.sjechisch ijshockeyteam •ansloos tegen Amerikanen Goaltjesdief Decloeeen slech te schaa tser Eerste Olympische goud voor langlaufer Zimjatov si Slimme spel Russen irriteert Oranje ■jillanin "jet naar Jreznjev Leonhard Stock: „De laatste zal de eerste zijn RT LEIDSE COURANT VRIJDAG 15 FEBRUARI 1980 PAGINA 19 PLACID „Bui- t goud kunnen we bereiken". Dit Herb Brooks, de van het Ameri- ijshockeyteam, elers wijs voor de tegen Tsjecho de vice-we- npioen. Het was ooedige prognose, hteraf de waarheid L Tsjecho Slowakije net 7—3 (2—2, 2— 3—1) afgedroogd. 7000 toeschouwers gen juichend van ietels op. Verenigde Staten de niet alleen uit- nd ijskhockey, behaalde de over- Ing ook op vech- De Tsjechen wer- veelal voorbij ge- tst. Het tomeloze sief van de Ameri- werd bekroond doelpunten van iider (2), Eruzione, ich, Johnson, Ver en MacLanahan. ir, Stastny en No- scoorden tegen in wedstrijd die de De Amerikaanse forward Michael Ramsey imiteert een puck en zeilt over doelman Jiri Kralik het doei in. beste tot nu toe was in het toernooi. Aan de uitslag van 51, (1—0, 2—1, 2—0) valt het niet op te «aken, maar pas zes minuten voor het einde was Canada pas zeker van de winst op Po len. Pas toen Prim eau met een afstandsschot voor 51 zorg de, durfde Canada zich gewon nen te wanen. Polen namelijk was beter. Po len, dat twee dagen eerder had verrast met winst op Finland (54) wist geen raad met de kansen. West-Duitsland versloeg Noor wegen met 10—4 5—2, 3—1, 2—1) verslagen. Hiermee her stelde het Westduitse ijshoc keyteam zich enigszins van de nederlaag tegen Roemenië (4—7) in het openingsduel van het olympisch toernooi. Voor Noorwegen, verreweg de zwakste deelnemer in groep B, betekende het verlies de tweede grote nederlaag bin nen twee dagen. Het Zweedse ijshockeyteam versloeg in zijn tweede wed strijd in groep B Roemenië met 80. De periodestanden waren: 3—0, 4—0 en 10. Finland en Japan speelden een zeer matige wedstrijd. De Finnen, al vele jaren midden moter in de A-groep van het wereldkampioenschap, won nen met 63 via de periodes- tanden: 2—0, 4—2 en 0—1. Dodelijke wandeling Lake Placid Een 66-ja- rige toeschouwer, het wachten beu op de enige stoeltjeslift die toeschou wers naar Whiteface Mountain voor de alpi ne-skinummers bracht, is gister gaan wandelen. Tijdens zijn klim kreeg hij een hartaanval en overleed ter plaatse. Toen na de plechtigheid het busvervoer in het hart van Lake Placid tot stil stand was gekomen, raak ten acht wachtenden be vangen door de kou. Zij werden met lichte bevrie zingsverschijnselen naar het ziekenhuis gebracht. Om te ontkomen aan de beperkte vervoersmoge lijkheden in Lake Placid trok een groep toeschou wers met een sneeuwmo- biel naar Whiteface Moun tain. Het voertuig kantelde in de sneeuw, maar sloeg niet om, waardoor een vijftiental nog net schrik vrijkwam. USHOCKEYCOACH FAALT LAKE PLACID Een tactische misgreep van coach Hans Westberg heeft de nederlaag tegen de Sovjet-Unie, die overi gens niet tot de verrassingen van de tweede ijshockeydag gerekend kan worden, veel groter doen uitvallen dan nodig was. De Russen wonnen met 17—4 (91, 61, 22). West- berg meende om tactische redenen („we gingen deze wed strijd toch verliezen") dat hij doelman Ted Lenssen moest laten rusten en zette de doelman van Amsterdam, John de Bruijn, in het doel. Dat was een geweldige misser, want De Bruijn maakt vele fouten en was ook geen steun voor zijn