Ka) de rijksoverheid vraagt Bakker leraar/ lerares lichamelijke oefening MEAO-er (m/v) F® llllllll Ministerie van Economische Zaken SECRETARESSE GEVRAAGD Luba Leiden vraagt: medewerker afdeling postverzending m/v i" i ervaren loon- administrateur m/v boekhoudkundig medewerk(st)er \uv]gemeent< xy voorscho LEIDSE COURANT ZATERDAG 13 SEPTEMBER 1980 PAGIt Directoraat-Generaal voor Prijzen, Ordening en Regionaal Beleid, Directie Mededinging en Fusies De Directie Is belast met: de beleidsvoering t.a.v. mededingingsregelingen en economische machts posities op basis van de Wet economische mede dinging en toepassing van ter uitvoering van de Wet vastgestelde voorschriften; aanpassen van het wettelijk kader aan gewijzigde mededingings- politieke inzichten; behandelen van internationale mededingingsaangelegenheden (BENELUX, EEG, OESO, UNCTAD), van fusieaangelegenheden, van andere zaken met mededingingspolitieke aspecten, w.o. publiekrechtelijke bedrijfsorgani satie-zaken, met uitzondering van agrarische publiekrechtelijke bedrijfsorganisatie-zaken en zaken betreffende het ordelijk economisch verkeer; behandelen van zaken op het gebied van ondernemingsrecht. Gevraagd worden: juridisch medewerker (mnl./vrl.) vac. nr. 0-5718/0167 Stafafdeling Juridische Mededingingszaken Functie-informatie: meewerken aan o.m. herzie ning/wijziging van de Wet economische mede dinging, behandelen van juridische vraagstukken die samenhangen met de uitvoering van de Wet economische mededinging, alsmede de redactie van beschikkingen op grond van deze Wet; behandelen van beroepsprocedures voor het College van Beroep voor het Bedrijfsleven en van benoemingsprocedures voor leden van de Commissie economische mededinging en de Kamer van Mededingingszaken van het College van Beroep voor het Bedrijfsleven; behartigen van juridische problemen i.v.m. de uitvoering/ toepassing van de Bedrijfsvergunningenwet. Gevraagd: voltooide universitaire opleiding Nederlands Recht met economisch-juridisch vakkenpakket. Enige jaren ervaring, b.v.k. in een soortgelijke functie, strekt tot aanbeveling. Hoofdafdeling Economische Mededinging De Hoofdafdeling is belast met de uitvoering van de Wet en met het voorbereiden van wijzigingen daarvan. Het beleid richt zich op de beoordeling van de toelaatbaarheid van mededingingsrege lingen (kartels) en op de beoordeling van de gevolgen van overheersende posities op de markt (economische machtsposities). hoofden afdeling mededinging I II (mnl./vrl.) vac. nr. 0-5250/0167 Functie-informatie: een belangrijk deel van de werkzaamheden is het behandelen van klachten die tegen genoemde zaken worden ingebracht. Voor het oordeel hierover is een belangrijk vereiste dat inzicht wordt verkregen in de concur rentieverhoudingen op de verschillende markten en in de gevolgen die deze hebben voor de marktdeelnemers en derden. Gevraagd: voltooide universitaire opleiding eco nomie met goede kennis van de nationale mede dingingswetgeving, van het gevoerde beleid en b.v.k. van voortgezette prijstheorie, industrial organisation, externe organisatie, bedrijfseco nomie en/of bedrijfskunde óf voltooide universi taire opleiding rechten, ordeningsrecht met economisch keuzepakket; ambtelijke ervaring. beleidsmedewerkers (mnl./vrl.) vac. nr. 0-8070/0167 Functie-informatie: algemene beleidsvoorberei ding en beleidsvorming, gericht op het verwezen lijken van gezonde concurrentieverhoudingen, welke beantwoorden aan de doelstellingen van het algemene economische beleid; toepassen van het beleid in het kader van de Wet econo mische mededinging. Dit beleid geschiedt enerzijds op initiatief van overheidswege, ander zijds n.a.v. verzoeken uit het bedrijfsleven tot toepassing van de wettelijke bevoegdheden