ML Wij kopen uw huis tegenf 00% taxatiewaarde G Nu kunt u nog kiezen uit één van de 21 Asiona 'slf9 liter N met 'n zeer voordelige gasinstallatie. Het Motorhuis" B Tussen "te koop"en"verkocht"zit voor u nog geen dag. Wonen in Voorschoten. als u vóór 8 juni a.s. bij ons een nieuwe woning kiest. Wonen in Pijnacker. Veilig onderdak met onze unieke koop-verkoop garantie, ÏB w UNIEK IN LEIDEN diner-bruiloften partijen-recepties GOÜRMETAVONDEN RESTAURANT TLEYENAERTjE "Restaurant Ghez Hemi Leidse Schouwburg DONDERDAG 22 MEI 1980 PAGINA 12 LEIDSE COURANT Als u wilt profiteren van 'n uniek aanbod, bent u van harte welkom in onze showroom. Want daar staan 21 aktie-Ascona's rijklaar met 'n ingebouwde gasinstallatie voor 'n zeer voordelige aktie-prijs, vanaf f19.200,- - normaal zou deze auto f20.200,- moeten kosten. U verdient er dus dubbel op. Want op gas njden is bij 15.000 km al rendabel. Bovendien heeft deze Ascona nog een groot aantal extra voordelen. Zo is de gastank ingebouwd op de plaats van de benzinetank. Er is dus praktisch geen kofferruimteverlies. Maar uiteraard is er wel een reserve-benzinetank aanwezig van 30 liter. Daarnaast is deze gasinstallatie volgens de laatste veilig heidsnormen ingebouwd. En daar komt nog bij dat 'n Opel uiterst geschikt is voor LPG. Kortom, in deze Ascona 1,9 liter N rijdt u werkelijk als 'n vorst. Des te meer, omdat u ook nog mag rekenen op een jaar volledige garantie op gasinstallatie en auto. Een goede reden om snel te komen kijken. Vooral als u bedenkt dat wij een zeer hoge inruilprijs geven voor uw huidige auto. Ongeacht het merk. Maarwacht niet te lang, het aanbod is beperkt. U bent van harte welkom. Vondellaan 80, Leiden. Tel. 071-76 9313. Ambachtsweg 1, Katwijk. Tel. 01718-2 92 03. Kon. Julia naton 46, Voorschoten. Tel. 01717-22 36/25 59. Oude Raadhuisstraat/Hoek Regthuysstraat 1, Leidschendam. Tel. 070-20 00 04/27 66 01. In deze gezellige forensengemeente met zijn vele historische monumenten, zijn winkels en markt in het oude centrum, daar is het goed wonen. Prima verbin dingen per bus en trein met universiteitsstad Leiden en Den Haag, terwijl duinen en strand "naast de deur" liggen. Met de auto bent u ook overal snel via de rijkswegen A4 (A'dam-R'dam) en A44 (A'dam-Den Haag). Voorschoten telt vele scholen en de sport beoefenaar kan er alle kanten uit Plan Noord-Hofland. Voorschoten is geen groeigemeente en het plan Noord-Hofland behoorttot de laatste bouwplannen. Bij de opzet van de schakelvilla's is gestreefd naar een maximum aan privacy door een schuin versprin gende opstelling van de huizen. Rondom het plar is reeds veel groen aanwezig, terwijl één zijde van het project aan een fraai aangelegde singel grenst Luxe schakelvilla's. Uw toekomstig droomhuis ziet er zo uit: Het is er ruim, maar niet ongezellig groot. Overal in het huis zijn verrassende doorkijkjes en gezellige hoekjes. En ook de luxe hebben wij in alles meegebouwd. Via de ruirne entree met garderobe komt u in de eet kamer met verlaagd plafond. Opzij vindt u de keuken met alle moderne inbouwapparatuur, een bijkeuken met plaats voor was- en droogautomaat en doorgang naar de inpandige garage. In de woonkamer speelt de open haard een centrale rol. Fraai is de vide naar de eerste verdieping, die een extra ruimtewerking geeft Drie zonnige, intieme slaapkamers vindt u daar, plus een luxueus uitgevoerde badkamer, aparte douche, twee wastafels en tweede toilet In een deel van de villa's is er een tweede verdieping met nog een extra hobbykamer plus een ruim dakterras. Aan de afwerking is de uiterste zorg besteed. Van hardhout tot mechanische ventilatie, van dubbele beglazing tot schrootjesplafond. Hoe liggen de prijzen? Als u alle voordelen van ligging, plan. opzet van 't huis en de luxe afwerking bij elkaar telt zal de prijs die varieert tussen f 482.000,- en f 570.000,- v.o.n. u ongetwijfeld meevallen. Natuurlijk is het geen kleinig heid, maar 't gaat per slot om een luxe schakelvilla