imsterdam) en de Belg Jean-Pierre Coopman over tien ronden het zwaargewicht. Aanvankelijk zou Coopman al op 1 sep- mber in Rotterdam in de ring zijn gekomen, maar hij moest en verstek laten gaan omdat hij door een huisdier, een jacht- ipaard, in de hand was gebeten. De tweede zwaargewichtpar- t waarin Maik Krol zou uitkomen, gaat niet door omdat Krol verband met rugklachten een maand volstrekte rust is voor schreven. RIQUDE Het eerste schandaal van de 55e Internationa- motorsportzesdaags is een feit. Na de tweede wedstrijd- 'g zijn verschillende ploegleiders van plan een officieel fotest in te dienen. een steile bocht in het parkoers was voor de motorrenners 'Voldoende ruimte elkaar te passeren. Enige coureurs van de het klassement leidende Italiaanse ploeg werden hiervan het ichtoffer. Ook de gebrekkige markering van het te rijden iject riep protesten op. Een aantal renners sloeg gistermorgen s gevolg van de bewegwijzering het verkeerde pad in. Ten- 'tte hebben de organisatoren het nogal moeilijk met het sa- snstellen van de verschillende klassementen. Na de eerste sdstrijddag had de internationale jury de hele nacht nodig de 'uitaten uit te werken. En zelfs toen was men nog niet in staat detailleerde klassementen bekend te maken. 5 Nederlanders spelen in de strijd om de eerste plaatsen geen 'Ivan betekenis. Martin Schalkwijk eindigde in de eerste race 1 de zilveren vaas als zesde, Gerrit Wolsink werd zevende en, !Ppie de Jong negende. In het landenklassement neemt Neder- nd de twaalde plaats in. tie te voegen. Schoenmaker liet gisteren echter telefonisch weten geen eerdere vlucht naar Nederland te kunnen boeken, nadat hij met Fort Lauderdale de finale om het Amerikaanse kampioenschap tegen Cosmos had verloren, (afgelopen zondagavond). Daardoor zal Schoenmaker pas in het thuisduel met Ajax zijn rentree maken voor FC Den Haag. Dat kan ook omdat de drie gele kaarten die hij vorig seizoen in de Nederlandse competitie opliep, inmiddels zijn verlopen. Lex Schoenmaker. HAARLEM De tijd van het roem ruchte Flamingo's is al een fors aantal jaren terug. Toch is in Haarlem steeds iets blijven hangen van die gouden tij den. En met de opleving in het seizoen '79/'80 via Eve Adam Stars, dat ge dragen werd door Tony Parker, Emill Hagens en Wayne Armstrong leek Haarlem hard op weg opnieuw een gro te basketbalstad te worden. De klok is echter teruggedraaid. Van de drie steunpilaren bleef slechts Hagens, als nieuwe Amerikanen werden Murray Brown en Rickey Lee ingelijfd. Over de laatste twee gaat het verhaal dat zij met hun sobere maar effectieve spel het 'teamwork van een nieuw Stars' be lichamen. Wat de heren in de wedstrijd tegen Leiden lieten zien was echter van een bedroevend gehalte. Alleen het ar bitrale duo, gevormd door de heren Passchier en van Wattingen, deed het nog slechter. Het was in het licht van de kwaliteit van die arbitrage een ge luk bij een ongeluk dat er van een ech te wedstrijd geen moment sprake was. Leiden startte overigens alweer met slechts zeven man, eigenlijk met zes en een half omdat Ron Kruidhof nog niet volledig fit was. Lace Strong blijft nog wel eventjes in burger, terwijl Mitchell Plaat spoedig de training kan hervatten. Jim Woudstra is .de jongste bezoeker van de lappenmand. Hij liet een cyste uit de on derarm verwijderen, omdat hij er iedere keer dat hij erop viel veel last van onder vond. Hij zal spoedig weer in staat zijn om aan te treden. Er was zoals gezegd nooit echte spanning in de