of tot enigerlei andere meer informele vorm van overheidsinterventie. Bij verwezenlijking van de in voorbereiding zijnde herziening van de mede dingingswetgeving zal de aard van de werkzaam heden belangrijk worden beïnvloed door open baarheid van het kartelregister en een strakkere toetsing aan het algemeen belang van bepaalde typen concurrentiebeperkende praktijken. Gevraagd: voltooide universitaire opleiding eco nomie b.v.k. voortgezette prijstheorie, industrial organisation, externe organisatie, bedrijfs economie en/of bedrijfskunde óf voltooide univer sitaire opleiding rechten, ordeningsrecht met economisch vakkenpakket. De Hoofdafdeling behandelt zaken van internatio naal mededingingspolitieke aard. Deze beslaan het Europese mededingingsbeleid op basis van de artikelen 85 en 86 van het EEG-verdrag (praktijk van uitvoering en voorgenomen uitbouw). Daarnaast behoren tot de taak van de Hoofd afdeling zaken, die in andere internationale orga nisaties, zoals Benelux, OESO. UNCTAD, m.b.t. concurrentieverhoudingen aan de orde zijn. De fusiezaken hebben betrekking op opzet en inhoud van een tot stand te brengen nationale fusiewetgeving en wanneer een wet in werking is getreden, op het tot stand brengen van uitvoe ringsmaatregelen en op de toepassing van een dergelijke wet. beleidsmedewerker vac. nr. 0-8071/0167 Functie-informatie: meewerken aan de opzet en inhoud van een tot stand te brengen nationale fusiewetgeving en, bij inwerking treden daarvan, meewerken aan het tot stand brengen van uitvoe ringsmaatregelen en aan de toepassing van een dergelijke wet; verrichten van werkzaamheden verband houdend'met genoemde OESO-activi- teiten. Gevraagd: voltooide universitaire opleiding eco nomie, b.v.k. prijstheorie, industrial organisation, externe organisatie zo mogelijk gecombineerd met kennis van ondernemingsfinanciering. Voor alle functies geldt: Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f5277,- per maand. Bij vac.nrs. 0-5718/0167. 0-5250/0167 en 0-8071/0167. is promotiemogelijkheid tot max. f 6098,- per maand aanwezig. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer L. H. van der Meer, onder nr. (070)-81 4011, tst. 3441 of 3495. Bovengenoemde max. salarissen zijn in het alge meen afhankelijk van leeftijd, opleiding en erva ring en zijn exclusief 8% vakantie-uitkering en een toeslag van max. f 26,- per maand. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, inzenden vóór 11 oktober 1980 aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Graven- hage. In „Het Diaconessenhuis" te Lelden t.b.v. de chirurgen. De werkzaamheden omvatten de admini stratie van de 4 mans chirurgenpraktijk sa men met andere collega's. Wij denken aan een jonge vrouw, bekend met de medische terminologie en met enige ervaring In een dergelijke functie. Informatie 071-155960, mevr. L. C. de Visser of mevr. E. van Triest. Schriftelijke sollicitatie te richten aan: Chirurgen Diaconessenhuis p/a Houtlaan 55, 2334 CK Lelden. ziekenverzorgenden voor instellingen in Leiden en omgeving, voor alle dienten. boekhouder op PD-nivo voor een bedrijf in Zoeterwoude, voor langere tijd. B-verpleegkundige voor een instelling in Oegstgees diensten. Oegstgeest, voor alle di< Turfmart 11 Luba toi. 071-149747. Uitzend Vakaturelijn voor banen L>. tel. 071-130636. DUI O Aan het Stedelijk Gymnasium, Fruinlaan 15, wordt voor direct gevraagd een: voor het vak: 15 uren in de 1e graadssector (op maan dag. donderdag en vrijdag) ter vervanging wegens ziekte. Inlichtingen worden verstrekt door de rector, de heer Drs. A.M. Coebergh'van den Braak, tel. 071-121365 of 125777 (school) en 071- 121257 (huis, tussen 19.00 en 20.00 uur). Sollicitaties, onder vermelding van vacature nummer OND 683, zo spoedig mogelijk in te zenden bij de afdeling Onderwijs der Ge meentesecretarie, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. .:v.