van een bijzondere klasse. Een stukje woonplezier met alle komfort binnen handbereik. Welkom in onze modelwoning. Kom een dezer dagen eens een kijkje nemen. Onze modelwoning aan de Willem Barentszlaan staat vanaf vrijdag 23 mei a.s. dagelijks van 14.00 tot 16.00 uur welkomwijd voor u open. Alleen op zondag, eerste Pinksterdag zijn wij gesloten. Ontdek zelf hoe luxueus afgewerkt hoe komfortabel deze schakelvilla's zijn. Bovendien kunt u dan meteen ook kennismaken met Voorschoten. Overigens hebben we in Voorschoten ook nog enkele luxe herenhuizen te koop. Deze liggen in de prijs klasse van ca. f 375.000,- v.o.n. Ook voor deze woningen gelden de bovenstaande voordelen waai- onder dus het Reym-koopt-uw-huis-plan. Voor informatie of afspraak: Makelaarskantoor Rijnland Veurseweg 143,2251AB Voorschoten. Tel.: 01717-7940 Verenigde Makelaarskantoren Int Korenlaan 4a, 2242 HN Wassenaar. Tel.: 01751 -10900 Als u uw nieuwe huis kiest in Voorschoten of Pijnacker, in één van onze luxe schakelvilla's of herenhuizen, dan kopen wij de komende weken uw oude huis. Als alternatief kunnen wij u voor vijf jaar vast een lage hypotheekrente bieden. Als welkomst- kado leggen wij in ieder geval gratis uw tuin aan. Iie van landelijke rust, van buiten wonen houdt rn H. ld DRIE UNIEKE KOOPVOORDELEN. 1. Het Reym-koopt-uw-huis-plan. Wie een huis koopt zit altijd met de angstige vraag: hoe snel zal ik mijn huis kunnen verkopen? En tegen welke prijs? Dat bracht Reym op een uniek idee. Wij kopen uw oude huis, mits u van ons een duurdere woning koopt. In overleg met ons kiest u uw taxateur Zijn taxatie is voor ons de bindende aankoopsom van uw woning. Geen maandenlang wachten dus, maar zekerheid meteen. Dat vergemakkelijkt uw beslissing op een belangrijk punt enorm. Zoals gezegd: dit aanbod geldt tot 8 juni '80. 2. Vijf jaar lang lage, vaste rente. Wilt u van ons Reym-koopt-uw-huis-plan geen gebruik maken, dan is dit wellicht iets voor u: Met de huidige hoge rentestand is een aanbod voor een hypotheek rente die een paar procent lager ligt bijzonder aantrekkelijk. Ondanks de snelle schommelingen van de rentevoet op dit moment bieden wij u een rente percentage dat ca. 3% lager is dan de huidige markt- rente aan. Dat gaat u de komende vijfjaar een flink stuk schelen. 3. Gratis tuinaanleg onder architektuur. Reym heeft een bekende tuinarchitekt gevraagd enkele ontwerpen te maken. U kunt daaruit een keus maken. Aanleg en beplanting zijn ons welkomstkado voor u. Dat zorgt meteen voor een stukje sfeer rond uw huis. REYM BOUWONTWIKKEUNG BV Dorpstraat 130,2742 AL Waddinxveen. Tel.: 01828-3844 Wie van landelijke rust, van buiten wonen houdt graag één of meer grote steden dicht bij de hand heeft, zal zich in Pijnacker onmiddellijk thuis voeler Met de auto bent u in een wip op één van de grote snelwegen richting Den Haag of Rotterdam. De verbindingen per trein en bus met Den Haag, D*u Rotterdam en ook Zoetermeer zijn uitstekend. in Pijnacker met zijn karakteristieke dorpskern telt vel g scholen en heeft een bloeiend verenigingsleven oj f sociaal en sportief gebied. Plan Koningshof. Plan'Koningshof is geheel door sierwater omgeven Binnen dit gebied is alles als woonerf aangemerkt. Een veilig idee voor gezinnen met kleintjes. In dit pij bouwt Reym een aantal luxe herenhuizen in een tweetal typen. De opzet is zo gekozen dat elke bewoner een maximale privacy geniet Luxe herenhuizen Type 9M. Om te beginnen zal de gevelaanblik en ruime opze meteen al aanspreken. Op de begane grond vindt il keuken, eetkamer en de woonkamer met een open haard. Tussen de keuken en garage ligt de bijkeuk( Op de eerste verdieping drie slaapkamers plüs een luxueus "sanitairblok" bestaande uit badkamer mei twee wastafels, aparte douche en tweede toilet. Op tweede verdieping dan nog een vierde kamer plus ruime berging. Luxe herenhuizen Type 6M. Ook een huis waarin u zich door de gezellige opzei meteen thuis zult voelen. Via de entree met gardero komt u in de