telefoontjes
deze
:ek
Lampe
071-122244
II
25,-
jongeman
Oegstgeest
Adverteer meer
M. SLOOTWEG
PAGINA 14
LEIDSE COURANT
MAANDAG 16 JUNI 1
ATLETIEK
er. 3 Isabel Moium
4x100
(nieuw Belg. tea
(Derby. Verhoe». I
r«J). 2 b
CRICKET
HONKBAL
Weel III. Slendeerdklee: Laak-
kwarlierMSV'71 4—6. VUC—
Gouda 50. Neerlands HoopSC
Botlek S—9. Birds—NADO V. 2-
13 (7 innings).
Hoofdklasse: Amstel T.Neptu-
FeyenoordHCAW
Eerele klesse A: Hilversum—RCH
10—0. C: DVBBloemendaal 3—
Eerste klasse: RCH—Hilversum
a klasse A: Tilburg—Twi
6— 1.04.0; 3. A. van Kouwen WVZ
WEST ATHLETIC
Eerste deg:
100 meter 1 Jose Carbonelt (Spa)
10 60. 2 Franco Fahndrich (Zwi)
10 67. 3 Raymond He6renveen
(Ned) 10 60. 4 Frank Verhelst
(Belg) 10 83
400 meter horden: 1 Harry Schut
ting (Ned) 49 33. 2 Franz Meier
(Zwi) 50 00. 3 Jose Corvalho (Pori)
50 30. 4 Jose Alonso (Spa) 51.06.
400 meter: 1 Allons Brijdenbach
(Belg) 45 19. 2 Koen Gijsbers
(Ned) 46 12. 3 Jens Smedegaard
(Den) 46.53.
(Ned) 1.48.70. 3 Gregor Hagmann
(Zwi) 1.50.16.
5000 meter 1 Eamonn Coghian
(Ier) 13 44 64. 2 Fernando Mame-
de (Port) 13 45 48. 3 Markus Ryttel
(Zwi) 13 46 66. 4 Emiel Puitemans
(Belg) 13 47 75. S Oietmar Millonig
(Oost) 13 51 05. 6 Klaas Lok (Ned)
14 12 58
Polsstokhoogspringen: 1 Patrick
Desruelles (Belg) 5 30 meter. 2 Ro
ger Oriol (Spa) 5.20 meter. 3 Da-
Reinhard Lechner (Oost) 5 10 me
ter. 5 Peter Jensen (Den) 5.00 me
ter. 6 Eitjo Schutter (Ned) 4.80
Verspringen: 1 Rol» Bernhard
(Zwi) 7.82 meter. 2 Alberto Sola-
nes (Spa) 7 79 meter. 3 William
Rea (Oost) 7 68 meter. 4 Max Enk-
sen (Den) 7 28 meter. 5 Roland
Marloye (Belg) 6.97 meter. 6 Roy
Sedoc (Ned) 6 94 meter.
Kegslstotsn: 1 Jean-Pierre Egger
(Zwi) 19.55 meter. 2 Martin Vara
(Spa) 16.74 meter. 3 Noel Legros
(Belg) 16.65 meter. 4 Michel Hen-
mngsen (Den) 16.53 meter. 6
Siaak Ruhl (Ned) 16 50 meter.
Speerwerpen: 1 Peter Muster
(Zwi) 71 04 meter. 2 Juliani Gonza-
lo (Spa) 70 20 meter. 3 lbor Ver-
eecken (Belg) 69.58 meter. 4 Ma
rio Silva (Port) 68 44 meter. 5 Bert
Smit (Ned) 66.12 meter.
4x100 meier: 1 Zwitserland 39 97.
2 Beigie 40 04. 3 Spanje 40.30. 4
Portugal 40 79. 5 Oostenrijk
200 mater. 1 Jacques Borlee (Bel)
21.23 sec 2 Peler Muster (Zwi)
21 37. 3 Jens Smedegaard (Den)
21.47. 5 Henk Brouwer (Ned)
21.82.
1500 meter. 1 Jose-Luis Gonzales
(Spa) 3.36.57. 2 Ray Flynn (Ier)
SOFTBAL
Hoofdklasse: Terrasvogels—HHC
3—0. Kmheim—EOO 0—3 (10 in
nings). DSS—Shell 4—0. HCAW—
Bioemendaal 14. Bloemendaal
Terrasvogels 03. OSS—Kinheim
5-6. HCAW—HHC 1—2 (11 In-
nlngs). Shell—EDO 0—1
Eerste klas: Fhrates—Storks 4—2,
Westerkwartier—Birds 2—3. Ro-
bur SS—Storks 2—10 en 7-6. De
Meteoor—UW 3—20 en 1—21.
Pirates—Birds 0—1 en 5—7. Wes
terkwartier—Sparta 2—1 en 23—0
(in 5 innings).
Tweede klas B: Fhnguins—Giants
0—12. NuenenJRC Ducks 15
2 Wassenaar—Giants 41.
Roef—DSC'74 5-12. Nuenen—
Spaarnwoude 69 (8 innings),
Jeka— DSC'74 5—13. De Spar
taan—JRC Ducks 9—7.
Hoofdklasse: BioemendaalTer
rasvogels 03.
Eerste klesse: Robur'S8Storks
2—10, Robur'58—Storks 7—6,
Meteoor—UW 3—20. Meteoor—
UW 1—21. Pirates—Birds 0—1.
Pirates—Birds S-7.
Hoofdklasse: DSS—Kinheim 5—6.
HCAW—HHC 1—2. Shell—EDO
0—1.
Eerste klasse: Westerkwartier—
Sparta 2—1. Westerkwartier—
Sparta 23—0.
ROLHOCKEY
Eerste klas: Dennen bergDozdl
3—0. Residentie—Agor 4—3. RC
Den Haag—Lichtstad 2—7. Ro-
Junioren: RC Oen "HaagLicht
stad 4—4. Residentie—Agor 36.
De Pirouette— Dennenberg 46.
Zoeter meerRod ar 93.
ZWEMMEN
a (Ned)
Kogelslingeren: 1 Peter Sternad
(Oos) 71.20 meier. 2 Sean Egan
(Ier) 69.02. 4 Juan Alvarez (Spa)
62.72.
10.000 meter. 1 Gerard Tebroke
(Ned) 28.27.17 min 2 Alex Hagel
steen (Bel) 28 32.74. 3 Antonio
Pneto (Spa) 28 34 49.
Hoogspringen: 1 Roland Daihau-
ser (Zwi) 2 16 meter. 2 Roberto
Cabreias (Spa) 2.16. 3 Guy Mo-
reau (Bel) 2 13. 6 Raymond de
Vries (Ned) 2.05.
Hink-slsp-sprong: 1 Alberto Ro
driguez (Spa) 16.17 meter. 2 Luis
Azevedo (Por) 16.02. 3 Markus
Pichler (Zwi) 15.57. 4 Peter van
Leeuwen (Ned) 15.41.
3000 meier steeple chase: 1 Do
mingo Ramon (Spa) 8.25.53. 2
Jose Sena (Por) 8 35.10. 3 Hans
Koeleman (Ned) 8.35.12.
