Feyenoord slechts kwartier energiek Stelen uit zucht naar avontuur en spanning AZ faalt in aanval ZELFS VAK-S STIL VAN MAT DUEL Schaatsarts Le Nobel op non-actief Europees record zwemster Schneider Sportwereld Philidor kan zich veilig stellen tegen MEMO Koldster naar DONK Wandelmars Forse nederlaag zaal hockeyteam 'Politie ziet schimmen' SPORT LEIDSE COURANT DONDERDAG 28 FEBRUARI 1980 PAGIlPl ROTTERDAM Frits Korbach, de trainer van PEC Zwolle, vatte het be kerduel in De Kuip met Feyenoord kort en krachtig samen met: „Het was niet om over naar huis te schrijven". Dat gold niet alleen voor zijn ploeg maar zeker ook voor Feyenoord, dat ruim een kwartier energiek speelde, maar toen verviel in te kort spel dat al leen aardig is om te zien als de combi naties lukken. Dat was niet het geval, zodat het eerste duel van Feyenoord te gen PEC voor de kwartfinales van het toernooi om de KNVB-beker voor de toeschouwers in de bittere kou een even bittere teleurstelling was. PEC had voor de competitie Feyenoord al twee keer ontmoet en beide keren met 2-0 verloren. Het behoudende spel van gister avond zou daarvan het gevolg hebben kunnen zijn, maar Korbach ontkende dat „Het was in ieder geval niet de bedoeling, maar ik denk dat Feyenoord's snelle doel punt er de hand in heeft gehad". Hij had die treffer nauwelijks gezien, want voor iedereen in de Zwolse dug-out was geze ten, had Budding een voorzet op maat ge geven waaruit Peters inkopte. Van Geffen kreeg de bal niet vast in handen en zo kreeg Peters een herkansing die hij dank baar aangreep: 1-0. De zes a zeven verde digers die zich constant voor de' Zwolse doelman ophielden, konden nadien steeds wel een been tussen de korte Rotterdamse combinaties steken. Niemand bij Feye noord kwam tot het besef dat de Zwolse defensie met lange passes ontrafeld had kunnen worden. PEC hield de verdedi ging gesloten al glipte Peters er nog eens door, maar vrij voor Van Geffen mikte hij via een ijlings uitgestoken been naast Voor PEC lagen er slechts mogelijkheden in schaarse ut vallen. Daarbij kwamen de zeer ijverige spits Van der Hengst en zelfs verdediger Drost tot een schot, dat de kleumende Hiele naar behoren verwerk te. Zelfs toen het pal na de rust 2-0 was geworden omdat Israel, die zich vooral onderscheidde door velerlei geniepigh^. den die scheidsrechter Geurds ontgingen, had mis gekopt en Peters succesvol kon vuren. Korbach: „Met zo'n stand heb je op papier nog een kans om de thuiswedstijd aantrekkelijk te maken". Dat beseften zijn discipelen kennelijk ook, want er werd meer op de aanval gespeeld maar wat bij Feyenoord al geruime tijd mis ging door het te korte spel, wat ook nog eens het Jan Peters (rechts) brengt Feyenoord op 1-0. Doelman Van Geffen is kans loos en verdediger Drost (midden) ziet het doelpunt aankomen. tempo drukte, mislukte bij PEC door on zuiver spel. Uit vorm Feyenoord sukkelt bovendien nog met een zwakke aanval. Petursson is totaal uit vorm en slaagde er zelfs alleen voor Van Geffen niet in om te scoren. Hij werd niettemin pas tegen het eind ver vangen, omdat trainer Jezek nog altijd hoopt op de wonderbare terugkeer van de vorm van de IJslander. Budding verviel na zijn eerste vlekkeloze voorzet ook tot onzuivere passes. Het is duidelijk: het peil was ontstellend gedaald. En zelfs het altijd luidruchtige vak-S was er stil van geworden. Toch kreeg PEC nog een riante mogelijkheid om de woor den van Korbach kracht bij te zetten, maar Van der Hengst schoot over na de plotselinge kans die hij kreeg door enorm knoeien in de Rotterdamse defensie. Korbach probeerde nog zijn ploeg nieuwe impulsen te geven