keuken annex eetkamer. De woonkair is bijzonder sfeervol door het verlaagde plafond. Een open haard is aanwezig. Op de eerste verdieping drie slaapkamers plus luxueuze badkamer met twee wastafels, aparte douche en tweede toilet Op de tweede verdieping een ruime hobbykamer. Aan de afwerking van beide typen is uiterste zorg besteed. Van hardhout tot mechanische ventilatie, van betegeling tot keuken-komfort. Hoe liggen de prijzen? Als u de voordelen van ligging, plan, opzet van het huis en de luxe afwerking bij elkaar optelt zal de prj^ die voor het type 6M varieert tussen f352.000,- en f 381.000,- v.o.n. en voor het type 9M tussen f474.000,- en f499.000,- v.o.n. u ongetwijfeld mee vallen. Natuurlijk is het geen kleinigheid, maar het gaat per slot om een luxe herenhuis van bijzondere allure. Welkom in onze modelwoning. Kom een dezer dagen eens een kijkje nemen. Onze modelwoning aan de Rivierenlaan 3 in Koningshof staat vanaf vrijdag 23 mei a.s. van 14.00 to 16.00 uur welkomwijd voor u open. Alleen op zondag, eerste Pinksterdag, zijn wij gesloten. Kom met eigen ogen ontdekken hoe luxueus afgewerkt, hoe komfortabel deze herenhuizen zijn. Bovendien kunt u dan meteen ook met Pijnacker kennismaken. Voor informatie of afspraak: Makelaarskantoor Rijnland Koningshof 32.2541GV Pijnacker Tel- 01736 - 2^1f Delftstreek Makelaardij Emmapark 13,2641 EJ Pijnacker. Tel.: 01738*541» Oude Delft 78, 2611 CD Delft.Tel.: 015 -14294& fgj Gesitueerd in hel centrum in de nabijheid van ruime parkeergelegenheid, ideaal voor uw Verzorging van koude schotels •dagelijks 16.00-23.00 uur woensdag en donderdag gesleten zaterdag 17.00-23.00 uur 'zondag 16.00-23.00 uur BAR-BISTRO DEN OUDEN WEGH Herenweg 226 - Noordwijkerhout Specialiteit: Ook verzorgen wij voor u bruiloften - partijen - receptie of uw diner. Dagelijks geopend van 15.00 uur tot 1 uur. Vrijdag, zaterdag en zondag geopend van 14.00 uur tot 2 uur Woensdag de gehele dag gesloten F. PRANGERS Verhuur zonder chauffeur van: luxe- en bestelwagens Telefoon 02523-2398 De gastheer en gastvrouw zijn: TJITSKE EFDE en JOHAN BOSCH Tel. 071-89.40.40 Herengracht 100 Lelden - Telefoon 14007S éf* Lange Voort 11 E, Oegstgeest Tel. 071-150980. Uw restaurant voor zakenlunches en diners, besloten culinaire evenementen en recepties. Verzorging van uw hors d'oeuvres en bittergarnituur, bij U thuis of op kantoor. Tafelreservering gewenst. 's Zondags gesloten. Bar Dancing Hoofdstraat 12-tel. 894265 Leiderdorp Een gezellige, sfeervolle dancing «j Op vr. en za. avond, dansen op muziek, gedraaid door D.J. Oosterwijk Bar open v.a. 11 uur n.m. t/m 4 uur. Toegang boven 18 jaar. BOWLING RESTAURANT 5 Meibad Boshuizerlaan - Tel. 765041 Leiden Alle dagen geopend van 9.00—24.00 uur. ZA WESPEN 24 Van Toon Teilegen door Theater Toverlei. Hedendaags stuk over een huwelijk tussen twee men sen die geestelijk op een verschillend niveau leven, waardoor het kontakt-arme van de situatie de vrouw VR MARJOLEIN BRIËR DANCE COMPANY 30 Company is een selectie van een groep dansers uit ZA haar eigen school. Dat zij een niveau bereikt hebben 31 dat niet onder doet voor andere kleine dansscholen ZO in Nederland bewijzen de uitvoeringen bestaande 1 uit een geheel eigen nieuw repertoire. ZA INVITATION TO 7 THE DANCE 14 Uitvoeringen door 21 Balletschool De voorstellingen beginnen om 20.15 uur. INLICHTINGEN EN KAART VERKOOP: V.a. 7 dagen voor de voorstelling, ma t/m vr. van 9-15 u (za van 9-12 j) bureau K&O. Oude Vest 45 en s avonds aan de zaal. Tel. (141200 en 1411411 van 10-17 u (za van 10-12 u). Afhalen van kaarten i-15 uur, bureau K&O en 's avonds tot uiterlijk 20 u aan de zaal. Neem de proef op de tóng bij:. BI/TRO BIJ D'OUUJE-KERCK Maandag en dinsdag gesloten, woensdag t/m zaterdag geopend vanaf 18.00 uur zondag geopend vanaf 17.00 uur 1e en 2e pinksterdag geopend vanaf 17.00 uur. hoofdstraat leiderdorp 071 - 411407 voor partijen en recepties de gehele week mogelijkhedl

Leidse Courant | 1980 | | pagina 12