Discuswerpen: 1 Kjeld Andersen
(Den) 55.38 meier, 2 Sinesio Gar-
rachon (Spa) 54 14. 3 Georges
4x400 meter estafette: 1 Belgie
3 05.36. 2 Nederland 3.05.S1. 3
Zwitserland 3 06.46.
Stand: 1 Spanie 127 punten. 2
Zwitserland 122. 3 Belgie 108, 4
100 maler 1 Els Vader (Ned)
11.59. 2 Brigitte Senglaub (Zwi)
1162. 3 Michelle Walsh (lerl)
Kringkampioenschappen
ZATERDAG
400 m. wisselslag m.o. 12: 1. K.
Rijke HZPC 5.45.4; 2. E. Kuiper
HZPC 5.48.7; 3. A. Brugman LZV
Zian/VC 5.40.8; 3. J. de Jong
Zian/VC 5.42.3.
Mem m. 1965: 1. D. Zulderwl|k
AVZ 5.24.5; 2. P hrens WVZ
5.30.7; 3. G. Cox RZV 5.55.7.
Idem m. 1964: 1. J. van der Meer
Rakel 5.18.9; 2. T. Jansen Hoogw.
5.32.2; 3. J. van den Brink HZPC
5.38.1.
Idem dames: 1. N. Geysen Hoog-
DSZ 5.14.8; 3. B. de Koning H
60 52
400 meier 1 Karohne Kaler (Oost)
51 63. 2 Tilly Verhoef (Ned) 52.38
(Ned record). 3 Rosine Wanez
(Bel) 52.99.
1500 meier 1 Cornelia 8urkl (Zwi)
4 14.8. 2 Anne Marie van Nuffel
(Bel) 4 16 6. 3 Anna Muller (Oost)
4 18 6. 4 Tineke Kluft (Ned) 4 19.3.
Hoogspringen: 1 Chris Soetewey
(Bel) 189 meter. 2 Sylvia Barlag
(Nee
(Spa) 1 80.
Oiscuswerpen: 1 Patricia Walsh
(lerl) 54 15 meter. 2 Ria Stalman
(Ned) 53.60 meter. 3 Gambus En-
carnaclon (Spa) 47.22 meter.
Belgie 44.41
n Vader)
4 eo; 3 Zwitserland 45.51.
800 meter: 1 Anne-Mane van Nuf
fel (Bel) 2 03 50. 2 Cornelia Burki
(Zwi) 2.03.73. 3 Montserrat Pujol
(Spa) 2 04 52. 4 Elly van Hulst
100 maler horden: 1 Jose Marti
nez (Spa) 13 72 sec 2 Sylvia Bar
lag (Nedl 13.91. 3 Riki Lechner
(Zwi) 23.65. 3
kom (Ned) 54.54 meter. 2 Jackie
Zaslona (Wal) 53.50. 3 Regula Eg
ger (Zwi) 51.38.
(Zwi) 9 20.76. 2 Fionnuala Morrish
(Ier) 9.20.79. 3 Pilar Fernandez
(Spa) 9.21.71. 4 Francine Peeters
(Bel) 9 34 42. 5 Carla Beurskens
(Ned) 9.36.62.
Verspringen: 1 Sylvia Barlag (Ned)
6 26 meter. 2 Patricia Gigandet
(Zwi) 6.00. 2 Mercedes Cano (Spa)
599
Zwitserland 3.36 48. 4 Nederland
Stand: 1 Nederland 98 punten. 2
Zwitserland 93. 3 Beioië 74. 4
VOC—UD: Ud 166. VOC 80. UD
wint met 86 runs
HBS—Quick HBS 208 voor 4.
Quick: 165. HBS wint met 43 runs
Bioemendaal—HCC: Bloemendaal
110. HCC 111 voor 5. HCC «nnl
met 5 wickets
Eerst# klasse:
VUC—Sparta: Sparta 193 voor 5.
VUC 158 voor 8. draw uitslag 3—
ter (Zwi). 5 Charty Berard (Fra). 6
Serge Oemierre (Zwi). 7 Stefan
Muller (Zwi). 8 W.es van Dongen
(Ned). 9 Albert Zweifel (Zwi). 10
Lucien van Impe (Bel),
Vijfde slappe:
Joop Zoetemelk (Ned) op 46 sec..
3 Mario Beccia (Ita) op 1 min. 20
sec.. 4 Dietrich Thurau (Wdl) op 1
tweede barrage); 6. Gilles Ber-
trand de Balanda (Fra) Galoubet 4
- 53 2 (in de eerste barrag?); 10.
Johan Helns (Ned) Argonaut Z 4
213.7; 11. Plet Raymakers (Ned)
Isocratus S 4 - 217.7; 13. Rob Eh-
rens (Ned) 8 - 210.5.
Springconcours „Laatste kans":
1. Jean Marc Nicolas (Fra) Finaud
0 strafpunten. 51.1 soconden; 2.
Eric Wauters (Bel) Winnetou 0
51.8; 3. Gerry Mullii
Lions—Jeka 12—5, Oen Bosch-
The Stags 13—3. B: Pirates—HMS
12—2. The Caps—Blue Soeks 4—
,3. Robur'58—Volewijckers 3—9.
C: Ceieritas—Terrasvoo. 5—6.
LijndenSchiedam 3—2. Euro
Stars—HCTIW 7—16. O. Gezel
lenWassenaar 43.
Idem j.o. 12: 1. M. van den Berge
Zian/VC 5.34.8 (NKR/A); 2. E. Ros
RZV 5.34.8 (BK 3. M. van der Berg
DSZ 6.00.1.
Idem j. 1987: 1. F. Roso (DSZ)
5.31.7; 2. F Degenaar WVZ
5.45.4; 3. D. van Schie LZV 5.49.4.
Mam j. 1966: 1. R. van den Berge
Zian/VC 5.23.2; 2. E. Versluys DSZ
5.38.7; 3. R. van der Knaap WVZ
5.40.5.
Mem J. 1965: 1. F. van Kuyfc RZV
5.36.1; 2. M. Hilhorst Raket 5.40.2;
3. F. Wiek had Zian/VC 6.04.3.
RS8
5.20.8.
Idem heren: 1. K. Vervoorn
Zian/VC 4.46.1; 2. C. J. Winkel
RZV 4.52.7; 3. M. Lagas WVZ
4.59.8.
ZONDAG
100 m. vlinderslag m. 1969: 1. M.
van Aarsen Zian/VC 1.17.4; 2. K.
Verduyn Hoogw. 1.19.9; 3. J. Jan
sen Raket 1.22.2.
Mem m. 1968: 1. A. Brugman LZV
1 13.0; 2. K. Rijke HZPC 1.16.7; 3.
E. Kuiper HZPC 1.17.2.
Mem m. 1967: 1. A. de Jong DSZ
1.13.8; 2. J. de Vries Raket 1.15.5;
3. I. de Vreeds Raket 1.17.9.
Mem m. 1966: 1 A. Kuiper HZPC
1.10.6; 2. I Koedijker 1.11.5; 3. G.