achterhoede. Minstens vier doelpunten kwamen door mis grepen van hem tot stand, waardoor vooral in de eerste pe riode (91) de score onnodig hoog uitvieL Toch handhaafde de Zweed zijn doelman in de tweede periode, maar toen deze opnieuw twee fouten op rij maakte en de stand was opgelopen tot 111 vond ook hij het welletjes en verscheen Lenssen op het ijs. De ploeg kreeg hierdoor een mentale opkik ker en ging ook beter spelen. Niet dat Oranje nu plotseling ge lijkwaardig werd, verre van dat, maar er straalde een dermate grote rust van de onophoudelijk aanvurende Lenssen uit, dat het de ploeg iets meer zelfvertrouwen gaf. Dat was wel nodig ook, want in de rampzalige eerste periode werd er onnodig hard ge speeld. Het was zo nu en dan ronduit een blamage zoals de Ne derlanders tekeer gingen, hetgeen de sfeer bepaald niet bevor derde. Het slimme spel van de Russen irriteerde blijkbaar erg, wanbt met uiterst grove checks werd getracht de aanvalsmachine van de Olympische kampioen te ontregelen. Hetgeen natuurlijk niet lukte. Desondanks is de vraag gewettigd hoeveel ploegen er nog zullen volgen die vier doelpunten tegen deze ijshockeyrobots zullen scoren. Het lukte Nederland toch maar, Hille (eerste peri ode), De Graauw (tweede en derde periode) en een zich duide lijk sparende Decloe (derde periode). Scoreverloop: 4.24 Fetisov 1—0, 4.43 Kroetov 2—0, 9.59 VassUjev 30, 10.12 Petrov 4—0, 11.43 Tsjarlamov 5—0, 11.51 Hille 5—1, 14.41 Lebedev 6—1, 16.41 Maltsev 7—1, 19.19 Lebedev 8—1, 19.57 Tsljoektov 9—1, 22.02 Lebedev 10—1. 24.32 Golikov 11—1, 30.21 Golikov 12—1, 31.07 Kroetov 13—1, 36.09 Kroetov 14—1, 38.49 De Graauw 14—2, 39.14 Maltsev 15—2, 41.52 Decloe 15—3, 47.12 Makarov 163, 56.14 De Graauw 164, 57.03 Makarov 174. Toeschouwers: 1000. Stra" derland 2 neltE PLACID Lord heeft geen Pien binnenkort Moskou te gaan om n. inid Breznjev te ver- __Jten de spanning rond zaak-Afghanistan te blinderen. Eerder had j voorzitter van het wel de bedoeling i Lake Placid direct ir Moskou te vliegen, ;hts om kennis te ne- i ter plaatse van de airbereiding voor de t oerspelen. Die reis d al afgezegd voor de ,n ilijkheden over Mos- zil in de Olympische va eging begonnen. anin heeft zich overi- nvwel bereid verklaard i te doen dat in het be- 30i van de zaak van het zou kunnen zijn. Via, j is daaruit opgemaakt 0,. Killanin naar Moskou willen vliegen om de ijleider van de Sovjet- i in een persoonlijk _irek te vragen al het elijke te doen om de -Josfeer rond de Zomer- en aangenamer te ma- i de andere kant heeft ter de laatste dagen iej ïaald dat de datum in 20 februari, voor de e gtrekking van de sk ïmde troepen uit Af- VI listan, nog steeds recht j0 eind staat. De Natio- Olympische comités nen tot 24 mei, acht en voor het begin van •pelen, nog inschrijven I Moskou. spaf Jean de Beaumont, an Franse lid van het gaf als zijn mening, de Verenigde Staten ei irganisatie van de Zo- spelen van 1984 moet - den ontnomen, als erika andere landen t-i t proberen over te ha- mee te doen aan een cot. liddels heeft het Euro- s parlement in Straats- jg de kwestie rond de |staande Zomerspelen daag op de agenda ge- I Britse eerste minis- mevnrouw Margaret ttcher heeft gisteren d dat de regering ritse sportmensen Iraadt niet naar de oerspelen van Mos- i te gaan. Thatcher bena- vkte dat het geenszins ie bedoeling van de re- wing ligt atleten te ver aderen naar de Sovjet- e te gaan. „Sportmen- zei