AUTOLAKKEN NICOLAAS B.V. Datsun Cherry: Bij ons kunt u'm bewonderen. Nog deze zomer royaal wonen op nog geen 100 meter van het Noorawijkse strand. MORSSTRAAT 29-31 LEIDEN TEL. 123958 bouw Datsun Cherry. Hoe is het mogelijk dat een zo complete en volwassen gezinswagen voor een zo plezierig bedrag kan worden geleverd. Toch is het niet alleen de lage aanschafprijs (v.a. 11.750,-) die hem tot een succes maakt De Cherry is veilig. O.a. dank zij de kooi constructie, het kruislings gescheiden remsysteem en de voorwielaandrijving. De Cherry is sportief. Kijkt u maar naar de vlotte lijn. De 1000 cm3 of1200 cm3 motor levert pittige prestaties. De Cherry is zuinig. Hij vraagt weinig aan de pomp en in de garage. Daarnaast is hij ook nog zuinig met parkeerruimte. De Cherry is ruim. Niet alleen de binnen ruimte is aanzienlijk. Ook zijn bagageruimte, die door de derde deur makkelijk toegankelijk is. De Cherry is er in 3- deurs-5- deurs- coupé- en stationwagen- uitvoering. Stap eens bij ons binnen of maak een vrijblijvende kennis- Koop geen video voor u de nieuwe Blaupunkt met Direct Drive kop bij ons hebt bekeken. Denk u eens in. Na uw werk thuiskomen en meteen in de echte vrije-tijd sfeer zijn. Helemaal buiten. Vlak aan zee. In de gezellige bloemen- badplaats Noordwijk. Met alle sportieve mogelijkheden direct bij de hand: windsurfen, zee- zeilen, golven, tennissen, paardrijden, joggen op 't Strand of lekker wandelen in de uitgestrekte duinen. Dat kan. Als u gaat wonen in één van de riante appartementen van het luxueuze boulevardplan "De Heemborgh". Voorzeer bescheiden koopprijzen, die ook uit beleggingsoogpunt bepaald aantrekkelijk zijn. Een unieke propositie eigenlijk: het hele jaar door naast uw werk in de drukte van de randstad uw eigen vrije privacy van het ideale buiten wonen. Nog deze zomer kunt u er uw permanente domicilie kiezen. Maar wacht niet te lang, want het aantal nog vrij staande appartementen is zeker niet onbeperkt.

Leidse Courant | 1980 | | pagina 30