door Van de Wilden berg te wisselen voor Booy en Rasmussen voor Frandsen. Maar het bleef sukkelen, ook al omdat dikwijls voor verrassing zor gende spelers als Hoekstra en IJzerman veelal onzichtbaar bleven. Toen uit de 18e, weer korte, hoekschop Nielsen de roos trof, was er voor Korbach geen reden meer om aan te nemen dat zij ploeg het bekeravontuur na de return op 12 maart in Zwolle nog zal voortzetten. Dat Jezek in de laatste zes minuten nog wissels toe paste. deed hij alleen om Petursson (Van der Lem mocht er in) erop te wijzen dat hij weer had gefaald en omdat Notten (Al- bertsen verving hem) licht geblesseerd was geraakt. HERMAN VAN BERGEM Scoreverloop: 2. Peter 1-0, 48. Peters 2-0, 86. Niel sen 3-0. Scheidsrechter: Geurds. Toeschouwers: 11.357. Feyenoord Hiele; Wijnstekers, Nielsen, Van de Korput, Brard; Jansen, Notten (Al- bertsen), Van Deinsen; Budding, Peters, Petursson (Van der Lem). PEC/Zwolle Van Geffen; Dros- Llsraël, Van Moorst, Steinvoort; Hendriksen. Hoekstra, IJzerman; Van de Wildenberg (Booy), Van der Hengst, Rasmussen (Frandsen). DEN HAAG Han le Nobel, de arts van de Nederlandse schaatsploeg, zal het komende weekeinde niet aanwezig zijn in Heerenveen, waar het toernooi om het wereldkampioenschap schaat sen voor heren all-rounders wordt ge- honden. In overleg met het bestuur van de KNSB en bondscoach Van 't Oever is besloten dat Le Nobel de kernploeg voorlopig niet zal begeleiden. Gedurende dit seizoen zijn er tussen Le Nobel en Van 't Oever veel problemen ge weest. Beide partijen verweten elkaar on deskundigheid. In West-Allis tijdens het toernooi om de wereldkampioenschappen sprint is Le No bel door bondsvoorzitter Herman van Laer onderhouden over zijn negatieve op stelling ten opzichte van Van 't Oever en zijn laatdunkende publicaties over de gang van zaken in de Nederlandse kern ploeg. In Lake Placid tijdens de Olym pische Winterspelen verbood Bram Leeu wenhoek, chef de mission van de Neder landse afvaardiging, Le Nobel mee te werken als columnist voor een landelijk ochtendblad. Van 't Oever wenste geen commentaar te geven. „We hebben afgesproken dat er eerst uitvoerig wordt gesproken. Na af loop van het wereldkampioenschap in Heerenveen en de wedstrijden om de Gouden Schaats in Inzeil een week later gaan we om de tafel zitten. Ik wens me aan gemaakte afspraken te houden". OOST-BERLIJN Tijdens internationale zwemwed strijden in Oost-Berlijn heeft de 16-jarige Petra Schneider uit Karl-Marx- Stadt gisteren het Europese record op de 200 meter wis selslag verbeterd en ge bracht op 2.13.94. Het oude récord stond al op haar naam met 2.14.51. Het wereldrecord op deze afstand is in het bezit van de Ameri kaanse Tracy Caulkins met 2.13.69. MILAAN Hoewel Kevin Keegan al een contract heeft afgesloten met Southampton stelt de Italiaanse topclub Ju- ventus pogingen in het werk de Britse stervoetballer aan zich te binden. ALMELO Trainer Theo Laseroms heeft zijn contract bij de eerste-divisieclub Hera cles met een jaar verlengd. DEN HAAG Joop Zoete melk zal niet deelnemen aan Parijs-Nice, de eteppe wed strijd, die op 5 maart begint RIO DE JANEIRO Ben Staartjes bezet na drie wed strijden voor het wereldkam pioenschap in de Starklasse de twaalfde plaats. AUCKLAND De Ameri kaanse zeiler Cameron Lewis» is wereldkampioen in de Star klasse geworden. CAGLIARI De Westduitser Gregor Braun heeft de Sar- dijnse (wieler)week gewonnen. LONDEN Uitslagen Engel se league: Manchester United- Bolton Wanderers 2-0, Aston Villa-Manchester City 2-2, Tottenham Hotspur-Coventry City 4-3, Norwich City-Midd- lesbtough 0-0. ten komende zaterdag be langrijke