Kijk maar! Kies maar! De prils blijft J A pn|S-; garantie Mocht u binnen 14 dagen na aankoop van een VanderMeer-meubel erqens andere hetzelfde meubel (onder dezelfde voor waarden betreffende levering en V service) voor een lagere prijs J kunnen kopen, dan geeft rltfS_ VanderMeer u het prijs- verschil terug. per2+3-zltler inrondom- echt-leer! Kaak. I. Meijer. L. Mool|man. A. v.d. Nieu- wondl|k, C. Peltenburg. C. v.d. Poel. E. Po- lane, J. Rietbroek. J. Roml|n. M. v. Rijn. M. Rietveld. E. Salman. T. v. Schle, T. v. Segge- len, J. Smit. L. Vaneman. B. Venwoerd. I. Vreeswijk. M. v.d. Wiel. T. da Winter. H. Wort man. Technische school voor de Veenstreek Bouwtechniek: Peter van Amsterdam. Rob Bouwmeester. Corney Brouwer, Ton van Hameren. Marcel Hoogenboom. Dik Koek. Jan Kortekaas. André Möllers, Hein Jan Mooren, Olol Pauw, Jan van Rijn. John Ver sluis. Hans Wlelder, Lex v.d. Zwet, John ZIJ- derveld, Rob Geerllngs, John de Jong. Stef Kuipers. Arnold Turk, Onne Turk. Elektrotechniek: Paul Bakker. Coes Hors man. Rob Huigsloot, Rob de Jong. Egbert van Klink. Paul Loos. Gert Versluis. Rob Vis, Anne Visser. John Wolken. Cok Baas. John Baas. André v.d. Berg. Christiaan Beuk. Ruud Huigsloot. André van Leeuwen. Peter v.d. Meer. Peter v.d. Meer. Hans Peter Wil- Mechaniacha taehnlak: Hubert Duivenvoor den. Nicky ven Egmond. S|on van den Haak. Johan Hlllebrand. Sjon Hulberts. Art hur de Jeu. Ronald van Klnts. Theo Loos. Marcel v.d. Ploeg. Paul v.d. Pouw Kraan. Peter van der Pijl, Rob Straathof. Henrle Verhaar, Rob Hogenboom. Corno Hooy- mans. Henrle Kei|zer, John van Lammeren. Carlo van Muyden, Wlm Schouten, Luc van Velzen, Boy Vesseur. Han van Staveren. BURGERLIJKE /STAND LEIDEN Geboren: Olga Allda Maria d.v. W. 8. P. Warmerdam en A. M. C. van Steijn, Remco z.v. F. Hofman en I. van den Boogert, Leendert z.v. M. M. Hazenoot en L Nijgh, Brian James z.v. J. G. Heffernan en A. E. J. Zwart, Johannes Bernardus z.v. J. M. van Dorp en Y. T. van Velzen. Frank z.v. A. N. R. J. M. Elderhorst en M. W. Schoonwater. Ellse Margaretha Wil- helmina d.v. W. B. J. Lemmers en A. Verkade. Linda d.v. A. N. J. M. Ro- mijn en A. J. B. Haagen, patric z.v. R. J. P. van der Heijden en W. Keljzer. Johan z.v. H. A. Vrielink en J. Bouw huis. Patty d.v. J. C. van Gunst en A. van der Melj, Leila d.v. M. Farhani en Z. Fazzi. Jan z.v. J. van Staveren en W. C. Verweij, Petra d.v. E. Rous en P. van Rijn, Antonio Giuseppe z.v. L. Cossu en O. Melis, Dennis Johannes Hendrikus z.v. H. K. van der Lans en C. J. Kamp, Edo Valentijn z.v. G. P. VanderMeer's Speciale Zomer-Aanbiedingen! 't Zijn de uitwaaierende stiksels en de ruime lien die deze bankengroep in rondom-echt- dat royale, volle effekt geven, 't Zijn de mooie, natuurlijke kleuren zoals nègre, henna en havanna die maken dat dit leer altijd overal bij past. Maar 't is vooral de ruim-gerimpelde hoog-oplopende aanlegger die zorgt voor die vriendelijke, zachte lijn. lekker-zocht! lekker-toog! Lekker-breed' Da's de stijl van deze luxueuze bankengroep in rondom-echHeer. Volle, ronde rugkussens, extra-brede, overbloezende armleggers. Dat zijn de details van deze verrukkelijk-verende, 'n tikkeltje nonchalante zitgroep. Brandy en hot chocolate. Dat zijn de Ideuren van dit jonge leer Modieus kuipmodel in rondom-echt-leer mooi-afgewerkt met een dekoratieve dubbele stiknaad. In cognac en in sportief