- Bij het AVBB werkt een aantal kleine teams uit verschillende vakgebieden samen aan het beleidsvoorbereidend en -uitvoerend werk. Het totale personeelsbestand is 70 man. I Een verantwoorde beleidsvoering dient in een organisatie als de onze veelal te steunen op cijfermatige gegevens. Ten aanzien van voor de bouw belangrijke ontwikkelingen zoals conjunctuur, bouwproduktie, arbeidsmarkt, kosten en prijzen, arbeidsvoorwaarden, etc. dient de vinger aan de pols te worden gehouden. Bij de afdeling Economische Zaken worden op vele terreinen kwantitatieve gegevens verzameld, verwerkt en geanalyseerd. Wegens toename van de werkzaamheden heeft dit team behoefte aan uitbreiding met een Het Algemeen Verbond Bouw bedrijf is de overkoepelende organisatie van ondernemers verenigingen in het uitvoerend bouw bedrijf. Het AVBB heeft tot taak de collectieve belangen van de ondernemers in deze sector te behartigen. Functie-inhoud De aan te stellen functionaris zal na een inwerkperiode op vele gebieden cijfermateriaal verzamelen, analyseren en door middel van statistische bewerking toegankelijk maken voor beleidsdoeleinden. Sommige gegevens worden periodiek gepubliceerd. Hij/zij zal gevraagde informatie moeten verschaffen, maar ook zelf initiatieven moeten ontwikkelen om de resultaten van zijn/haar werk te bestemder plaatse onder de aandacht te brengen. Deze werkzaamheden zullen onder leiding, doch uiteindelijk met een behoorlijke mate van zelfstandigheid worden uitgevoerd. Functie-eisen - Een voltooide MEAO-opleiding, danwel een vergelijkbare opleiding. - Brede belangstelling; inventief. - Accuratesse en controlezin. - Dienstplicht vervuld of daarvan vrijgesteld. - Leeftijd tot 25 jaar. Belangstellenden Zij, die menen aan de gestelde voorwaarden te voldoen, worden verzocht dit schriftelijk kenbaar te maken. Het Algemeen Verbond Bouwbedrijf (AVBB) is gevestigd aan de Benoordenhoutseweg 21, hoek Jozef Israëlslaah, te Den Haag. Brieven te zenden aan het AVBB t.a.v. de heer J.M. Nieuwveld, Postbus 90603, 2509 LP 's Gravenhage. Voor telefonische informatie kunt u zich richten tot de heer drs. T. I. Tan, secretaris afdeling Economische Zaken, die tijdens de kantooruren te bereiken is onder nr. 070-26.20.21. De LEIDSE ONDERWIJSINSTELLINGEN verzorgen ruim 400 schriftelijke/mondelinge opleidingen op een breed onderwijsterrein. Daartoe wordt beschikt over een zeer doelmatige organisatie waarin circa 400 medewerk(st)ers ieder een eigen taak vervullen. Wij vragen voor spoedige indiensttreding; (leeftijd 18 23 jaar) Deze afdeling is eigenlijk ons "postkantoor". Zijn/haar werk bestaat dan ook voornamelijk uit het sorteren, wegen en frankeren van de uitgaande poststukken. Wij bieden: een goede beloning; 23 dagen vakantie per jaar; variabele werktijden; goede studiekostenregeling. Sollicitaties, mondeling of schriftelijk, kunnen worden gericht aan de afdeling Personeelszaken. leidse onderwijs instellingen Leidsedreef 2 2352 BA Leiderdorp Telefoon- 70711 89 97 55* inspectiemedewerker (mnl./vrl.) vac. nr. 0-8079/0167 Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen Bureau van de inspecteur van het Voortgezet Onder wijs belast met het toezicht op het Middelbaar Technisch en Middelbaar Nautisch Onderwijs Functie-informatie: als eerste inspectiemedewerker voorbereiden van adviezen en beslissingen die de inspectie verricht en concipiëren van nota's en brie ven; informatie verschaffen aan scholen en derden over wetten en uitvoeringsbesluiten; uitvoeren van administratieve controles die de inspectie vanwege haar toezichthoudende taak