wedstrijden in de KNSB-competitie. Philidor kan zich in de hoofdklasse tegen MEMO, dat tot nu toe allen verraste tegen Phili dor Leeuwarden, definitief veilig stellen. LSG krijgt in de eerste klasse de laatste sterke tegenstander. De re serves van LSG moeten in de tweede klasse tegen ASV een einde maken aan hun nederlaagreeks om niet in ernstig degradatiegevaar te geraken. Voorschoten en Philidor II krijgen in CVI- /Utrecht II en Moerwijk een zeer zware tegenstander te bestrijden. De krachtsverschillen zijn in HAZERSWOUDE - Ferdy Koldster, tot aan het einde van dit seizoen oefenmeester van zaterdagvierdeklasser Hazerswoudse Boys heeft al een nieuwe baan voor het volgend seizoen. De trainer die onder meer bij de Boys vertrekt door het ge brek aan goede trainingsfacali- teiten, heeft een eenjarig con tract getekend bij Goudse zon dagvierdeklasser DONK. BOSKOOP/HAZERSWOU- DE Wandel Sport '78 orga niseert zaterdag een mars van veertig kilometer. De start van deze tocht die de deelnemers door het Hazers woudse en Boskoopse sierteelt centrum zal voeren, is om half tien 's-ochtends in de Loods te Boskoop. Omstreeks twee uur in de middag worden de eerste finishers verwacht de hoofdklasse nog altijd niet geheel duidelijk. Bijna elke ronde kan men een verrassen de uitslag noteren. De vorige ronde was dit de zege van MEMO op de professionals van Philidor Leeuwarden. Voor MEMO betekende dit de eerste overwinning en toch nog een sprankje hoop op be houd van het hoofdklasser- schap. Veel duidelijkheid over de bezetting van de degrada tieplaatsen zal erna de vol gende ronde zijn. VHS, nog al tijd puntloos, ontmoet dan Charlois/Europoort. De twee andere degradatiekandidaten, MEMO en Philidor Leiden, ontmoeten elkaar in Amster dam. Philidor, dat achtereen- j volgens Charlois en VHS met grote cijfers terugwees, is in dit duel favoriet. De sleutel stadbewoners geloven ook dui delijk in hun eigen kunnen en verwachten opnieuw een zege met duidelijke cijfers. De lijstaanvoerder in de eerste klasse, LSG, krijgt zaterdag de laatste sterke tegenstander te verwerken. DD, dat aan het begin van het seizoen als favo riet werd getipt, is nog altijd in staat tot verrassingen. Voor LSG is het zaak te winnen, daar HMC nog altijd slechts twee matchpunten achterstand heeft. HMC ontmoet het laag genoteerde Overschie. LSG II en Voorschoten zijn in de tweede klasse C toch weer in degradatienood geraakt Voor deze teams gaat alles in de laatste ronden afhangen van de duels met ASV (Arn hem), LSG speelt komende za terdag tegen ASV. Hierna vol gen nog de wedstrijden Phili dor II-ASV en ASV-Voorscho- ten. Voorschoten en Philidor krijgen het in de zevende ron de bijzonde zwaar. Philidor II speelt tegen Moerwijk. Voor schoten treft CVI/Utrecht II. Jaan de Graaf (AZ) haalt uit. Balkestein (Sparta) is te laat. ALKMAAR Georg Kessler was eigenlijk de enige die na het erbarmelijke bekerduel tussen AZ'67 en Sparta (2-1) tevreden rond stapte. De oefenmeester van AZ had het na afloop zelfs van een aantrekkelijk duel, waarbij het publiek heerlijk meegeleefd had. Kessler was kennelijk bij een andere wedstrijd dan de 4000 morrende tribunek lanten, die er opnieuw geen geheim van maakten allerminst content te zijn met het Alkmaarse voetbal. Het onophoudelijke boegeroep drong echter niet door de oorwat jes van Kessler. AZ en Sparta bakten er weinig van. Kees Kist eerlijk: „Zelfs aan het scheppen van kansen ko men we nauwelijks meer toe. Het loopt gewoon niet. Normaal gesproken moet je tegen een ploeg als Sparta minimaal acht, negen behoor lijke mogelijkheden krijgen". AZ faalde op nieuw in aanvallend