&Mi w uitvoerder Typistes medewerkster AFDELINGSHOOFD tweede groepsleider METSPOB3GeVMAGI> m@dew@rik@r afdeling lesverzesiding ADMINISTRATIEVE MEDEWERKERS/STERS ÜN HOOFBlilBSTIR ÜN LiüBSYiR BEGHCMAN field service engineer LEIDSE COURANT ZATERDAG10 MEI 1980 NDB-Leiden is een toonaan gevend modern grafisch bedrijf waar voorna melijk tijd schriften in vel len- en rotatie offset worden vervaardigd. Onze nieuwe vestiging op het Industrie terrein te Zoe- terwoude biedt alle voordelen van een modern bedrijfsgebouw. NEDERLANOS DRUKKERIJ BEDRIJF B.V. Produktieweg 5 2382 AP Zoeterwoude Tel. 071-410114 Op onze administratie hebben wij een aantrekkelijke baan voor een BOEKHOUDER(M/V) in het bezit van het MBA en/of MEAO diploma. Voor de juiste persoon zijn ruime ontplooiingsmogelijkheden aan wezig. Wij bieden naast een goed salaris o.m.: O Winstdelingsregeling O Studiekostenregeling ook voor gezinsleden O Uitstekende bedrijfskantine O Gratis maaltijden bij overwerk O Reiskostenvergoeding Belangstellenden worden verzocht hun telefonische of schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken. /F Van Wi|ckerslooth Ie Oegst- geesl is een modern R.K. verpleeghuis voor soma tisch zieken met een capa citeit van 108 bedden ver deeld over vier afdelingen en beschikt als reactive ringscentrum over een uit stekend ingerichte revalida- tie-afdelmg Langdurige zieken en revahdatie- patienten vinden hier een prettig woon-, behandel en leefklimaat. Het verpleeg huis is gemakkeli|k met openbaar vervoer te berei ken en beschikt bovendien over een personeelsflat met 32 appartementen. verph5§ UHN LU'JEIGÊR SEBQTM Voor ons verpleeghuis vragen wij een met een voltooide opleiding A-verpleeg- kunde en ervaring. De taak zal bestaan uit o.a.: organisatie en leiding van de afdeling; zorgdragen dat de begeleiding van de leerling-ziekenverzorgenden gegaran deerd is; mede bepalen van werk- en leefklimaat in het huis; zorg en kwaliteit van de verpleging op timaal is. Voor nadere inlichtingen en sollicitaties kan men zich wenden tot Mevrouw A.M. van Berkom, (tel. 071-156956), postbus 34, 2340 AA Oegstgeest. Smit's Bouwbedrijf B.V. te Beverwijk zoekt voor een groot woningbouwproject te Delft een ervaren die zal worden belast met het toezicht op een deel van het bouwwerk dat in gietbouw wordt uitgevoerd. Hij dient te beschikken over het M.T.S.- of uitvoerders diploma en moet meerdere jaren praktijkervaring hebben opgedaan als uitvoerder in de woningbouw. Leeftijd omstreeks 30 jaar. Promotiemogelijkheden zijn aanwezig. Sollicitaties gaarne aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken. Telefonische informatie wordt gaarne verstrekt door de hoofduitvoerder van het werk, de heer G. J. Philipsen (015-612901/privé 070- 669518) of de bedrijfsleider de heer C. J. van der Waal (tel.no. regiokantoor 010-375111/privé 010-380795). smit's bouwbedrijf bv Parallelweg 8.1948 NM Beverwijk Telefoon (02510)29041' STICHTING VOORZIENINGEN GEHANDICAPTEN NOORDELIJK ZUID-HOLLAND De Stichting houdt zich bezig met voorzieningen voor gehandicapten zo als dagverblijven en gezinsvervangende tehuizen. Wij zoeken voor ons dagverblijf voor ouderen "de Oude Post", Hoofd straat 99 te Sassenheim kontakt met kandidaten voor de funktie van Vereiste opleiding: MAVO; MHNO; Kinderbescherming A; 3 jaar HAVO; Atheneum. Wij denken hierbij aan enthousiaste mensen die het als een uitdaging be schouwen om samen met een kollega te werken aan een stuk begeleiding van een groep geestelijk gehandicapte mensen. Informaties kunnen worden ingewonnen bij de heer J.A.M. Ouwerkerk, hoofdleider van het DVO "de Oude Post", tel. 02522 12 9 49. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Centraal Bureau van de Stichting, Rijnsburgerweg 158,2333 AJ LEIDEN. Telefoon: 071 -15 53 24. de koning b.v. Leiden - Korevaarstraat 33 Telefoon 071-131710 1 Voor hooggekwalificeerd uitzendpersoneel I Bij de technische dienst van het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp kan op korte termijn worden geplaatst een elektrotechnisch monteur Functie: - het verzorgen van het technische gebeuren op de dialyse-afdeling; - onderhoud en reparatie aan medisch-technische apparatuur. Functie-eisen: - M.T.S. elektra of ge lijkwaardige oplei ding; - bereidheid de ont wikkelingen op het vakgebied te volgen; - bereidheid tot het vervullen van sto ringsdiensten. Tevens kan worden geplaatst een onderhoudsmonteur Functie-eisen: - diploma L.T.S.-werk- tuigbouw; - bezit van gerichte diploma's (Gawalo en/of ACI) strekt tot aanbeveling; - bereidheid tot het vervullen van sto ringsdiensten. Nadere inlichtingen kunnen worden in gewonnen bij het Hoofd Technische Dienst, de heer J.N.M. v. Dijk. Tel.: 071-899250. St. Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg Postbus 220, 2350 AE Leiderdorp. In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp, een algemeen ziekenhuis met 440 bedden, ontstaat binnenkort wegens pensionering van het huidige hoofd, de vacature van hoofd afdeling recovery Gevraagd wordt: - diploma A-verpleegkundige; - enige jaren recoveryroom of inten sive care ervaring; - het bezit van het diploma CCU en/of Intensive Care strekt tot aanbeve ling. Geboden wordt: - aanstelling, afhankelijk vanleeftijd, opleiding en ervaring, in de rang van 1e verpleegkundige A; - salarisgrenzen van f 2772,- - f 3304,14; - de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de C.A.O.-ziekenhuiswe- zen. Nadere informatie wordt u gaarne ver strekt door mevr. Zr. A.J.M. Vollebregt, adjunct directrice/hoofd verpleegkun dige dienst. Tel.: 071-899250. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u rich ten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken. St. Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg Postbus 220, 2350 AE Leiderdorp. De LEIDSE ONDERWIJSINSTELLINGEN ver zorgen ruim 400 schriftelijke en schriftelijk/ mondelinge opleidingen op een breed onder wijsterrein. Daartoe wordt beschikt over een zeer doelmatige organistie waarin circa 400 medewerk(st)ers ieder een eigen taak ver vullen. Wij vragen voor spoedige indiensttreding een: (leeftijd: 18 -23 jaar) Deze afdeling beschikt over conventeerma- chines (enveloppe-insteekmachines), adres- seermachines en snijmachines voor compu terverwerking. Na een inwerkperiode is hij in staat zelfstandig alle voorkomende werkzaamheden met deze machines te verrichten. (leeftijd: 17 -19 jaar) Deze afdeling is er verantwoordelijk voor dat onze cursisten op tijd de juiste lessen ont vangen. Deze werkzaamheden zijn toever trouwd aan een team van jeugdige medewerk sters die in groepjes zijn ingedeeld om de les- verzending per studierichting zo vlot mogelijk te laten verlopen. Wij bieden: - een godde beloning - 23 dagen vakantie per jaar - variabele werktijden - goede studiekostenregeling Sollicitaties, mondeling of schriftelijk, kunnen worden gericht aan de afdeling Personeels zaken. leidse onderwijs instellingen Leidsedreef 2 2352 BA Leiderdorp Telefoon f0711 89 92 55* De Dienst van Gemeentewerken vraagt voor de hoofdafdelit Stedebouw een stedebouwkundig tekenaar (v/m) (Gelet op de personeelsbezetting van de hoofdafdeling wordt Ij- gebleken gelijkwaardigheid van de sollicitanten de voorkeur gegevef aan een vrouwelijke kandidaat.) Taak: Alle voorkomende stedebouwkundige tekenwerkzaamheden, waa onder tekenwerk ten behoeve van het verbeteren van de woor omgeving. De werkzaamheden liggen vooral op het gebied van stadsvernieuwing. Vereist: Diploma MTS-Bouwkunde, Weg- en Waterbouwkunde of een gelijl. waardige opleiding. Kandidaten die weliswaar niet aan deze eiser voldoen, maar op grond van een andere tekenopleiding of ervarin men voor deze functie in aanmerking te komen, worden ook ve zocht te solliciteren. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tussen f 1803,- 21-jarige leeftijd) en f 2545 - bruto per maand. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen va deze advertentie te richten aan de Directeur van de Dienst va Gemeentewerken, postbus 148, 2300 AC Leiden, met vermeldin van het vacaturenummer GW 80013 op brief en envelop. 1 ties open voor eisen voldoet. Stichting Centrale Boekhouding van Woninj bouwcorporaties (C.B.W.) te Leiden Ons kantoor is belast met het verzorgen van de boekhoudingen, hu\ incasso, administraties van het onderhoud en de salarissen, ten behoé van 11 te Leiden en Oegstgeest gevestigde woningbouwverenigingen In verband met uitbreiding van de werkzaamheden en vertrek van él der medewerksters, willen wij ons personeelsbestand (13 personeels! den) uitbreiden/aanvullen met een drietal Twee van deze medewerkers/sters kunnen geplaatst worden op onze deling boekhouding, bestaande uit drie teams van twee personeelslede Deze taken zullen bestaan uit het controleren en verwerken van fakturi en ontvangsten, het verwerken van onderhoudskosten, alsmede het ve zorgen van de computerinvoer van deze gegevens. De derde medewerker/ster kan geplaatst worden op de afdeling huuf# ministratie. Zijn/haar taak zal bestaan uit het verwerken van huurmAv ties, huurincasso's, aanvragen en toekenningen van individuele huursvfy sidie, alsmede het verzorgen van de computerinvoer van deze gegeve/ Voor alle funkties is een MAVO-opleiding en een typediploma gewenst. Wij bieden een goed salaris, 8 vakantietoeslag, studiekostenregeliif een goede pensioenregeling en een prettige werksfeer. w«' iie Uw sollicitatie kunt u richten aan: C.B.W., Hoge Rijndijk 94, Postbus 70 te Leiden. Telefonische informaties: 071-132241, de heer A. P. Lepelaar, direkteur.ar Het Bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Leiderdorp/Zo ie terwoude - Meerburg vraag voor de 2-kiassige kleuterschool He Meijeweitje aan de Sternstraat 21 te Leiderdorp per 1 aug. a,s (i.v.m. zwangerschapsverlof van de beide huidige leerkracht kan aanstelling voorhands slechts op tijdelijke basis geschiede j Vereist Hoofdleidster: Akte A en B min. 3 jaar ervaring in kleuti 'i onderwijs Leidster: Akte A bij voorkeur met enige ervaring Sollicitanten dienen bereid te zijn aktief mee te werken aan h integratieproces met de lagere school De Meijegaard. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door Mevr. Wong (lid v. dagelijks bestuur v.d. beide scholen) tel. school 071-892824, prit 071-132973. Sollicitaties vóór 1 juni a.s. aan genoemd bestuur p/a Morssing 285 te Leiden. Beekman Instruments (Nederland) B.V. is deel van een groot Amerikaans concern. Wij leveren een breed pakket eigen fabrikaat en analyse-meetapparatuur voor gebruik in de laboratoria van ziekenhuizen, universiteiten en industrie. Graag zouden wij zo spoedig mogelijk in kontakt komen met personen die een technische funktie in de buitendienst ambi eren en als uitbreiding van de bestaande service-organisatie aangesteld willen worden als voor NOORD- EN ZUID-HOLLAND De minimale vereisten om deze funktie te kunnen vervullen zijn: HTS/MTS-elektronica-opleiding goede mechanische vaardigheid bezit van rijbewijs B/E —redelijke kennis van de Engelse taal De opleidingen, die nodig zijn om de technische aspekten van het brede pakket apparatuur te beheersen, zul len in Nederland plaatsvinden. Nadat u voldoende kennis heeft vergaard, zult u in het rayon worden ingezet en zelfstandig moeten kunnen opereren. Sollicitaties voor deze interessante funktie met verantwoordelijkheid, goede salariëring en prima secundaire arbeids voorwaarden kunt u richten aan de direktie van: BECKMAN INSTRUMENTS (NEDERLAND) B.V. Nijverheidsweg 21,3641 RP Mijdrecht, telefoon 02979-5651Korrespondentie-adres: Postbus 47,3640 AA Mijdrecht.

Leidse Courant | 1980 | | pagina 16