zij, „hebben de- rechten als ieder er. Zij hebben echter dezelfde verplichtin- ten opzichte van vrij- I en het handhaven rvan. Deze spelen zul- net als die van Berlijn Ij 1936, voornamelijk voor paganda worden ge- ikt". *rt Kane, de voorzitter het Amerikaanse -jpisch Comité, heeft eravond verklaard dat voor april een beslis- wordt genomen over °f niet deelnemen van Amerikaans team aan Olympische Zomerspe- in Moskou. llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllimilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllH LAKE PLACID - Toen de voorzitter van de KNSB, de heer Van Laer, deze week na de nederlaag tegen Canada de Nederlandse ijs hockeyers nog eens extra op de tenen trapte door op te merken dat ze eerst maar eens moesten leren schaatsen, moet hem onge twijfeld het beeld van Dick Decloe voor ogen hebben gestaan. De beste betaalde Ne derlandse ijshockeyer is inderdaad één van de slechtste schaatsers in zijn ploeg. Hij heeft echter een andere kwaliteit die hem onmisbaar maakt; hij maakt doelpunten aan de lopende band. Egbert van 't Oever kan Decloe inderdaad nog heel wat leren. De lange Nederlandse Cana dees, 26 jaar geleden in Aalsmeer geboren, is de laatste om zich op zijn kwaliteiten te beroemen. „Ik ben geen complete ijshockeyer. Mijn groot ste handicap is dat ik een vrij slechte schaatser ben. Dat komt door mijn lengte; ik heb lange benen en kan niet sprinten. Wanneer ik snel heid heb, gaat het wel", erkent hij zijn gebrek. Nietemin, Dick Decloe is een gewild object; zo wel voor clubs als voor het Nederlands team. Scoren is voor hem immers een tweede natuur. De laatste vijf jaren viert hij als „Torjager" tri omfen in de Duitse Bundesliga, waar achter eenvolgens Krefeld, Keulen en Dilsseldorf hem een directeurssalaris betaalden. Met een pro- duktie van zo'n slordige zestig voltreffers per seizoen blijkt hij het grote geld ten volle waard. eheim y__ Jecloe. „Ik gebruik mijn hersens", onthult hij be scheiden. „Waar anderen erop los rammen wanneer ze het doel in zicht krijgen, ga ik met overleg te werk. Ik kijk naar de doel man, waar hij staat en wat hij zal doen. Daarna is het gewoon een kwestie van rich ten." Zo simpel is dat. Het is intussen nog een won der dat Dick Decloe in Lake Placid op het ijs staat. Zijn „drama" is genoegzaam bekend. Op 2 november van het vorig jaar botste hij rugge lings op de boarding. Met een fractuur aan de bovenste lendenwervel werd hij opgenomen in het ziekenhuis. 'Einde seizoen', oordeelden de doktoren die echter op 18 december Decloe weer moesten ontslaan. Toen hij op 11 ianuari bij Düsseldorf zijn rentree vierde spraken de medici van een „wonder". Negen doelpunten maakte Decloe sindsdien voor zijn club en Düs seldorf ligt aan zijn voeten. Hij blijft echter nuchter onder het suces: „Ik heb ondervonden hoe betrekkelijk het kan zijn. Ik had evengoed voor het leven verlamd kunnen zijn." Zijn studie handelswetenschappen in Boston staat intussen al jaren in de ijskast. Decloe doet zaken in ijshockey. Ontpopt zich als een pure professional. „Hockey is mijn werk. Dat moet ik zo goed mogelijk doen. Hoe beter ik speel, des te meer geld ik ontvang. Daarom leef ik se rieus en train ik hard", ontvouwt Decloe een stuk van zijn levensfilosofie. Bewijzen Voor Oranje moet Dick Decloe in Lake Pla cid zijn waarde nog bewijzen. „Ik ben hier om de ploeg te helpen en gewoon omdat ik graag eens aan