Koude oorlog in Amerikaanse schaa tsploeg f 11 If I! Ongelukkige lotingen op vierde avond Zuidhollandse boksstrijd HARMS WEG BIJ HELLAS Sportwereld MEDAILLES Tips voor Nootdorp Vijf atleten naar EK indoor Strohalm Jene SPORT LEIDSE COURANT Diana Holum met haar pupil Eric Heiden. Illlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll „Dat frustreert mij niet", zegt de 36-jari- ge oud-Deventernaar, die tien jaar gele den Nederland de rug toekeerde en zijn moedertaal alleen nog maar met een ste vig Amerikaans accent kan spreken. „Maar Diana kan moeilijk de trainster van Eric Heiden worden genoemd. Die jongen doet alles zelf en zou zich door Diana alleen op het verkeerde pad laten sturen, als zij met een bijl gaat zwaaien. Want het staat als een paal boven water, dat er door haar bij de training duidelijk aanwijsbare fouten worden gemaakt". Het kleine groepje schaatsers dat de V.S. bezit, concentreert zich voornamelijk rond de kunstijsbaan in West Allis, dat jarenlang de enige trainingsgelegenheid is geweest. Dicht in de buurt wonen ook de beide trainers. Peter Schotting in Mil waukee, waar hij op de universiteit we tenschappelijk medewerker van het fysi ologisch laboratorium is („ik heb ook nog een bijbaantje als consulent voor vlees verwerkende industrie"), Diana Holum in Madison, de woonplaats van Eric en Beth Heiden. „De afspraak is, dat wij de trainerskeuze aan de schaatsers zelf overlaten. Logisch dan, dat de groep uit Madison voor Dia na kiest en dat ik voornamelijk met rijd sters en rijders uit Milwaukee bezig ben". De groep die Peter Schotting om zich heen verzameld heeft, is volgens Di ana Holum de afgelopen maanden echter voortdurend gesmolten, omdat vrijwel niemand vertrouwen in de capaciteiten van de Nederlander stelt. „Zij lopen alle maal naar mij over en dat zegt wel wat", aldus oud-Olympisch kampioene, die heeft aangekondigd aan het eind van dit seizoen als trainster te vertrekken. „Wie haar gaat opvolgen is nog niet bekend, maar Diana Holum heeft wel veelbete- kend laten horen, dat zij hoopt dat het geen Europeaan zal zijn. Peter Schotting komt met een heel an dere lezing als het over de grootte van eikaars trainingsgroepen gaat. „Dia na heeft een aantrekkingskracht om dat Eric en Beth Heiden bij haar trai nen. Je hebt altijd meisjes en jongens, die in de schaduw van kampioenen willen verkeren. Of hun schaatscapa- citeiten daar beter op zijn geworden, LAKE PLACID Binnen de Amerikaanse schaatsploeg woedt al maanden lang een koude oorlog. Centrale figuren zijn daarbij de bei de bondstrainers. Diana Holum en Peter Schotting wisselen nauwe lijks een woord, maar laten niet na elkaar voortdurend met kriti sche opmerkingen te bestoken. Met de eer van de „goldrush" van Eric Heiden gaat in ieder geval Diana Holum strijken. De 28-jarige sportlerares, die in 1972 bij de Olympische winterspelen in Sapporo het goud op de 1500 meter veroverde staat als trainster van de we reldkampioen voortdurend in de schijnwerpers, terwijl Peter Schot ting zich met een onopvallend plaatsje op de achtergrond tevreden moet stellen. valt echter ernstig te betwijfelen. Maar daarnaast schroomt Diana ook niet om brieven naar allerlei coaches te sturen met de vraag om hun rijders door haar te laten trainen. Zij doet maar, ik heb een groep van achttien man onder mijn hoede en dat is al meer dan genoeg". De koude oorlog laat echter de meeste toppers onberoerd. Eric Heiden gaat zijn eigen weg, de als arts afgestudeerde Mike Woods is ook op de individuele