t.a.v. scholen moet uit voeren, voorbereiden van vergaderingen en verzor gen van de verslaglegging zorgen voor een goede organisatie en coördinatie binnen het inspectiekan toor; verzorgen c.q. verantwoordelijk zijn voor alle voorkomende werkzaamheden van administratieve aard; leiding geven aan de uitvoering bij eventuele beschikbare assistentie; werkzaamheden verrichten m.b.t. de eindexamens en verzorgen van de afwikke ling daarvan. Vereist: HAVO/MBO of een hiermee vergelijkbare opleiding. Ervaring in het maken van verslagen strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. t.z.t. Gouda. Sollicitaties inzenden vóór 4 oktober 1980. medewerkers energiezaken (mnt./vri.) Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening Rijksgebouwendienst De Rijksgebouwendienst heeft als belangrijkste taak zorg te dragen voor de huisvesting van Rijksdiensten en van door het Rijk gesubsidieerde instellingen. In het kader van het energiebesparingsprogramma van de Rijksoverheid zal de eerstkomende jaren een sterk accent komen te liggen op het ontwikkelen en toepassen van energiebesparende maatregelen aan gebouwen. Hiertoe worden gevraagd: bouwfysisch medewerkers Functie-informatie: verstrekken van bouwfysische adviezen over energiebesparende maatregelen; be geleiden van de uitvoering van deze maatregelen; bijdragen aan het verrichten van fundamenteel on derzoek naar energiebesparende maatregelen in gebouwen; deelnemen aan de werkzaamheden van commissies en werkgroepen; onderhouden van in- en externe contacten. Vereist: diploma HTS bouwkunde. Ervaring met het toepassen van energiebesparende maatregelen en de applicatiecursus bouwfysica strekt tot aanbeve ling. Standplaats:'s-Gravenhage vac. nr. 0-8013/0167. projectcoördinator Regionale Directie Zuid-Holland en Zeeland Functie-informatie: ontwikkelen van een regionaal beleid inzake de opzet, uitwerking en uitvoering van energiebesparende maatregelen op werktuigkun dig. bouwkundig en elektrotechnisch gebied voor gebouwen; opzetten en uitwerken van een planning voor de uitvoering van energiebesparende maatre gelen; voeren van overleg t.b.v. de externe coördina tie van de werkzaamheden; coördineren van de werkzaamheden van de technische onderafdelin gen; diverse werkzaamheden, zoals deelnemen aan studie- en overleggroepen en opstellen van nota's, brieven, opdrachten e.d. Vereist: diploma TH civiele techniek of werktuig bouwkunde met belangstelling voor en/of ervaring met energiebesparende maatregelen óf diploma HTS evt. gevolgd door applicatiecursus bouwfysica en enige jaren ervaring, b.v.k. met het toepassen van energiebesparende maatregelèn. Standplaats: Voorburg vac. nr. 0-8019/0167 Salaris: max. f 5277,- per maand. 1 e- electrotechnicus Regionale directie 's-Gravenhage e.o. Functie-informatie: voorbereiden en ontwerpen vi elektrotechnische installaties, i.h.b. die welke be trekking hebben op energiebesparende activiteitei coördineren en begeleiden van de uitvoering van projecten; bijdragen aan de opzet, aanpak en uit voering van nieuwe ontwikkelingen op energiege- - bied door het terugkoppelen en beoordelen van re sulfaten van uitgevoerde projecten; diverse werk zaamheden, zoals deelnemen aan besprekingen, opstellen van nota's, brieven, opdrachten e.d. en a I viseren over aanpak en uitvoering van energiebe sparende maatregelen. Vereist: diploma HTS elektrotechniek; ervaring, b.v.k. op het gebied van energiebesparende maatrtl gelen, strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage vac. nr. 0-8021/0167. Salaris: max. f 4033,- per maand. bouwkundigen Functie-informatie: voorbereiden en ontwerpen bouwkundige projecten, i.h.b. die welke betrekkind^ hebben op energiebesparende activiteiten; coördineren