Valentin HZPC 1.12.3.
Idem m. 1965: 1. P. tvens WVZ
1.10.6; 2. J. Weenk RZV 1.10.5; 3.
O. Zulderwtjk AVZV 1.14.5.
HZPC 1.06.6; 3. J. van der Meer
Raket 1.11.8.
Mem dames: 1. M. van der Linden
Rakel 1.06.7; 2. N. Geysen Hoogw.
1.09 9; 3. A. de Vreugd RZV
1.10.0.
Mam j. 1968: 1. M. van den Berge
Zian/VC 1.14.1; 2. R. Hoving RZV
1.22.8: 3. M. van der Berg DSZ
1.23 0.
Mem L 1968: 1. E. Ros RZV 1.18.3;
2. C. Mali WVZ 1.19.2; 3. C. Heidt
DSZ 1.22.1.
Mem j. 1967: 1. F. Roso DSZ
1.14.4; 2. F Degenaar WVZ 1.15.1;
3. D. van Schte LZV 1.17.9.
Mem j. 1966: 1. R van der Knaap
WVZ 1.11.6; 2. E. Versluys DSZ
1.12.4; 3. A. Hulscher Zian/VC
1.14.0.
Mem J. 1965: 1. M. HHhorst Rakel
1.09.7; 2. M. Kromhout van der
Meer RZV 1.11.7.
Mem L 1964: 1. R. Verbeek
Zian/VC 1.01.6; 2. M. Jansen Ra
ket 1.03.9; 3. B. de Koning HZPC
1.04.8.
Mem heren: 1. K. Vervoorn
Zian/VC 1.00.1; 2. He. Elzerman
Zian/VC 1.00.7; 3. H. Bregman
WIK 1.01.9.
Mem m.o. Kfc 1.1. Jansen Hoegw.
1.29.0; 2. A. Rijke HZPC 1.29.9; 3.
E. de Tyssonk DSZ 1.36.7.
Mem L®. 10: 1. J. Kuiper HZPC
1.26.2: 2. J. Dik Rakel 1.29.1; 3. J.
W. Huising LZV 1.39.6.
200 m. schoolslag J.o. 12: 1. M.
van den Berge Zian/VC 3.08.6; 2.
E. van Mierlo WVZ 3.09.2; 3. E.
Ros RZV 3.14.8.
Mom j. 1967: 1. F. Roso DSZ
3.03.0; 2. R. van Dinter HZPC
3.09.5; 3. A. Riecken Zian/VC
3.15.6.
Idom J. 1966: 1. E. Versluys DSZ
3 03.2; 2. R van den Berge
Zlan/VC 3.05.0; 3. R. Keimpema
Hoogw. 3.18.7.
Mem J. 1965: 1. F. van Kuljk RZV
Zlan/VC 3.00.9.
Mem L 1964: 1. R Verbeek
Zian/VC 2.49.2; 2. P. Wallenberg
DSZ 2 55.3; 3. A. van dor Marei
LZV 2.59.3.
Mem heren: 1. F. Schflperoort Ra-
1. K.
Verduijn Hoogw. 1.07.0; 2. S. de
Jong Hoogw. 1.09.3; 3. J. Fransen
Hoogw. 1.12.5.
Mom m. 1908: 1. K. Rijke HZPC
1.06.3; 2. M. Wlokhari Zian/VC
1.08.9; 3. P. Spitiers Zlan/VC
1.09.0.
Mem m. 1967:1. J. de Vries Rakel
1.04.0; 2. A. de Gier RZV 1.05.6; 3.
1. de Vreede Raket 1.07.8.
Mem m. 1966: 1.1. Koedijker RZV
1.03.1; 2. G. Valentin HZPC 1.03.2;
3. A. Kuiper HZPC 1.04.6.
Mem m. 1865: 1. J. van Lier Raket
1.03.5; 2. J. Weenk RZV 1.05.0; 3.
P hrens WVZ 1.07.0.
Mem m. 1964: 1. J. van der Meer
Rakel 1.00.5; 2. T. Jansen Hoogw.
1.01.1; 3. E. Voskes WVZ 1.04.2.
Mem dames: 1. A. Radesma DSZ
1.01.8; 2. N. Geysen Hoogw.
1.02.3; 3. M. van der Unden Rakel
1.03.6.
Mem ma 10s 1. A. Rijke HZPC
1.13.3; 2. L van Dijk Raket 1.16.2;
3. M. de Jong Hoogw. 1.17.4.
Mem j-o. 10 1. J. Dik Rakel 1.14.5;
2. J. Kuiper HZPC 1.14.9; 3. A.
Voogl Hoogw. 1.15.5.
Mem j. 1969: 1. M. ven den Berge
Zian/VC 1.06.4; 2. J. Sc holtes RZV
1.07.6; 3. R. Meier Zlan/VC 1.09.4.
Mem j. 1968: 1. E. van Mlerto WVZ
1.06.3; 2. E. Ros 1.07.6; 3. C. Mali
WVZ 1.09.2.
Mem i- 1987: 1. F. Roso DSZ
1.02.4; 2. D. van Schie LZV 1.02.5;
3. F. Degenaar WVZ 1.07.4.
Mem t- 1966: 1. E. Versluys DSZ
1.00.7; 2. R. van der Kne«> 1.01.6;
3. R. van den Berge Zian/VC
1.01.9.
Mem J. HU; 1. M. HBwret Raket
57 4; 3. P. Wellen berg DSZ 1.00.1
Idem heren: 1. K Vervoorn
Zian/VC 53.6: 2. C. J. Winkel RZV
54.3; 3. He. Elzerman Zian/VC
558.
ROEIEN
ROTSEEREGATTA
DAMES:
Finales:
Zaterdag:
Vier mei ehiumouw: 1. Oost
Duitsland 1. 3.21.46. 2. Oost
Duitsland 2. 3.25.84, 3. Verenigde
Staten 2 3.27.87. 6. Nederland
Dubbel fv*«e 1. Oost Duitsland
3.27.51, arenlgde Stalen 1,
3.29.51. 4en 3.29.94.
Twee zore. etuurvrouw: 1. Oost
Duitsland 3.» 5.40, 2. Verenigde
Stalen 3.35.93. 3. Polen 3.35.97.
5. Nederland 3.43.93.
Skiff: 1. Andrea Schriener (Can)
3.46.63. 2. Jean Llnd (Vsl) 3.46 69.
3. Martin Schröter (Odl) 3.50.53. 6.
Urca Hor nas (Ned) 4.03.10.
Dubbel vier 1. Oost Duitsland
3.15.19. 2. Nederland 3.17.9, 3.
Verenigde Staten 3.18.37.
Achten: 1. Verenigde Staten
3.01.12. 2. Oost Duitsland 3.01.84,
3. Roemenie 3.06.44.
Zondag:
Vier met etuurvrouw (1000 m) 1.
Oost Duitsland 3.14.03, 2. Oosl
Duitsland 2 3.17.05, 3. Australië
3.18.38.
Dubbel twee: 1. Oost Duitsland
3.22.11, 2. Verenigde Staten
3.25.26. 3. Oost Duitsland 2
3.27.21.