toer gegaan en het echtpaar Kay en Pe ter Mueller trainen elkaar. „De anderen die hier in Lake Placid actief zijn wor den door Diana Holum getraind. En wat brengen zij er van terecht? Toch hele maal niets. Kijk vooral maar naar Beth Heiden. Eerst haar wereldtitel verspeeld en nu al op drie afstanden zonder Olym pische medailles gebleven. Vraag maar eens aan Beth hoe dat komt. Haar tech niek is volkomen verwaarloosd, de bete re schaatstere verelaan haar, en dat komt omdat Diana niet alleen veel te fanatiek, maar daarbij ook nog blind bezig is. Tijd voor een beetje overleg is er niet. Het blijft bij voorschrijven en voortdrijven. Maar schaatsen is geen kwestie van als maar conditie inpompen. Keiharde kritiek van Peter Schotting, die de verhoudingen in de Amerikaanse ploeg treffend illustreren. Binnen het kleine schoatswereldje van de grote V.S. houdt de Nederlandse Amerikaan zich echter stil. „Mijn dag komt wel weer. Bovendien heb ik geen zin om maagzwe ren te krijgen", zegt Schotting, die zelf trouwens nog niet weet of zijn contract met opnieuw een jaar zal worden ver lengd. „Ik weet trouwens ook nog niet of ik die ambitie nog wel koester. Maar een nieuwe trainer is zo maar niet beschik baar. In Nederland is geschreven dat Oc- kowitz, de man van Sheila Young, Diana Holum gaat opvolgen. Juniorenploeg Peter Schotting verliet in 1970 ons land, waar hij als schaatstrainer nog een juniorenploeg met o.a. Piet Klei ne en Jan Derksen onder zijn hoede heeft gehad. Via Oostenrijk en Cana da belandde hij tenslotte in de V.S., waar hij trouwde en zich in Milwau kee vestigde. „In mijn paspoort staat nog dat ik Nederlander ben, maar ik ben beslist niet van plan ooit nog eens terug te keren. Hier in Amerika voel ik mij op mijn plaats en in Ne derland is er niets meer, dat mij nog bindt. Ook mijn ouders niet, die zijn gaan scheiden toen ik 18 was en met wie ik ook nauwelijks nog contacten onderhoud". Over zijn tweede vaderland laat Peter Schotting vrijwel uitsluitend positieve dingen horen, die meestal van een nega tieve kanttekening aan het adres van zijn geboorteland worden vergezeld. „Hier kun je je bewijzen, niemand houdt je tegen, in Nederland moet je relaties en voor alles en nog wat een papiertje heb ben. Hier ben je niet in de gelegenheid om vadertje staat alles maar financieel voor je te laten regelen, maar moet je het vooral zelf oplossen. In Nederland kun je naar Sociale Zaken stappen. Hier krijgen de schaatsers van de bond geen zakgeld, maar in Nederland klagen ze er over dat die uitkering al jarenlang niet is ver hoogd. Dat kan de mentale instelling toch nooit ten goede komen Maar toch zal Peter Schotting in de V.S. altijd een buitenlander blijven. „Je praat een beetje met een accent en dan ben je voor de mensen hier geen echte landge noot. Ook daarom richt de publiciteit zich vrijwel uitsluitend op Diana Holum. Dat is een Amerikaanse en je kunt hier moeilijk gaan verkopen dat een Neder lander aan die gouden successen van Eric Heiden heeft meegewerkt". Een groot deel van de eer eist Peter Schotting echter wel op, omdat hij zich de man voelt, die Eric Heiden als schaat ser heeft ontdekt. „Als 14-jarige zag ik Eric en Beth samen op het ijs. De eerste die mij echter opviel was overigens Beth. Ik vond het net een muis die kon schaat sen. In West Allis zijn wij toen met een geregelde training begonnen en ook voor de zomer werd een programma opge steld. Ik geloof daarom dat ik uiteinde lijk richtinggevend voor Eric Heiden ben geweest" STEVEN