achter het nieuws nieuws van overal en ergens Toegegeven: de krant die u leest is, wat oplage betreft, niet de grootste. Gelukkig echter, zijn kwaliteit en kwantiteit twee totaal verschillende begrippen! U leest de Leidse Courant. U vindt erin wat u wilt vinden. En hij wordt op een prettig tijdstip prompt in de bus gestopt. Ondanks het regionale karakter beschikt de Leidse Courant over een wereldwijd net van correspondenten. Is aangesloten op de nieuwsvoorziening van alle nationale en internationale persburo's. Heeft een redactioneel samenwerkingsverband met een groot aantal andere regionale dagbladen via de Pers Unie. En beschikt over de exclusieve rechten voor Nederland van het vermaarde Britse dagblad The Guardian, kortgeleden uitgeroepen tot de krant van het jaar. Eigen correspondenten houden de vingers aan de pols in Washington, Bonn, Londen, Rome, Brussel en Parijs. Een enthousiast team regionaal werkende journalisten zorgt ervoor dat de lezer niets uit eigen omgeving hoeft te missen. Het nieuws moet verwerkt worden. Een lange weg vóór het in gedrukte vorm bij u in de bus wordt gedeponeerd. a Daarom is de unieke wijze waarop de Leidse Courant deel uitmaakt van Sijthoff Pers bv ideaal. In complete s redactionele zelfstandigheid maakt de LC gebruik van de facili- teiten van het technisch modernste krantenconcern van I Europa. 3 Beeldschermen, computerbestuurde fotozetmachines en ultramoderne rotatiepersen verwerken het nieuws zo snel, dat optimale actualiteit een normaal gegeven is voor de krant, die u leest. DE BETERE TWEEDE

Leidse Courant | 1980 | | pagina 22