13 16 sa Sr#! 21 16 17 15 17 NIEUW Voortaan 8x per jaar een speciale Lotto-trekking op woensdag. !V Met zon10.000extra prijzen! Mid-Lotto trekkingen in 1980 Acteur Peter Boom ziet het na 20 jaar niet meer zitten in Italië In kindersandalen zijn wij de grootste BOONS *A a zondag zondag ÉPnrr1! 3 woensdag zondag zondag TH 9 april Start: woensdag 16 april a.s. woensdag woensdag woensdag woensdag woensdag mei juli september oktober december PAGINA 8 t Dankbaar voor alles wat mijn man en onze vader voor ons heeft betekend, delen wij u mede, dat stil en kalm, doch geheel onverwacht van ons is heen gegaan, na voorzien te zijn van het Sacrament der Zieken, mijn lieve zorgzame man, onze lieve zorg zame vader en opa CORNELIS JACOBUS ZUIJDWIJK op de leeftijd van 71 jaar. Koudekerk a/d Rijn: J. M. Zuijdwijk-Rotteveel Lusaka, Zambia: A. G. W. Zuijdwijk Koudekerk a/d Rijn: G. C. A. Zuijdwijk E. W. Zuijdwijk- van de Groenekan Eindhoven: A. J. M. Leemrijse-Zuijdvyijk B. Leemrijse Hillegom: M. C. Ph. Menken-Zuijdwijk M. Menken Koudekerk a/d Rijn: J. O. M. van den Berg- Zuijdwijk P. van den Berg Boskoop: C. M. E. Menken-Zuijdwijk P. Menken Koudekerk a/d Rijn: A. M. A. Zuijdwijk Y. Zuijdwijk-van Diest Koudekerk a/d Rijn: J. J. P. Zuijdwijk B. Zuijdwijk-Huigsloot Alkmaar: H. A. A. Zuijdwijk T. Zuijdwijk-Reek Leiden: E. M. J. Zuijdwijk Koudekerk a/d Rijn: T. F. H. Zuijdwijk M. Zuijdwijk-Doeswijk 1 Koudekerk a/d Rijn: F. M. A. Zuijdwijk A. Zuijdwijk-Goor En kleinkinderen Koudekerk aan den Rijn, 4 april 1980 Dorpsstraat 33 De overledene is opgebaard in het rouwcentrum Schellingerhout. Dorpsstraat 24 te Koudekerk aan den Rijn. Maandag 7 april 's avonds 7 uur wordt in de kerkzaal van „Het Anker", Chopinlaan 2 te Hazerswoude Rijndijk een avondwake gehouden, waarna er gelegenheid is de familie te condoleren. De Eucharistieviering zal plaatshebben dinsdag 8 april eveneens in „Het Anker", 's morgens om 11 uur, waarna de plechtige uitvaart en de teraar debestelling zal plaatshebben op het R.K. gedeelte van de Algemene Begraafplaats te Koudekerk aan dep Rijn. Aankomst aan de aula plm. 12.15 uur. t Omringd door allen die van haar hielden is heden van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder ANTHONIA GEERTRUIDA MARIA VAN DEN BERK-HILLENAAR weduwe van Henricus Jacobus van den Berk Zij was bijna 83 jaar. Fam. van den Berk Lisse, 5 april 1980 Huize „Berkhout", Berkhoutlaan 15 Corr.adres: H. A. A. v.d. Berk Van Speijkstraat 120,2161 VN Lisse. De avondmis voor moeder wordt gehouden op dins dag 8 april om 19.00 uur in de kapel van Huize „Berk hout", waarna gelegenheid tot condoleren. De H. Eucharistieviering voor haar zielerust zal plaatsvinden op woensdag 9 april om 10.00 uur in bovengenoemde kapel, waarna bijzetting in het familiegraf op het St. Agathakerkhof. Moeder ligt opgebaard in het mortuarium van Huize „Berkhout", ook gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in Huize „Berkhout". t Heden is van ons heengegaan, voorzien van het H. Sacrament der Zieken, mijn lieve man, onze zorg zame vader en lieve opa JACOBUS VAN KESTEREN echtgenoot van Janny van der Born op de leeftijd van 67 jaar. J. van Kesteren-van der Born Joke en Ricardo Marcel en Joke Poppy Ricardo jr., Desirée John, Richardina Sassenheim, 6 april 1980 Kagerplein 313 De avondwake vindt plaats woensdag 9 april 1980 om 19.30 uur in de H. Pancratiuskerk te Sassen heim, waarna gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum „Vliem", Jacoba van Beierenlaan 4, Sassenheim tot 21.00 uur. De H. Eucharistieviering is bepaald op donderdag 10 april 1980 om 10.00 uur v.m. in bovenvermelde kerk, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de begraafplaats aldaar. t Dankbaar aan God dat wij haar zo lang In ons mid den mochten hebben delen wij u mede dat na een arbeidzaam leven van ons is heengegaan onze dier bare zuster en