Twee zonder etuurvrouw. 1. Oosl
Duitsland 3.28.23, 2. Verenigde
Staten 3.30.61. 3. Polen 3.30.89,
5. Nederland 3.36.03.
Skiff: 1. Martina Schröter (Odl)
3.40.42, 2. Joan Und (Vst) 3.40.76.
3. Andrea Schriener (Can) 3.42.92.
Dubbel vier 1. Neraus-Spaarne-
Argo-Triton-comb. 3.31.65, 2.
Spaarne-Triton-comb. 3.33.96.
Achten: 1. Oosl Duitsland 2.57.38,
2. Verenigde Staten 2.57.78, 3.
Roemeniö 3.00.10.
HEREN:
Finales:
Zaterdag
Vier met stuurman: 1. Oosl Duits
land 2 6.18.23, 2. Groot Brlttannie
2 6.20.59. 3. Wesl Duitsland
6.21.29. 4. Oosl Duitsland 1
6.24.47. 5. Verenigde Stalen 2
6.32.64, 6. Verenigde Stalen 1
6.33.74.
Dubbel twee: 1. Oost Duitsland 2
6.20.47, 2. Oost Duitsland 1
6.21.98, 3. Tsjechoslowakijo
6.22.00, 4. Canada 6.25.98, 5.
Zwitserland 2 6.27.55, 6. Noorwe
gen 6.37.36.
Twee zonder stuurman: 1. Oost
Duitsland 6.39.90, 2. Zwitserland 2
6.44.72. 3. Noorwegen 2 7.11.51.
4. West Duitsland 6.49.68, 5. Oe
nemarken 6.50.93, 6. Noorwegen
2 7.11.51.
Skiff: 1. Perltl Karpplnen (Fin)
6.56.05. 2. Peter Michael Kolbe
(Wdl) 6.58.65, 3. Peler Kersten
(Odl) 7.00.36. 4. Ricardo Ibarra
(Arg) 7.15.17, 5. Hans Svensson
(Zwe) 7.18.44, 6. Bernard Destraz
(Zwi) 7.20.66.
Twee mei stuurman: 1. Oost
Duitsland 7.08.46. 2. Ierland
7.12.68. 3. Tsjechoslowaklje
7.13.23. 4. Verenigde Staten
7.18.30. 5. Polen 7.25.13, 6. Italië
7.25.28.
Vier zonder stuurman: 1. Oost
Duitsland 5.59.18. 2. Groot Brltta-
6.03.76. 3. Tsjechoslowaklje
6.16.53.
Dubbel vier: 1. West Duitsland
5.47.38. 2. Oost Duitsland 5.48.43,
3. Spanje 5.55.76. 4. Polen
6.80 59. 5. Denemarken 6.02.98,
6. Joegoslavië 6.04.08.
Achten: 1. Oost Duitsla
2. Verenigde Staten
Australië 5.39.24, 4. Groot Brlttan
nie 5.40.57. 5. West Duitsland
5.41.89, 6. Nieuw Zeeland 5.44.87.
Zondag:
Finales:
Vier met etuurman: 1. Dresden
(Odl) 6.26.36. 2. Theems (Gbr)
Rooy (Ned) op 1 min. 38 sec 7
Lucien van Impe (Bel) op 1 min. 41
sec.. 9 Gody Schmutz (Zwi) op 1
mm 44 sec10 Joseph Fuchs
(Zwi) op 1 mm. 56 ser.
Algemeen klassement: 1 Willem;
20 uur. 45 min. 52 sec 2 Zoele
melk op 0 47. 3 Thurau op 1 38.
Beccia op 1 38. 5 De Rooy of
2.37. 12 Wellens op 2.59. 13 Mi
Ier op 3.08, 16 Pronk op 3.39. 24
Kneiemann op 7.42. 25 Schippei
op 11.06. 27 Wijnands op 12.48
29 Van Peer op 16.22, 32 Nieuw-
dorp op 22.10. 46 Wesemael op
49 Lammertink op 39.48
56.06. 65 Havik op 56.59.
MiDI-LIBRE
Derde etappe: 1. Demeyer (Bel)
170.5 km in 4.49.03. 2. Raad (Ned)
z t.. 3. De Vlaeminck (Bel) z.t4.
Van de Velde (Ned) z.t.. 5 Sher-
wen (Gbr) z.t.. 6 Piel van Katwiik
(Ned) z.t.. 7 Bonnel (Fra) z.t.. 8
Ourel (Fra) Z.I.. 9 L.nsrd (Fra) op 5
sec 10. Bourreau (Fra). 13. Van
Vliet (Ned). 14 Kuiper (Ned).
Vierde etappe: 1 Gauthier (Fra)
172 km van Rivesaltes en Limoux
in 5 uur. 12 min. 34 sec.. 2 Raas
(Ned) op 45 sec.. 3. Oe Meyer (Bel)
op 46 sec.. 4. De Vlaeminck (Bel)
op 47 sec.. 5. Van de Velde (Ned)
op 48 sec., 6. Friou (Fra) z.t.. 7.
Chagaz (Por) z.t.. 8. Andersen
(Den) z.L 9. Kuiper (Ned) i
|Ned)N
Drestuurproef „Grand Prix Spe
cial": 1. Reiner Klimke (WDI) Ahle-
rlch 1392 punten: 2. Elisabeth
Theurer (Oos) Mon Cher Ie 1373; 3.
Uwe Schulten-Baumer (WDI) SU-
bovitz 1356.
MOTORSPORT
Grote prijs van Joegoslavië:
50 cc klasse: 1 Ricardo Tormo
(Spa) Kreidler 38.12 2 (gem snel
heid 131,225 km /uur); 2. Siefan
Dortlinger (Zwi) 38.40.8; 3. Euge-
nio Lazzarmi (Ita) 38.43 1; 4 Jac
ques Hutleau (Fra) 39 27.0; 5.
Henk van Kessel (Ned) 39.32.8; 6.
'i Carlo (Fra) op t
De s
r Torrr
n gem.snelheid van 133.3C
(Fra)
16.
i Vilei
(Ned) z
Eindklassement: 1. Bernadeau
(Fra) 20 uur. 27 min. 57 sec 2.
Agostinho (Por) op 12 sec.. 3 Van
de Velde (Ned) op 34 sec4. Li-
sec.. 5. t
s (Bel) o
nin. 8 s
Carvalho (Fra) op
Wijnanls (Bel) op 2 min. 44 sec., 9.
Lubberding (Ned) op 4 min. 30
sec.. 10. Martin (Fra) op 4 min. 33
sec.. 29. Oosterbosch (Ned) op 17
min. 20 sec.. 32. Raas (Ned) op 18
mm. 55 sec.. 34. Van Vliet (Ned)
op 19 min. 9 sec.
Maren-Kestel
1. Oost-Duitsland (Kluge. Köhler.
Muller en Schmacktalla). 102.9
(Koersen, Veldscholten, Bierings
en Hogervorst) 2.18.07, 3. Neder
land A (Broers. Mutsaars. Hane-
graal en Van de Poel) 2.19.06; 4.