TEN VEEN Het blijft een komisch gezicht, twee grote kerels op elkaar lig gend op een sleetje naar beneden te zien suizen. Dit beeld bood de Westduitse ploeg gisteren tijdens de training voor de races die vandaag worden gehouden. In het zonnetje en uit de wind was het gisteren best plezierigi toeven in Lake Placid. Dat bewees deze fotograaf bij het schansspringen: even geen aandacht voor de deelnemers, maar de zon. Dit is Mark Johnson, die de weinig benijdenswaardige taak heeft de skischansen te mogen testen voor de echte wedstrij den beginnen. Johnson was daarbij gisteren niet zo fortuinlijk, want hij tuimelde aan het eind van de schans volledig uit ba lans naar beneden en belandde met enige gebroken ribben in het ziekenhuis. Als troost kreeg hij daar een van zijn val ge maakte foto. DINSDAG 19 FEBRUARI 1980 PAGIlfj Barbara Petzold snelste skiloopster LAKE PLACID De tweede gouden medaille in het pen voor dames is op de tien kilometer in Oostduitse den terecht gekomen. Barbara Petzold maakte de tijd voor de Finse vertegenwoordigsters Hilkka en Helena Takalo. Dat betekende na de dertig kilometer voor de heren, Zweed Wassberg de eerste plaats pakte, het tweede verlies de Russen op het voor hen zo favoriete onderdeel op de spelen. LAKE PLACID De verdeling van de tot en met teren tijdens de Olympische Winterspelen in L| Placid uitgereikte medailles is als volgt: land goud zilver brons to| Sovjet Unie 6 3 2 11 Oost-Duitsland 3 4 5 12 Oostenrijk 3 1 0 4 Ver. Staten 2 2 0 4 Nederland 11 13 Zwitserland 10 12 Zweden 1 0 0 1 Finland 0 3 14 Noorwegen 0 1 2 3 Japan 0 1 0 1 Italië 0 10 1 Liechtenstein 0 1 0 1 Bulgarije 0 0 11 Canada 0 0 11 Tsjechoslowakije 0 0 11 West Duitsland 0 0 1 1" (Bij het skispringen van de 70-meterschans werden till zilveren- en geen bronzen medaille uitgereikt). a Handige jongens bedenken altijd wel iets waar ze geld kunnen verdienen. In het tamelijk koude Lake Placid gaan speciale warmtekussentjes snel over de toonbank. Je kunt je handen mee warm houden, maar er ook op gaan zitten. DEN HAAG Ook al was „Amici- tia" te Den Haag gisteren meer dan bezet voor de vierde sessie in de reeks voor de Zuidhollandse boks kampioenschappen, allerwege klonk toch kritiek op de kwaliteit van de tot nu toe gehouden avonden, en er volgen er nog drie. De junioren - zij namen het leeuwendeel van de eer ste drie avonden in beslag - apart la ten boksen, in een school, en de pres tatiepartijen afschaffen zou al een stap in de (zeer goede) richting zijn, al moeten daarvoor reglementen worden gewijzigd. De avond van gisteren ging ook nog mank aan onfortuinlijke lotingen. In de vier kwartfinales zwaarweltergewicht werd de eindstrijd in feite al gebokst. René van de IJssel (Crooswijk, Rotter dam) had geloot tegen clubgenoot Mu- noz, een Spanjaard die zijn eerste partij in ons land bokste. Munoz stootte har der maar de technisch begaafder v.d. IJssel nam goed over, scoorde ook meer in de slagwisseling en won de uitste kende partij, zij het met 2—1 omdat er een jurylid was dat er wel meer naast zat. De overige drie partijen haalden dit peil bij lange niet. Van Wageningen (Oorschot, Rotterdam) en v.d. Heide (DTS, Leiden) dienden elkaar een schier niet te tellen aantal treffers toe, alle (natuurlijk) op het hoofd hoewel een bokser wel degelijk meer kwetsba re lichaamsdelen heeft. De moed van de Leidenaar was niet bestand tegen de stroom stoten in de tweede ronde. Hij kreeg acht tellen en instructeur Strik wierp de handdoek. Hij kreeg toch een halve