opzicht. Gebrek aan werk lust kan niemand de ploeg verwijten, maar meer dan een forse portie inzet heeft AZ niet te bieden. Voor een belangrijk gedeelte te wijten aan een onvoldoende bezetting van de vleugels. Jaan de Graaf maakte weliswaar een schitte rend doelpunt, maar verder stelden zij acties nauwelijks iets voor en Schouwenaar speelde als een beginneling. Kessler „Vanaf de rechterkant was er inder daad te weinig dreiging. Mede omdat Reijnders aanvallend faalde. Mijn probleem is echter dat ik geen keus heb. Welzl is geblesseerd, Talan nog niet helemaal rijp voor het grote werk en Tol hebben we een weekje met vakantie ge stuurd om zichzelf geestelijk weer wat op te la den". Niet alleen AZ, maar ook Sparta deed weinig om het publiek te vermaken. Verdedigend liep het allemaal wel bij de Rotterdammers, maar aanvallend heeft interim-trainer Hans Éijken- broek toch te weinig kwaliteit in de ploeg. De komst van Geert Meijer verandert daar weinig aan. Het debuut van Meijer was overigens niet slecht. Eijkenbroek was daar dan ook terecht content mee. „Zeker als je bedenkt dat hij nog maar een keer heeft meegetraind", reageerde Eijkenbroek, die vanavond hoort of hij al dan niet ruim baan moet maken voor Kurt Linder, de belangrijkste kandidaat om de na het ver trek van Petescu opengevallen plaats op Span gen in te nemen. Meijer was trouwens hoogstpersoonlijk verant woordelijk voor de verrassende voorsprong die Sparta tegen AZ nam. Nadat Jo van Zoest in de eerste minuut al oog in oog met Treytel gefaald had, brak Meijer na een kwartier de score open na goed voorbereidend werk van Stevens. Meijer: „Erg leuk, maar verwacht niet te veel van me. Sinds januari heb ik twee wedstrijden gespeeld. Het zal dus nog wel even duren voor dat ik de juiste vorm te pakken heb" Fanatiek Sparta verdedigde de onverwachte voor sprong aanvankelijk fanatiek. Het Rotter damse centrum stak goed in elkaar, vooral omdat Balkenstein de persoonlijke gevech ten met Kees Kist vaak winnend afsloot. Toch kon Sparta AZ niet stoppen. En te recht, want hoewel AZ allerminst goed pres teerde was de ploeg (natuurlijk) wel veel sterker dan de Rotterdammers. De gelijkmaker viel tien minuten na de rust. Een gave pass van Nygaard bereikte het hoofd van Metgod, die met een sterke kopstoot Pim Doesburg het nakijken gaf. Die treffer gaf AZ nauwelijks inspiratie. Het was en bleef magert jes wat de volgelingen van Kessler lieten zien. Het gevolg: een ronduit saaie wedstrijd, die nog eenzijdig werd ook omdat Sparta nauwelijks meer op de helft van AZ kwam. Het overwicht van AZ leverde NOG slechts één treffer op. Een klassedoelpunt van Jaan de Graaf, die na een gave solo Pim Doesburg kansloos klopte. Het betekende meteen het einde van de pro- duktie. Tot droefenis van de AZ-aanhang die steeds luider kenbaar maakte weinig waarde ring op te kunnen brengen voor de prestaties van beide ploegen. ROB HARTOG Scoreverloop: 15. Meijer 0-1, 34. Metgod 1-1, 74. De Graaf 2-1. Scheidsrechter: Bosman. Toeschouwers: 4000. AZ'67 Treytel; Van der Meer. Reijnders, Spelbos, Hovenkamp; Metgod, Arntz, Nygaard; Schouwenaar, Kist, De Graaf. Sparta Doesburg; Van Gaal, Bal kestein, Van Tiggelen, Weerdenburg; Van Zoest, Stevens (Stuy van de Herik), Blind; Lengkeek, Verbeek, Meijer. HUERTH Het Westduitse zaalhockeyteam heeft gister avond in Huerth een vriend schappelijke wedstrijd te gen de Nederlandse heren met 17-8 gewonnen. Bij de rust stonden de door Klaus Kleiter getrainde West duitsers (bij wie louter veld- hockeyinternationals, in te genstelling tot Nederland) al met 10-3 voor. Topscorer was de Westduitser Dopp met zes