Denemarken (Pedersen, Kjaets-
gaard. More en Markussen)
2.22.39; 6 Zwitserland (Glaus.
Grezet, Machter en Trinkler)
2.22.40; 7. De Zwaluw (Clubteam
uit Vh|men) 2 23 18. 8 Belgie (Du-
chau. Sergeant. Vandeweghe en
Stand voor hal wereldkampioen
schap In de 50cc: 1 Lazzanm (Ita)
40 pnl.; 2. Dortlinger (Zwi) 30 pnt.:
3. Van Kessel (Ned) 24 pnl.
250CC 1. Anton Mang (WDI) met
Kawasaki 45.04.7 (gem snelheid
148 056 km./uur); 2. Gianpaolo
Marchetti (Ita) MBA 45.47.2; 3.
Sauro Pazzaglia (ita) MBA 45 47.6:
4 Carlos Lavado (Ven) Yamaha
45.47.7; 5 Jacques Corn! (Zwi) Ya
maha 45 58.4.
Stand voor hel wereldkampioen
schap: t Mang 54 pnt.; 2. Kork
Ballmgton (Zaf) 30 pnt.; 3. Thierrl
Espi (Fra) 28 pnl.
125CC 1 Guy Berlin (Fra) Motobe-
cone 43.45.9 (gem. snelheid
143.950 km./uur); 2 Hans Muller
(Zw.) MBA 43 49.1; 3. Lorls Reg-
giani (Ita) MBA 43 59.4; 4. Bruno
Kneubuhler (Zwi) MBA 44.17.1. 5.
Siefan Dortlinger (Zwi) MBA
44 21.4.
Stand wereldkampioenschap: 1.
Paolo Blanchi (Ita) 42 pnl.; 2.
Kneubuhler 30 pnt.; 3. Muller 26
pnl
Zijspannen: 1. Biland/Waltisberg
(Zwi) LCR 42.15.4 (gem. 149 089
km./uur); 2. M.chel/Gerard (Fra-
/Belq) Yamaha 42.27.4; 3. Taylor-
(Schot/Zwe) Yamaha
Streuer/Van der Kaap
Klasse lot an mal 1000 ee: 1. Jan
Maas 9.55 (217 km/u). 2. Frans
Souverem 10.32, 3. Henk Kemp
10.68.
Klasse lot en met 300 cc: 1 Henk
Vink 8.80 (248 km/u). 2. Ton Pels
9.09. 3. Cees van Dongen 9.26.
Pro Stockklasse: 1 Rob Janssen
9.88 (228 km/u). 2. Erik Bauer
10,22. 3. Jean Freese 10.33.
Molorcroas
Grand Prix 500 CC cross
Eerst# manche: 1 Andre Vro-
mans (Bel). Yamaha, 2. Andre Mal-
herbe (Bel), Honda. 3. Gerard
Rond (Ned|. Suzuki, 4 Haakon
Carlqvist (Zwe). Yamaha. 5. Germ
Woismk (Ned). Maiko. 6. Tapani
Pikkaramen (Fin). Maiko. 7 Ivan
van den Broeck (Bel). Maiko. 8
Jacques Venhoven (Bel). KTM, 9.
Servil Urgaard (Zwe). Husqvarna.
10. Peler Herlings (Ned). Maiko
Tweede manche: 1 Vromans, 2.
Brad Lackey (Vst) Kawasaki. 3.
Rond. 4 Jean-Jacques Brunot
(Fra) Suzuki. 5. Van Velthoven. 6.
Pikkarainen. 7 Malherbe. 8. Her
lings. 9. Uvgaard. 10. Van den
Stand wereldkampioenschap: 1.
Malherbe 157 punten, 2 Lackey
140. 3. Vromans 106. 4. Carlqvist
92. 5. Rond 74.
Klasse 125 cc
Eerste manche: 1 Jos van Poppef
(Bel) KTM. 2. Eddy Looman (Zei-
hem) KTM. 3. Koos Mulder (Veen-
Tweede manche: 1 Looman. 2.
Martin Schalkwek (Hilversum) Ka
wasaki. Van Poppel.
AUTOSPORT
van Le Mans
in-Plerre Jaussaud
Ronde
(Ned)
43.2
(WDI) Yamaha
pnt2. Taylor/Johansson 22 pnt.;
3 Schwaerzel/Huber en Streuer-
/Van der Kaap 16 pnl.
Klasse'tol en mat 250 cc: 1. Ben
Snijders 12.07 sec. 187 km/u2.
Ab van Laar 12.09. 3. Rudie Sie-
belink 12.20.
Klasss lol en met 500 cc: 1. Rob
van Beelen 10.28 (205 km/u). 2.
Jan Vos 11.80. 3. Cees Hoogen-
m379b. 338 ronden. 4.605.02
km/2.859.7 mijlen, gemiddelde
snelheid 191.90 km/u.; 2. Jacky
lekx. Belgie en Relnhold Jost.
West-Duitsland, Porsche 908/80.
336 ronden; 3. Jean-Michel Mar
tin. Philippe Martin. Belgie en Gor
don Spice, Brlttannie. Rondeau
m379b, 329 ronden. 4. Guy Fre-
quelin, Roger Dorchy. Frankrijk,
WMP Turbo. 318 ronden: 5. Dlck
Barbour. VS. John Fltzpatrick en
Brian Redman, Brlttannie. Porsche
935 Turbo. 317 ronden; 6. Man
fred Schurti, Liechtenstein en Jur-
gen Barih. West-Duitsland, Por
sche 935 Turbo. 316 ronden- 7.
Alaln de Cadanet. Brittannlö en
Francois Migault, Frankrijk, De
Cadanet lm, 313 ronden; 8. Dieter
Schornsteln, Harald Grohs, West-
Duitsland. Porsche 935 Turbo. 313
ronden; 9. John Paul. John Paul
Jr.. VS en Guy Edwards. Brittan-
nie. Porsche 935 Turbo. 312 ron
den; 10 Pierre Dleudonne en Jean
Shenceval. Belgie, Ferrari 512. 312
Nederlandse A-s
PAARDESPORT
KOERSEN DUINDIGT
Eerets koers 2120 m: 1. Taro S (S.
Hartman) 2.59.7 1.25.6, 2. Tresor
Kandia. 3. Tjerkje.
Wlnn. 2.20, pi. 1.40 2.30 2.30
kopp. 12.60, trio 157 90, niet ge-
Toulouse d'Aster. Tempo.
perin, 3. Albatr
Winn. 3.40. pi. 1.50 6.60 1.60
kopp. 57.40.. trio 685.40.
Darde koers 2040 m: 1. Rob Al-
kestis (J. Glimmerveen) 2.48.6
1.22.6. 2. Siegfried Dakota, 3. Ta-
chos Hanover.
Winn. 2.30 pi. 1.10 1.10 1.10.
kopp. 5.50, niet gestart: Sandrina
Vierde koers 2040 m: 1. Sirocco
Nora (H. Boerstra) 2.45.4 1.32.1. 2.
Poelje Patje. 3. Rabbanl.
