medewerker hoofdmagazijn medewerker afdeling postverwerking medewerker archief/ postkamer medewerkster afdeling lesverzending inspecteur stadsschoon m/v jonge assistent - accountant (m/v) Wordt rij instructeur veRkoopkantooR Meststoffen „Franco Wortel" VERTEGENWOORDIGER ale Wmenken vleeswaren .NECOMIJ' i'^dX°^^kkeliikvemcht'e leiden Ministerie van Defensie typist/administratief medewerker (mnl./vrl.) copy* MTS-ers Weg- en waterbouwkunde Hoogheemraadschap van Rijnland S D0L0KAL Kalkammonsalpeter 26% LEIDSE COURANT De LEIDSE ONDERWIJSINSTELLINGEN ver zorgen ruim 400 schriftelijke en schriftelijk/ mondelinge opleidingen op een breed onder wijsterrein. Daartoe wordt beschikt over een zeer doelmatige organistie waarin circa 400 medewerk(st)ers ieder een eigen taak ver vullen. Wij vragen voor spoedige indiensttreding een. (leeftijd: 18 -23 jaar) In deze vrij zelfstandige funktie is hij mede verantwoordelijk voor het in ontvangst nemen van de lessen van de drukkerij, het controle ren, bundelen en coderen van de nieuw ont vangen lessen. (leeftijd: 18 - 23 jaar) Deze afdeling beschikt over conventeerma- chines (enveloppe-insteekmachines). adres- seermachines en snijmachines voor compu terverwerking. Na een inwerkperiode is hij in staat zelfstandig alle voorkomende werkzaamheden met deze machines te verrichten. (leeftijd: 18 - 23 jaar) Hij is er voor verantwoordelijk dat de binnen komende post op een efficiënte en snelle manier de interne bestemmingen bereikt. Daarnaast zal hij enig archiefwerk verrichten. (leeftijd: 17 - 19 jaar) Deze afdeling is er verantwoordelijk voor dat onze cursisten op tijd de juiste lessen ont vangen. Deze werkzaamheden zijn toever trouwd aan een team van jeugdige medewerk sters die in groepjes zijn ingedeeld om de les verzending per studierichting zo vlot mogelijk te laten verlopen. Wij bieden: - een goede beloning - 23 dagen vakantie per jaar - variabele werktijden - goede studiekostenregeling Sollicitaties, mondeling of schriftelijk, kunnen worden gericht aan de afdeling Personeels zaken. leidse onderwijs instellingen Leidsedreef 2 2352 BA Leiderdorp Telefoon: (071) 89 92 55* ALEX MENKEN VLEESWAREN vraagt voor verdere uitbouw van diverse verkoopac tiviteiten een (tot 25 jaar) Wij denken aan een actieve jongeman, die we graag voor deze funktie op willen leiden, met mavo of ge lijkwaardige opleiding en ervaring in de slagerij, le vensmiddelen of aanverwant bedrijf. Naast het verkopen van vleeswaren, paté, salades en delicatessen moet hij veel aandacht besteden, aan winkelpresentatie, werkwijze en reclamevoe ring. Indien u werken niet schuwt en graag mee wilt werken een jong en actief bedrijf verder uit te breiden, een overeenkomstig salaris wilt verdienen, neemt u dan eens kontakt op met of schrijft u naar: vraagt voor de afdeling verkoop een medewerker(ster) Functie-informatie De functionaris maakt deel uit van de afdeling Monumentenzorg en is belast met het behandelen van stadsschoonzaken, zoals: - het beoordelen van aanvragen voor het aanbrengen van (licht-) re clames aan gevels van bedrijfspanden en woningen, waaronder mo numenten, aanvragen voor het schilderen en pleisteren van gevels, e.d. - uitoefenen van controle op de naleving van de gemeentelijke ver ordening op het stadsschoon. - behandelen van klachten op het gebied van stadsschoonzaken. Bij zeer complexe en/of principiële gevallen wordt de welstandscom missie ingeschakeld. Vereist - Bouwkundige opleiding op HTS-niveau; - zo mogelijk ervaring in stadsschoonzaken; - zeer goede contactuele eigenschappen zijn noodzakelijk met het - oog op de inspecterende taak. Salaris Afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal f 3981,— bruto per maand; aanstelling zal plaatsvinden in één der technisch ambtenaren- of opzichtersrangen. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectiepro cedure. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van het vacaturenummer GW 80001 op brief en envelop, binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan de Directeur van de Dienstman Ge meentewerken, postbus 148, 2300 AC Leiden. 1 ties open vo aeste/(je eisen voldoet. solliciteren. Bij het Bureau Aanleg, Beheer en Onderhoud van Vlieg velden kan ter standplaats 's-Gravenhage en Leiden worden geplaatst een Vereist: bij voorkeur diploma MAVO-4; typediploma, alsmede ervaring. Het salaris bedraagt afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal f 2199,- bruto per maand, met een diensttijd uitloop tot f 2407,- bruto per maand. Gunstige vakantie regeling en 8% vakantie-uitkering. Sollicitaties inzenden voor 3 april 1980 en worden met belangstelling tegemoet gezien door de Personeelschef van het Bureau Aanleg, Beheer en Onderhoud van Vlieg velden, van Soutelandelaan 24 -34, 2597 EZ 's-Gravenhage, GEMEENTELIJKE ACCOUNTANTSDIENST LEIDEN De Gemeentelijke Accountantsdienst controleert de administratie en de jaarrekeningen van alle gemeentelijke instanties en van een aan tal met de gemeente verbonden instellingen. Daarnaast adviseert de dienst het gemeentebestuur over bedrijfseco nomische en financiële zaken. Bij de dienst bestaat een vacature voor een De gedachten