en begeleiden van de uitvoering van projecten; bijdragen aan de opzet, aanpak en uit voering van nieuwe ontwikkelingen op energiege- n bied door het terugkoppelen en beoordelen van re sulfaten van uitgevoerde projecten; diverse werk zaamheden, zoals deelnemen aan besprekingen, opstellen van nota's, brieven, opdrachten e.d. en a viseren over aanpak en uitvoering van energiebe sparende maatregelen. Vereist: diploma HTS bouwkunde. Ervaring b.v.k. op het gebied van toepassing van energiebespa rende maatregelen en de applicatiecursus bouwfy sica, strekt tot aanbeveling. i. f 4033,- per maand. warmte- en luchttechnici tiviteiten; coördineren en begeleiden van de uit voering van projecten; bijdragen aan de opzet, aan li pak en uitvoering van nieuwe ontwikkelingen op energiegebied door het terugkoppelen en beoordi len van resultaten van uitgevoerde projecten; di verse werkzaamheden, zoals deelnemen aan be sprekingen, opstellen van nota's, blieven, opdract ten e.d. en adviseren over aanpak en uitvoering va energiebesparende maatregelen. Vereist: diploma HTS werktuigbouwkunde; di- ploma's ACI verwarmings- en luchtbehandelings-j techniek. Ervaring b.v.k. op het gebied van ener- k giebesparende maatregelen, strekt tot aanbevelin Salaris: max. f 4033,- per maand. Voor belangstellenden zal op maandag 29 septem ber 1980 van 10.00 tot 16.00 uur mondeling naden informatie worden verstrekt over functie-inhoud, functie-vereisten en arbeidsvoorwaarden op het adres: President Kennedylaan 7 te 's-Gravenhage Sollicitaties inzenden vóór 11 oktober 1980. Bovengenoemde max. salarissen zijn in het alge meen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervarin en zijn exclusief 8% vakantie-uitkering en een toe' slag van max. I 26,- per maand. Schriftelijke sollicitaties onder het bij de gewensti functie vermelde vacaturenummer (jn linkerbover hoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met post code, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Verkoop van tuinartikelen door geheel Europa. Op ons hypermoderne kantoor met internationale sfeer in De Zilk vragen wij voor direkt een met opleiding op H.B.O.-niveau, welke belast zal worden met de leiding van de loonadministratie. Salariëring in overeenstemming met op- j leiding en ervaring. Tevens zoeken wij een Opleiding: min. MAVO en PD Boekhouden. Studerend voor MBA strekt tot aanbeve- i ling. Salariëring in overeenstemming met opleiding en ervaring. Voor nadere informatie kunt u bellen of schrijven naar: P. Bakker Hillegom B.V. De Zilk/Hillegom Beeklaan 18 Dhr. J. Krijger, 02520- 18144, tst. 21. I Bij de directie openbare werken, hoofdafde wordt gevraagd een: ACTIEVE KRACHT M/V in algemene dienst voor het verrichten van de buitendienst van deze afdeling voorkoi werkzaamheden, zoals het onderhoud van I tingen en wegen, rioleringen en waterp werkzaamheden bij de reiniging en bij het van materialen. Ervaring in diverse soorten I tingswerkzaamheden is vereist. Bezit van he rijbewijs en algemeen technisch inzicht st tot aanbeveling. Salaris van f 1850,- tot f 2100- per maand den 21 jaar geldt een jeugdloon. Voor een goede kracht zijn bevorderingsl aanwezig. Bij gebleken geschiktheid kan na« tijdelijke dienst een vaste aanstelling volger gemeenten gebruikelijke regelingen zijn vi passing. Telefonisch kunt u nadere inlichtingen inwir het hoofd buitendienst, de heer G.H. Preuti toor01717-2141 tst. 68. thuis 071-76141 de afdeling personeelszaken, de heer J.W. hooft, 01717-2141 tst. 29. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te aan het college van burgemeester en wetli van Voorschoten, Postbus 393,2250 AJ Vo< ten. Boven de brief s.v.p. vermelden vaca 8033/E

Leidse Courant | 1980 | | pagina 18