Wlnn. 7.80 pl. 1.80 1.30 3.10,
kopp. 8.60. Irlo 393.90. Niet ge-
7.27.44. 2. Halle (Odl) 7.29.08. 3.
Tsjechoslowaklje 7.32.47.
Twee zonder stuurman: 1. Dyna
mo Postdam (Odl) 6.48.05. 2.
Leander (Gbr) 6.54.78. 3. Lübeck
(Wdl) 6.56.16. 6. Nereus-Orca
(Ned) 7.11.87.
Skiff: 1. Perltl Karppinen (Fin)
7.05.24, 2. Peter Kersten (Odl)
7.96.81. 3. Ail Hansen (Noo)
7.13.56.
Vier zonder stuurman: 1. Leipzig
(Odl) 6 00.41. 2. Schaffhausen
(Zwi) 6.06.22. 3. Groot Brlttannie
6.09.37.
Dubbel vier 1. Oost Duitsland
6.03.63, 2. West Duitsland 6.04.66,
3. Spanje 6.09.56.
Groot Brlttannie 5.47.66.
KANO
Zaanregatta
DAMES
K 1 6000 mlrj 1. Mariene Kuppen
(Bel) 31.39.7; 2. H, Stuarl (Den)
31.56.6; 3. Ans Stormink (Ned)
34.06.1; 4. D. Berus (Bel) 34.31.7;
5. Edith Hlttinger (Ned) 34.34.0.
K 1 1009 mtr- 1. Kuppen <B«0
4.57.5; 2. Stormink (Ned) 5.12.9; 3.
Hlttinger (Ned) 5.17.8.
K 2 1000 mtrz 1. Slormlnk/Klel|n
(Ned) 4.38.9; 2. Hlttinger/Hol (Ned)
4.42.5; 3. Pennle/Morrison (Sch)
4.46.5.
K 1 500 mtr.: 1. Barre (Can) 2.13.8;
2. Lukanovich (Can) 2.14.2; 3. Hol-
loway (Can) 2.15.9; 4. Bakker
(Ned) 2.16.6; 7. Kegge (Ned)
2.24.7.
K 2, 500 mtr-- 1. Lukanovich/Guay
(Can) 1.57.3; 2. Olmsted/Barre
(Can) 1.58 0; 3. Kegge/Bakker
(Ned) 1.59.2; 4. Hlttlnger/Hoi (Ned)
2.10.5; 5. Stormink/Kleyn (Ned)
2.10.8.
K 1 10X00 mtr_- 1. Hansans (Bef)
46.56.0; 2. Colome (Cub) 47.05.2;
3. Pannecouck (Bel) 47.12.3.
K 2 19X00 mtrj 1. Barre/Fischer
(Can) 44.20.2; 2. Flunker/Neu-
mann (Wdl) 44.29.2; 3. RJchards-
/Budot (Bel) 44.36.9.
Ksysk 10.000 mtr.: 1. Alassen
(10 000 mtr.): 1. Alassen (Den)
52.38.9; 2. Foutauil (Cub) 55.14.2;
3. Reichensteln (Sch) 57.34.5.
K 1 500 mtr-- 1. Baaijens (Ned)
1.S4.2; 2. Brian (Can) 1.54.4; 3.
Packnes (Den) 1.55.1.
C 1 500 mlrz 1. Smith (Can)
2.07.0; 2. Lassen (Oen) 2.08.8; 3.
Fraser (Can) 2.10.8.
C 2 1000 mtr- 1. Bottlng/Behrens
(Can) 4.12.9; 2. Rasmussen/Bech
(Oen) 4.19.2; 3. Sorensen/Pster-
sen (Den) 4.25.6.
K 1 1000 mlrz 1. Morris (CAn)
3 59.8; 2. Packnes (Den) 4.01.6. 3.
Christiansen (Den) 4.02.4; 6. Van
Weerdenburg (Ned) 4.08.6; 7.
Baayens (Ned) 4.09.0.
K 2 500 mtr.- 1. Fisher/Barre (Can)
1.41.3; 2. Marrero/Kunill (Cub)
1.43.8; 3. King/Hepburn (Can)
1.44.4; 5. Stevens Lebbink (Ned)
1.46.1; 6. Bax/Jacobs (Ned)
1.49.2.
K 4 500 mtr-- 1. Canada 1.34.0, 2
Canada 1.34.3, 3 Belgie 1.40.8.
K 4 1000 mtr.-1. Canada 3.19.6; 2.
Nederland 3.20.9; 3. Canada
3.23.6; 4. De Geuzen 3.37.4; 5.
België 3.41.6.
K 2 1000 mtrj 1. Fisher/Barre
(Can) 3.42.1; 2. Marrero/Cunlll
(Cub) 3.43.7; 3. Stevens/Lebbink
(Ned) 345.01; 6. Bax/Jacobs
(Ned) 3 57.4.
C 1 1000 mtr. 1. Lassen (Dan)
4.32.8; 2. Calne (Can) 4.37X; 3.
Foutauil (Cub) 4.40.5.
C 2 500 mstsn 1. Behrens/Bottlng
(Can) 1.54.5; 2. Smnh/Abbotl
(Can) 1.58 7; 3. Solrensen/Pelor-
aan (Den) 2.03.3.
WIELRENNEN
RONDE VAN ZWITSERLAND
Derde etappe:
1 Willems (Bel) 24S km In 6.34.55,
2 Thurau (Wdl). 3 Laurens (Bel). 4
Mantovani (Ita). 5 Vandenbrande
(Bel). 6 Zweifel (Zwi). 7 Muller
(Zwi). 8 Loos (Bel), 9 De Rooy
(Ned). 10 Schutz (Zwi).
Vierde etappe: 1 Daniel Willems
(J. Smith) 2.06.8. 2. Caruso. 3. S
Zesde koers 1600 m: 1. Seredtne
Forest (M. Brouwer) 2.07.7 1.19.8,
2. Regina. 3. Petra Bronsfee.
Wlnn. 1.90, pl. 2.30 5.20 4.20,
kopp. 24.60. trio 324.90.
Zevende koers 2000 m: 1. BaJan-
coire (J. Smith) 2.10.5, 2. Re-
maunt, 3. High Wave.
Winn. 7.10. pl. 3.10 1.90 1.50,
kopp. 17.40.
Achtste koers 2040 m: 1 Paljas
Hanover (P. Roodenrljs) 2 46.8 -
1.21.9. 2. Pijlsnel. 3. Sel Hazelaar.
Wlnn. 7.30. pl. 3.60 2.20 2.10.
kopp. 29.00. trio 505.70.
Negende koers 2100 m: 1. Rogan
van Echten (W. van Buylene)
2.45.7 - 1.18.9. 2. Osslan. 3.
Monty Buitenzorg.
Winn. 4.40. pl. 1.70 1.90 3.40,
kopp. 8.10.
Tiende koers 2040 m: 1. Speed
Westlandia (C. Disselkoen) 2.46.9
1.21.8, 2. Ramon R. Star Laguna.
Winn. 2.70. pl. 1.10 1.10 1.10
kopp. 10.00 trio 35.20.