een Olympisch toernooi wil deelnemen. Die kans krijg je als sportman niet vaak. Tegen Canada ging het ronduit slecht. Wij stonden stijf van de zenuwen. Ook tegen de Sovjet-Unie zijn we natuurlijk onderuit gegaan. We zullen echter door die zure appel heen moeten bijten. We zijn hier niet gekomen om even een medaille te ha len, dat is wel duidelijk". „Maar ik weet zeker dat we een paar wedstrij den kunnen winnen. Vorig jaar heette Oost- Duitsland voor ons ook onverslaanbaar", me moreert Decloe, die zich in Galati op de eerste plaats als teamgenoot verdienstelijk maakte. Dat is een kwaliteit die je niet vaak aantreft bij goaltjesdieven. „Ik ben helemaal niet zelfzuch tig, zoals men wel eens veronderstelt wanneer egoïstisch", meent Decloe haast verongelijkt. Is met name voor Canadezen en Amerikanen het Olympisch toernooi een springplank naar het Noordamerikaanse beroepsijshockey, Dick Decloe denkt niet verder dan de Duitse grens. Hij kent zijn beperkingen: „Ik zou het in Cana da niet redden. Daarvoor ben ik te traag. Ze spelen er ook veel te hard. Mijn plaats is in Eu ropa, daar is het geld ook goed Amsterdam, dat er veel voor over heeft om de Nederlandse titel van Heerenveen over te nemen, deed al een vergeefse poging om Decloe voor het ko mende seizoen aan zich te binden. Voorzitter en sponsor Sjoerd Terpstra, in Lake Placid als toe schouwer aanwezig, wilde ver gaan, maar was desondanks niet in staat om aan de wensen van Decloe te voldoen. TON VAN ESCH Dlck Decloe: „Mijn plaats is In Europa". IIIIIIIIIMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMIIIIIIIIIIIIItlllllllMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIUIIIIIIIMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMIIIIIIIIIIIIIIMIIIIIIMIIIIIIIIIIIINIIIIIIIlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllMlllllllllllllllllllltllllillllllllllllllllllllllllllllllllintlllllllllllllllttllllllllllllllillllllllllllllllllllllllllllllllllllllll RESERVE MET VAART VAN RUIM 100 KM WINNAAR AFDALING 11 LAKE PLACID In min der dan drie kwartier was het gebeurd. Tweeënveertig keer „zoef" en de eerste ski medailles waren verdeeld. Er hadden er eigenlijk 46 met een vaartje van 90 tot 100 kilometer per uur langs moeten suizen, maar vier gingen al op het allereerste stuk onderuit. En dat bete kende diepe teleurstelling voor de toeschouwers want bij die vier waren zowel de Amerikaan Karl Anderson als de Canadese favoriet Ken Read. De Oostenrijkse reserve Leonhard Stock, voor wie wereldkampioen Sepp Walcher uit de ploeg was gehaald, behaalde goud met een tijd van 1.45.50. Tienduizenden toeschouwers hadden de tocht naar White Face Mountain ondernomen om daar bij het spectaculairste van de drie alpine-onderdelen in elkaar gedoken en vrijwel onherkenbare skiërs drie kilo meter omlaag te zien „vallen". Een groot aantal toeschouwers heeft de piste nooit bereikt, want opnieuw faalde het Olympische Transportsysteem illeaig. Velen besloten maar weer te gaan lopen en een groot aantal van hen kwam net aan, toen de mindere ski goden uit Bolivië, Argentinië, België en Engeland,toch nog met adembenemende snelheid, naar beneden kwamen. Overigens maakt het alleen voor de zeer gedegen insider werkelijk verschil wie er langs komt. Voor de gemiddelde toe schouwer is de voorbijschie tende „streep", die de latere winnaar Leonhard Stock bleek te zijn, vrijwel dezelfde als de flits, waarmee bijvoor