roodbruin. Dit is leer voor wie houdt van 'n iets strakkere vormgeving. Dit is leer voor wie houdt van 'n iets steviger zit. Maar dit leer is er vooral voor jou die origineel en progressief wil wonen! uin. uit 'n'n I Ivoor B - vT. 2Z Utrecht: Rijksweg Oudenrijn-Arnhem, afrit Utrecht. Rotterdam: Groothandelsaebouw, Weena 737. Den Haag: Spui hoek Kalvermarkt. Den Haag: Winkelcentrum Waldeck, einde Laan vanMeerdervoort. Amsterdam: Stadhouderskade 74. Diemen (bij Amsterdam): Rijksweg Amsterdam-'t Gooi, afrit De Sniep. Beverwijk: Rijksweg Haarlem-Alkmaar, Velser-tunnel, afrit Zaandam. Eindhoven: Noord Brabantlaan bij de Rijksweg Tilburg-Maastricht, afrit vliegveld. Etten-Leun Rijksweg Breda-Roosendaal. Waalwijk: Tuinstraat 32, aan de weg Waalwijk-Tilburg. Heerlen: Spoorsingel 2. Enschede: Winkelcentrum De Klanderij. Almelo: Oranjestraat 25. Arnhem: Rijksweg Arnhem-Nijmegen, afrit Elden. VanderMeer's Meeneem-MeubelMarkt vindt u in de toonzalen Utrecht, Waalwijk en Den Haag (Winkelcentrum Waldeck). BINNENLAND LEIDSE COURANT WOENSDAG 11 JUNI 1980 Willem Loos: Menno Maas: Frans Mieremet; Marianne Minnee; Leo Nieuwstraten; Hayke' Ouwehand; Kees v.d. Plas; Gerrlt van Rijn; Hans Sllkkelorum; Jan Zuyderduyn; Jan-, Willem Bakker; Wlllem-Jo Barnhoorn; San- neke Boon; Cees Haasnoot; Mleke Hage- man; Pieter Keunlng; Martin Knibbe; Hella Kop-NIjssen; Kees v.d. Kraan; Robert v.d. Kraan; Hans v.d. Melden; Wil Spiering; Agatha Thierry; Margot v.d. Vegte; Bart Zandbergen; Monique Zulker; Dila Zwanen burg; Margreet Blom; Fer Boel; Kees Boer, Erlck Bosch; Wllco van Doorn; Ronald Fok; Ellen Keetman; Noortje Laurens; Iteke Scholma; Cootjé Smit; Cootje de Stoppe laar; Harm v.d. Tooien; Els de Vaal; Mar|o- lein Verkerk; Vinkers Marja; Maddy van Vliet; Astrid Wlnkel-v. Tongeren. R.K. SCHOLEN GEMEENSCHAP „De Noorderwlek" Leiden 4-iarifl LH.N.O. W. Aertssen. R. Bakker. C. v. Beek. F. Ban ning, A. Bensdorp. C. v.d. Berg, Y. v.d. Berg. M. v.d. Blom. S. Delfos. Y. Devllee. M. v.d. Dool. W. v.d. Drift. M. Raman. P. Ra man. P. Foesenek. W. de Groot, J. de Haas, L. v. Haastrecht. R. v. Hacht. C. Hakker. M. Heijdra, C. v.d. Heijden. D. Heijmans, C. Janssen. A. Kasteelen, G. Koning, M. Kui ters. I. Levarht. L. Luhullma, C. v.d. Lult. A. Meys. A- Onderwater. C. den Os. M. Paar- dekooper. J. v.d. Poel. J. Polane. J. v.d. Pols. Y. Ravensbergen. S. de Roo, S. v. Rooyon. P. v. Schuljlenburg, Y. Sleebe. G. Slewe, J. Slingerland. E. Sluys, L. Sneijers, C. Cormanl, C. Stokhof. J. Touwee, A. Turk. C. Uljó. K. v. Veen. D. v. Velzen. I. Verstee- gen. S. de Vogel. J. Vreeswijk. M. Vreeswijk, L. Wassenaar, T. Wensveen. C. Werkhoven. L. v.d. Wiel. A. Wolffenbuttef. N. Zoetemelk. P. Zonderop, L. Zwetsloot. Klnderverzoflng/Jeugdverzorging P. Baun. M. Boes. M. Drlessen. M. den Dub belden. P. v. Eeuwl|k, P. Guldemond, D. de Jong, M. v. Kestoren, M. v. Kins. B. Klaasse. D. v. Klink, L. de Meester, M. Meys. C. Mens. I. Nulkes. A. Oostdam. W. Paauw. I. Petersen. A. v. Rooden. J. Rudolph. I. v. Schle. C. Schram». A. Verhaar. M. Warmer- dam. M. Wessendorp. T. Weyers. G. de Wil de. Kostuumnaaien I. Belt. J. Borst, B. Haarlsen, F. Hlerstelner. T. v. Klink, A. Mourits. I. Niericker. M. Olst- hoorn. L. Oosterbaan. M. Schakenbos, J. Schreljer. L. Slootbeek, J. v.d. Star. M. v. Staveren. R. v.d. Tang. J. Verbruggen. Y. Vermeer. A. v.d. Wert. J. v.d. Zon. Intarim