finalist want Abspoel (DTS) kwam zonder meer daar terecht omdat Krumpelman (Huizenaar, Rotterdam) te zwaar was. De vierde halve finalist werd Tjon Sien Fat (Oorschot) die met en tegen Marcel van der Tak (Te Pas, Den Haag) een slechte partij bokste. Het puntenverechil was gering en de uitslag werd bepaald door jurylid Bril die 59—59 had maar Fat de voorkeur gaf vanwege een iets betere techniek. Weerman (Crooswijk) die de rommelig boksende Andrea (Westland) overwon, die in de derde ronde ook nog acht tel len moest nemen op een rechtse op stoot. Westland ging toch met een kampioen naar huis. Van der Knaap verwierf te recht de zege in de finale nieuwelingen middengewicht. De' jury liet gelukkig ook de techniek meetellen. Gunning (Oorschot) is een ex-Thaibokser die ge transformeerd is in een onbehouwen vechtjas. Tweemaal kreeg hij een waar schuwing voor te laag inkomen en hij kwam conditie tekort. Desondanks gaf hij met zijn laatste krachten in de der de ronde v.d. Knaap acht tellen rust maar de jury keek naar het boksen en dat kan Gunning niet. Onfortuinlijk Beheersing De halve finales C-klasse wwelterge- wicht had ook al een onfortuinlijke loting doordat de beste boksers, Aad Vergouwe (De Haan) en Bartens (Oorschot) tegen elkaar uitkwamen. Bartens bezat de betere techniek en Vergouwe kreeg ook nog een open bare waarschuwing wegens te laag inkomen, zodat de zege van Bartens reëel was. Hij moet de finale kunnen winnen van Den Haag verwelkomde een kam pioen in Bouzaghelad (Hoogenband) die eerder had kunnen winnen als hij meer beheersing had getoond. Pal na de gongslag haalde hij v.d. Ham (Crooswijk) neer met een kor te rechtse hoek, ging toen alleen zwaaihoeken produceren, bokste te wild, kreeg een openbare waarschu wing voor stoten met de binnenkant van de handschoen en leverde in de derde ronde een lucky punch af die v.d. Ham zwaar k.o. deed gaan. Boustiani (Kristalijn) Den Haag haalde de titel lichtgewicht N-klasse niet om dat hij te veel onnodig bewoog, daar door te onzuiver stoote en van kam pioen Billar (Huizenaar) in de derde ronde ook nog acht tellen rust kreeg. Zijn clubgenoot Schrader werd in de fi nale B-klasse halfzwaargewicht uitge schakeld door De Wijs (Hoogenband) die goed werd weggehouden met linkse stopstoten die evenwel nimmer doel troffen, dus alleen „afweeretoten" wa ren. De Wijs gokte op zijn linkse hoek, waarmee hij af en toe doorkwam, wat voldoende was om finalist te worden. Het systeem van de prestatiepartijen veroordeelde zichzelf doordat junior J. Vergouwe (De Haan) in het middenge wicht nota bene na een demonstratie- partij tegen de A-klasser Henk van der Tak tot kampioen werd verklaard. _Het mag niet eens dat een junior tegen een A-klasser uitkomt. Ook Hartman (Hoo genband) verwierf de titel C-klasse ve dergewicht in een prestatiepartij tegen Hofwijcks (Alb. Cuyp, A'dam) die on beslist eindigde en Van Rijsinge (Hoo genband) verspeelde de titel B-klasse vedergewicht doordat hij te zwaar was. HERMAN VAN BERGEM Sleutel -beenbreuk Joop Zoetemelk BEZIERS Joop Zoetemelk heeft gisteren in de laatste kilometers van de etappe Vi- trolles-Béziers een tamelijk ernstige val gemaakt. Zoete melk bevond zich in het pelo ton tijdens de vierde etappe van de ronde van de Middel landse Zee. Hij werd overge bracht naar het ziekenhuis van Béziers, waar de artsen constateerden dat hij een sleu telbeenbreuk had opgelopen. Béziers is voor Zoetemelk een erg ongelukkige aankomst plaats in etappewedstrijden. Bijna zes jaar geleden, tijdens