tante SOPHIA WILHELMINA STRAVER weduwe van Johannes Wilhelmus Zaad Zij ontving het Sacrament der Zieken en werd 84 jaar. Familie Zaad Familie Straver Alphen aan den Rijn, 6 april 1980 Hoorn 346 Correspondentie-adres: Q. J. Straver. Heeghtakker 8, 5625 SW Eindhoven. Geen toespraken, gaarne uw gebed. De overledene is opgebaard in het Mortuarium van het Ziekenhuis „Rijnoord" te Alphen aan den Rijn. aldaar is gelegenheid om afscheid te nemen woens dag 9 april 's middags tussen 3.00 en 4.00 uur. Woensdag 9 april 's avonds 7.00 uur wordt er in het Kerkelijk centrum het „Anker", Chopinlaan 2, Ha zerswoude (Rijndijk) een avondwake gehouden. De plechtige uitvaartmis, eveneens in het „Anker", wordt gehouden donderdag 10 april 's morgens 11.00 uur, waarna de plechtige uitvaart en begrafe nis zal plaatshebben op het R.K. gedeelte van de al gemene begraafplaats te Hazerswoude (Dorp). LEIDSE COURANT DINSDAG 8 APRIL JOHANNA CORNELIA POUW wed. van Adrianus van Velzen mochten ontvangen. Nu zijn we bedroefd, omdat zij na voorzien te zijn van de H. Sacramenten der Zie ken, in de leeftijd van 85 jaar, in de Paasnacht van ons is heengegaan. Haar dankbare kinderen en kleinkinderen. Moeder ligt opgebaard in Huize Jacobus, waar zij haar laatste jaren mocht verblijven en werd ver zorgd. en na de avonddien- Dinsdagavond 7.30 uur Eucharistieviering, woens dagmorgen 11.00 uur H. Uitvaartdienst, telkens in de parochiekerk van St. Petrusbanden, waarna haar begrafenis op het parochiekerkhof. IL 1980 L ROME De acteur Peter Boom is uit de put. Bij de toneel groep Theater in Arnhem vervult hij het volgend seizoen een rol in „in de jungle van de steden" van Bertold Brecht. Verder heeft hij van ir.Pastorelli in Rome zwart op wit, dat de brandweer van Rome alle medewerking zal verlenen aan de verfilming van een televisieserie, waarvoor Peter Boom het script heeft geschreven. Wij hebben voor u een grote sortering sandalen van Piedro, Renata en Bunnies in 5 wijdtematen. Speciaalzaak in kinderschoenen Rijnstraat 3 - Leiden - Tel. 071-124162 's Maandags gesloten en tussen de middag van half een tot half twee De toekomst ziet er voor hem wat zonniger uit dan in febru ari, toen we hem ontmoetten in een expressobar bij de Piaz za del Popoio in Rome. Hij had toen juist voor intimi een be sloten voorstelling gegeven van een korte film „Non man- sare all'appuntamento" (Ver geet de afspraak niet), geba seerd op het thema homofilie. Ook hiervoor had hij het script vervaardigd, terwijl hij zelf als financier, producer en acteur optrad. De film werd door de aanwezigen voor ken nisgeving aangenomen. „Ik zie het in Italië niet meer zitten", vertrouwde hij ons toen toe. „Twintig jaar heb ik in Rome en Milaan gewoond en altijd heb ik werk gevon den, maar het wordt hoe lan ger hoe moeilijker. Ik ga maar eens kijken of er in Nederland iets voor mij te doen valt". Het vaderland kent Peter Boom, in 1936 geboren in Bloemendaal, echter nauwe lijks. Nadat hij voor operazan ger had gestudeerd, onder an dere bij mevrouw Zeegers-De Bijl, kreeg hij een contract aan de Scala in Milaan. Diepe bas sen zijn in Italië niet dik ge zaaid. Terug in Nederland stu deerde hij toneel bij Elise Hoomans. Hij kreeg een kleine rol in „De Soldaat Schwejk" bij een Italiaans gezelschap en maakte daarmee een tournee door Italië. De groep gaf ook enkele gastvoorstellingen in Parijs. Hij vervulde de stem van God in Penderecki's „Lost Paradise", dat in Italië in het Engels werd opgevoerd. Hij werd er echter uitgewerkt door een oude acteur uit Chi cago. Peter kreeg ook een rol in „Der Vampyr" van Heinrich Marschner. De grammofoon plaat van de in concertvorm gebrachte opera had in Italië een redelijk succes. Het Teatro Poliziano in Milaan zocht Pe ter Boom vervolgens aan voor de rol van de Duitse kolonel in „Generale della Rovere". De Italiaanse kranten waren vol lof over „de Duitse acteur Pe ter Boom". Sindsdien viel de keus telkens op hem, wanneer een filmregisseur een acteur zocht die iets in het Duits moest roepen. Op de Italiaanse beeldschermen is Peter gere geld te zien in een reclame filmpje als een hoestende grie- plijder, die op slag geneest na het drinken van een Duits aperatiefje. Hij speelde in de film „Dal sa- bato al lunedi" van Guido Gu- errazio, hij had een rol in Ber- tolucci's "Partner", de film die hij draaide vóór „Last tango in Paris". Op het festival van Spoleto zong Peter Boom tus sen zijn filmbezigheden door een hoofdrol in „Der Rosenka- valier". Hij zong ook composi ties van Ennio Morricone voor de soundtracks van films. Peter Boom pakte alles aan wat hem in Italië voor de voe ten kwam en dat ging jaren lang goed. Laatstelijk speelde hij een Belgische douane beambte met Duits accent in de Frans-Duits-Italiaanse tele visieserie „Oriënt Express". Verder stond hij in de in Italië opgenomen Amerikaanse film „The great alligator river" on der regie van Mel Ferrer. In deze film werd Peter Boom opgegeten door een krokodil. In „La montagna della paura" (De berg van de angst) zette Peter onder Jacques Dufilho een Duitse Sturmtruppenfüh- rer neer om koud van te wor den. Toen was het opeens afgelo pen. De economische crisis die de Italiaanse industrie door maakt leidt er toe, dat hooguit een enkele buitenlandse acteur of actrice nog kansen krijgt in Italiaanse films. Peter Boom kreeg langere perioden van nietsdoen te overbruggen dan hij in jaren gewend was ge weest. Op dus naar Nederland, waar hij zich opnieuw moet bewijzen. Het veroveren van een rol bij de toneelgroep Theater en het in het verschiet komen van de realisering van de Italiaanse tv-serie, waarin de Romeinse brandweer een belangrijke rol speelt, maken het leven voor Peter Boom weer waardevol. lat ai h< k 2 m ge Be „L gei PIET TUMMERS zie Mia-Lotto Goed nieuws voor alle Lotto-spelers. Voortaan zijn er elk jaar 8 speciale Lotto trekkingen op woensdag. Met ca. 10.000 extra prijzen! Dit zijn de data voor 1980: woensdag 16 april, woensdag 21 mei, woensdag 16 juli, woensdag 17 september, woensdag 15 oktober en woensdag 17 december. De trekking is 's avonds in "Studio Sport". Uitgebreide informatie over de Mid- Lotto's vindt u in een speciaal foldertje. Dit is verkrijgbaar bij uw ophaler of inleveradres. Speelt u Lotto-Week? U kunt aan de Mid-Lotto deelnemen met het speciale Mid-Lotto formulier. Het Mid- Lotto formulier (nr. 15A) voor april kunt u al krijgen bij uw Lotto-ophaler of Lotto-inlever- adres. Wilt u er wel om denken, dat u het April Mid-Lotto formulier gelijk met het Lotto-formulier van week 15 inlevert? Speelt u Lotto-Maand? Dan doet u al automatisch mee aan de April Mid-Lotto. Tenminsteals u vorige week uw maandformulier voor april hebt ingeleverd. Bent u dit vergeten? Jammer. Doet u dan nog snel even mee met het speciale April Mid-Lotto formulier (nr. 15A). Deze week inleveren! De volgende keer speelt u natuurlijk weer mee met uw maand formulier. De Mid-Lotto trekking gaat zó. Op woensdag 16 april bestaat de Mid- Lotto trekking uit twee delen: eerst de gebruikelijke trekking met kans op de hoofd prijs en de tienduizenden andere prijzen. Daarna volgt de trekking voor de extra prijzen. Er wordt één getal van 5 cijfers getrokken. Dat getal moet worden vergeleken met het laatste deel van het nummer op uw maandformulier of (speciale) Mid-Lotto formulier. Voorbeeld: En dit zijn het getrokken de extra prijzen. getal is 79348 le prijs-5 goed-f 1.000,- netto le prijs is dan 79348 2eprijs-4goed-f 100,-netto 2eprijsisdan 9348 3e prijs-3 goed-f 20,-netto 3e prijs is dan 348 4eprijs-2goed-f 10,-netto 4eprijsisdan 48 Per formulier kan slechts één extra prijs gewonnen worden. Knip deze Mid-Lotto data vast uit of noteer ze nü al in uw agenda.

Leidse Courant | 1980 | | pagina 8