'n Nieuwe week, 'n vers begin. Albert Hei jn AH. h Winkel vol kwaliteitswinkeltjes. LEIDSE COURANT Dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend is na een arbeidzaam leven van ons heengegaan mijn zorgzame man, onze vader en grootvader, HERMANUS JOHANNES KLEIN, echtgenoot van Elisabeth Helena Maria Bakker, in de leeftijd van 71 jaar. Roelofarendsveen, 12 april 1980. Roelofarendsveen: Roelofarendsveen: Zoeterwoude: Roelofarendsveen Hoogmade: Roelofarendsveen: Roelofarendsveen: Roelofarendsveen: Oude Wetering: Roelofarendsveen: E. H. M. Klein-Bakker Nel Klein-Bakker Annie v. Kempen-Klein Ton v. Kempen Jan Klein Rikie Klein-Zwartjes Rini v. Leeuwen-Klein Jan v. Leeuwen Tonnie Hogenboom-Klein Nic. Hogenboom Frans Klein Adi Klein-v. Wieringen Elliev.d. Poel-Klein Gerard v.d. Poel Herman Klein Dorothé Klein-Verdel Ria Bakker-Klein Ignas Bakker en kleinkinderen. Rozenkransgebed zondag 13 april om 19.00 uur. H. Mis maandag 14 april om 19.00 uur waarna gele genheid tot condoleren. Dinsdag 15 april H. -Uitvaartmis om 10.30 uur in de parochiekerk „St. Petrus Banden" te Roelofarends veen. Na een liefdevolle verzorging in Leythenrode is RIET van ons heengegaan op de leeftijd van 45 Jaar. Mam rust in vrede 13 april 1980 Drechtlaan 79 2451 CK Leimuiden n zorg, blijf je altijd in onze Joop en Netty Lek Hellen-Ton Milco-< Jenny Woensdag 16 april is de Eucharistieviering om 10.00 uur in de kerk van St. Jan de Doper te Leimuiden, waarna de begrafenis op het R.K. Kerkhof Aan huis liever geen bezoek. Met droefheid, maar ook met dankbaarheid in ons hart, delen wij U mede dat, na een langdurig ziek zijn, is overleden in de leeftijd van 58 jaar, mijn dier bare vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en JO BOERE echtgenote van Koos van Nierop Hazerswoude: Koos van Nierop Bleiswijk: Joke en Ben Eelco en Sander Leiden: Sjaak en Julia Burgersdorp (Zuid-Afrika): Elly en André Jaqueline en Chantal Alkmaar: Agnes en Ad Köln (B.R.D.): Albert en Peter Boskoop: Marion en Adrie Hazerswoude: Paul en Els 12 april 1980 Frans Halsstraat 10 2391 CX Hazerswoude. De Avondwake zullen wij vieren op maandag 14 april om19.30 uur in de parochiekerk van de H.H. Engelbewaarders. Dorpsstraat 250, Hazerswoude. 254, Hazerswoude. Bij voorkeur geen bloemen. Indien U toch het geld, wat u voor de bloemen wilde geven, wilt schenken, vragen wij U dit te willen stor ten op de girorekening van het Kon. Wilhelmina- fonds, Amsterdam, giro 26.000 of van de Nierstich ting, Amsterdam, giro 38.800. vriend JOHANNES CORNELIS JOZEPH VAN BOXTEL weduwnaar van: Jacque van Boxtel-Spierings Kolonel van de Koninklijke Luchtmacht b.d. Officier in de Orde van Oranje Nassau met de zwaarden. Riddare av Kungl. Svardsorden, första Klassen (Zweden). Companion of the Most Exalted Order of the White Elephant (Thailand) op de leeftijd van 79 jaar. Sassenheim, 10 april 1980 Huize „de Schutse". Correspondentieadres: Nijenburg 7, 2171 CT Sassenheim. Tot onze diepe droefheid ging heden onverwacht voorzien van de H. Sacramenten der Zieken van ons heen onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder, ADRIANA CATHARINA ONDERWATER weduwe van Gerardus Johannes Versluys in de leeftijd van 77 jaar. Warmond: A. P. Versluys Sassenheim: M. P. Reeuwijk-Versluys J. Reeuwijk Voorhout: P. A. Reeuwijk-Versluys S. Reeuwijk Warmond: P. L. Versluys M. A. Versluys-van der Geest Warmond: L Th. Versluys H. Versluys-Goedhard Warmond: G. A. Versluys M. Versluys-Gerrits Warmond: Th. Versluys Oude Ade: A. M. van Klink-Versluys. J. van Klink Zwolle: A. J. Versluys M. Versluys-Lellveld Klein- en achterkleinkinderen. Moeder ligt thuis opgebaard. De avondwake zal worden gehouden op dinsdag 15 april om 19.00 uur in de Parochiekerk van de H. Matthias te Warmond. De plechtige H. Mis van Requiem zal worden opgedra gen op woensdag 16 april om 10.00 uur in bovenge noemde kerk, waarna de begrafenis zal plaats vinden op het R.K. Kerkhof aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in Hotel „De Zon" Dorpsstraat 114, Warmond. Boerenbruin, gratis gesneden Gehakt half om half, kilo JA4S

Leidse Courant | 1980 | | pagina 6