beeld de Belg Henri Mollin naar de 33ste plaats snelde. Al leen de tijdwaarnemers regis treerden, dat Stock ruim 100 kilometer per uur ging en Mollin ruim 90. De Oostenrijkers waren ui termate opgetogen met de zege van Stock, die boven dien nog op de voet werd ge volgd door zijn landgenoot Wirnsberger (op 0.62 sec.). Stock is een zeer verrassen de winnaar. Hij was op grond van recente prestaties pas laat aan de ploeg toege voegd, tot woede van de Oos tenrijkse ski-ster Franz Klammer, die meende dat hij en enkele andere Oosten- De Oostenrijker Leonhard Stock op weg naar Olym pisch goud in 1.45.50, precies 0.62 sec. sneller dan zijn landgenoot Peter Wirnsberger, die tweede werd. rijkers veel sneller naar be neden zouden kunnen dan Stock. Volgens de Oostenrijkers kan Stock weer de man worden, die op alle drie de grote ski- nummers uitblinkt. De afda ling is de laatste jaren steeds meer het domein geworden van „alles durvende" specialis ten. De Zweedse ster Sten- mark bijvoorbeeld heeft de af daling de laatste tijd bijna vol ledig laten schieten. Hij con centreert zicb bij deze Spelen geheel op de slaloms. Voor de Amerikanen en Cana dezen was de afdaling een te leurstelling. De Canadezen kregen met het brons van Podborski nog een troostprijs- je, maar voor de Amerikanen waren er niet meer dan een vijfde, een veertiende en een zestiende plaats. „Het lijkt wel of alles mis gaat", zei een Amerikaanse of ficial, toen hij de transport- chaos overziende ook nog het bericht kreeg dat Beth Heiden naast de medailles had gegre pen. Maar de man had niet he lemaal gelijk, want het sneeuwde op White Face Mountain net licht genoeg om de afdaling door te laten gaan. Bij iets meer sneeuw had men de nieuwe sneeuwlaag eerst van de laag kunstsneeuw moe ten afhalen. TON VAN ESCH LAKE PLACID Nikolai Zimjatov van de Sovjet Unie heeft gisteren het eerste goud van de dertiende Olympische Winterspelen van Lake Placid behaald. Zimjatov won de dertig kilometer langlauf. Zijn landgenoot Vassili Rochev veroverde het zilver. De Bulgaar Ivan Lebanov mocht het brons in ontvangst nemen. Al na tien kilometer voerde de 24-jarige Zimjatov het achten vijftig deelnemers tellende veld aan. Hij werd geen ogenblik be dreigd en eindigde met een voorsprong van bijna een halve mi nuut. Zimjatov startte als zesenvijftigste, wat hem bevoordeelde, omdat er tegen de tijd dat hij begon een dik pak sneeuw lag. Zimjatov lag halverwege de wedstrijd zesendertig seconden voor op de Bulgaar Lebanov. In de slotfase van de race werd de Bul gaar gepasseerd door de langzaam gestarte Rus Rochev. De Noor Oddvar Braa, een van de favorieten voor eremetaal, stelde ernstig teleur. Braa, die dit seizoen vijftien van de zesent wintig internationale wedstrijden inclusief de voor-Olympische won, kwam niet verder dan de twaalfde plaats. Nikolai Zimjatov is een 24-jarige student lichamelijke opvoeding uit Moskou. De laatste twee jaar behaalde hij al het kampioen schap van de Sovjet Unie op de dertig kilometer langlauf. Tij dens het wereldkampioenschap van 1978 eindigde hij als tweede achter zijn landgenoot en Olympische „voorganger" Saveljev. Zimjatev doet sedert 1969 aan lanflauf. Hij is meester in de sport, in de Sovjet Unie een onderscheiding voor zeer verdienstelijke prestaties. Als junior werd hij in 1975 tweede tijdens het Euro pees kampioenschap over vijftien kilometer. Zimjatov (1,81 me ter lang, 70 