Ellda koers 2040 m: 1 Sheridan
(W. Porsius) 2.54.5 1.2.5. 2 Son ja
Oulhio. 3 Roosemary. Winn. 7.40
pl. 1.90 1.60 4.00. kopp. 17.30.
Tolalisaloromzet 292-215.-
ZONDAG:
Tafnaprijs 2120 m: 1. Sandy Regi
na (J. Heins) 2.58.2 - 1.24.1. 2. Su
per Boy Laren. 3. Slo van de Len
te.
Wlnn. 2.10. pl. 1.30 3.80 2.60,
kopp. 11.30. trio 162.60.
Tina Star prijs 2040 m: 1. Salvo
Estancia (J. J. Duivenvoorden)
2.47.4 - 1.22.1, 2. Romeo Hollan-
dta. 3. Star Lady Laren.
Wlnn. 1.30. pl. 1.30 1.80 1.40,
LEIDSH COURANT
TELEFOONTJES
Advertenties klein gezel over 1 kolom, met één woord in hoofd
letters 29 cent per mm. Minimum formaat 12 mm.
REGELTELEFOONTJES
Advertenties gezet over één of twee kolommen, met letterkorps
naar keuze 33 cent per mm.
Bij plaatsing van dezelfde tekst op 3 achtereenvolgende dagen,
slechts 2x betalen.
Bij plaatsing van dezelfde tekst op 6 achtereenvolgende dagen,
slechts 3x betalen.
ADVERTENTIES ONDER NUMMER
Voor advertenties onder nummer berekenen wij 2,90 per
plaatsing aan administratiekosten.
Bewijsnummers alleen op aanvraag 2,40 per exemplaar.
Alle bovenstaande prijzen zijn exclusief 4% BTW.
Wij kunnen geen enkele aansprakelijkheid aanvaarden voor
schade van welke aard ook. ontstaan door niet. of niet-tijdig of
onjuist plaatsen van advertenties.
Wetemans) 2.16.6, 2. Rodress, 3.
Arizona Pie.
Winn. 5.30. pl. 2.20 5.60 3.60.
kopp. 60.40 (superjtrto 1337.50.
Niet gestart: Supreme Ride (14).
Triomf van Bok oprijs 2040 m: 1.
Ros Performer (Q. Joosen) 2.44.6
- 1.20.7. 2. Revanche S.. 3. Riekte
V.
Winn. 3.10. pt. 2 00 3.80 2.10,
kopp. 39.30. Irlo 293.90.
Prijs der driejarigen 2000 m: 1.
Titus van Echten (W. van Buytene)
2.42.2 - 1.21.2, 2. Tyvonne Pro
misse. 3. Toff Bower.
Wlnn. 2.10. pl. 2.10 2.70, kopp.
5.20.
Kincsemprija 2000 m: 1. Telexiste
(M. van Gisteren) 2.06.2, 2. Ubelle,
3. Don't Lel Go.
Wlnn. 6.00 1.90 1.60 4.00, kopp.
10.80, trio 434.40.
Tony the BuUorprije 2520 m: 1.
Pier Pander (J. Wagenaar) 3.24.5 -
1.21.2, 2. Star van Epso. 3. Olym-
Ham) 2.519. 2. Fine Scot 3.
Angry Brigade.
Wlnn. 29 70. pt. 5.90 2 00 5.30,
kopp. 57.90. trio 1613.10.
Tarry N prijs 2040 m: 1. Ton Zuid-
velde (M. L. van de Togl) 2.47,1
1.21.9. 2. Ready Boy. 3. Tomy.
Wlnn. 1.70, pl. 1.10 1.10 1.10,
kopp. 3.10.
Supertrio lotsllsatoromzet
Crete prijs van Aken: 1. Uwe
Schulten-Baumer (WDI) mei Sllbo-
vitz, 1710 punten; 2. Elisabeth
Theurer (Oos) mei Mon Cher ie,
1677; 3. Uwe Sauer (WDI) mei Hir-
tentraum, 1668; 4. Francine van
Rooy (Ned) met Ivar. 1632; 5. Rei
ner Klimke (WDI) mei Ahlerich.
1623; 6. Harry Bok» (WDI) met
Sanóo Kahn. 1615.
Eerste springconcours: 1. Eric
Wauters (Bel) met Rossantico; 2.
Johan Helns (Ned) met Seven Val
ues; 3. Soenke Sonksen (WDI) met
Trangpur; 4. Jurgen Ernst (WDI)
met Stanley; 5. Henk Huizebosch
(Oos) met Dr. Doolittle; 6. Peter
Schmltz (WDI) met Danllo.
Springconcours Grote prijs van
Aken: 1. Liz Edgar (Gbr) met Fore
ver 0 strafpunten. 46.6 sec. (In de
tweede barrage); 2. John Whitaker
(Gbr) Ryans Son 0 - 50.3; 3. Alton-
so Segovia (Spa) Agamenon 0 -
61.6: 4. Walter Gabath»4er (Zwi)
Harley 4 - 47.8; 5. Peter Luther
(Wdl) Uvtus 0 493 (allen in de
Fijne blouse met aangeknipte mouw en
rimpeltjes op de schouders. 4 C
In diverse kleuren.Mt.36 t/m 46 |^H
Hele cirkelrok met zonnig bloemmotief.
In marine, rood, turquoise f
en mint Mt. 36 t/m 44
J L/IUCI I II I IUUC
DIVERS PERS. GEVRAAGD
Van der Geest Wonen
al In Alphen
allround
In bezit van rijbewijs. Inlichtingen;
Van der Geest Wonen
Noordelnde 35. Roelofarendsveen. Tel. 01713-2436.
il Kennedylaan 7, Leiden een
die de bedrijfsleider met diverse werkzaamheden kan assisteren.
Sollicitaties:
Slijterij Wijnhandel Klerks
Tel. 071-763123 b.g.g. 071-768235.
Als u wilt laten BEHANGEN.
WITTEN of SCHILDEREN met
10-35*/# korting, bel dan de drie
broers. Tel. 071-149571
Schildersbedrijf voor blnnen-
en buitenwerk. Tevens behan
gen. Referenties aanwezig.
TEL 071-21.01.46.
Met spoed gevraagd
Jonge medewerker
voor In de bloemisterij
J.L.C. DE JONG
Galgenkade 19. Oude Wetering.
Tel. 01713-2975.
Gevraagd
Dames en heren
die een extra Inkomen willen
verdienen. Inlichtingen 01745-
3758.
1
Meisje uit Zeeland zoekt
Kanier
met Ingang van augustus. Tele
fonisch contact met mevr. Be
nard. tel. 01180-27855 op
01106-2778.
A.s. 1e jaars studente wiskunde
zoekt KAMER in Leiden of om
geving. Tel. 01641-3441. M. van
Aert, Jacobsberg 14, 4661 NL
Halsteren (N.Br.).
Wie wil er een aankomende 1e-
jaars- studente MBO IW de rit
van 2 x 2 1/2 uur besparen?
kamer
liefst met kookgelegenheid,
max. huur 300,-. Jo van der
Voort, tel. 04259-1975.
