De post is even vrij. pttpost Maandag 31 december is het postkantoor tot 12 uur open. Tot ziens op 2 januari op het postkantoor ptt post wenst u een prettig^ jaarwisseling en een goed begin. LEIDSE COURANT DONDERDAG 27 DECEMBER 1! I Wat mag u rond de jaarwisseling van de post verwachten Oudejaarsdag valt erg gunstig dit jaar: op maandag. Voor u betekent dat waarschijnlijk dat u maar één snipperdag hoefde op te nemen om zaterdag aan 4 hele vrije dagen te kunnen beginnen. Wij van de post kunnen daar - net als bijvoorbeeld het openbaar vervoer, de gezondheidszorg en de continu bedrijven - niet helemaal aan meedoen. Daarom hebben wij naar een oplossing gezocht, waarvan niet al te veel hinder ondervindt. Maar die de mensen van de post rond oud en nieuw toch wat meer vrije tijd oplevert. Wij geven u alvast het hele programma voor het komende weekend. Dan weet u precies waar u rond de jaarwisseling aan toe bent met de post. Postbestelling Postkantoor Zaterdag 29 december extra-inzet om zoveel mogelijk post te kunnen bezorgen normale zaterdag openstellings regeling U ziet, het gaat wat anders dan anders. Maar dankzij ieders medewerking zal hi allemaal best lukken. En - voor we het vergeten - nog iets: mocht u uw goede wensen voor het nieuwe jaar nog niet hebben verstuurd, niets aan de hand. Volgens de etiquette mag dat nog de he maand januari. En woensdag de 2e zijn we weer volledig tot uw dienst. Zondag 30 december: normale zondagavond buslichting Maandag 31 december alléén bestelling van rouwcircu- laires, expressen, telegrammen en andere spoedeisende zendingen Dinsdag 1 januari Nieuwjaarsdag buslichting als op zondagavond Voor eventuele vragen over postbestelling en openingstijden van postkantoren kunt u terecht op uw postkantoor of telefonisch bij klantenservice post 0017 (gratis).

Leidse Courant | 1979 | | pagina 20