gaan uit naar een kandidaat met een opleidingsniveau HAVO/VWO, studie N.I.V.R.A. of diploma M.B.A.. Ook zij die voor laatstgenoemd diploma studereh worden verzocht te solliciteren. De voorkeur gaat uit naar kandidaten met enige ervaring. Het salaris zal bij aanstelling, afhankelijk van ervaring en opleiding, liggen tussen f 1.846,— en f 2.545,— per maand. Bij gebleken ge schiktheid is verdere uitloop mogelijk. Goede voorzieningen op het gebied van studie (studieverlof en ver goeding studiekosten), ziektekosten en pensioen zijn van toepas sing. Nadere informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de directeur van de dienst, de heer I.E. Batenburg. Deze is telefonisch overdag bereikbaar onder nummer 071-133768 en 's-avonds onder nummer 071-153106. Sollicitaties met vermelding van vacaturenummer 80.031, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, te sturen aan Burgemeester en Wethouders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. DE GEMEENTELIJKE DIENST VERPLEGINGEN VERZORGING zoekt een full-time verpleegkundige die voorshands zal worden geplaatst in het Bejaardencen trum "Moerwijk", Twickelstraat 120 te 's-Gravenhage. Informatie over het bejaardencentrum. In "Moerwijk, een van de 9 gemeentelijke verpleeg- en ver zorgingshuizen. worden 100 bewoners verzorgd, enkelen van hen hebben intensieve verzorging nodig. Daarnaast zijn er 76 flatjes waar 110 bejaarden zelfstandig wonen. Het centrum beschikt ook over een afdeling fysio- en bezig heidstherapie. Informatie over de functie. Samen met een collega-verpleegkundige wordt de nieuwe functionaris belast met: - het verrichten van de verpleegkundige handelingen in het gehele centrum: - het mede leidinggeven aan de zieken- en (bejaarden)ver- zorgenden; - het begeleiden van de leerling-bejaardenverzorgenden; - het vervangen van het hoofd-verplegingsdienst. Functie-vereisten. - het bezit van een verpleegkundig diploma: - bereidheid om zich in te zetten voor de ouderwordende mens; - enige jaren ervaring, bij voorkeur als leidinggevend ver pleegkundige: - leeftijd vanaf circa 25 jaar. Arbeidsvoorwaarden. Aanstelling in de rang van verpleegkundige A. Salariëring is volgens rijksregeling. Inschaling is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Voorts zijn de rechtspositieregelingen van de Gemeente 's-Gravenhage van toepassing. Informatie over deze functie wordt U gaarne verstrekt door de adjunct-directrice van het bejaardencentrum Moerwijk. mevrouw W. J. M. Pepping, telefoon 070- 94 88.15 van de Gemeentelijke Dienst voor Verple- yj ging en Verzorging, Hengelolaan 179, 2545 JG 's-Gravenhage. onder vermelding van G.D.V.V. nr. 020 Gemeente 's-Gravenhage Bij de sectie waterstaatkundigbeheer van de technische dienst kunnen worden geplaatst enige die hoofdzakelijk zullen worden belast met de behandeling van vergunningaanvragen, het behandelen van klachten, de inspectie van wateren en kaden, het incidentele verrichten van metingen, waterpassingen, controlewerkzaamheden e.d. Deze werkzaamheden liggen vanouds op het gebied van weg en waterbouwkunde, maar thans voor een groot deel ook op het terrein van de waterkwaliteitszorg in zowel boezem- als polderwateren. In het algemeen zal het behandelen van vergunningaanvragen een van de belangrijkste taken zijn, waartoe zowel de inspektie ter plaatse, het kontakt met de betrokken vergunningaanvragers en het redigeren van een afgerond rapport behoren. Het kantoor is gevestigd te Leiden; voor deze funktie is het wonen elders binnen Rijnland, onder zekere voorwaarden, geen bezwaar. Vereist is het bezit van het dilpoma MTS Weg- en Waterbouw kunde of gelijkwaardige opleiding, belangstelling voor milieu zaken (waterkwaliteit), voldoende praktijkervaring en enige redaktionele vaardigheid. De aanstelling zal, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring geschieden in de rang van opzichter C. B of A. Salaris minimaal f 1846,- en maximaal f 3394,- bruto per maand. De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeids voorwaarden zijn van toepassing. Inlichtingen over de vakatures kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de onderafdeling vergunningen, ing. J.W. van Beek, telefoon 071 - 211711, toestel 247. Sollicitaties binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad zenden aan de ingenieur-directeur van de technische dienst van Rijnland, Breestraat 59 te Leiden, met vermelding van vakaturenummer 79-28. Een zelfstandig, verantwoordelijk en goed gehono reerd beroep. Eind april starten dag- en avondcur sussen te Amsterdam en Rotterdam. Bel of schrijf voor ons informatiepakket en de data van onze voorlichtingsavonden. VRM/de Kleynen's Rijinstructeursopleiding Laan van Meerdervoort 534A, Oen Haag, tel. 070-649900 N.v.in- en voor de land- en tuinbouw, Haarlem Loonbedrijf J. M. v. Vliet Ter Aar Samen zorgen zij voor uw meststoffen gestrooid op het land. Inlichtingen: Ook voor Grasland doorzaaien In- en Verkoopkantoor LTB, tel. 023-319127 Loonbedrijf J. M. van Vliet, tel. 01722-2597 P. W. M. v.d. Salm, tel. 01720-74278 J. Verwey, tel. 01712-8270 Nic. Snoek, tel. 02945-1981

Leidse Courant | 1980 | | pagina 18