de Midi-Libre, reed Zoetemelk tegen een zich op het parkoers bevindende auto. Hij liep toen ook een gebroken sleutelbeen op De vierde etappe heeft niets aan de klassementen veran derd. De Belg Noel de Jonck- heere won een massale eind sprint voor Jan Raas, Michel Laurent bleef eerste in de rangschikking. NOOTDORP Twaalf dra verijen staan er morgenmid dag op het programma vah de draversbaan van Noot dorp. De eerste start is om half drie. Onze tips voor deze meeting luiden: DELFTPRIJS: Speed Westlandia, Sugar Ray en Suzette T. LEIDENPRIJS: Stefano Hanover, Solid Speed en Susanne Kandia. DORDRECHTPRIJS (eerste afde ling): Speedy Baarlo, Silvio Ulandia en Ruthi Laguna. NAALDWIJKPRIJS (eerste afde ling): Speed Buitenzorg, Romeo Hol- landia en Samba Judson. ROTTERDAMPRIJS (eerste afde ling): Obert Voorne, Praeses Hanover en Over Pride. NAALDWIJKPRIJS (tweede afde ling): Romaja E, Rusty Rustburcht en Roosje Bloemlust. ZUIDHOLLANDS STAYERSPRIJS: Kees Verkerk, Pearl Olivier en Man- derino H. ROTTERDAMPRIJS (tweede afde ling): Rodney Fortuna, Rakker T en Rebecca Laren. DORDRECHTPRIJS (tweede afde ling): Prins Draisine, Ra polio en Pie- ter Bloemlust. DEN HAAG De Koninklijke Nederland se Atletiek Unie heeft gisteravond vijf atle ten aangewezen, die Nederland op de Euro pese atletiekkampioenschappen indoor op 1 en 2 maart te Sindelfingen zullen vertegen woordigen. Het zijn Ruud Wielart, Koen Gijsbere, Joost Borm, Klaas Lok en Tilly Verhoef. Van die vijf heeft alleen Wielart voldaan aan de limiet die door de Europese Atletiek Associatie (EAA) was gesteld. De KNAU geeft als reden voor de uitzending van de overige vier op, dat deze dicht in de buurt van die limieten zijn gekomen en dat ze zelf naar de kampioenschappen wil den. Een aantal andere atleten, dat ook op de nominatie stond, voelde weinig voor de wed strijden in de Westduitse plaats. Als ploegleider zal Henk van der Worp mee gaan. De Nederlandse atleten komen op de volgende nummers uit: Ruud Wielart (AV Haarlem) hoogspringen (beste prestatie: 2.26 meter); Koen Gijsbere (De Bataven) 800 meter (1.49.7); Joost Borm (Phoenix) 1500 meter (3.47.6); Klaas Lok (Phoenix) 3000 meter (7.58.9); Tilly Verhoef (Sparta) 400 meter (54.95). Wehling op weg naar derde titel LAKE PLACID De Oost duitser Hans-Ulrich We hling lijkt bij de Noordse combinatie (Shansspringen en skilopen) af te stevenen op zijn derde Olympische ti tel. Hij kwam bij het springen op de eerste dag tot sprongen van 80 en 85 meter, wat hem 227,2 punten opleverde. De Ameri kaan Walter Malmquist bracht het publiek in vervoering door 84 en 80 meter te springen, waarmee hij op de tweede plaats in het tussenklassement kwam met 221,8 punten. De Westduitser Hubert Schwarz staat derde met 219,6 punten. Uitslag schansspringen: 1. Hans-Ulrich Wehling (OD) 227,2 punten (80 en 85 meter); 2. Walter Malmquist (VS) 221,8 (80 en 84); 3. Hubert Schwarz (WD) 219,6 (81 en 84,5); 4. Uwe Dotzauer (OD) 217,6 (81 en '82); 5. Konrad Winkler (OD) 214,5 (81 en 83,5); 6. Karl Lustenberger (Zwits.) 