fi: rW medewerk(st)er op part-time basis begeleider particuliere woningverbetering m/v IohIOD SUTHCff PERS BU leiden huishoudelijk medewerk(st)er Ervaren chauffeur vakaturelijn 071-130636 vertegenwoordiger! MEDEWERKER administratief medewerk(st)er Mariëhhaven medewerk($t)er adm. medewerkster LEIDSE COURANT ZATERDAG 8 MAART 1980 PAGIff De afdeling Gezondheidsvoorlichting van de Gemeentelijke Genees kundige en Gezondheidsdienst te Leiden vraagt zo spoedig mogelijk een (20 uur per week) De Gemeentelijke Geneeskundige en Gezondheidsdienst heeft diver se contacten o.a. met organisaties en personen die werken binnen de gezondheids- en welzijnssector en met name ook het onderwijs veld. De afdeling gezondheidsvoorlichting is thans bemand met een full time medewerkster die de bij bovengenoemde organisaties en perso nen aanwezige mogelijkheden tot gezondheidsinterventie initieert, stimuleert en daadwerkelijk steunt door o.a. verstrekking van mate rialen. Het takenpakket bestaat derhalve onder meer uit: - Het plannen van G.V.O.-activiteiten. - Het begeleiden van de in deze planning opgenomen, meestal door anderen uitgevoerde, werkzaamheden. - Het evalueren van de activiteiten. De afdeling wordt in haar bezigheden bijgestaan door een begelei dingscommissie, waarin onder andere zitting hebben: tandartsen, een onderwijskundige, een voorlichtingsdeskundige en een arts. Wij denken aan iemand met: - Goede contactuele eigenschappen. - Goede uitdrukkingsvaardigheid, zowel mondeling als schriftelijk. - Organisatorische kwaliteiten. Een onderwijsbevoegdheid strekt tot aanbeveling, evenals een zeke re creatieve vaardigheid. Het salaris is afhankelijk van opleiding en/of ervaring er. ligt tussen de f 856,50 en f 1074,— bruto per maand. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de directeur van de G.G. en G.D., mevrouw M.C. Zwart-Feenstra, tel.: 071-120645. Sollicitaties kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan Burgemeester en Wethouders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer 80024. ties open voo w eisen voldoet, solliciteren. psychiatrisch ziekenhuis Endegeest In de nieuwe centrale keuken in ons gemeente-zie kenhuis. waar dagelijks ongeveer 700 maaltijden worden bereid, kan ten behoeve van de versterking van ons keuken-team worden geplaatst een keukenhulp (vr.) De werkzaamheden zullen o a. bestaan uit: assistentie bij de voorbereiding in de dieetkeu- ken; verzendgereedmaken van brood, beleg, zuivel- produkten en extra voeding; assistentie bij het voedsel distributietransport; lichte schoonmaakwerkzaamheden Aan de funktie is eenmaal per 2 weken een week enddienst (van 7.30 14.00 uur) verbonden; hier voor komen 2 vrij dagen op werkdagen in de plaats, en wordt een toeslag uitbetaald. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40' In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp kan worden geplaatst op de afdeling Gynaecologie/Uro logie (dames) een 1e VERPLEEGKUNDIGE De afdeling telt 36 bedden. Wij verlangen van deze verpleeg kundige dat zij beschikt over het diploma Ziekenverpleging A, goede verpleegtechnische vaardigheden en goede contactuele eigenschap pen. Aanstelling in de rang van 1e ver pleegkundige. Salarisgrenzen van f 2474,44 tot f 2993,55 bruto per maand. nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door Zr. A.J.M. Vollebregt adjunct directrice/hoofd verpleeg kundige dienst. Tel.: 071-899250. Schriftelijke sollicitatie te richten aan Personeelszaken. St. Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg Postbus 220. 2350 AE Leiderdorp. STICHTING VOORZIENINGEN GEHANDICAPTEN NOORDELIJK ZUID-HOLLAND Ten behoeve van ons gezinsvervangend tehuis te Leiderdorp, zoe ken wij kontakt met kandidaten voor de funktie van Van deze medewerk(st)er wordt tevens verwacht, dat hij/zij ook meedenkt t.a.v. de verzorging en begeleiding van de bewoners. Het gezinsvervangend tehuis biedt aan 24 geestelijk gehandicapte mensen woonruimte, aan de Brunelkamp 9 te Leiderdorp. Salariëring volgens C.R.M.