strijd. Stars, dat naast Hagens en beide Amerikanen Derek Joustra en Cees Amama in de basis bracht, kon slechts twee maal licht tegensputteren. Zo werd het van 4-12 nog 8-12 en kon Stars rond de 13de minuut van de strijd een tijdje bij blijven (19-28, 21-30, 23-32). De schijnbare afwezigheid van Murray Brown (hij stond toch echt in het veld) was opvallend ter wijl Emill Hagens niet zijn beste dag had. Rickey Lee scharrelde wel wat punten bij elkaar via een karig schotpercentage. Hij stond in de verdediging vaak oog in oog met Sid Bruinsma, die derhalve zonder veel problemen 16 punten scoorde in de eerste rondgang. Dit aantal werd overi gens door Ron Kruidhof geëvenaard. Bij Stars maakte Johan Koster eigenlijk nog de beste indruk en bleek ook het opportu nistische aanvalswerk van de lange Simon Bruijn effectief. In de laatste minuten voor rust moest het basketbal wijken voor het fluiten. De bei de arbiters deden een spelletje met spelers en publiek onder het motto 'wanneer flui ten wij. en waarom?'. Al met al kwam de rust met 42-56. In de tweede helft ging het spelletje gewoon door, maar met enige moeite kon men dat wegdenken. Bij Par ker liet Puidokas zien dat hij er ook heel duidelijk was, terwijl Tony Parker (o.a. enige super-assists) en Paul van Solm zich ook nadrukkelijk in de kijker speelden. Sid Bruinsma kwam via 5 p's nauwelijks meer in de wedstrijd voor, evenals Mur ray Brown, maar die was er toch al niet echt. Chris Plaat voldeed behoorlijk op de spelverdelerspositie. De aardigste actie in deze al met al niet aardige wedstrijd (sommigen verlieten voortijdig de zaal om niet in slaap te val len) kwam van de 17, jaar jonge Stars-spel verdeler Michael de Jager. Als antwoord op een Parker-press stoof hij eerst twee man voorbij, speelde vervolgens Chris Plaat tussen de benen door, om daarna met een lay-up in razende vaart ook de laatste twee tegenstanders te snel af te zijn. Misschien is er op langere termijn toch hoop voor Stars. Nu werd het 76-110. LEJO BUCK Scores. Stars: De Jager 9, Amama 1, Hagens 11, Brown 2, Bruijn 15, Wessels 4, Jansen 6, Koster 16, Lee 12. Parker: Parker 26, Puidokas 20, Chr. Plaat 6, Bruinsma 16, Van Solm 16, Kruidhof 24, Kip 2. DEN HAAG Wim Jurg, secretaris van de werelddam- bond (FMJD), heeft in Den Haag verklaard, dat de tweek amp tussen wereldkampioen Harm Wiersma en de ex-Russi- sche grootmeester Iser Keeperman doorgaat. „Wiersma raag niet de dupe worden van aantijgingen, die in feite een pri- vé-hetze tegen mijn persoon zijn", aldus Jurg. De Haarlemmer meent, dat Koeperman probeert hem in de damwereld in diskrediet te brengen door verzinsels rond te strooien, dat hij (Koeperman) bij voorbaat afziet van de wereld titel, mocht hij onverhoopt de zestien partijen omvattende match, die in veertien verschillende Nederlandse gemeenten wordt gehouden, winnen. Jurg: „Dat Koeperman in Rijssen een stuk met die inhoud ondertekend zou hebben, wijs ik van de hand. Koeperman wil de martelaar uithangen. Het zit hem dwars, dat de match nu een officieus karakter draagt door het compromis dat wij met de Russische dambond gesloten hebben. Op deze laffe manier wenst hij wraak te nemen." De secretaris voorspelt dat Koeperman er niet zonder straf vanaf komt „Mocht komen vast te staan dat Koeperman deze aantijgingen in de wereld heeft gebracht, dan zal ik de FMJD voorstellen hem uit te sluiten van deelneming aan de WK in Mali in december. Bovendien zal ik de bond voorleggen hem te schorsen voor de