212,7 (83 en 80 meter)' JONGE-BESSEN - CITROEr Lekker puur of als basis van eer hartverwarmende longdrink. Tip: probeer ook een STROHALM VIEUX. Verkrijgbaar in de betere slijterij/ wijnhandel (Van onze handbalmedewerker) DEN HAAG Ron Harms, trainer/coach van het eerste he renteam van Hellas, heeft zijn functie bij de Haagse hand balvereniging neergelegd. Het tussentijds vertrek wordt door zowel Hellas als Harms zelf zeer betreurd. Uitbreiding van zijn firma naar de Verenigde Sta ten maakte het hem echter de laatste tijd onmogelijk met regel maat trainingen te geven en in de directe toekomt zou zekerheid over de aanwezigheid bij wedstrijden en trainingen niet moge lijk zijn. Harms volgde aan het begin van dit seizoen Fred Overkleeft op als trainer, nadat hij zelf jarenlang speler van het eerste team van Hellas was geweest. Het bestuur van Hellas heeft in overleg met de ploeg beloofd binnen veertien dagen met kandidaten voor de opvolging van Harms te komen. Tot een opvolger ge vonden is, zullen de heren zelf hun trainingen verzorgen. HEERENVEEN Jos Pronk heeft een schaatsmarathon in Heerenveen gewonnen. Bernard van den Heuvel uit Vught werd nationaal kampioen bij de veteranen. DEN HAAG Antonio Gomez neemt niet deel aan het WK schaatsen in Heerenveen. De Spaanse bond schreef hem niet in omdat men in Gomez geen representatieve deelnemer ziet. DEN HAAG Rudina Pasveer uit Groningen gaat naar het WK kunstrijden dames in Dortmund van 11 tot 15 maart. Zij vervangt Astrid Jansen in de Wal, die is gestopt. MOSKOU De Pool Jacek Wszola sprong 2,30 meter hoog bij atletiekwedstrijden om de Poolse indoortitels. De Rus Gennadi Belkov bedwong in Moskou 2,28 meter. RANCHO MIRAGE De hoofdprijs van het tennistoernooi in Rancho Mirage is wegens gestage regen verdeeld tussen Jim Connors, Gene Mayer, Peter Fleming en Brian Teacher. Elk ontvangt 21.000 gulden. OAKLAND Martina Navratilova won het tennistoernooi van Oakland door in de finale met 6-1,7-6 Evonne Cawley te ver slaan. Barker/Kiyomura won het dubbelspel met 6-0,6-4 van Wade/Stevens. LANGLAUF k, Tien kilometer voor dames: 1. Barbara Petzold (ODI) 30.31 Hilkka Rihivuori (Fin) 30.35,05|: lena Takalo (Fin) 30.45,05, 4 Smetanina (Sow) 30.54,48, 5| Koelakowa (Sow) 30.58,46, C Balditsjewa (Sow) 31.22,93. SKI Reuzeslalom De top-tien na de eerste n 1. Andreas Wenzel (Lie) 20.17 sec., 2. Hans Enn (Oos) m 3. Ingemar Stenmark (Zwe) t 4. Bruno Nöckler (Ita) 1.20,99,r Gaspoz (Zwi) 1.21,10, 6. Val now (Sov) 1.21,22, 7. Boja (Jiji) 1.21,28, 8. Boris Str 1.21,45, 9. Jure Franko (Jsl) 10. Aleksander Zirow (Sov) 1.% Noordse combinatie: De uitslag van het schansspriti 1. Hans-Ulrich Wehling (ODlf punten (80 en 85 meter). 2.P Malmquist (VSt) 221,8 (80 ent Hubert Schwarz (WDI) 219,61 84.5). 4. Uwe Dotzauer (ODIl (81 en 82). 5. Konrad Winkla 214.5 (81 en 83,5), 6. Karl Lusf ger (Zwi) 212,7 (83 en 80 met* KUNSTRIJDEN It De uitslag van het kunstrijdi paren is: 1. Irina Rodnina/Aleksander 9 (Sow) plaatscijler 9, 147.26 puk Marina Tsjerkassowa/Sergei 1 (Sow) 19 - 143.80. 3. ManuelJ r/Uwe Bewersdorff (ODI) 33 -I 4. Marina Pestowa/StanislawJ witsj (Sow) 31 - 141.14. 5. Cj Peter Carruthers (VSt) 46 - 13L Sabine Baess/Tassilo Thil (ODI) 53 - 136.00. P Het klassement bij het ij» waarvan de kür vandaag wo houden, ziet er als volgt uit: j 1. Natalia Linitsjoek/Gennadil. nosow (Sow) plaatscijler 9 -P punten. 2. Krisztina Regoczyl Sallay (Hon) 18 - 99.72, 3. Lilil hakova/Stanislas Drastich (Ti 96,12, 5. Jayne Torvill/Chrl Dean (GBr) 42 - 95.92, 6. LornT ton/John Dowding (Can) 51 -I De stand bij de heren na de w te figuren is: n 1. Jan Hoffmann (ODI) plaatst - 44,76 punten, 2. Charles L (VSt) 18 - 43,76, 3. David F (VSt) 27 - 43,04, 4. Robin f (Gbr) 34 - 41,84, 5. Vladimir» (Sow) 51 - 40,08, 6. Jean-Chl Simond (Fra) 52 - 40,16. IJSHOCKEY Zweden- Noorwegen 7-1 (2-0 1), Canada-Japan 6-0 (2-0, 2 Nederland- Polen 5-3 (3-1, 2 Sowjet Unie- Finland 4-2 (0-1 1).

Leidse Courant | 1980 | | pagina 12