treffers. Er waren 600 toe schouwers. De wedstrijd gold als voorbe reiding op het finaletoernooi om het Europees indoorkampi oenschap dat dit weekeinde in Zürich wordt gespeeld. West- Duitsland, dat torenhoog favo riet is, speelt daar tegen Ne derland, Zwitserland, Schot land en Spanje. CAFÉHOUDER VOOR RECHT BANK LEIDEN/DEN HAAG „De politie ziet schimmen", luidde de conclusie van de 36-jarige caféhouder uit Leiden die zich voor de Haagse rechtbank had te verantwoorden, omdat hij de politieverordening had overtreden, toen na 's nachts twee uur hij nog bezoekers in zijn café had. De kantonrechter te Leiden had hem daarvoor veroordeeld tot dertig gulden 'boete van welk vonnis hij in hoger be roep kwam. Want verdachte ontkende dat het een bezoeker was, maar iemand die hem bij het opruimen van de zaak hielp. Maar een brigadier van politie deelde als getuige mee dat vanwege klachten over te late sluitingstijden er een scherpe controle was gehou den. Vergezeld van nog twee politiemannen had de briga dier gezien dat zich drie perso nen in het café bevonden en er een half glas bier op de toonbank stond. Toen de poli tie binnen kwam, waren er twee personen in de zaak, maar op een bovenverdieping trof de politie een derde man aan en die verklaarde geen helper te zijn. Maar de ver dachte hield vol dat er buiten hemzelf slechts één persoon aanwezig was en dat was de helper. Vandaar de conclusie van ver dachte over het schimmenspel. De officier hield het bij 'de po litie en dus op de drie perso nen en eiste bevestiging van het kantonrechtervonnis. Von nis op 11 maart. kunst en kunstenaars Adrie Breukink, blokfluit leerling van Ricardo Kandji aan het Koninklijk Conserva torium te Den Haag, geeft op maandag 3 maart (17.00 u.) een Vi C-recital in de Arnold Schoenbergzaal van het con servatorium. Waaiers Mode, de tentoon stelling in het Nederlands Kostuummuseum te Den Haag, is verlengd t/m 27 april. De onzekerheid op de arbeids markt heeft een ongunstige in vloed op de mentale conditie van de werknemer. Veel men sen zijn niet langer in staat te voldoen aan de eisen die om- geving, werk en familieleven nun stellen. Dit vindt zijn I weerslag in hun fysieke ge- I steldheid, maar erger nog, ern- stige neurotische stoornissen kunnen het gevolg zijn. De Londense psychiater dr. Doug las Bennett, die zich vooral op maatschappelijk gebied be weegt, is er via enquêtes ach tergekomen dat geestelijke stoornissen niet slechts veroor zaakt worden door stress in de werksituatie, toenemende au tomatisering, het lawaai in fa brieken en in het verkeer, maar dat ook de onzekerheid de mensen in een probleemsi tuatie kan manouevreren. Signalen van deze aard komen ook uit de Bondsrepubliek. De heer F., een kantoorbediende uit Hamburg, had alle reden om tevreden te zijn. Hij en zijn familie waren noch hongerig noch arm. Onlangs echter werd de man, die toch alles had wat zijn hartje begeerde, door de politie in de kraag ge pakt omdat hij in een super markt gestolen had. Voor het grootste deel snoepjes, die niet meer dan een gulden of drie kosten. Dit lijkt een idioot klein bedrag te zijn om je re putatie voor in de waagschaal meer winkeldieven zijn, die hogenaamd geen aanleiding hebben om deze overtreding te begaan. In 1963 kwamen voor zo'n de lict 43.000 mensen voor het hekje. In 1977 was dit aantal al toegenomen tot 262.000. Vorig jaar werden 300.000 mensen veroordeeld wegens winkel diefstallen. Niet alleen mensen met een strafblad, maar bur gers uit alle lagen der bevol king, professoren, leraren, ambtenaren, handarbeiders, huisvrouwen en zelfs domi nees. Hoe verschillend ook van