1SO De grootste familiebeurs van liederla [gillis. KoopQesavond op de Leidat Lamw ,amp CÖJ Belangrijke Kunstveiling. filiaalhoud(st)er WIJDAM B.V. Mingzalen torhout' ^^"^derdagpr^ WATERSCHAP DE OUDE VEENEN Gemeente Katwijk mrEFEEKÜ mb%«m PAGINA 6 LEIDSE COURANT DONDERDAG 18 SEPTEMBEI luimilirlwricliicn „Het haar gegeven leven heeft ze ten volle benut. Moge iets van haar levensmoed en inzet In ons voortleven. Verslagen, maar gesterkt door haar moedig en aelfbe- wust gedragen ziekte, tijdig voorzien van het Sacra* ment der zieken, namen wij op woensdag 17 septem ber 1980 afscheid van mijn lieve, levenslustige vrouw, onze dierbare dochter, schoondochter, zus, schoon zus en tante CAROLINE oud 26 jaar. Leusden C.: Kees Menken Leiden: Familie Riekert Leiden: Familie Menken Vrijdag 19 september om 19.00 uur zal er een herden kingsdienst gehouden worden in de parochiekerk van St. Jozef, Hamersveldseweg te Leusden C., waarna er aansluitend gelegenheid is tot condoléance. Zaterdag 20 september om 10.30 uur zal Caroline na een Requiemmis In de bovengenoemde parochiekerk, te rusten worden gelegd op het R.K. Kerkhof te Leus den. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het „Ros Beyaart", Hamersveldseweg 55 te Leus den C. Binnenkort openen wij onze 6e speciaalzaak In kruiden, reform, thee, homeopathie, physothe- rapie, kunstnijverheid e.d. in het nieuwe winkel centrum Winkelhof te Leiderdorp. Voor de nieuwe vestiging zoeken wij een die deze zaak wil runnen. Wij kunnen hem/haaf om. bieden: grote zelfstandigheid; prettige werksfeer; goede salariëring. Wij verwachten van hem/haar: dat hij/zij het nodige enthousiasme en de juiste. instelling heeft. Dat hij/zij verantwoordelijkheid kan dragen en verkoopcapaciteiten bezit. Bij voorkeur (is geen noodzaak) In het bezit la van een drogisterijdiploma en ouder Is dan 30 Heeft u Interesse en wilt u meer informatief Belt u dan In kantooruren 01727-6425, t.ê.v. dhr. W. v. Dam of schrijft u ons: Postbus 61 2770 AB Boskoop 't Goeie suède jack is natuurlijk gemaakt van pigsplit suède, heeft 'n tricot boord en manchetten en hoort beige te zijn. En dat voor "n prijs waarvan je bijna niet zou geloven dat't "echt" is. PEEK&CLOPPENBURG. GEWELDIGE MODE GEZELLIGE SFEER Deze klant van u leest per dag gemiddeld drie kwartier In de krant blijkt uit het Nationaal Dagblad Onderzoek. Vanaf Maandag 22 september a-s. en volgende dagen, houden wij een belangrijke veiling met schilderijen uit de 17e tot en met de 20ste eeuw. Waarbij werken van: B. Alps, v. Boxcl, Cruyer, P.E Gabels 2x, G.J. Hoffmann, L Hanedoes, Piet in 't Hout, A. Knikker, J.GK. Klinkenberg, F. v. Kregten, M. Martens, H Ronner, J. Regen- motter, H. Roosenboom, E Smalbroek, P.G. Vertin, A. v. Veen en andere bekende meesters. Verder een grote hoeveelheid blauw en poligroom porselein. Delfts aardewerk, koper, tin, Aziatica, Perrische tapijten, goud, zilver en juwelen, antiek meubilair, klokken, spiegels, kronen enz. Kijkdagen: Vrijdag 19 september a-s. van 19.00 - 22.00 uur. Zater dag 20 en Zondag 21 september telkens van 10.00 -16.00 uur. Aanvang der veiling: Maandag 22 september om 19.30 uur. Lange Voorhout 58 Den Haag Telefoon 070-637312/643668. De deelnemers van