-normen. Inlichtingen kunnen telefonisch worden ingewonnen bij de heer v.d. Deijl, hoofd van het huis, tel. 071 -89 47 15. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Gezinsvervangend tehuis Brunelkamp 9, 2353 HV LEIDERDORP. Bij de hoofdafdeling Volkshuisvesting van de Dienst van Gemeente werken wordt ten behoeve van de afdeling Verbetering particuliere woningen gevraagd een Functie-informatie - het geven van voorlichting met betrekking tot de subsidiemogelijk heden bij woningverbetering en woonhuisrestauratie; - het adviseren over verbeteringsmogelijkheden; - het begeleiden van de voorbereiding van de plannen en de subsi die-aanvragen; - het beoordelen van de plannen, het controleren van de begrotin gen, de termijnbetalingen en de eindafrekeningen; - het begeleiden van de uitvoering van de verbeteringswerkzaamhe den; - het deelnemen aan project- of werkgroepen in het kader van de stadsvernieuwing. Vereist - een bouwkundige opleiding op HTS- of gelijkwaardig niveau; - ervaring in de uitvoerende sector; - goede contactuele eigenschappen; - een behoorlijke mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardig heid. Salaris - aanstelling zal plaatsvinden in één der technisch ambtenaren- of opzichtersrangen, met een maximumsalaris van f 3535,— bruto per maand, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van het vacaturenummer GW 80009 op brief en envelop binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan de Directeur van de Dienst van Ge meentewerken, postbus 148, 2300 AC Leiden. BH de gemeente v'ouvren. ties open voo aestelde eisen voldoet, solliciteren. gevraagd voor bulkauto In bezit van groot rijbewijs, Boven 21 jaar. D. A. P. PAARDEKOOPER Weipoortseweg 57, Zoeterwoude. Tel. 01715-1489 LubapQ Uitzend Buro— Voor alle uitzendkrachten Henke Henkes Verenigde Distilleerderijen B.V. is de producent van een breed assortiment oud en vertrouwd binnenlands gedistilleerd (w.o. Henkes Jonge Jenever Vieux en Bessengenever) en van een aantal bekende specialiteiten (zoals Pisang Ambon, Catz Kruidenlikeur, Mispelblom Brandewijn). Henkes produceert niet alleen voor de Nederlandse Voor de randstad Holland zoeken wij op korte termijn een vertegenwoordiger. Wij denken aan een kandidaat van maximaal 30 jaar met een opleiding op middelbaar niveau, die in het rayon woont of bereid is erheen te verhuizen. Goede toekomstmogelijkheden zijn er voor de man, die zich door training en met begeleiding Ij verder wil bekwamen. Wij bieden een salaris dat in overeenstemming^, is met de gestelde eisen en goede secundaire arbeidsvoorwaarden Een auto wordt beschikba; gesteld Tot de selectieprocedure behoort een psycho-1 logisch onderzoek Indien u meer informatie wenst kunt u contact - opnemen met onze verkoopleider de heer l J.C. Vervoort, tel: 01892-2981. j Wanneer u geïnteresseerd bent in genoemde functie, verzoeken wij u uw schriftelijke sollicitatie! te richten aan M Henkes Verenigde Distilleerderijen BV, Postbus 32,3340 AA Hendrik Ido Ambacht, jj ter attentie van de heer J.G. Roelofs. F FACULTEIT DER RECHTSGELEERDHEID Op zaterdag 22 maart 1980 te 09.30 uur zal in het Juridisch Studiecentrum, Hugo de Groot straat 27 te Leiden een VOORLICHTINGSOCHTEND worden gehouden om allen die overwegen zich in te schrijven voor de avondopleiding aan de Faculteit der Rechtsgeleerdheid te Leiden te in formeren over de inhoud van de studie, de deelnemingsvoorwaarden en het aantal toe te laten deelnemers. Algemene toelatingsvoorwaarden zijn op schriftelijke aanvraag verkrijgbaar bij de Com missie Avondopleiding, Hugo de Grootstr. 