Vrouw met 1 kind zoekt
woonruimte
Jongeman 23 Jaar zoekt KA>
MER met gebruik van douche
en tollet In wijde omgeving van
Leiden. R. P. Lubben, Schaep-
manlaan 17, Hillegom.
DEM Meubelfabriek
levert bankstellen rechtstreeks.
Daarom tot 40% voordeliger
b.v. klassiek bankstel normaal
2650,- voor 1595,-. Grote
keuze In modellen en stoffen, 5
jaar garantie op constructie en
binnenwerk. Toonzalen: Voor
hout. Loosterweg 5 (naast Ta
pijtschuur), Culemborg (fa
briek). Houtweg 8. Ma. 13.30-
18.00, dl. t/m vrij. 10.00-18.00
uur. Zat. tot 17.00 uur. Op koop-
evond tot 21.00. tnl. 03450-
(7484.
GORDIJNEN gratis gemaakt.
Gordijnen gratis gemaakt. Ta
pijten gratis gelegd. Tapijten
gratis gelegd. Mateba. Haar-
lemmerstr. 214, Leiden. Tel.
071-122614.
Te koop: In zeer goede staat
Suzuki GT 380
met verzekering en nw. bnd.
Vraagprijs 1950,-. Tel. 01715-
2356, na 18 uur.
Te koop praktisch nieuwe
Bromfiets Peugeot
BVC. Bel na 17 uur 02522-
14704.
aangeboden voor beginners
september of eerder. Te
lefonische inlichtingen 071-
762006.
WATERSPORT
KRUISER te huur met dieselmo
tor. lang 11 m. Geschikt voor 2
gezinnen. Ook te huur met een
rustig plekje. Tel. 03489-337,
Noorden.
DOE-HET-ZELF
GRASZODEN. Dé beste kwali
teit tuinaarde en compost ver
pakt. Bel nu Van der Meer,
01719-13939.
FEEST-, TONEEL- en CABARE
TAVONDEN. Nu ook in nieuwe
zaal. Bruiloften, diners, koffieta
fels. lunches. Inl. dagelijks An-
tonlus Clubhuis. Lange Mare
41-43, tel. 131626.
Verliefd - verloofd? Vraag
UITZETBOEKJEI Kompleet met
verlanglijstjes en een leuke at
tentie. Oudshoorn, Haarlem-
merstraat 160, Leiden.
Radio of tv DEFEKT. bel 01729-
8523, b.g.g. 9251, wij komen dl-
rekt. ook voor wasautomaten
geisers, ook 's avonds.
Laat uw dure ANTIEK niet
knallen, maar laat het maken
door een vakman. Ook voor ge
wone reparatie het juiste adres.
Meubelmakerij en stoffeerder»
GM Meubelen. Vrouwensteeg 7,
Lelden, tel. 124521.
KUNSTGEBITTEN REPARATIE,
klaar terwijl u wacht. Elke dag
beh. zat. van 9-11.30 en 2-4 uur.
Maand.- en dond.avond van 19-
19.30. Fa. v. Berge Henegou
wen, Schelpenkade 47. Leiden.
Tel. 120794.
I KUNST EN ANTIEK
LIJSTEN! Restantlijsten tot 50%
korting, aluminium wissellijsten
In vele kleuren. Art Gallery
1900, Geversstraat 25, Oegst
geest. tel. 071-156444.
Tegelhandel „Mastrigt", Oude
Vest 111, Lelden. Tel. 071-
133893 voor al uw
TEGELWERK
Wij zijn gespecialiseerd in het
leggen van plavulzenvloeren. 5
jaar garantie.
KENNISMAKING
Huis kopen!!!
Vraag naar onze woonglds
„Huls verkopen!!!". Zorg dat uw
woning er ook in komt. Inl. Ma
kelaardij van Beukering. Tel.
071-134341.
Van Assendelftstraat 38
leuke eengezinswoning met die
pe tuin. Indeling: woon- eetka
mer, keuken, toilet en douche.
1e verd. 2 slaapkamers, tollet
en balkon. 2e verd. 1 slaapka
mer. Vraagprijs 158.000,- k.k.
Inlichtingen Makelaardij
Van Beukering
Tel. 071-134341, Lid NBM.
te huur en tevens hobbyrulmte
In Zoeterwoude. Tel. 01715-
2209.
Zoeterwoude
Jullanapark 4. Leuk woonhuis
met voor- en achtertuin, c.i
stenen schuur. Indeling; woon
kamer, moderne keuken. 1e
etage: 3 slaapkamers en
douche. Vraagprijs 160.000.-
Inlichtingen: Bureau
Eibers en Pison
Ik, MAN. 43 jaar, r.k., werkn-
stand, zoek serieuze vrouw, die
houdt van huiselijke gezellig
heid, natuur en buitenleven, wil
met je praten en naar je luiste
ren. Wie waagt een ser. k.i
Brieven onder nr. 8294 bureau
van dit blad.
Gevraagd
ZILVEREN GULDENS
1963 en 1967/ 11.- en 20.-.
1963 en 1964 45,-.
met visje 13.-. Tel. 071-
141621.
Te koep: zwart leren
motorpak
met witte bles op de mouw.
maat 38-40. Tel. 02522-11236,
8 avonds bellen.
HEUGAFELTTEGELS.
kleuren direct leverbaar, 5 Jaar
garantie. Gemakkelijk te leg
gen. Tijdelijk Stanleymes ca
deau bij aankoop van min. 20
tegels. Smits Woninginrichting.
Mare 98, Vrouwensteeg 9. Tel.
123913.
1
AUTOMARKT
Tot 50% KORTING op banden,
accu's, uitlaten, schokbrekers,
trekhaken. Jansen, Nassajjs-
traat 2, Bodegraven.
01726-1.43.61.
(ian
volk
ferlt
1wiijk
op c
Ischi
in ni
Iwijk
ireti
i una
toet
SBröi
Mat
lag
wijk
i)XCU
dege
en v
tfege
blij
i gevi
Iwijk
u
C&ii Lt tbcA \tooïde£i<j&i!)
Te koop:
BMW 1502
Te huur vanaf 15 juni
vakantiehuisje
te Dlrkshorn (N.Br.). Veel viswa
ter. Inlichtingen 01713-3730.
bouwj. juli '75. Prijs 6.000.-.
Auto verkeert in goede staat,
keuring toegestaan. Eventuele
inlichtingen: 02522-19120
(zaak, tst. 15).
AUTOMARKT
AUTO- EN BANDENSERVICE
biedt aan: Ford Escort 1.3 L. 1977, 5.750,-; Datsun Cheff1®"!
Luxe, 1975, 4-deurs, 3.750,-; Simca 1000 6 SR, eind 19^'®*©
nieuw, 3.950,-; Opel Ascona 16,1974, In nleuwstaat, 3.» Quii
Daf 66 SL. 1973, 2.750,-; VW Kever 1302 L. zien is kfljUitge
1.750.-; Toyota Corolla 1200 automaat. 1971, 1.150,-.fl8lrc
automobielen zijn in perfecte staat. Financiering mogelijk, neer
Tel! 01717-3131
na 18 uur 5519.