periode van een of, twee jaar." Niet alleen Jurg is furieus op Koeperman. Koeperman is ook woedend op Jurg. De oud-wereldkampioen heeft op de ver dachtmakingen gereageerd met een telegram aan de FMJD, waarin hij stelt, dat Jurg binnen vierentwintig uur de beschuldi gingen aan zijn adres dient terug te nemen. In het andere geval zal Koeperman onverwijld een kort geding aanspannen tegen Jurg. ROTTERDAM Het Nederlandse dames hockeyelftal heeft gisteravond op het kunstgrasveld in Rotterdam de of ficieuze interlandwedstrijd tegen Argentinië met 51 ge wonnen. Bij de rust stond Nederland met 21 voor. De doelpunten voor Nederland kwamen van Sandra le Poole (straf bal), Fieke Boekhorst (strafcorner), Toos Bax, Sophie von Weiier en weer Fieke Boekhorst. Het Argentijnse doel punt kwam in de 29e minuut uit een strafcorner op naam van Gabriella Bignoli. De wedstrijd gold als voorbereiding op het jubileumtoernooi van de IFWHA van komende weekeinde in Ayr in Schotland. Met die wedstrijdenreeeks neemt Huib Timmermans, die met de da mes in Vancouver het vorig jaar de wereldtitel veroverde, offi cieel afscheid als bondscoach. Vandaar dat voor die gelegenheid het Nederlands team in Ayr zal aantreden met de speelsters, die in de Canadese metropool eveneens van de partij waren. Opstelling Nederland: Ted de Beus, Madeion Belien, Anneke van Puffelen, Fieke Boekhorst, Margriet Bleyerveld, Toos Bax, Casey Woudenberg, Lisette Sevens, Elsemiek Hillen (Annelies Kaptein), Sandra le Poole (Monique Westerdijk en Sophie von Weilér, die na ver vangen te zijn terugkeerde), Sophie von Weiier (Marjolein Eijs- vogel). West Ham wijkt uit naar Sunderland LONDEN West Ham United speelt zijn thuiswedstrijd in het toernooi om de Europa Cup II tegen het Spaanse Castil- la in Sunderland, gelegen in het noordoosten van Engeland. Hiermee voldoet de Londense club aan een van de strafbepalin gen die de UEFA West Ham heeft opgelegd in verband met de rellen die supporters vorige week in en buiten het Bernabeusta- dion in Madrid veroorzaakten. Mini-trips naar Parijs. Wederom stelt uw krant u in de gele genheid een weekeinde in de Franse hoofdstad door te bren gen. Daartoe is van vrijdag 31 oktober t/m zondag 2 no vember 1980 een uitgebreid programma samengesteld, waardoor men een ruime indruk kan krijgen van de lichtstad. U gaat een avondje uit in de vermaarde Folies Bergères. Voorts staat een excursie naar het paleis van Napoleon in Fontainebleau op het programma, alsmede bezoeken aan het nieuwe Centre Pompidou, de Notre Dame en de Place du Tertre in het charmante Montmartre. Een lichtjestoer geeft een goed beeld van Parijs-bij-avond. Gelogeerd wordt in het Sofra Motel Relais des Chartreux, waar twee keer wordt overnacht. Daar worden ook de een voudige, maar goede maaltijden geserveerd, alsmede 's morgens het typisch Franse ontbijt. De overige maaltijden zijn voor eigen rekening. Drie dagen Parijs voor 185 per persoon op basis van een tweepersoonskamer. Toeslag éénpersoonskamer 30. Mini mum aantal deelnemers: 40. De Maaskant-touringcars vertrekken vrijdag 31 oktober 1980 's morgens om negen uur vanuit Den Haag (Centraal Station) en .om half tien uit Rotterdam (Coolsingel). Bij voldoende belangstelling wordt deze tour herhaald in de weekeinden 7 t/m 9 en 14 t/m 16 november 1980. Inlichtingen en boekingen (na 9 uur 's morgens en niet op zaterdag) uitsluitend telefonisch bij Sijthoff Pers Reisorga nisatie Den Haag tel. 070-635918.

Leidse Courant | 1980 | | pagina 17