de 19' Leidato Huishoudshow, prijzen vanavond, op de wekelijki Leidse koopavond hun beurs-aanbiedingen met DIJKGRAAF EN HEEMRADEN VAN HET WATERSCHAP DE OUDE VEENEN bren gen hierbij ter openbare kennis, dat Gede-' puteerde Staten van Zuid-Holland bij hun besluiten van 19 augustus 1980 nummers B 109905 en B 109912 de termijnen van da thans geldende Keuren van de voormalige Zijlaan- en Meljepotder en de voormalige Hoogmadeschepolder met een jaar - der halve tot respectievelijk 13 oktober 1981 en 30 september 1981 hebben verlengd. Roelolarendsveen, 17 september 1980 Dijkgraaf en heemraden voornoemd, G. C. J. van der Geest, dijkgraaf D. de Blaeij, secretaris-ontvanger speciaal voor het oudere kunstgebit— kleefpasta met geld-terug garantie Calox heeft nu.naast zijn normale kleefpastaook een speciale pasta voor het oudere kunstgebit. Bij veel gebitten ontstaan namelijk op den duur ernstige ruimteproblemen. Tandvlees en kaakbeen zijn dan zodanig geslonken dat ze geen aanslui ting meet hebben op het gebit Veel te weinig tenminste. Normale kleefpasta helpt dan niet meer, want die is bestemd voor een goed. althans redelijk sluitend gebit. Nu moeten er echter grotere holten worden opgevuld. En dat kan alleen maar met Calox speciaal voor het oudere kunstgebit. Calox ..speciaal' heeft een bijzonder uitgekiende samenstelling. Het wordt niet aangetast door vocht. Sterker nog. speeksel bevor- derl de wei king En Calox „speciaal' kan nel zo dik worden aangebracht als nodig is. Elk gebit blijft gegarandeerd goed zitten. Proberen? U kunt zonder risiko de proef op de som nemen. U krijgt uw geld terug als u niet tevreden bent. Die garantie treft u ook aan op het doosje, dus Haal zo n tube Calox speciaal voor het oudere kunstgebit bij uw drogist of apotheker. Burgemeester en wethouders van Katwijk maken bekend dat zij voornemens zijn krachtens artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrij stelling te verlenen van: het bestemmingsplan "Regeling Bebouwde Kom 1946", en in samen hang met artikel 50, lid 8 van de Woningwet vergunning te verlenen voor: het verbouwen van de achtererfbebouwing behorende bij het pand Roest van Limburgstraat 9 te Katwijk. De tekeningen behorende bij het bouwplan liggen met ingang van maandag 22 september 1980 op de gemeentesecretarie (kamer 22) gedurende veertien dagen ter inzage. Gedurende deze termijn wordt een ieder in de gelegenheid gesteld eventuele bezwaren tegen het verlenen van de gevraagde vrijstelling schriftelijk bij hun college in te dienen, adres: Postbus 589. 2220 AN Katwijk 2.H. Katwijk, 18 september 1980. Burgemeester en wethouders van Katwijk, de secretaris, de burgemeester, G. Verheule, lo.s. C.A. Bos. GF.RRFÏÏ). De nieuwe jassen vi najaar zien emit of handgebreidzijn. Mooi dus. En modie Want we hebben ze zowel driekwart als lekker lang. Ontdek eigen stijl in onze Hannony kollektie, w klasse en kwaliteit hi monieus samengaat* i" i Links: Brei-look sern wikkelmantel. Met ju modieuze details die helemaal af maken, als nieuwe kraag, raglan mouw en bin ceintuur. Mt.jót/n 44. Rechts: Brei-look in t nieuwe lengte: 85 an. Met asymmetrische i kraag en opgestikte zakken. Keuze uit eci

Leidse Courant | 1980 | | pagina 6