opleiding en klasse, zij al len schijnen een ware passie te hebben om met vuur te spelen. Men kan ze ware maniakken noemen. Niets bleek veilig voor hen. Voedingsmiddelen, cosmetica, sieraden, grammo foonplaten, kinderspeelgoed en technische apparatuur vormden de buit. Het is type rend voor dit relatief nieuwe type wetsovertreder dat de diefstal niet begaan wordt uit verlangen tot bezit van een bepaald artikel, maar uit zucht naar avontuur en spanning. Dit plaatst volgen^ psychiaters de gehele zaak in het grensge bied tussen ziekte, kleptoma- nie en een werkelijk criminele daad. De berechting hiervan is zeer gecompliceerd. Is deze hang naar winkeldief stal van voorbijgaande aard? Een neurotische uiting? Een delict? Juristen neigen voor wat betreft deze verontrusten de toename van oneerlijkheid naar de conclusie, dat elk ge val op zich moet worden be schouwd. Ook op andere vlak ken zijn er overtredingen te 'signaleren die voortkomen uit labiliteit van de mensen, toe geschreven aan de structurele onzekerheid in hun leven en in de werksituatie. Amerika wil alternatief sportfestival WASHINGTON D, ring van de Verenigdi ten wil in augustus t - ternatief sportfestival den. Aldus heeft een v voerder van het Mini van Binnenlandse van Amerika gistere Washington verklaard plannen daartoe zullen andere landen die nie de Spelen van Moskou nemen, worden bespr Het is de bedoeling wedstrijden in vier i plaatsen op diverse nenten worden geb Gedacht wordt aan Lj Amerika of Afrika, G Brittannië, Canada, Ap lië en de VerenigdeSta Een eventuele afvaanj |S van Groot-Brittannië na j Olympische Spelen van kou zal financiële steut de regering moeten ontï De Britse minister van Hector Monro, heeft dit ren in Londen verklaard Geen succes vi Jan Wagenaar n (Van onze sportredacti J NOOTDORP Jan naar ging gistermiddag Pearl Olivier als groot riet van start in Noot u Bij winst had het paar de totalisator niet meer11 1,50 gebracht Achter de tauto sprong Paerl 01 in de fout. Normaal gesproken zoekt pikeur na zo'n groot ter verlies direct de stallen Wagenaar echter niet Hij door onder het motto all niets en werd tot grote tei stelling van het publiek de. Deze koers met als ini< Baarloprijs werd nu gewo door Cees Imming met van Enter voor Palliett Lukie B. De uitslagen: KONINGSLUSTPR1JS 2000 Tango Boszorg (R. L. Pools) k 1.29.2, 2. Supter Boy Laren, Valk. Winn 1,80, pl 1.20, 1.50 kopp 3,10, trio 31,10. Niet gest mon Marijke. e 'V Odinus H. 3. Lord Easter. Wil Winn 17,10 EGCJE BOKS 2000 m: I Sar Willy (H. Sas) 1.28.3. 2. Ruthi na, 3. Puckie H. Winn 3,10, p 2,10, 1,40, kopp 21.50. PANNINGENPBUS 2380 Rakker T (W. Duivenvoorden) 1 2. Patrijs Belwin, 3. Otranto. 7.30. pl 5.50, 3,60, 3,50. kopp GRASHOEKPRIJS 1660 afdj 1. Rabbani (W. Velvis) 1.21 MAASBREEPR1JS 2000 Prins Hazelaar (W. Veils) 124 Oscar Baker. 3. Leos H. Winn 3 1.90. 4.20. 2.30. kopp 18,80, trio 2 Niet gestart Maseotta. GRASHOEKPRIJS 1660 m afdj 1. Samba Judson (W. Dui voorden) 1.24.9, 2. Speed Buiten 3. Pamela Kid. Winn 4,10, pl U0, 1,90, kopp 5,80. BAARLOPRIJS 2000 m: van Enter (C. Imming) 1.245, 2 lieter, 3. Lukie B. Winn 10,00, pl 2.20, 3,50, kopp 22.20. trio 378.60 HELDENPRIJS 2000 n. 2e al Tanja H (P Zandt) 1.29.3, 2. S Kandia, Tippy Vorst Winn 3,3 2.00, 1,60, 3.50, kopp 3,80. TOT ALIS ATOROMZET 291.004,00. De heer S. van D. te H. "Vindt u mij nou zo dik? Mijn vrouw wil dat ik ga fietsen. Ze zegt. vraag in zo'n rubriekadvertentie van de krant een vouwfiets te koop. Ik dacht, o.k. daar hoor je toch nooit wat op. Mis. Als u soms een vouwfiets zoekt heb ik een stuk of 25 adressen

Leidse Courant | 1980 | | pagina 16