32, Leiden. Ter voorkoming van misverstand zij er reeds thans op gewezen dat naast landelijke aanmel ding en universitaire inschrijving voor deze opleiding een afzonderlijke facultaire inschrij ving is vereist. Gevraagd op bloemisterijbedrijf G. Termeulen Noordeinde 170 Roelofarendsveen telefoon 01713 - 2542 Voor de afdeling FINANCIËLE ADMINISTRATIE vragen wij voor spoedige indiensttreding een eventueel part-time die als voornaamste taak zal hebben het verwerken - met behulp van vastleggings- apparatuur-van financiële gegevens voor de geautomatiseerde gegevensver werking en andere daarmee verband houdende werkzaamheden. De gedachten gaan uit naar iemand met een opleiding op MAVO-niveau, die akkuraat is en enige administratieve ervaring heeft. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden volgens de CAO-Ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie. Postbus 6, 2360 AA Warmond. Clingendael International Publicity Planning kortweg CIPP genaamd is hettoonaangevende bedrijf in ons land op het gebied van vaste indoorreclame. Zij ontwerpt en hotels, bowlings en postkantoren door heel Nederland. Caame zouden wij op korte termijn plaatst reclameborden en verlichte in contactwillen komen meteen reclamepanelen o.a. in sporthallen. boekhoudkundig die als belangrijkste taak zal krijgen het zelfstandig verzorgen van onze debiteurenadministratie in de ruimste zindeswoords. Hiertoe behoren ook de contacten met relaties en incassobureau. Tevens zal hij of zij moeten assisteren bij het coderen van boekingsstukken etc. Voor eenjuiste vervulling van deze taken is een ruime ervaring op het gebied van de debiteuren administratie vereistwaarbij het bezit van het praktijkdiploma boekhouden zeker gewenst is. Tevens zoeken wij een voor het verzorgen van diverse administratieve taken w.o. type- werkzaamheden. Voordeze functie kan ook iemand in aan merking komen die alleen halve dagen wil werken waarbij de werk uren in onderling overleg kunnen worden vastgesteld. Onze gedachten gaan hierbij uit naar een actieve jonge vrouw die bereid is overal in te springen. Voor beide functies bieden wij een aantrekkelijk salaris aangevuld met goede secundaire voorzieningen. Sollicitaties kunt u richten aan Clingendael international Publicity Planning B.V. Industrieweg 1 2254 AE Voorschoten Voor nadere informatie kunt u bellen 01717-4940 en vragen naar de heer de Bruin. Clingendael International Publicity Planning B.V. Op de afdeling Anaesthesie van het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leider dorp bestaat plaatsingsmogelijkheid voor een ANAESTHESIE- VERPLEEGKUNDIGE (NZRofNAV) of een i VERPLEEGKUNDIGE nl1 belangstelling voor het specialisme anaesthesie, voor wie de mogelijk heid bestaat de theoretische cursus voor anaesthesie verpleegkundige te volgen. een ANAESTHESIE- ASSISTENTE (NZR) De werkzaamheden bestaan uit het assisteren van de anaesthesisten op de operatiekamer Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door Zr. A.J.M. Vollebregt, adjunct directrice/hoofd verpleeg kundige dienst. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de afdeling Personeelszaken. St. Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg Postbus 220, 2350 AE Leiderdorp. Sijthoff Pers B.V., uitgeefster van o.m. de dagbladen Haagsche Couran !ei Het Binnenhof. Rotterdams Nieuwsblad, Goudsche Courant, Leid;n Courant en Economisch Dagblad, vraag t.b.v. haar afdeling Interr 'a( Expeditie een HULPVAKARBEIDER EXPEDITIE m Zijn werk bestaat voornamelijk uit: bundelen, pakken en uitzetten. Hij maakt gebruik van eenvoudige transportmiddelen en verricht daarai het dagelijks onderhoud. Kandidaten dienen over een LTS-niveau te beschikken en de dienstplic te hebben vervuld. Er wordt gewerkt in een wisselende dag- en avonddienst en eens p twee weken op zaterdag. Wij bieden een aantrekkelijk salaris, een gratificatie ter grootte van ee j* extra maand, een tegemoetkoming in de reiskosten en uitstekend^ pensioenvoorzieningen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: afd. Personeel Organisatie A. Sijthoff B.V. t.a.v. dhr. J. W. M. Bekkerin c Postbus 16050, 2500 AA 's-Gravenhage. ,ad Gaarne op brief en enveloppe het vacaturenummer TO-3 m vermelden. WAGENSTRAAT 37,'s-GRAVENHAGE

Leidse Courant | 1980 | | pagina 8