kilogram zwaar) werd geboren op 28 juni 1955 in Roemjantsev, dichtbij Moskou. Rod(d)elnieuws LAKE PLACID De Oost- d ui tser Detlet Güntber beeft gisteren zijn leidende positie versterkt in de tweede man che van bet rodelen voor be ren. Net als woensdag was de Oostduitse titelverdedi ger de snelste. Hij is bard op weg opnieuw goud te ver overen, temeer daar van zijn concurrenten Hans Rinn (O- Dld) en Daines Bremse (Sov) ten val kwamen. Na twee manches van het ro delen voor dames op de Olym pische Spelen in Lake Placid heeft Vera Soloelia uit de Sov jet- Unie nog steeds de leiding. Door gisteren de tweede om loop te winnen, vergrootte de 25-jarige Soloelia haar voor sprong op haar landgenote In- grida Amantova en de Oost duitse Ilona Brand. Uitslagen Schaatsen 1500 mstsf dam**: 1. Annie Borcklnk (Ned) 2.10.95 (nieuw Nederlands- en Olympisch record): 2. Rla Visser (Ned) 2.12.35; 3. Sabine Becker (DOR) 2.12.38; 4. Björg Eva Jensen (Noo) 2.12.59; 5. Sylvia Fllipsson (Zwe) 2.12.84; 6. Andrea Mltscherlich (DDR) 2.13.05; 7. Beth Heiden (VSt) 2.13.10; 8. Natalja Petroesjeva (Sow) 2.14.15; 10. Sylvia Albrecht (DDR) 2.14.27; 11. Brenda Webster (Can) 2.14.65; 12. Mary Doctor (VSt) 2.14.74; 13. Sarah Docter (VSt) 2.15.11; 14. Uesbeth Korsmo (Noo) 2.15.63; 15. Sijtje van der Lende (Ned) 2.16.05; 16. Kathy Vogt (Can) 2.16.09; 17. Erwln Rys (Pol) 2.16.29; 18/19. Tatjana Barabsh en Vera Bryndzey (beiden Sow) 2.16.32; 20. Annette Kartsson (Zwe) 2.17.31. Ski Afdaling h*r*n: 1. Leonhard Stock (Oos) 1.45.50; 2. Peter Wirnsberger (Oos) 1.46.12; 3. Steve Podborski (Can) 1.46.62; 4.Peter Muller (Zwt) 1.46.75; 6. Herbert Plank (Ita) 1.47.13; 7. Werner Grissmann (Oos) 1.47.21; 8. Valerl Tsyganow (Sow) 1.47.34; 9. Harll Weirather (Oos) 1.47.70; 10. Dave Murray (Can) 1.48.12; 12. Konrad Barteiskl (GBr) 1.48.53; 13. Bohumlr Zeman (TsJ) 1.48.65; 14. Phll Mahre (VSt) 1.48.88; 15. Glulluano Giardinl (Ita) 1.48.98. 3o"ïm llauf 1. Nikolai Zlmjatow (Sow) 1 uur 27 minuten 02.80 secon den; 2. Vasslll Rochev (Sow) 1.27.34,20; 3. Ivan Lebanow (Bul) 1.28.03,87; 4. Thomas V ass berg (Zwe) 1.28.40,35; 5. Josel Luschek (Pol) 1.29.03.64; 6. Mattl Pltkanen (Rn) 1.29.35,03. Dames: Na twee manches Is de stand bij de dames: 1. Vera Soloelia (Sow). 1 minuut 18,145 seconden (38.978/39.167); 2. lngrlda Amantova (Sow) 1.18,834 (39.346/39,488); 3. Ilona Brand (ODI) 1.18,899 (39.393/39.506); 4. Melitta Sollmann (ODI) 1.18.929 (39,346/39.640); 5. Elisabeth Demlelt- ner (WDI) 1.19,028 (39.568/39.460); 6. Margit Schumann (ODI) 1.19.322 (39,611/39,715). Heren: Na twee manches Is de stand bij de heren: 1 Detleff Günther (ODI) 1.26.754 (43.199/43.555). 2 Ernst Hasplnger (Ita) 1.27.268 (43.435/43.833), 3 Bernhard Glas 1.27.389 (43.609/43.780), 4 Paul Hlndgartner (Ita) 1.27.652 (43.654/44.000).' 5 An ton Winkler (WDI) 1.27.930 (43.885/44.045), 6 Gerd Böhmer (WDI) 1.28.751 (44.010/44.741). IJshockey Rode groep: Nederland—Rusland 4—17 (1—8, 1—7, 2—2), Canada- Polen 5-1 (1-0 2-1 2-0), Rnland—Ja pan 6-3 (2-0 2-2 2-1) Stand: 1. Sowjet-Unle 2-4 2. Canada 2-4 3. Rnland 2-2 4. Polen 2-2 5. Japan 2-0 6. Nederland 2-0 Blauw* groep: Zweden—Roemenië 8—0 (3—0, 4—0, 1—0), West-Dults- Iand—Noorwegen 10—4 (5—2, 3—1, 2—1), Tsjechoslowaklje—Verenigde Staten 3-7 (2-2 0-2 1-3) Stand: 1.Zweden 2-3 2.Amerika 2-3 3.Tsjechoslowaklje 2-2 4. West-Duitsland 2-2 5.Roemenlë 2-2 6. Noorwegen 2-0

Leidse Courant | 1980 | | pagina 19