Algemene SchakelopUldlng l-jarlg B. Bakker. M. Bemelman. C. Borst, B. de Groot, C. HAogeveen, A. v. Leeuwen. A. v. Nobelen. C. v.d. Poel. H. Tiagelman, H. v. Velsen. D. de Vrlerjd. M. Waardenburg. I. Wolvers. Interim Algemene Schakel opleiding I He rig J. Anerna, T Bakker. A. Borst. S. Dapper. L. v. Dlest. C. Duyndam, A. Duivenvoorden, K. Foesenek. M. Gles Broesterhulzen, H. Hel- venstel|n, J. v.d. Heijden. E. v.d. Hoeven. A. v.d. Hulst, M. v.d. Hulst, D. de Jong, M. Molhoek en D. C. Wilson, Theodor Mathijs z.v. T. H. Prause en E. M. Odendaal, Roel z.v. W. de Vries en M. Wapenaar. Eva Elisabeth d.v. N. G. H. J. Selsveld en E. C. M. Külman, Cor nells Theodoor z.v. C. C. T. de Roo en M. de Ridder, Maarten z.v. J. H. Lens en M. W. van der Pol, Marco Alexan der z.v. J. van Rijn en E. Heemskerk, Houda d.v. M. Ballari en K. Benarsa. Marc-Jan z.v. J. J. M. Leeuwenburg en J. H. M. Herweijer, Elisabeth An nette d.v. J. J. M. Leeuwenburg en J. H. M. Herweijer, Pieter Paul Godfried Bernard z.v. H. A. M. M. van der Lugt en J. M. E. Samson. Sebastiaan Wil helmus Gerardus z.v. L. J. G. van der Krogt en P. T. G. van Leeuwen. Rob z.v. A. Castel en J. van de Kamp, Bae Jacobus August z.v. J. G. Leenheer en A. A. C. van Steijn. Sjet d.v. G. J. M. van Geloven en K. Groen, Leah Carola d.v. P. Mast en C. A. H. Kop- pe, Nicolaas Pieter z.v. M. van der Burg en A. N. van der Kwaak. Petro- nella Maria d.v. W. F. van Hoek en I. M. C. Passant. Overleden: H. van Duijvenvoorde geb. 07 feb. 1916 man, P. Smits 01 jan. 1909 man. H. P. Ludeling 10 jut 1896 geh. gew. met I. M. van der Vlerk. G. Christelijke Pedagogische Academie Havo: Jan van den Akker; Ellen Bakker. Llesbeth Baljet: Jan Bleichrodt; Llesbeth Brouwer. Vincent Bulte; Rob Duljn; Han van Duyn; Wlm Dljkdrent; Margriet Groot: Els van der Luit; Hanny van der Niet; Marjo van Oosten; Petra Oosterbaan; Nlek Oosterloo; Coble Ouwehand; Marjan Parlevllet; Karine de Raaff; Jan Schmal; Sandra van Spanje; Greet Swets; Ron van Toor; Johan-Jaap Vo gel; Caroline Wassenaar; Annelles van Zijp. Onderwijzeres): Alexander van Akker; Hubert Beuman; Yo- landa Bonthond; Ria Buitenhuis; Sophie Cle- re; 0s Gijsbers; Janneke Hogewonlng; Renske Hulsman; Rudolf van Klaveren; Els Lamsvelt; Geert Lustig: Gert Ottevanger;. Marjolein Pera; Margreet de Roode; Leen van Roon; Desirèe Rozeboom; Koos van Rijn; Hanneke Sandberg: José Schoneveld; Frans Theron Mulder; Marga Berger. Dlck van Bommel; Dirk v.d. Bijl; Rla van Egmond; José Faber. Kees Groenewegen; Chris de Jong: Allda Koops-Boomgaardt; Johan Noorduin; Karin Rljnders; Mieke Salomons; Jaap van Sandl|k; Margriet Smltt; Annelles Spa; Matty de Tombe; Eric van Veelen; Wlm van Veelen; Beatrice Vegt v.d-Roest; Ada Vogelenzang; Ronald v.d. Zwan; Piet-Hein van As; Yvonne Baljeu; Maritza v.d. Berg: Jeanne 8etman; Marja Eisenga; Bernard Bsman; Fia v.d. Graaf; Arja Heemskerk; Greet den Hollander; Janny Kamphof; Anne ke Koole; Getallen de Later; Roland Loos; E. van Keulen 09 dec. van J. Barnhoorn, J. F. 19 mei 1942 man, N. H. Jun 1961 zoon. P. G. L. van den 19 jun. 1916 man, L. H. 14 mei 1904 man. Ondertrouwd: P. F. H. en E. Kerpershoek, C. Olivier, D. N. en J. A. M. Kriek, L. J. F. J. Subhbllas. Findlay, devilee, Z. Köroglu en A. P. Schutz en M. D. Polak, lenzang en B. Bulten en R. M. sink en J. den Outer.

Leidse Courant | 1980 | | pagina 6